Založ si blog

Ak si niekto myslí, že Slovákov a Slovenska sa to netýka, tak nepoužíva kritické myslenie!

Úplne rovnako a ako cez kopirák budú po akýchkoľvek demonštráciách aj na Slovensku prenasledovaní aj slovenskí občania a na výstrahu pre všetkých si nájdu Ševčíkov aj u nás a to medzi ľuďmi, ktorí majú o akú kariéru a prácu prísť.

 

Z tohto dôvodu sú intelektuáli hanebne ticho, ako boli hanebne ticho aj v socializme, lebo sa báli o svoju prácu a kariéru.

 

Preto aj v socializme najviac slúžili totalitnej moci práve vysokoškolskí učitelia a umelci!

 

 

Zoznámte sa s mediámi prenasledovaným človekom – dekanom Vysokej školy ekonomickej v Prahe:

 

O čem se mlčí – Miroslav Ševčík

 

 

 

 

„Je to horší než Palachův týden v roce 1989,“ říká děkan Národohospodářské fakulty VŠE doc. Ing. Miroslav Ševčík, CSc., o zásahu Rakušanových mlátiček před budovou Národního muzea. Sám byl ve veřejném prostoru brutálním policejním komandem napaden, když situaci natáčel na svůj telefon. Totalitní média to ale zločinným způsobem dezinterpretují, že se účastnil útoku na Národní muzeum.“

 

https://www.facebook.com/watch/?v=957258808611413&t=70

 

 

Médiá vysielajú správy len o 541 podpisoch proti Ševčíkovi a manipulatívne neinformujú o 28 044 podpisoch ľudí, čo sú proti vyhadzovaniu z práce za účasť na demonštrácii.:

 

„Česká televízia dnes odvysielala reportáž o doc. Ševčíkovi, v ktorej spomínala, že na internete prebieha petícia za odstúpenie do Silikónová výroba.
Momentálne má 541 podpisov.
Asi nejako prehliadli, že priamo nad ňou je petícia PROTI jeho odvolaniu, kde sa v tejto chvíli podpísalo 28.044 našich občanov.
A v tomto bažine klamstiev tu žijeme a tváříme sa, že je všetko v poriadku.“
.
.
„Doslova v priamom prenose, práve v týchto hodinách môžeme sledovať dezinformačnú kampaň a manipuláciu s najhrubším zrnom hlavnými médiami, za ktoré by nemuseli byť ani komunistická Československá televízia, ani Červené Právo ako tlačový orgán KSČ hanbím sa.
Dekan Ekonomickej fakulty ALL doc. Ing. Miroslav Ševčík, CSc., samozrejme vôbec nešiel do Národného múzea za účelom strhnutia ukrajinskej vlajky, keďže tieto médiá klamú, ale viac menej náhodný svedok sa zastal občanov zbitých policajným komandom a situáciu natočil na jeho mobilný telefón. Sám ho napadlo policajné komando. Spôsob, akým miestne mainstreamové médiá informujú o tomto incidente je škandalózny, pretože je úplne nepravdivý, rovnako ako nevhodná reakcia rektora VŠE
Ako to mám komentovať? Nová totalita otvára špargľu a má presne rovnaké metódy a metódy ako minulá totalita.“
 
To jsou lži co se v článku píše. Viděla jsem video, a bude k dohledání, protože když jsem ho viděla na fb já, vidělo ho i mnoho dalších občanů, kde profesor přišel s napadeným pánem k policistovi který daného pána napadl a zranil. P. Ševčík chtěl pouze mluvit s velitelem zásahu. Opakovaně žádal policistu o zavolání velitele, což mu bylo odepřeno. Nikam se nedobýval, tak jako se nikam nedobývali ani lidé u múzea. Požadovali pouze odstranění cizí vlajky a žádali policii o to, že tam má být vlajka Česká. To, že tam byl nasazený nějaký provokatér na vyvolání šarvátky, aby mohla policie zasáhnout je docela možné. Ostatně v korporaci Česko, kde policie slouží cizí mocnosti, je možné vše. I zásah proti vlastním občanům. Bander párty nikomu nevadí, ale Český prapor na muzeu ano. Něco je hodně špatně a veřejnost se za nedlouho dozví i o manipulaci MSM s lidma. Jak jsem četla článek, už rektor Dvořáķ chce věc řešit. Asi všichni tušíme jak to bude řešit. Lidi by se měli za pana profesora postavit, protože toto, už vážně přesahuje všechny meze.
Jsme tam, kde jsme byli před 30 lety.“
 

Prezident Pavel podepsal snížení valorizace penzí.Po kličkované v Senátu. Kdo před hlasováním utekl?

 

 

 

Jindřich Rajchl, počúvajte od 12 min:

 

 

 

 

V tomto videu veľmi dobre Rajchl opisuje ako odmietla polícia riešiť človeka, čo po demonštrácii zvolával ľudí na demonštrovanie proti ukrajinskej vlajke na múzeu. Že v záujme polície bolo, aby sa dočkala nejakého incidentu.

Obdivujem tohto človeka, aké dobré argumenty používa, čo sa týka manipulovania spoločnosti. 

Kto si ich nevypočuje, nech sa k tomu ani nevyjadruje, keď tieto argumenty nemôžu zaznieť v médiách!

 

 

TK strany PRÁVO RESPEKT ODBORNOST k průběhu akce Česko proti bídě

 

 

 

 

Ak si niekto myslí, že Slovákov a Slovenska sa to netýka, tak nepoužíva kritické myslenie!

 

Úplne rovnako a ako cez kopirák budú po akýchkoľvek demonštráciách aj na Slovensku prenasledovaní aj slovenskí občania a na výstrahu pre všetkých si nájdu Ševčíkov aj u nás a to medzi ľuďmi, ktorí majú o akú kariéru a prácu prísť.

 

Z tohto dôvodu sú intelektuáli hanebne ticho, ako boli hanebne ticho aj v socializme, lebo sa báli o svoju prácu a kariéru.

 

Preto aj v socializme najviac slúžili totalitnej moci práve vysokoškolskí učitelia a umelci!

 

 

 

Inak, ako Eduard Chmelár, tak aj Jindřich Rajchl je na fb cenzúrovaný, aby vládnúca moc umlčiavala aj na Slovensku, aj v Česku akékoľvek demonštrácie. Sú podľa vás takéto krajiny demokratické a slobodné? V ktorých sa občanom bráni aby demonštrovali za mier alebo proti chudobe?

 

To je znakom totalitných štátov! U nás navyše s odvolanou vládou!

 

 

 

Chmelár 16.3.:

 

PREČO SÚ SLOVENSKÉ MIMOVLÁDKY ODRAZU TICHO?
 
Tak tomuto sa hovorí gól do vlastnej bránky. Európska únia pracuje na legislatíve, ktorá by prinútila mimovládne skupiny, poradenské spoločnosti a akademické inštitúcie zverejniť akékoľvek financovanie mimo EÚ v rámci potierania zahraničného vplyvu v bloku. Plánovaná legislatíva vraj odráža podobné zákony v Austrálii a Spojených štátoch. V USA už od roku 1938 zákon o registrácii zahraničných agentov vyžaduje, aby sa lobisti pracujúci v mene zahraničných vlád registrovali u federálnej vlády. Predsedníčka Komisie Ursula von der Leyenová ohlásila balík opatrení „na obranu demokracie“ počas svojho prejavu o stave Únie v septembri minulého roka, ktorý odštartoval prácu na spomínanej legislatíve o zahraničnom vplyve, ktorú vedie podpredsedníčka Komisie pre spravodlivosť Věra Jourová. Pikantné na tom je, že EÚ zintenzívnila prácu na tomto návrhu práve v čase, keď v Gruzínsku prepukli v protesty proti podobnému návrhu zákona , ktorý by prinútil organizácie zaregistrovať sa ako „agenti cudzieho vplyvu“, ak by viac ako 20 percent ich financií pochádzalo zo zahraničia. Demonštranti tvrdia, že ten zákon im zabráni vstúpiť do EÚ – tej EÚ, ktorá pracuje na tom istom. O neustálej kritike Ruska za podobnú legislatívu ani nehovoriac. Potrebujete ešte viac dôkazov o extrémnom pokrytectve Západu? Som naozaj zvedavý, čo na to povie náš tretí sektor. 😉
.
.

EU ‘foreign agents’ law spooks NGOs

 

https://www.politico.eu/article/eu-ursula-von-der-leyen-ngo-qatargate-foreign-agents-law-disturbs-ngos/?fbclid=IwAR05GAsVKOoaceJDwPKvOYqk44UnT4pQxT7lvJ4GM-SefPXUmkBsJX5I2ig

 

 

 

Asi tretí sektor nepovie nič, lebo dvojaké metre a takéto pokrytectvo sú u nich bežné!!!

 

 

 

 

.

O medzinárodnom terorizme USA, o ktorom sú médiá ticho

21.03.2023

Počúvajte hlavne od 15 min o medzinárodnom terorizme: Ukrajina v NATO znamená 3 svetovú vojnu – JUDr. Miroslav Kamenský Scott Ritter o zločincoch v USA, ktorí obetovali Ukrajinu a počte obetí 21.3.: “Najväčšie klamárske duo slovenskej politiky, ktoré sa ani nevie dohodnúť pred tlačovkou na [...]

„Šimečka ako šéfredaktor Sme formoval verejnú mienku štvavými kampaňami proti všetkým, ktorí chceli mier a odmietali vykonštruované obvinenia proti Iraku. „

20.03.2023

„Šimečka sa pokúša vyviniť z toho, že pred dvadsiatimi rokmi špinil čestných ľudí a chcel im zničiť život, no dnes robí to isté: o ľuďoch požadujúcich diplomatické rokovania píše ako o kolaborantoch“ Bývalý inšpektor OSN: CIA klamala. Príbehy o zbraniach v Iraku nedávali zmysel „V Iraku ste pred inváziou boli späť ako inšpektor [...]

Ani pred rokom som neurobila „chybu“, aby som inváziu Ruska na Ukrajinu schvaľovala a to som nebola ani šéfredaktor SME ako Šimečka!

19.03.2023

19.3.2023 po 20-tich rokoch MARTIN M. ŠIMEČKA Chyba, ktorej som sa dopustil pred 20 rokmi „Invázia do Iraku, ktorú som vtedy schvaľoval, urobila svet horším a hoci sa mala stať dôkazom úspešného šírenia demokracie vo svete, v skutočnosti ju oslabila. Iba raz som sa mýlil naozaj tak zásadne, že sa dodnes pýtam, prečo sa mi vtedy také zatmenie mysle prihodilo. Najmä [...]

vlak, železnice, trať, koľaje

Pri Senci zrazil rýchlik muža, železničná doprava je úplne odstavená

22.03.2023 20:52

V blízkosti železničného priecestia pri Senci v smere Veľký Biel zrazil rýchlik muža, ktorý utrpel zranenia nezlučiteľné so životom.

Britský princ William.

Princ William nečakane prišiel do Poľska za vojakmi pomáhajúcimi Ukrajine

22.03.2023 19:47

Britský princ William v stredu podnikol neohlásenú cestu do Poľska, aby poďakoval britským a poľským vojakom zapojeným do podpory Ukrajine.

world bank

Obnova Ukrajiny bude drahá. Vypočítali ju na 411 miliárd dolárov

22.03.2023 19:18

Ukrajina, ktorá sa už viac než rok bráni invázii ruskej armády, bude na obnovu a rekonštrukciu potrebovať najmenej 411 miliárd dolárov (približne 381 miliárd eur).

klus

Klus by nemal byť auditorom. Zamietol ho výbor Európskeho parlamentu

22.03.2023 18:54

Odhadovaný plat na pozícii audítora je zhruba 20 000 eur mesačne.