Založ si blog

Fico: „Hegerova vláda slúži Bruselu a Washingtonu na lusknutie prsta“

Keďže nás najviac položí zbrojenie a sankcie, ktoré nám zahraniční páni nášho štátu vnútili, tak ma najviac zaujala táto správa o Naďovi – našom vrchnom lokajovi zbrojenia:

 

„Naď: Fico si definitívne podpísal volebný rozsudok u všetkých vojakov, ich rodinných príslušníkov a civilných zamestnancov rezortu obrany“

 

„Predseda strany Smer-SD sa vyjadril aj k slovenskej armáde – žiada zobrať peniaze z rozpočtu, ktorý ide na obranu občanov a Slovenska. Minister obrany Jaroslav Naď sa voči tvrdeniam ohradil a predsedu strany na oplátku skritizoval

Róbert Fico nešetril slovami ani tentokrát, keď sa znovu pustil do slovenskej armády. „Prečo máme teraz kupovať slovenskej armáde nové veci len preto, že všetko ste poslali zadarmo na Ukrajinu ? Tak zoberme tretinu z toho navýšenia kapitoly pokiaľ ide o ministerstvo obrany,“ diskutoval Fico.

„No žiadať zobrať peniaze z rozpočtu, ktorý ide na obranu občanov a Slovenska, a to obzvlášť v týchto časoch, keď je vojna doslova na našich hraniciach, to môže iba… Fico.“ Doplnil Naď a dodal že „žiaden vojak či civil z rezortu obrany už obvineného vodcu mafiánskej skupiny voliť nebude. Dobre odvedená robota, don Fico,” odkazuje Naď v statuse.“

(hlavné správy)

 

 

Toto je politika servilných lokajov, že sa tak boja vzoprieť nanucovanej politike zo zahraničia, že radšej nechajú skolabovať zdravotníctvo, než aby neposlúchali rozkazy, ktoré náš štát dovedú do úplného krachu zdravotníctva, že bude fungovať už len pre hŕstku najbohatších, ktorí si lekárov a sestry, čo neujdú, zaplatia.

 

Toto je obraz duševných mrzákov v politike, ktorí ako šikanovaní požiadavkami Bruselu a USA, nechajú zničiť vlastnú krajinu do úplného kolapsu, lebo sa boja neposlúchať ako pániček povie.

Pánička nezaujíma, že nám tu skolabuje zdravotníctvo a ekonomika, čo zdarne prežije len vrstva najbohatších, ale našich politikov a Naďa by to zaujímať malo. Lenže Naďa zaujímajú len jeho pokyny – aport!

 

A nielen Naďa. Všetci vo vláde nám celé volebné obdobie ukazujú, ako sa aportuje na rozkaz a slúžia len zbrojeniu a len kovid experimentálnym vakcínam a sankciám.

 

Na toto a len na toto môžu a majú NAŠE peniaze míňať, inak na nič pre občanov, len tak naoko. Zabezpečovať len nákupy zbraní, rozdávanie zbraní, potom pre medzinárodný farmabiznis a biznis pre tých, čo sa na sankciách v EÚ nabalili.

Ale vraj nie sú zlodeji!

 

No to je ešte horšie, než keby boli len lokálni zlodeji, lebo títo mopslíkovia ešte väčších zlodejov to tu takto vyrabujú na kosť.

Navyše vojnoví štváči a spoluvrahovia v experimentálnom zdravotníctve s experimentálnym farmabiznisom na vakcínach a nanútených, drahých a pritom už dávno neodporúčaných liekoch ako Remdesivir.

 

Neslúžili štátu, ale rozdúchavaniu vojny, zbrojárskym firmám, obchodom s vakcínami a drahými liekmi, ktorých neodporúčanie ešte ignorovali. Takto nás celý čas nielen okrádali, ale sú spoluzodpovední za smrť našich spoluobčanov pri týchto experimentoch s ľuďmi.

 

Výsledkom je kolabujúci štát, čo najviac vidno v zdravotníctve.

 

A tento ich poskok pre pánička v zahraničí má ešte drzosť nesúhlasiť s presunom peňazí, čo chce poslušne kradnúť nášmu štátu, do zdravotníctva? Však to ste ukradli zdravotníctvu a nám všetkým! Ste obyčajní zlodeji, lebo nikoho nemusí zaujímať, že to nekradnete do vlastného vrecka, len ako sluhovia nejakému zahraničnému páničkovi, že ste len aportujúci psi.

 

Tie NAŠE peniaze patria a vždy patrili do zdravotníctva! Všetci vieme, že patria do zdravotníctva, do plesnivých nemocníc, zdravotným sestrám, ktoré u nás nevedeli prežiť a našim lekárom! To všetko malo ísť na zdravotníctvo. To nie je vaša kosť pre zahraničného pánička.

 

Rusko nevie ovládnuť ani Ukrajinu, čo sa z toho predsa všetci smejú, že to nedokáže, tak čo nám tu tento hovorí, že ovládlo by aj celé Slovensko? Takto rozprávajú len vojnoví štváči, aby si ospravedlňovali lokajstvo zbrojárstvu.

 

Dobre to Fico povedal, že zoberme z toho aspoň tretinu aj to ešte z navýšenia!

 

Veď tento štát nič nerobí len zbrojí cez nám dosadených lokajov. Pri plesnivých nemocniciach?

Vy majte doma plesnivú obývačku a kúpte si guľomet!

V chladničke horčicu a kúpte si Remdesivir.

Keby to bolo takto súkromne, takých psov politikov tu máme. Ako v nejakej zaostalej krajine, kde v polorozpadnutej chatrči stojí niekto s guľometom, lebo chráni chatrč.

 

Tu je od Fica dobré zhrnutie aj k progresívnym novinárom v tv a inde šikanovaným týmto lokajstvom, ktorí sa už pomaly neodvážia ani zakňučať kvôli kolegom a ktorých tiež nútia aportovať:

 

„Hegerova vláda slúži Bruselu a Washingtonu na lusknutie prsta“

 

„HEGEROVA VLÁDA SLÚŽI BRUSELU A WASHINGTONU NA LUSKNUTIE PRSTA, A PRETO JU DRŽIA PRI ŽIVOTE ZA KAŽDÚ CENU
Ak by novinári pracovali tak “poctivo” pri tejto vláde, ako za vlád SMERu, tak už máme za sebou aj predčasné voľby.
Toto je tak rozdielny prístup, že “kole oči” a my naň budeme upozorňovať, kým si médiá nezačnú robiť svoju prácu poriadne.
To, že sa vyhodených novinárov za spravodajskú prácu v RTVS zastal len SMER – SD a žiaden novinár, či médium, absolútne vystihuje pokrytectvo novinárskej obce a dobu, ktorú žijeme.“

https://www.facebook.com/robertficosk/videos/5736686696407938

 

 

Celý rozhovor nájdete tu:

 

Fico v Ide o pravdu: Nečakajte, že budem 17. novembra kvákať americkú propagandu

 

https://tv.pravda.sk/relacie/ide-o-pravdu/epizoda/10714-fico-v-ide-o-pravdu-necakajte-ze-budem-17-novembra-kvakat-americku-propagandu?fbclid=IwAR3pkwC2VRCteuMzHWKmVvIBWjQuNw9x4_wgZY6iKTLBK_m_CsBaIwzw0oQ

 

 

Ešte k tomuto:

 

„Doplnil Naď a dodal že „žiaden vojak či civil z rezortu obrany už obvineného vodcu mafiánskej skupiny voliť nebude. Dobre odvedená robota, don Fico,” odkazuje Naď v statuse.“

 

Keď je niekto obvinený, len obvinený, tak je nevinný, to nám denne obúchavate v mainstreame o hlavu, tak to dodržujte aj pri Ficovi a nie iný meter!

Taktiež pripomínam „ačohentizmus“, že čo robila predchádzajúca vláda, je taký istý „ačohentizmus“ ako sa tým oháňate pri zločinoch USA!

Rovnako je to „ačohentizmus“ aj tuto. Predchádzajúca vláda nás nehnala do vojny a nepracovala na zapojení do tretej svetovej. Taktiež predchádzajúca vláda nedala zelenú experimentálnym pokusom na ľuďoch a nerobila zákazky pre farmafirmy, aby sa nabalili. Žiadne zlodejstvo ste im nedokázali, ale vaše ohromného rozsahu vidíme, že nás ženiete do úplného skolabovania a nielen zdravotníctva. Čo na tom, že nie do vášho vrecka ale väčším megazlodejom? Že vy ste v tom len distribútori ako len nejakí poslíčkovia v obchode s drogami? Toľkých by ste ani drogami nepoložili ako sankciami!

Kto nás ženie do vojny, je horší než vrah a kiež by osobne zabil len jedného človeka.

 

 

Vraj vojaci a ich rodinní príslušníci skončili s Ficom, lebo ich urazilo, že nevedia pochodovať.

To vážne majú také IQ, že chcú napochodovať do vojny? A toto chcú aj ich príbuzní?

 

 

 

.

„Tri roky stará správa RAND Corporation teda obsahovala eskalačné opatrenia proti Rusku, po ktorých sa dali očakávať eskalačné protikroky. „

06.02.2023

Proxy vojna USA s Ruskom Dôkazy, že vojna s Ruskom bola vyprovokovaná a dopredu plánovaná ako proxy vojna. „Na preťaženie Ruska sa hodia proxy vojny Ďalšia kapitola navrhuje presiliť Rusko tam, kde má vojenské záväzky alebo sa tam priamo angažuje, a to podporou síl, ktoré budú bojovať proti Rusku v zástupnej vojne miesto USA. Autori sa [...]

„Lidé jsou natolik hloupí, že si nezjistili, že žádný občan členského státu NATO nemůže být poslán do války, která se nás netýká. „

02.02.2023

Zaujalo ma, čo si myslia ľudia v Česku, teda tí inteligentnejší: „Největší kravina, co se české dezinfo-scéně povedla, je to, že miliony Čechů věří tomu, že nyní, když vyhrál generál Pavel, tak bude mobilizace a půjdeme bojovat na Ukrajinu. Lidé jsou natolik hloupí, že si nezjistili, že žádný občan členského státu NATO nemůže být [...]

„Muži, čo požiadali o zbavenie sa povinnosti mobilizácie, nemajú kúsok hanby v tele“

29.01.2023

Odkedy som scenzúrovaná a odstavená z blogov, tak už nepíšem. Ale nad týmto som sa obzvlášť pozastavila, kam až siaha debilizácia čitateľov na SME, keď žena čitateľka sa pohoršuje nad mužmi, čo by sa chceli vyhnúť mobilizácii do vojny. Dokonca ona je už tak uvedomelo prevychovaná, že sa pohoršuje aj nad matkami, ktoré by nechceli aby ich synovia uvedomelo nenastúpili [...]

ProMaya

ProMaya

08.02.2023 02:39

ProMaya je občianske združenie, ktorého cieľom je podpora a rozvíjanie aktivít zameraných na popularizáciu mezoamerických kultúr s dôrazom na mayskú kultúru.

Autistické centrum Andreas n.o.

Autistické centrum Andreas

08.02.2023 02:34

Autistické centrum Andreas predstavuje komplexný prístup k riešeniu problematiky porúch autistického spektra s dôrazom na rodinu s autistickým členom.

Zjednotení za mier

Zjednotení za mier

08.02.2023 02:30

Presadzujeme prehlbovanie mierových vzťahov a priateľstva medzi národmi, porozumenie, toleranciu, podporu kultúry mieru vrátane mierovej výchovy a vzdelávania.

OZ Misia úsmev a nádej

OZ Misia úsmev a nádej

08.02.2023 02:24

OZ Misia úsmev a nádej pomáha sociálne slabým rodinám s deťmi, zdravotne znevýhodneným a seniorom, ktorí sa ocitli v ťažkej životnej situácii.