Založ si blog

Každý deň som vďačná za túto vládu

Lebo tak sa desím tej, čo príde po voľbách!

 

Absolútne nezdieľam optimizmus a naivitu ľudí, že v nových voľbách ľudia zvolia lepšiu vládu. Zvolia Hlas a ten určí smerovanie tým, že sa spojí s Progresívnym Slovenskom a vytvoria progresívnu lokajskú koalíciu len cudzím záujmom.

 

Aj keď túto vládu kritizujem z lokajstva, stále to nie je také lokajstvo, aké sa od nás ešte len bude vyžadovať! A Pellegrini dá tomu zelenú!

Nie je to len môj názor, aj na takej infovojne ste si mohli už x krát vypočuť, že vláda Pellegriniho bude ešte horšia, pretože to bude sofistikovanejšie zlo.

 

Vôbec nerozumiem naivite ľudí, ktorí si myslia, že Pellegrini sa spojí s Ficom a „fašistami“.

Absolútne nerozumiem ani strachu kohokoľvek z Ficovho návratu, lebo ak raz o tom rozhoduje strana Hlas, Ficov návrat je nereálny.

Preto absolútne nerozumiem strachu kohokoľvek, kto tvrdí, že hrozí návrat Fica.

 

To len predstierajú alebo sú tak hlúpi, že si myslia, že je ešte možný? Však to by musela neexistovať strana Hlas, ktorá jasne vedie a žiadnu koalíciu s „fašistami“ nechystá!

A ako by mohol Hlas len so Smerom utvoriť koalíciu? Však to nesedí ani na prepočtoch %!

 

Každý, kto sleduje predvolebné prieskumy, aj keby boli manipulované, nemôžu byť až tak manipulované, aby z nich už teraz nebolo každému jasné, že budúca vláda bude progresívna koalícia!

 

A práve preto si prezidentka aj SME, aj SaS a všetci uvedomelí už želajú predčasné voľby a pád vlády, lebo progresívna koalícia je už istá!

 

Zvolia ju práve bývalí voliči Smeru a presne títo voliči Hlasu nám tu zvolia progresívnu koalíciu, lebo ich bude najviac!

 

Dajú sa presne tak oklamať, ako sa dali pri voľbe Čaputovej, teraz je taká nová Čaputová Pellegrini a Hlas, čo potom budú všetci prekvapení, ako boli z Čaputovej, že celkom otočila v tom, čo tvrdila.

Potom sa budú vyhovárať, že to nevedeli a kto to tak mohol vedieť?

 

Už teraz to môžete všetci vedieť, že vo voľbách vyhrá Hlas a spojí sa s progresívnymi stranami a vytvoria progresívnu koalíciu. Presne na toto – na ukradnutie hlasov bývalým voličom Smeru, táto strana existuje! Inak by progresívna koalícia nikdy nemala hlasy. Svoje nemajú a preto ich takto ukradnú od bývalých voličov Smeru.

 

 

 

Načo vlastne chcete predčasné voľby, keď je to už teraz jasné?

 

Načo chcete progresívnu koalíciu?

 

Tá vás už nepoženie do vojny a nebude ju rozdúchavať?

Ich už „normálni“ politici nebudú lokaji? Podľa mňa ešte horší a ešte tvrší a ešte fanatickejší! S tvrdou cenzúrou a vojnovým fanatizmom!

 

Budú snáď sociálnejší? Dajú na chudákov viac? Podľa mňa by im nikdy nedali ani to, čo táto vláda a chudákov poženú aj do vojny!

 

Rozhodne sa teším, čo budete písať po ďalších voľbách, ale asi už nič! Progresívna koalícia zatočí s vami ešte tvrdšie.

 

 

Kto za to môže?

 

Voliči, len voliči, že budú voliť Hlas!

 

To sa volá „poučenie“ z Čaputovej. Tá mala pre voličov „pekné vlasy a príjemný hlas“ a Pellegrini „pôsobí tak seriózne a už normálne“.

 

 

Každý deň ďakujem, že sa nemáme ešte horšie. Každý deň ďakujem za túto ešte neprogresívnu vládu.

Bohužiaľ, nemám tú naivitu, aby som verila rozprávke, že teraz zvolíme niekoho, kto neexistuje ale mohol by existovať a že Pellegrini sa statočne spojí s „fašistami“. Však to je absolútna konina!

 

Čo konkrétne bude robiť Pellegrini lepšie? Prestane zbrojiť? Prestane ľudí naháňať do súhlasu so všetkými debilnými nápadmi zhora?

A potom mu na čo zostane?

Podľa mňa budú vládnuť tvrdšou totalitnou rukou. Budete kolabovať a ani nepípnete. Pellegrini je rodený poskok a kariérista.

Potom spolu budú držať ako guľa kovidu v uvedomelej symbióze.

Nebudú sa hádať, lebo rovnakí si rozumejú a spolupracujú. Hádky sú tam, kde nie všetci poslúchajú rovnakou mierou.

 

 

 

Toto všetko tu bude v ešte tvrdšom pôsobení:

 

 

S politickým analytikom Edom Chmelárom o Salemských bosorkách, prejave prezidentky v NR SR, hybridných vojnách a dezinformáciách, médiách, cenzúre a novinároch a náladách v spoločnosti.“

 

 

 

 

 

 

.

„Tri roky stará správa RAND Corporation teda obsahovala eskalačné opatrenia proti Rusku, po ktorých sa dali očakávať eskalačné protikroky. „

06.02.2023

Proxy vojna USA s Ruskom Dôkazy, že vojna s Ruskom bola vyprovokovaná a dopredu plánovaná ako proxy vojna. „Na preťaženie Ruska sa hodia proxy vojny Ďalšia kapitola navrhuje presiliť Rusko tam, kde má vojenské záväzky alebo sa tam priamo angažuje, a to podporou síl, ktoré budú bojovať proti Rusku v zástupnej vojne miesto USA. Autori sa [...]

„Lidé jsou natolik hloupí, že si nezjistili, že žádný občan členského státu NATO nemůže být poslán do války, která se nás netýká. „

02.02.2023

Zaujalo ma, čo si myslia ľudia v Česku, teda tí inteligentnejší: „Největší kravina, co se české dezinfo-scéně povedla, je to, že miliony Čechů věří tomu, že nyní, když vyhrál generál Pavel, tak bude mobilizace a půjdeme bojovat na Ukrajinu. Lidé jsou natolik hloupí, že si nezjistili, že žádný občan členského státu NATO nemůže být [...]

„Muži, čo požiadali o zbavenie sa povinnosti mobilizácie, nemajú kúsok hanby v tele“

29.01.2023

Odkedy som scenzúrovaná a odstavená z blogov, tak už nepíšem. Ale nad týmto som sa obzvlášť pozastavila, kam až siaha debilizácia čitateľov na SME, keď žena čitateľka sa pohoršuje nad mužmi, čo by sa chceli vyhnúť mobilizácii do vojny. Dokonca ona je už tak uvedomelo prevychovaná, že sa pohoršuje aj nad matkami, ktoré by nechceli aby ich synovia uvedomelo nenastúpili [...]

ProMaya

ProMaya

08.02.2023 02:39

ProMaya je občianske združenie, ktorého cieľom je podpora a rozvíjanie aktivít zameraných na popularizáciu mezoamerických kultúr s dôrazom na mayskú kultúru.

Autistické centrum Andreas n.o.

Autistické centrum Andreas

08.02.2023 02:34

Autistické centrum Andreas predstavuje komplexný prístup k riešeniu problematiky porúch autistického spektra s dôrazom na rodinu s autistickým členom.

Zjednotení za mier

Zjednotení za mier

08.02.2023 02:30

Presadzujeme prehlbovanie mierových vzťahov a priateľstva medzi národmi, porozumenie, toleranciu, podporu kultúry mieru vrátane mierovej výchovy a vzdelávania.

OZ Misia úsmev a nádej

OZ Misia úsmev a nádej

08.02.2023 02:24

OZ Misia úsmev a nádej pomáha sociálne slabým rodinám s deťmi, zdravotne znevýhodneným a seniorom, ktorí sa ocitli v ťažkej životnej situácii.