Založ si blog

Ktorý politik kázal ľuďom označovať iných ako dezolátov, svine a fašistov?

Na takéto rozoštvávanie občanov slúžia novinári!

 

Čo sa týka politiky, mojim najväčším snom je, aby novinárov súdili na „norimberskom“ súde za rozoštvávanie rodín a občanov na Slovensku pre vojny (aj tú v Iraku, aj túto na Ukrajine).

 

To je môj najväčší sen, ktorý si často predstavujem, ako Jakub Filo a ďalší novinári, čo sa na tom aktívne podieľali, sedia na súde ako obvinení a ľudia doradu o nich svedčia. Čo by som hovorila ja, čo všetko spáchali, čo hovorili, ako rozoštvávali ľudí, ako mne rozoštvali rodinu a synov proti sebe. Nikto nám nikdy tak neublížil, toto sa nedialo ani v socializmu, ako títo novinári. Toto od novinárov zažili ľudia v 50-tych rokoch, čo už naša generácia v socializme nezažila.

 

Aj za socializmu nám tu najviac ubližovali naši vlastní ľudia, spoluobčania, čo lokajsky slúžili vnucovanej moci a práve bežiacej propagande. Nás tu nešikanovali Rusi, ale vlastní spoluobčania – tí nám tu v službách vtedajšej moci robili peklo prenasledovaným.

Dnes sú to noví lokaji a mediokracia, ktorá je nám vnucovaná pod vyhrážaním sa novinárov, že občania sú dezoláti a svine, keď si pod vyhrážkami nemyslia presne to, čo im diktujú nikým nevolení novinári ako Jakub Filo a celé SME.

 

Neprajem si, aby sa im niekto vyhrážal a mohli sa hrať na nevinných. Neprajem si, aby im niekto čo len skrivil vlas na hlave, aby sa mohli hrať na nevinných. Túžim po spravodlivosti, aby boli za to riadne súdení a odsúdení, aby si tie obžaloby vypočuli, čo všetko tu spôsobili a na čom spolupracovali a len za novinársky plat.

 

Predstavujem si, že ľudia už môžu o nich vypovedať a už sa im nemôžu vyhrážať prenasledovaním a hlavne, že to zažijú.

Ako sa to neudialo s najväčšími prenasledovateľmi z čias socializmu, po tomto túžim, aby títo už spravodlivosti neušli a riadne boli súdení.

Aby to ľudia v mainstreame a v podaní iných novinárov videli, že prebiehajú spravodlivé súdy. Už to by bolo veľkým zadosťučinením spravodlivosti, nezáležalo by mi tak na odškodnení za rozoštvaté rodiny a rozoštvatých občanov, ktorým takto beztrestne zasahovali do života.

 

Zažila som, čo je to byť týranou ženou, aj znásilnenou vlastným bývalým manželom päť mesiacov po svadbe. Nikto súkromne nám tak neublížil ako môj vlastný manžel, keď sme pred ním museli byť na úteku celý rok v krízovom centre, keď som bola po jeho fyzických útokoch práceneschopná a prišla som o prácu a mnoho rokov sme živorili.

Nikdy, nikdy som si nepredstavovala, že ho za to budú súdiť, čo ho aj súdili. Možno preto, že toto spoločnosť spravodlivo súdila.

A nikdy sa nepodarilo tomuto môjmu násilníkovi poštvať deti proti mne, hoci sa o to snažil. To sa podarilo až týmto novinárom, proti ktorým, kým budem žiť, budem svedčiť. Ako rozoštvali aj bratov, ktorý z nich je sviňa a dezolát a fašista podľa ich označení a len preto, že chce mier a odmieta túto vnucovanú propagandu.

 

Ak sa toho nedožijem, zostanú tu tieto slová, ak aj tie nedajú scenzúrovať a vymazať. Navrhujú iných len cenzúrovať a prenasledovať – len tak vedia iným vnucovať a len pod vyhrážkami svoje názory, že rodiny rozoštvú na šírenie ich propagandy. Nikdy neboli liberáli. O tom svedčím, že liberalizmus len zneužívali na svoju reklamu, že ich propaganda je o slobode.

 

Keby neexistovali títo novinári, ktorí prstom a písaním stále ukazovali čitateľom, kto má byť aj z ich rodinných príslušníkov pre nich špina, jednobunkovec, dezolát, sviňa a fašista, politikom sa to nikdy nepodarí, takto ľudí rozoštvať. Na to presne využívajú novinárov a médiá a cez mediokraciu. Čo novinári dokážu, ukázali už pred Irakom, keď masovo pracovali na vojne a volaní ľudí po vojne. Teraz to tie isté noviny urobili znova. Neboli to liberáli, ale štváči na rozdúchavanie vojny aj vtedy, aj teraz.

 

 

Kde, ktorý politik toto robil? Ktorý politik hovoril – Takto a týmito slovami odsúďte aj mamu, otca, brata, sestru, rodinu, kolegov, priateľov, kto povinne nebude opakovať naše slová? Ktorý politik? 

 

Ktorý politik kázal ľuďom označovať iných ako dezolátov, svine a fašistov?

 

Len títo novinári, keďže tu máme takúto mediokraciu a nikým nevolených novinárov!!!

 

 

Predstavujem si často, že vypovedám na spravodlivom súde. Predstavujem si často ten spravodlivý súd. Niečo ako norimberský súd s novinármi, čo štvali ľudí do vojen. A keď im ľudia neverili, tak poštvali na nich brata proti bratovi a deti proti rodičom, aby to dosiahli.

Stačilo oklamať agresívnou propagandou niektorých a rozoštvať ľuďom rodiny. To je ich metóda, na to dnes slúžia novinári!

 

Učia svojich čitateľov, ako spracovaní majú na iných útočiť – akými slovami – „dezolát, sviňa, špina, fašista“, keď si povinne nebudeš myslieť a hovoriť to isté! Učia svojich čitateľov bojovať brata proti bratovi a deti proti rodičom!

Toto tu bolo v 50-tych rokoch!

 

Dúfam a verím v spravodlivý súd s novinármi, že robili a robia špinavú prácu pre mocnosti, ktoré nás práve ovládajú a do akej vojny nás chcú práve poštvať.

 

 

 

Môj komentár z poslednej diskusie, kam novinári poštvali ľudí:

 

A znova ti opakujem, ak sa v tebe mihne zdravy rozum, ze aj ja aj Chmelar sme odsudili vtrhnutie Ruska na Ukrajinu. Chmelar to zas opakuje vo videu dole a dava dokazy preco a ja som to napisala o den skor nez Rusko vtrhlo na Ukrajinu, ze ja na mieste Putina by som to neurobila a preco a ako by som to zdovodnila. Ten isty dovod povedal na tom videu aj Chmelar, ze to neboli obcania Ruska, ale Ukrajiny!

A o vine USA v tomto konflikte rozpravaju osobnosti, ake menuje aj Chmelar a ako si medzi sebou siria aj samotni Americania a to nie su ziadni Putinovci.

Tak ako som ocakavala, ze z toho provokovania bude vojna, rovnako ocakavam, ze aj jadrovy utok. Dnes obete toho utoku este ziju! Keby sa dohodol mier, nemuseli by zomriet. Ak ti je to jedno, tak si podla mna fanatik.“

 

 

Publicista a politický analytik Eduard Chmelár v rozhovore pre PLUS 7 DNÍ ponúkol svoj pohľad na konflikt na Ukrajine a načrtol možné riešenia. Ako vníma svoje označenie že je „rusofil“? Dokážu sa slovenské stredopravé strany zomknúť v kompaktný celok? Pozrite si celé VIDEO.

 

https://plus7dni.pluska.sk/domov/ustipacny-chmelar-ja-nie-som-prorusky-ale-procinsky-predovsetkym-vsak-vnimajme-nase-zaujmy?fbclid=IwAR0cq8c20hl-m3fQZgHOOg-1F9yQ0KrQqIoymh5KS3xhQ1cYJHE_ski2pY0

 

 

 

.

Aj mnohí novinári podporovali Hitlera. Akí to boli ľudia? Neboli nacisti?

28.05.2024

Novinári mu robili propagandu a vydávali absolútne zlo za dobro. A pritom pracovali pre nacizmus. Máte z týchto slov dojem, že ich neprirovnávam k nacistom? Tu máte dôkaz, že ich neprirovnávam a je to len moja slobodná tvorba: Denník N Newsfilter 27.5.: V Markíze sa píše história. Prítomní sú hrdinovia aj kolaboranti „Šimečka pritom Fica k Hitlerovi [...]

Každý deň čítam, ako sa ich nadutí hlupáci – ich vraj intelektuálni čitatelia, rozčuľujú, že či nás majú vychovávať!

25.05.2024

Mám tu veľa materiálu o manipuláciách denníkov SME a N za minulé dni, to by som mohla písať aj tri články denne. Ale nechce sa mi pokračovať, tak rovno prejdem na celkový dojem z ich čitateľov, ktorým sa obyčajne nevenujem, len keď som chcela ukázať, aký účinok majú na nich novinári. Každý deň čítam, ako sa ich nadutí hlupáci – ich vraj intelektuálni [...]

Aby ste mali predstavu o IQ čitateľov na Denníku N

24.05.2024

Šnídl ich takto očividne manipuluje a výraz na jeho čitateľov, že sú len ovce, je slabý. To je nedostatočná rozumová činnosť! Atentátnik a Slovenskí branci na videu: nesedí Kaliňákova verzia o pacifistovi, ktorého zradikalizovali až médiá [...]

Peter Pellegrini

Prieskum SANEP o dôvere k politikom: Len jednému viac ľudí dôveruje ako nedôveruje

30.05.2024 07:00

Zuzana Čaputová je stále v prvej trojke politikov s najväčšou dôverou, Ivan Korčok je na tom lepšie ako Michal Šimečka, vyplýva z prieskumu SANEP-u.

Európsky parlament / EP /

Prieskum SANEP po atentáte: Kto má najväčšiu šancu dostať sa do europarlamentu? Hore je to tesné

30.05.2024 07:00

Poslancov zo Slovenska do Európskeho parlamentu by podľa aktuálneho prieskumu spoločnosti SANEP poskladalo šesť politických strán.

Ruský útok, Charkov, požiar, hasiči, vojna na Ukrajine, hypermarket

ONLINE: Charkov bol opäť pod paľbou, bilancia úderu zo soboty sa vyšplhala na 19 mŕtvych

30.05.2024 06:10, aktualizované: 06:41

Ruská armáda opätovne zaútočila na Charkov, vypálila naň najmenej osem striel.

Litva, NATO

Rusi testujú hranice NATO v Pobaltí. Čo urobí Západ?

30.05.2024 06:00

Šéf Kremľa Vladimir Putin v roku 2016 vyhlásil, že sám nevie, kde sa končia hranice Ruska. Zároveň povedal, že to bol vtip. Smeje sa ešte niekto?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,515
Celková čítanosť: 5584928x
Priemerná čítanosť článkov: 3686x

Autor blogu

Kategórie