Založ si blog

Fiala: „Poznáte nejaký európsky recept, ktorý funguje? „

Všetci títo uvedomelí novinári a ich uvedomelí čitatelia v ich sekte, mi pripomínajú extrémistických fanatikov z Francúzskej revolúcie.

Vždy som si myslela, že najhorší extrémisti sú náboženskí fanatici, ale pôvodne liberálni novinári ich pretromfli svojim extrémizmom.

Ich nepriatelia sú všetci občania, čo nepatria do ich sekty, ako „hnednúci“ a neuvedomelí „dezoláti“.

 

Nič viac mi ich tak nepripomína, ako vzájomné vyvražďovanie sa revolucionárov vo Francúzskej revolúcii. Dnes podľa mňa už nie je nebezpečná RKC a náboženskí fanatici, lebo im sa podriaďovať nemusíte, ale títo mediálne pretláčaní fanatici, ktorých nikto nevolil.

 

 

Vypočujte si kratučký, len trojminútový prejav takého fanatika, ktorí sa stále rodia a pozrite si popravy dostatočne neuvedomelých.

V mene občianskej cnosti! Celkom ako príbeh boja našich liberálov, kam to dobačovali:

 

 

6 minúta:

 

 

 

 

Aj týchto nakoniec ich vlastní revolucionári popravia, ako sa to deje len medzi totalitnými fanatikmi s ich uvedomelými čistkami a kontrolou oddaného myslenia.

 

 

 

 

 

„Znáte nějaký evropský recept, který funguje?“

 

 

 

 

 

.

Čitateľ SME: „Niekedy mam pocit, ze aj Marx by bol pre nich pravica a vlavo od nich su snad iba pol Pot a Mao Ce-tung. . . „

10.06.2024

Nie vždy sú čitatelia SME a N vymytí do správnej podoby, niekedy sa vymývajú ťažšie (majú viac rozumu než progresívni novinári). Pozrela som aj na český iDnes a aj tam ide vymývanie ťažšie. Aj pre morálne uvedomelých bola Nerudová Danuše – Blbuše. Nasledujú komentáre ťažšie vymývateľných: Čitatelia SME dnes ku článku: Krajná pravica [...]

Kde je táto blogerka SME Anna Brawne scenzúrovaná? Nikde, pracuje pre stranu, ktorá voličov iných strán vyhlasuje za nacistov a ľudský odpad!

08.06.2024

Na blogoch SME blogujú blogeri, ktorým nevadí, že SME cenzúruje iné názory. Podľa mňa toto charakterizuje ich boj za demokraciu a že im nevadilo, že ľudí s inými názormi než vyžadovanými, nálepkovali ich novinári ako nacistov a dezolátov, keď povinne nevolili ich stranu. Akoby sa im páčilo, keby ich niekto umlčiaval a cenzúroval? Jednou z tých žien, [...]

Progresívci si zas strelili do nohy, teraz zrušením Dannyho Kollára

03.06.2024

V minulosti sa nepohodlní ľudia na výstrahu vešali. Iných to malo zastrašiť alebo zastrašilo, aby sa neopovážili nesúhlasiť s niečim takto tvrdo presadzovaným. Dnes sa ľudia nevešajú, ale scenzúrujú a zablokujú akokeby neexistovali. Rovnako to má iných zastrašiť, aby sa neopovážili nesúhlasiť s niečim tvrdo presadzovaným. Vraždenie vymenilo vymazanie, čo je [...]

Geert Wilders

Wilders, Le Penová, či Salvini. Lídri ultrapravicových strán rokovali o spolupráci na úrovni EÚ. AfD nepozvali

13.06.2024 17:40

Cieľom je získať väčší vplyv pri formovaní európskej politiky.

nehoda, D1, horná streda

Vodiča, ktorý na D1 pri Hornej Strede usmrtil dvoch hasičov, stíhajú na slobode

13.06.2024 17:23

Muži vo veku 27 a 43 rokov následkom nárazu utrpeli zranenia, ktorým na mieste podľahli.

Thermalpark v Dunajskej Strede.

Pod vodou bola údajne až 7 minút. Tínedžerka, ktorá sa topila na kúpalisku, zomrela

13.06.2024 16:50

Podľa riaditeľa boli plavčíci na mieste činu a okamžite zasiahli.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,520
Celková čítanosť: 5595564x
Priemerná čítanosť článkov: 3681x

Autor blogu

Kategórie