Založ si blog

Každý deň som vďačná za túto vládu

Lebo tak sa desím tej, čo príde po voľbách!

 

Absolútne nezdieľam optimizmus a naivitu ľudí, že v nových voľbách ľudia zvolia lepšiu vládu. Zvolia Hlas a ten určí smerovanie tým, že sa spojí s Progresívnym Slovenskom a vytvoria progresívnu lokajskú koalíciu len cudzím záujmom.

 

Aj keď túto vládu kritizujem z lokajstva, stále to nie je také lokajstvo, aké sa od nás ešte len bude vyžadovať! A Pellegrini dá tomu zelenú!

Nie je to len môj názor, aj na takej infovojne ste si mohli už x krát vypočuť, že vláda Pellegriniho bude ešte horšia, pretože to bude sofistikovanejšie zlo.

 

Vôbec nerozumiem naivite ľudí, ktorí si myslia, že Pellegrini sa spojí s Ficom a „fašistami“.

Absolútne nerozumiem ani strachu kohokoľvek z Ficovho návratu, lebo ak raz o tom rozhoduje strana Hlas, Ficov návrat je nereálny.

Preto absolútne nerozumiem strachu kohokoľvek, kto tvrdí, že hrozí návrat Fica.

 

To len predstierajú alebo sú tak hlúpi, že si myslia, že je ešte možný? Však to by musela neexistovať strana Hlas, ktorá jasne vedie a žiadnu koalíciu s „fašistami“ nechystá!

A ako by mohol Hlas len so Smerom utvoriť koalíciu? Však to nesedí ani na prepočtoch %!

 

Každý, kto sleduje predvolebné prieskumy, aj keby boli manipulované, nemôžu byť až tak manipulované, aby z nich už teraz nebolo každému jasné, že budúca vláda bude progresívna koalícia!

 

A práve preto si prezidentka aj SME, aj SaS a všetci uvedomelí už želajú predčasné voľby a pád vlády, lebo progresívna koalícia je už istá!

 

Zvolia ju práve bývalí voliči Smeru a presne títo voliči Hlasu nám tu zvolia progresívnu koalíciu, lebo ich bude najviac!

 

Dajú sa presne tak oklamať, ako sa dali pri voľbe Čaputovej, teraz je taká nová Čaputová Pellegrini a Hlas, čo potom budú všetci prekvapení, ako boli z Čaputovej, že celkom otočila v tom, čo tvrdila.

Potom sa budú vyhovárať, že to nevedeli a kto to tak mohol vedieť?

 

Už teraz to môžete všetci vedieť, že vo voľbách vyhrá Hlas a spojí sa s progresívnymi stranami a vytvoria progresívnu koalíciu. Presne na toto – na ukradnutie hlasov bývalým voličom Smeru, táto strana existuje! Inak by progresívna koalícia nikdy nemala hlasy. Svoje nemajú a preto ich takto ukradnú od bývalých voličov Smeru.

 

 

 

Načo vlastne chcete predčasné voľby, keď je to už teraz jasné?

 

Načo chcete progresívnu koalíciu?

 

Tá vás už nepoženie do vojny a nebude ju rozdúchavať?

Ich už „normálni“ politici nebudú lokaji? Podľa mňa ešte horší a ešte tvrší a ešte fanatickejší! S tvrdou cenzúrou a vojnovým fanatizmom!

 

Budú snáď sociálnejší? Dajú na chudákov viac? Podľa mňa by im nikdy nedali ani to, čo táto vláda a chudákov poženú aj do vojny!

 

Rozhodne sa teším, čo budete písať po ďalších voľbách, ale asi už nič! Progresívna koalícia zatočí s vami ešte tvrdšie.

 

 

Kto za to môže?

 

Voliči, len voliči, že budú voliť Hlas!

 

To sa volá „poučenie“ z Čaputovej. Tá mala pre voličov „pekné vlasy a príjemný hlas“ a Pellegrini „pôsobí tak seriózne a už normálne“.

 

 

Každý deň ďakujem, že sa nemáme ešte horšie. Každý deň ďakujem za túto ešte neprogresívnu vládu.

Bohužiaľ, nemám tú naivitu, aby som verila rozprávke, že teraz zvolíme niekoho, kto neexistuje ale mohol by existovať a že Pellegrini sa statočne spojí s „fašistami“. Však to je absolútna konina!

 

Čo konkrétne bude robiť Pellegrini lepšie? Prestane zbrojiť? Prestane ľudí naháňať do súhlasu so všetkými debilnými nápadmi zhora?

A potom mu na čo zostane?

Podľa mňa budú vládnuť tvrdšou totalitnou rukou. Budete kolabovať a ani nepípnete. Pellegrini je rodený poskok a kariérista.

Potom spolu budú držať ako guľa kovidu v uvedomelej symbióze.

Nebudú sa hádať, lebo rovnakí si rozumejú a spolupracujú. Hádky sú tam, kde nie všetci poslúchajú rovnakou mierou.

 

 

 

Toto všetko tu bude v ešte tvrdšom pôsobení:

 

 

S politickým analytikom Edom Chmelárom o Salemských bosorkách, prejave prezidentky v NR SR, hybridných vojnách a dezinformáciách, médiách, cenzúre a novinároch a náladách v spoločnosti.“

 

 

 

 

 

 

.

Superdebata lídrov kandidátiek do EÚ – Nerudová v nej bola paródiou na progresívcov

16.04.2024

To, čo nám tu celé roky chýba, sú diskusie k rôznym závažným politickým témam. V našom mediálnom priestore sa diskusie k politike už celé roky nevedú, vymenili ich len jednostranné diskusie jednej politickej strany. Škoda, že na Slovensku sa takejto politickej diskusie nedočkáme a aby bola taká dlhá! Všimnite si, že moderátorka v nej len moderuje [...]

„jak je Západ poštval do války, nechal beze zbraní chcípat, a potom nakonec zradil, aby chránil Izrael, a nemusel obětovat své vlastní finanční zisky“

15.04.2024

„USA přitom mají 8000 vozidel M-113 ve skladech a 5000 v arzenálu!“ „Západní mocnosti tak nemají problém za den vystřelit na ochranu Izraele víc raket, než Kyjevu dodaly za celou válku“ Progresívni šialenci sústavne len Slovákom obúchavajú o hlavu, že Ukrajine nedodávame zbrane, čo my sme im už dali všetko a nemáme ani na [...]

„. . . a ty zhmotnený sen mnohých gayov skončíš na úrade práce skôr, ako kohút zakikiríka v jedno ráno. „

14.04.2024

Už aj minister vnútra si všimol a vypočul zhodnotenie našich progresívnych novinárov od liberálov z Česka, o čom som písala predchádzajúci článok, že by si podľa nich mali radšej vybrať inú prácu, keď to robia len takto zaostalo primitívne: Nie, voľby nerozhodli ľudia, ktorí nenávidia demokraciu, odkazuje minister novinárom „Minister vnútra Matúš [...]

tbilisi, gruzínsko, protest

V Tbilisi protestovalo vyše 20 000 ľudí proti zákonu o zahraničnom vplyve

17.04.2024 23:24

Poslanci vládnej strany Gruzínsky sen schválili návrh tohto sporného zákona v prvom čítaní.

Nemecko Rusko špionáž

Prokurátori v Nemecku obvinili bývalého zamestnanca tajnej služby zo špionáže pre Rusko

17.04.2024 23:09

Carsten Linke poprel obvinenia a povedal, že sa snažil naverbovať taktiež obvineného Arthura Ellera ako potencionálny zdroj.

beňa

V Kongu zadržali bývalého námestníka riaditeľa SIS Borisa Beňu

17.04.2024 21:24, aktualizované: 21:54

Slovenská polícia to neeviduje. Beňa bol odsúdený v roku 2021 na trojročný trest s podmienečným odkladom na päť rokov za korupciu a vynášanie informácií.

Andrej Plenkovič

V chorvátskych voľbách zvíťazila strana premiéra Plenkoviča, naznačil exit poll

17.04.2024 19:57

Stredo-pravicová Chorvátska demokratická únia by mohla v 151-člennom parlamente podľa prieskumu obsadiť 58 mandátov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,490
Celková čítanosť: 5538324x
Priemerná čítanosť článkov: 3717x

Autor blogu

Kategórie