Založ si blog

Fiala: „Poznáte nejaký európsky recept, ktorý funguje? „

Všetci títo uvedomelí novinári a ich uvedomelí čitatelia v ich sekte, mi pripomínajú extrémistických fanatikov z Francúzskej revolúcie.

Vždy som si myslela, že najhorší extrémisti sú náboženskí fanatici, ale pôvodne liberálni novinári ich pretromfli svojim extrémizmom.

Ich nepriatelia sú všetci občania, čo nepatria do ich sekty, ako „hnednúci“ a neuvedomelí „dezoláti“.

 

Nič viac mi ich tak nepripomína, ako vzájomné vyvražďovanie sa revolucionárov vo Francúzskej revolúcii. Dnes podľa mňa už nie je nebezpečná RKC a náboženskí fanatici, lebo im sa podriaďovať nemusíte, ale títo mediálne pretláčaní fanatici, ktorých nikto nevolil.

 

 

Vypočujte si kratučký, len trojminútový prejav takého fanatika, ktorí sa stále rodia a pozrite si popravy dostatočne neuvedomelých.

V mene občianskej cnosti! Celkom ako príbeh boja našich liberálov, kam to dobačovali:

 

 

6 minúta:

 

 

 

 

Aj týchto nakoniec ich vlastní revolucionári popravia, ako sa to deje len medzi totalitnými fanatikmi s ich uvedomelými čistkami a kontrolou oddaného myslenia.

 

 

 

 

 

„Znáte nějaký evropský recept, který funguje?“

 

 

 

 

 

.

„Opitý vodič sa v ničom nelíši od teroristu“

03.10.2022

Neviem, či len pre Slovensko je typické, že všetko sa rieši až keď sú obete – mladé obete, deti alebo veľa obetí. Nebezpečné úseky na cestách sa riešia zas až keď sú obete, mladé obete, deti, veľa obetí. Keby sa to bolo riešilo skôr, aby sa ľudia báli sadať za volant po požití alkoholu, dnešné obete mohli žiť!!! Ale ľudia sa neboja sadať za [...]

Slniečkári otočili

02.10.2022

Čitateľ SME: „Tu sa krasne ukazuje ake ohybne chrbtice tito ludia maju.“ Novinári – slniečkári otočili, ale najprv tu celé roky prenasledovali občanov, ktorí mali akékoľvek otázky alebo výhrady k prijímaniu migrantov. Kto absolútne s týmito novinármi nesúhlasil, bol nimi vyhlasovaný rovno za vraha, čo by chcel migrantov topiť a vraždiť. To tiež [...]

Matovič sa opäť pustil do novinára – šéfredaktora Denníka N

01.10.2022

Som rada, že špecifikoval, že nejde o všetkých novinárov, ale o progresívnych kvôli ktorým dramaticky klesla dôvera Slovákov v médiá. Matovič 1.10.: „Neuplynul deň od verejného moralizovania Matúša Kostolného a spol. a opäť sa verejne púšťa do šírenia podlých lží. Hrubo klame, podsúva a manipuluje. Praktiky, za ktoré by sa ani Ruttkayová [...]

Elon Musk

Musk pobúril Ukrajincov. Jeho "mierový plán" Kyjev odmieta

03.10.2022 21:57

Najbohatší muž planéty si na Ukrajine pokazil povesť. Od Kyjeva chce, aby sa zriekol Krymu, v anektovaných oblastiach by zopakoval hlasovanie.

tank

Česi sa zložili na tank pre Ukrajinu. Meno dostal po Masarykovi

03.10.2022 21:05

V Česku sa v rámci kampane Darček pre Putina podarilo vyzbierať 33 miliónov korún (vyše 1 344 000 eur).

Zochova, Bratislava nehoda zastávka HaZZ polícia BAX

Zhabať auto, zvyšovať tresty: Sprísňovať zákon kvôli jednému prípadu?

03.10.2022 20:30

V podcaste denníka Pravda odpovie dopravný analytik Jozef Drahovský, advokát zastupujúci previnilcov Milan Ficek, či bývalá prokurátorka, v súčasnosti obhajkyňa, Eva Mišíková.

lengvarský Beňa Mayer Lapuníková

Lengvarský: Nedosiahnutie dohody s lekárskymi odborármi je krajná možnosť

03.10.2022 19:50

Výpovede podľa ministra zdravotníctva podalo okolo 2000 lekárov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,192
Celková čítanosť: 4809513x
Priemerná čítanosť článkov: 4035x

Autor blogu

Kategórie