Založ si blog

A v čom sa SME líši od Kuffu?

„V komentároch na FB stránke organizácie je veľké množstvo nenávistných komentárov, odsudzujúcich AI zo zľahčovania ruských útokov až že sú „na výplatnej páske RuZZákov“. Administrátor stránky v komentároch neustále zdôrazňoval, že AI odsudzuje ruskú agresiu ale ľudia v komentároch si idú tvrdohlavo svoje. Pritom si organizácia robí iba svoju prácu. Pretože pravidlá vojny platia pre obidve strany a prax vždy ukáže, že obidve strany konfliktu tie pravidlá porušujú. Nemôžeme pedantne poukazovať na zločiny jednej strany a pritom ignorovať zločiny druhej.“

https://dominik123.blog.pravda.sk/2022/08/07/ked-nam-nezalezi-na-civilistoch/

 

To je to, čo dnes zažíva veľmi veľa ľudí. Môžete hovoriť čokoľvek, progresívni občania, vymytí ich médiami do riadneho extrémizmu, od vás chcú zopakovanie presne ich slov a od ich novinárov, lebo tak presne to povedala ich sekta, čo vie, čo presne si má každý myslieť a hovoriť. 

To je uvedomelosť, postavíte sa do radu a opakujte, čo si presne si máte myslieť. Ak si nemyslíte, nepatríte do tejto uvedomelej sekty a všetci ostatní sú bezbožníci, pardón, dezoláti, primitívi, nemysliaci, fašisti, kolaboranti, nepriatelia národa. 

 

Aký je v tom rozdiel od sekty? A aký je v tom rozdiel od „Nech žije KSČ, nech žije KSČ! Hurá, hurá, hurá! Ľava, ľavá, ľavá, zastaviť, 2x nech žije, 3x hurá!

 

Toto od vás chceli v kostole, presne opakovať ich názory, všetci ostatní sú bezbožníci, čo to neopakuju!

Všetci sú teraz to isté, čo neopakujú predpísanú propagandu, čo presne si máte myslieť a každý deň opakovať.

Ak to presne nie je podľa ich predstáv, tak zažívajú ľudia od nich odsúdenie, ako pri križiakoch, svätých a mravných bojovníkoch za presne ich myslenie a slová. 

 

Administrátor stránky v komentároch neustále zdôrazňoval, že AI odsudzuje ruskú agresiu ale ľudia v komentároch si idú tvrdohlavo svoje.“

 

Keď už to nepomohlo ani administrátorovi na stránke organizácie Amnesty International, už komu to má pomôcť?

Neustále si hudú svoje, že každý, kto k nim presne na ich obraz nepatrí, je bezbožník, aby vám to bolo zrozumiteľné, čo sa opakovalo toľko storočí tým, čo neopakovali presne to isté, čo sa od nich vyžadovalo!

A s takými treba skončiť, čo nepatria do ich sekty ako uvedomelí jedinci!

 

 

Na obzore ďalší dezolát a fašista. Tentoraz je ním:

 

Spoluzakladateľ Pink Floyd obvinil z udalosti na Ukrajine Západ a školil moderátora CNN

 

„Michael Smerconish zo CNN sa rozpráva so spoluzakladateľom skupiny Pink Floyd Rogerom Watersom

Moderátor: Pamätám si, že na poslednom turné sa veľa hovorilo o Trumpovi. A teraz máte na obrazovkách “vojnových zločincov”… z vašej perspektívy… a fotografiu Bidena s nápisom “iba začínam…”. O čom to hovoríte?

Waters: Prilieva olej do ohňa na Ukrajine. Ide o závažný trestný čin. Prečo štáty nevyzvú Zelenského, aby začal rokovania o ukončení tejto hroznej vojny?

Moderátor: Obviňujete toho, na koho sa útočí.

Waters: Každá vojna sa niekde začína… Táto sa začala v roku 2008. Bola to reakcia na priblíženie sa NATO k ruským hraniciam. Sľúbili, že to neurobia. Výmenou za to Gorbačov stiahol vojská z prahu západnej Európy.

Moderátor: Počkajte, ale my sme na oslobodzovacej misii. Tebe to nemusím vysvetľovať…

Waters: Nie, nie sme na žiadnej oslobodzovacej misii!

Waters neskôr pokračuje: Nezabúdajte, že počas druhej svetovej vojny zahynulo 23 miliónov Rusov, ktorí bránili vás a mňa pred nacistami. Keď sme sa zapojili, Rusi už mali takmer všetko hotové.

Hudobník po výmene názor začal školiť moderátora: Musíte si prečítať viac. Povedzte mi, čo by USA urobili, keby napríklad Číňania rozmiestnili jadrové zbrane v Mexiku a Kanade?

Moderátor sa rozhodol diskutovať aj o ďalšej horúcej téme: Číňania sú príliš zaneprázdnení obkľučovaním Taiwanu.

“Taiwan neobkľučujú, Taiwan je súčasťou Číny. Túto skutočnosť uznáva celé medzinárodné spoločenstvo od roku 1948. A ak to neviete, musíte si prečítať viac. Choďte do knižnice! Veríte propagande,” kontroval Waters.“

 

 

Kto ho poznáte, skončte s ním ako s bezbožníkom. Opustiť by ho mala rodina aj priatelia, kolegovia atď, pretože nepatrí do vyvolenej sekty jediných uvedomelých a mravných na svete.

 

V čom sa líšite od fanatických bláznov v sektách a cirkvách po svete? No v čom?

No v ničom, tiež sa vydávali za nadľudí. Jediných, ktorí budú ako morálni spasení!

 

A celkom rovnako sa im hnusili všetci iní ľudia, prakticky všetci, okrem ich sekty, ako bezbožníci, morálne padlí!

 

Ľudia sa vôbec nezmenili, len dnes na to majú niečo iné!

 

Aj dnes je módou pohoršovať sa nad morálne padlými mimo ich sekty, ktorá má v rukách moc ako predtým cirkev.

 

 

 

Samuel Marec na SME dnes:

 

„Kresťanská viera (ani iná alebo jej absencia) nerobí žiadneho človeka automaticky lepším a žiadneho politika neomylným. Opäť si len stačí spomenúť na poslanca Štefana Kuffu, ktorý presne vie, ako by sa mali správať všetci ostatní, ale so svojím vlastným správaním si opakovane nevie rady.“

https://komentare.sme.sk/c/22978659/slnce-seno-kuffa.html

 

ktorý presne vie, ako by sa mali správať všetci ostatní“

 

 

A v čom sa od neho líšia? Veď tiež presne vedia, ako by sa mali nielen správať ostatní, ale čo presne majú hovoriť a každý deň opakovať, keď nechcú zažívať prenasledovanie!

 

Prenasledujú ma títo ľudia? Prenasledujú vás? 

Rozbíjajú vaše rodiny a vzťahy? Majú nad vami moc? Majú nad vami štátnu moc?

 

Tak neklamte, že nás ohrozujú!

 

Ja však presne takto, ako je v tom videu, vidím našich najuvedomelejších a najmorálnejších, ktorí všetkým robia povinné kázne cez médiá a každý deň orodujú za cenzúru a trestné stíhanie všetkých mimo ich sekty, ktorá má nad vami pomaly už aj štátnu moc ako lobuje za prenasledovanie všetkých iných a neuznávajú žiadnu inakosť v myslení, len svoje úplne presné kópie. 

Presne takto vzývajú svojich zapredancov a lokajov a nielen od pána boha, ale aby mali moc všade cez facebook po každú stránku života. A presne takýto je aj ich fanatizmus vzývania ich najmorálnejších a najuvedomelejších.

Presne takto v médiách každý deň tancujú a pre nás ako blázni.

 

A ich môžete poslať do čerta???

 

 

 

 

 

 

Celkom rovnako vás ľudia musia a povinne vzývať. Ešte sa im aj vyhrážate prenasledovaním! Ste ešte horší než Kuffa! 

 

A presne takíto blázni s vašim „najmorálnejším“ myslením, ako v tom videu. No tento váš tanec musíme pozerať povinne!

 

 

 

.

„Uvedomelí“ ľudia by boli veľmi zlí učitelia, nič by nevyšetrovali!

03.06.2023

Veľmi ma rozčuľujú veľmi hlúpe diskusie mainstreamu v televízii. Moderátor akoby úplne osprostel a celá spoločnosť úplne osprostela, čo vlastne predkladajú ľuďom. Tak napríklad včera na TA3 bola diskusia vedená Bielikom na tému Hybridná vojna v slovenskej politike. Zameriam sa len na najhlavnejšiu hlúposť, lebo všetky naraz by sa aj tak nedali riešiť. Bude vám to [...]

Jednostranne informovaní sú len tí, čo sledujú len mainstream

30.05.2023

Prvá vec, čo sa mi na úradníckej vláde nepáčila je to, že ako prioritu majú vydávať 2% HDP na zbrane, hoci napríklad oveľa bohatšie Nemecko toľko nevydávalo, lebo vraj nemajú z čoho! Už týmto boli u mňa odpísaní, že prvý znak lokajstva nevedieť sa zastať vlastného štátu a svojich občanov ako napríklad Nemci. A už počúvame o ďalšom znaku lokajstva, že [...]

Veľmi odporúčam prečítať si ukážku, ako si SME predstavuje správnych voličov!

29.05.2023

Začína to Miklošovou otázkou v nadpise článku: „Máme vôbec na vlastnú štátnosť? Zaslúžime si slobodu a nezávislosť? Len štyridsať percent z nás netrpí úplnou pomätenosťou.“ A končí: „Máme vôbec na vlastnú štátnosť? Zaslúžime si slobodu a nezávislosť? Tiež o tom už roky pochybujem!!!!!“ Radím [...]

lietadlo, kotešová, bytča

Pri obci Kotešová v okrese Bytča spadlo malé lietadlo. Pilot zahynul

04.06.2023 20:23, aktualizované: 21:15

Stroj spadol v nedostupnom teréne a po páde začal horieť.

DEMDIS SLOVENSKO V EU zaver titulka

V Európe cudzincami byť nechceme, no chýba nám vízia, stratégia a dialóg (výsledky diskusie)

04.06.2023 19:00

Chceme byť v Európe cudzincami? A prečo? DEMDIS diskusia nám opäť ukazuje, že názorová vyhranenosť nemusí byť prekážkou nachádzania zhody. Konsenzus existuje a je na dosah.

Andrej Kiska

Kiska definitívne hodil Remišovú a Za ľudí cez palubu. Prezradil, koho bude voliť

04.06.2023 18:19

Bývalý prezident tak urobil spoločnou fotografiou s poslancami tejto strany.

Poľsko protest opozícia zákon Rusko vplyv uarus

Vo Varšave protestuje proti vláde pol milióna ľudí

04.06.2023 16:42

Poľská opozícia protest označila za skúšku schopnosti ukončiť po voľbách osemročnú vládu nacionalistov.