Založ si blog

12 – 15 násobné zdraženie a prenasledovanie občanov

Za každej vlády sa našli ľudia, ktorí protestovali proti súčasnej vláde a neboli s ňou spokojní. Celé roky SME proti vláde Smeru a nikto ich nevyhlasoval, že sú preto nepriatelia štátu a chcú tu zmeniť režim na totalitný, čo teraz vidno, že ho chcú zmeniť na totalitný režim.

Keby komukoľvek povedali, že sa ceny energií zvýšia 12 – 15 násobne, úplne každý občan by súhlasil s tým, že občania s tým budú nesúhlasiť a budú sa búriť. Absolútne nikto by netvrdil, že nebudú protesty a demonštrácie.

A to sa teraz čudujú, že občania sa búria hoci len v iných krajinách? Však to by čakal aj posledný blbec, že to tak bude.

A týchto ľudí SME prehlasuje za extrémistov, keď sa búria! Podľa SME mali byť spokojní a ticho, celkom akoby SME bola totalitná vláda, pretože plní voči občanom tieto požiadavky zo zahraničia. Aktívne pomáhajú utláčať obyvateľov Slovenska, aby sa nesmeli búriť proti 12 – 15 násobnému zdraženiu energií pod vyhrážkami a zastrašovaním občanov, že inak budú extrémisti a nepriatelia štátu. Verili by ste, že z novinárov sa stanú takíto drábi? Dialo sa niečo takéto masovo proti občanom v socializme? Takéto zdražovanie, keď celé roky radi písali len o rade pred obchodmi alebo mesačnom výpadku toaletného papiera, čo si mnohí ani nevšimli? (Ja som o tom nevedela, že nebol.)

Celé roky tu bežali články porovnávania cien v socializme a v súčasnosti, aby teraz čakali, že 12 – 15 násobné zdraženie najzákladnejších potrieb ľudia odignorujú? Alebo budú nepriatelia štátu, keď sa im to nebude páčiť?

Navyše majú neskutočnú drzosť vyhlasovať za nepriateľov českého štátu občanov, ktorí sa búria proti tomu, aby im ceny elektriny diktovala burza a zahraničné firmy, hoci sú v oblasti elektriny sebestační a elektrinu vyrábajú lacno. A teraz majú nikým nevolení novinári SME takú drzosť, že ich občanov vyhlasujú za nepriateľov štátu a extrémistov?

Čo sú títo novinári, totalitná vláda?

 

 

SME 3.9.

 

„České extrémy spojil odpor proti vláde. Zaplnili Václavské námestie“

 

 

Na rozdiel od 89, keď ľudí musela dostať do ulíc fingovaná vražda a teda to bola objednaná demonštrácia, súčasná demonštrácia v rovnakom počte bola naozaj spontánna a po toľkonásobnom zdražení cien energií by sa normálny človek nečudoval a nevyhlasoval by ich preto za nepriateľov štátu. To ako Rusko musí týmto občanom povedať, že sa majú búriť a inak by sa nebúrili?

Nehovoriac o tom, že na SME sa celé mesiace klamalo, že ceny energií zdražejú len 4 – násobne. A teraz vidíte, aký nepravdivý hoax šírili a skutočnosť a realita je taká, že až 12 – 15 násobne.

 

 

Chmelár 3.9.

 

Zhrňme si ich hlavné požiadavky:

„Demonštranti okrem iného žiadajú, aby štát zabezpečil priame zmluvy s dodávateľmi plynu za nízke ceny, teda predovšetkým s Ruskou federáciou. Česká republika potrebuje vlastniť zásobníky plynu s českými plynovými rezervami. Nemôžeme sa spoliehať na prenájom zásobníkov pre náš vlastný plyn. V prípade hospodárskej krízy či vojny tak môžeme stratiť k nášmu plynu prístup. Česká republika potrebuje zmeniť systém rozdeľovania a platieb za elektrinu tak, aby sme neplatili prostredníkom na burze, ale dodávali elektrinu priamo do našich domovov a firiem za lacné ceny, pretože Česká republika je v oblasti elektriny sebestačná a elektrinu vyrába lacno. Elektrinu musia dodávať české (nie zahraničné) firmy. Až prebytky vyrobenej elektriny môžeme predávať na burze… Ďalej sa medzi požiadavkami objavuje potravinová sebestačnosť, vojenská neutralita, obnovenie slobody prejavu či zachovanie národnej meny.“

 

 

Z komentárov, kde ich zmanipulovaní čitatelia volajú búriacich sa občanov v Česku, že to nie sú ľudia, ale „antiľudia“!!!

 

„Proruské sily v Indonézii:

https://twitter.com/WallStreetSilv/status/1565821879570636802

Proruské sily v Neapole:

https://twitter.com/RadioGenova/status/1565678451914326020

Všade samí Rusi.“

 

To ako nikto na celom svete by sa nebúril, keby im to nenakázali Rusi? Bez Rusov by už všetci obyvatelia Zeme boli spokojné a poslušné ovce aj keď im hrozí neprežitie a hlad?

 

 

Najprv ich Arpád Soltész napíše o hlade a neprežití a potom sa búria len nepriatelia štátu?

 

 

„Koľkí ľudia prídu v najbližších týždňoch o zdroje nutné pre holé prežitie? „

 

„Pekári zasa bijú na poplach, že budú musieť odstaviť pece, pretože pri súčasnej cene energií si chlieb beztak nebude môcť takmer nikto dovoliť. Dokonca ani vtedy, keby naďalej dostával svoju obvyklú mzdu.

Skúsme si teda predstaviť bežnú slovenskú rodinu, ktorá sedí na Vianoce v studenom byte, bez stromčeka, darčekov a večere. To by už mohol byť pomerne silný emocionálny spúšťač.

Pokiaľ emócie nevybuchnú dávno pred sviatkami. V tomto okamihu je jednoducho nemožné predvídať, či a koľkí ľudia prídu v najbližších týždňoch o zdroje nutné pre holé prežitie. Ak ich bude dosť, prepuknú sociálne nepokoje. Hlad je najsilnejší ľudský motivátor.

Mali sme ich tu totiž relatívne nedávno, keď po reformách Ľudovíta Kaníka začali Rómovia rabovať obchody s potravinami.

Spúšťačom však bolo číre zúfalstvo, keď nebolo čím nakŕmiť deti.“

 

https://komentare.sme.sk/c/22996612/nam-sa-revolucia-stat-nemoze-ludia-to-nedopustia-pise-arpad-soltesz.html

 

 

Keď to Arpád Soltész napísal, to znamená, že vedia, aj títo novinári vedia, že týmto ľuďom pôjde o holé prežitie a napriek tomu majú v sebe ten hyenizmus, že ich vyhlasujú za nepriateľov štátu!

Povedzte, aký štát uvrhne svojich občanov do takého ožobráčenia, že im ide o holé prežitie? A s pomocou novinárov, že keby sa búrili, tak sú nepriatelia štátu???

Ešte mi niečo povedzte o morálke týchto novinárov, ktorí si myslia, že majú v štáte funkciu drábov!

A nikým nevolených drábov!

 

 

Napríklad toto je podľa SME nepriateľ štátu a podľa ich zmanipulovaných čitateľov nie človek, ale „antičlovek“:

 

 

 

 

Nedovoľte totaliťákom, aby boli nové prenasledované obete!

 

 

 

.

„Opitý vodič sa v ničom nelíši od teroristu“

03.10.2022

Neviem, či len pre Slovensko je typické, že všetko sa rieši až keď sú obete – mladé obete, deti alebo veľa obetí. Nebezpečné úseky na cestách sa riešia zas až keď sú obete, mladé obete, deti, veľa obetí. Keby sa to bolo riešilo skôr, aby sa ľudia báli sadať za volant po požití alkoholu, dnešné obete mohli žiť!!! Ale ľudia sa neboja sadať za [...]

Slniečkári otočili

02.10.2022

Čitateľ SME: „Tu sa krasne ukazuje ake ohybne chrbtice tito ludia maju.“ Novinári – slniečkári otočili, ale najprv tu celé roky prenasledovali občanov, ktorí mali akékoľvek otázky alebo výhrady k prijímaniu migrantov. Kto absolútne s týmito novinármi nesúhlasil, bol nimi vyhlasovaný rovno za vraha, čo by chcel migrantov topiť a vraždiť. To tiež [...]

Matovič sa opäť pustil do novinára – šéfredaktora Denníka N

01.10.2022

Som rada, že špecifikoval, že nejde o všetkých novinárov, ale o progresívnych kvôli ktorým dramaticky klesla dôvera Slovákov v médiá. Matovič 1.10.: „Neuplynul deň od verejného moralizovania Matúša Kostolného a spol. a opäť sa verejne púšťa do šírenia podlých lží. Hrubo klame, podsúva a manipuluje. Praktiky, za ktoré by sa ani Ruttkayová [...]

Elon Musk

Musk pobúril Ukrajincov. Jeho "mierový plán" Kyjev odmieta

03.10.2022 21:57

Najbohatší muž planéty si na Ukrajine pokazil povesť. Od Kyjeva chce, aby sa zriekol Krymu, v anektovaných oblastiach by zopakoval hlasovanie.

tank

Česi sa zložili na tank pre Ukrajinu. Meno dostal po Masarykovi

03.10.2022 21:05

V Česku sa v rámci kampane Darček pre Putina podarilo vyzbierať 33 miliónov korún (vyše 1 344 000 eur).

Zochova, Bratislava nehoda zastávka HaZZ polícia BAX

Zhabať auto, zvyšovať tresty: Sprísňovať zákon kvôli jednému prípadu?

03.10.2022 20:30

V podcaste denníka Pravda odpovie dopravný analytik Jozef Drahovský, advokát zastupujúci previnilcov Milan Ficek, či bývalá prokurátorka, v súčasnosti obhajkyňa, Eva Mišíková.

lengvarský Beňa Mayer Lapuníková

Lengvarský: Nedosiahnutie dohody s lekárskymi odborármi je krajná možnosť

03.10.2022 19:50

Výpovede podľa ministra zdravotníctva podalo okolo 2000 lekárov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,192
Celková čítanosť: 4809544x
Priemerná čítanosť článkov: 4035x

Autor blogu

Kategórie