Založ si blog

„Muži, čo požiadali o zbavenie sa povinnosti mobilizácie, nemajú kúsok hanby v tele“

Odkedy som scenzúrovaná a odstavená z blogov, tak už nepíšem. Ale nad týmto som sa obzvlášť pozastavila, kam až siaha debilizácia čitateľov na SME, keď žena čitateľka sa pohoršuje nad mužmi, čo by sa chceli vyhnúť mobilizácii do vojny.

Dokonca ona je už tak uvedomelo prevychovaná, že sa pohoršuje aj nad matkami, ktoré by nechceli aby ich synovia uvedomelo nenastúpili do vojny! Lebo ona je tým na rozdiel od takých matiek odvážna a už nie je prázdnou schránkou!

 

Podľa nej majú muži ochotne vyhovieť mobilizácii, lebo musíme pochopiť, že nemôžeme len brať, ale aj dávať. Podotýkam, že rovno život!

 

A čo také sme od koho zobrali, že za to uvedomelo máme dať aj život? Čo takého nám dali, čo majú ľudia zaplatiť aj životom?

 

Pritom vraj dezoláti sú tuto, ale takíto „morálni dezoláti“ sú práve čitatelia SME s uvedomelosťou iných nútiť do mobilizácie.

Takýto fanatizmus je práve znakom úplných hlupákov a morálnych dezolátov!

 

Hlavne, že budú uvedomelo opakovať, že človek sa má sám a slobodne rozhodnúť o svojej maternici, ale o svojom živote, či bude žiť alebo nie, už nie, lebo inak je NEUVEDOMELÝ!

V tomto im teda zjavne, týmto uvedomelým hlupákom, dvojaký meter na chápanie slobody o svojom tele už nevadí!

Maternica je tvoja ale tvoj život už nie, to ti už prikážu ako ho neslobodne obetovať. Z tohto jasne vidieť, že aj tá slobodná maternica je len ich reklama na slobodu obmedzenú len na maternicu.

No ľudia nie sú len maternice! A nechcú mať slobodu len pre svoje maternice!

 

Silne pochybujem, že táto čitateľka má vôbec deti, lebo to si ani Naď nevie predstaviť, ako sa vyjadril v mainstreame, že by svojho syna mal poslať do vojny.

No čitateľov si už takýchto odchovali, čo cudzie deti uvedomelo obetujú. Veď ich čitatelia sú často mladí bezdetní, čo majú materskú lásku možno ku ešte len psovi. Toho by teda ľahšie utratili.

 

 

Pán Marec, vyborne napisane. Tiez som sa divila, ze tí muži, co poziadali o zbavenie sa povinnosti mobilizacie, nemajú kusok hanby v tele a boli v tv spravach. Teraz chapem. Sú to zbabelci, ale hlavne prazdne schranky. A ak ich v tom podporuju ich manželky a matky, tie sú vlastne na tom rovnako. Je mi z toho smutno.

Musime pochopit, ze nemózeme len brať, ale mysime aj dávat. A treba byt zodpovedny…
Čakam, kedy to pride…“

 

 

„najväčší fór s tým odmietaním služby so zbraňou je, že oni v skutočnosti budú povolaní, ale budú zaradení do jednotiek bez zbraní, takí PTP 21 storočia alebo „Čierni Baroni“ na základe vlastnej žiadosti….“

 

 

Ako vidíte, pre nich je len fór s ktorým počítajú, že kto by sa chcel mobilizácii vyhnúť, tak ho do vojny pošlú bez zbrane!

 

A ako uvidíte nižšie, najviac ľudí by pred mobilizáciou ušlo práve spomedzi ich čitateľov a voličov progresívneho Slovenska – 52 %!

Takže práve najviac vojnových štváčov, čo tam chceli takto „uvedomelo“ posielať iných!

Ale to „uvedomelým morálnym dezolátom“ neopakujú, že najviac zbabelcov je práve z ich radov, čo by pred mobilizáciou utekali a hodili to na tých, ktorých do vojny štvali.

 

 

„Tam su aj ine zabavnejsie veci. Podla nedavneho prieskumu, by len 13% ludi sla branit SR.

https://domov.sme.sk/c/22904584/prieskum-vojna-slovensko-ukrajina-rusko.html…

Este zaujimavejsie a paradoxne je to pri pohlade na delenie podla volicskych preferencii. Najvacsiu ochotu branit vlast bola medzi volicmi Republiky – 27% a potom PS – 19%. Lenze pri otazke kolko ludi by v pripade vojny z krajiny uslo, bolo najviac medzi volicmi PS – 52% a po nich SaS – 39%.

Nadherne paradoxy…“

 

 

z tejto diskusie:

https://komentare.sme.sk/diskusie/5188484/pamatate-si-ze-sme-uz-mali-masovo-umierat-pise-samo-marec.html

 

 

Chmelár k voľbám v Česku:

 

„Akokoľvek sa snaží víťazný generál strihom briadky štylizovať do pózy prvého česko-slovenského prezidenta a frázami do toho posledného, Pavel nie je Havel a už vôbec nie je Masaryk. Prezident T. G. Masaryk bol idealista, do Washingtonskej deklarácie vpísal vieru, že militarizmus je zničený a sľuboval, že stále vojsko bude nahradené milíciou, čo mu konzervatívny generál Štefánik rýchlo vytĺkol z hlavy. Petr Pavel nikdy idealistom nebol. Je to v prvom rade ctibažný človek, ktorý slúžil minulému režimu i tomu súčasnému a bol by schopný slúžiť aj akémukoľvek inému. Preto bol pre mocenské kruhy v kľúčových západných štátoch ideálnym kandidátom. Z marketingového hľadiska napĺňal rastúci dopyt verejnosti po politikoch, ktorí sa nebudú hašteriť. Najčastejšie skloňovaným slovom s jeho osobou bola „slušnosť“. Lenže slušnosť je malomeštiacka fráza, ktorá je v politike účelovou taktikou, nie hodnotou. Tento predpísaný kódex správania nie je zárukou mravného konania človeka. Ronald Reagan bol mimoriadne slušný človek. A s týmto kultivovaným šarmom herca dokázal podporovať islamských teroristov, dodať chemické zbrane pre irackého diktátora Saddáma Husajna, ktorý nimi zmasakroval Kurdov, roztočiť preteky v zbrojení, protiprávne obsadiť Grenadu a mnoho ďalších svinstiev.

 

Česi dostali slušného prezidenta, ktorý bude po-slušný voči Bruselu, dostanú svoj protektorátny pokoj a poriadok opretý o ochranné krídla Spojených štátov. Lebo poriadok a pokoj potrebujú len slabí a zneistení. A predovšetkým, uprednostnili pavlovský militarizmus pred babišovským kapitalizmom. Z pohľadu agendy, ktorej sa najviac venujem, musím zdôrazniť, že Andrej Babiš nie je žiaden mierotvorca. Ako premiér chcel NATO premeniť na „útočnú organizáciu“, podporoval všetky misie aliancie v zahraničí, vítal zbrojenie, nepodpísal česko-slovenskú mierovú iniciatívu Mier a spravodlivosť a napriek tomu, že mu to niektorí radili, odmietol sa vymedziť voči generálovi Pavlovi tým, že neratifikuje vojenskú zmluvu s USA, ktorá umožní rozmiestnenie amerických vojakov na českom území. Aj keď Babiš hovorí o mieri, nerozumie tejto agende a nie je v nej autentický. Napriek tomu v ňom stále veľa ľudí videlo intuitívne menšiu hrozbu ako u jeho protikandidáta. Preto nevolili za Babiša, ale proti Pavlovi.“
(krátené)
.
.
.
.
.

Pavel je teraz ako Čaputová. Tá zaujala vlasmi a Pavel slušnosťou napriek svojej minulosti. Takých moja mama volala „svine komunistické“:

My sme z Čaputovej precitli a vidíme, že viac je pre nás mier ako jej vlasy. Vidíme, že len reprezentatívna torta dnes v politike nestačí, keď nás ženie do vojny.

Myslím si, že Česi tak skoro neprecitnú, lebo im bude jedno, keď do vojny pošlú len ich vojakov. Pokiaľ nebudú nútiť k mobilizácii bežných mužov, tak im to bude jedno. Aj komunistami boli viac nadšení!

 

 

 

.

O medzinárodnom terorizme USA, o ktorom sú médiá ticho

21.03.2023

Počúvajte hlavne od 15 min o medzinárodnom terorizme: Ukrajina v NATO znamená 3 svetovú vojnu – JUDr. Miroslav Kamenský Scott Ritter o zločincoch v USA, ktorí obetovali Ukrajinu a počte obetí 21.3.: “Najväčšie klamárske duo slovenskej politiky, ktoré sa ani nevie dohodnúť pred tlačovkou na [...]

„Šimečka ako šéfredaktor Sme formoval verejnú mienku štvavými kampaňami proti všetkým, ktorí chceli mier a odmietali vykonštruované obvinenia proti Iraku. „

20.03.2023

„Šimečka sa pokúša vyviniť z toho, že pred dvadsiatimi rokmi špinil čestných ľudí a chcel im zničiť život, no dnes robí to isté: o ľuďoch požadujúcich diplomatické rokovania píše ako o kolaborantoch“ Bývalý inšpektor OSN: CIA klamala. Príbehy o zbraniach v Iraku nedávali zmysel „V Iraku ste pred inváziou boli späť ako inšpektor [...]

Ani pred rokom som neurobila „chybu“, aby som inváziu Ruska na Ukrajinu schvaľovala a to som nebola ani šéfredaktor SME ako Šimečka!

19.03.2023

19.3.2023 po 20-tich rokoch MARTIN M. ŠIMEČKA Chyba, ktorej som sa dopustil pred 20 rokmi „Invázia do Iraku, ktorú som vtedy schvaľoval, urobila svet horším a hoci sa mala stať dôkazom úspešného šírenia demokracie vo svete, v skutočnosti ju oslabila. Iba raz som sa mýlil naozaj tak zásadne, že sa dodnes pýtam, prečo sa mi vtedy také zatmenie mysle prihodilo. Najmä [...]

vlak, železnice, trať, koľaje

Pri Senci zrazil rýchlik muža, železničná doprava je úplne odstavená

22.03.2023 20:52

V blízkosti železničného priecestia pri Senci v smere Veľký Biel zrazil rýchlik muža, ktorý utrpel zranenia nezlučiteľné so životom.

Britský princ William.

Princ William nečakane prišiel do Poľska za vojakmi pomáhajúcimi Ukrajine

22.03.2023 19:47

Britský princ William v stredu podnikol neohlásenú cestu do Poľska, aby poďakoval britským a poľským vojakom zapojeným do podpory Ukrajine.

world bank

Obnova Ukrajiny bude drahá. Vypočítali ju na 411 miliárd dolárov

22.03.2023 19:18

Ukrajina, ktorá sa už viac než rok bráni invázii ruskej armády, bude na obnovu a rekonštrukciu potrebovať najmenej 411 miliárd dolárov (približne 381 miliárd eur).

klus

Klus by nemal byť auditorom. Zamietol ho výbor Európskeho parlamentu

22.03.2023 18:54

Odhadovaný plat na pozícii audítora je zhruba 20 000 eur mesačne.