Založ si blog

A je preto Pellegrini psychopat? A HLAS cukríková sekta?

Progresívne cukríky!

 

Aj vy máte primátora za cukríky? To nič, hlavné, že to nie sú psychopati! Psychopat by totiž niečim tak dementným vzbudil pozornosť!

No nie SME, ktoré ich ako populistov potrebuje!

 

 

Ako členov Hlasu školia pred voľbami: Voličov lákajte na cukríky, ukážte sa v kostole

 

Bývalý hovorca prezidenta Ivana Gašparoviča prednášal členom Hlasu v kultúrnom dome neďaleko Bratislavy o tajomstve úspešnej predvolebnej komunikácie.

 

„Boli sme na trojhodinovom školení, kde členov Hlasu učili, ako komunikovať pred jesennými voľbami. Prednášal Marek Trubač, niekdajší hovorca Ivana Gašparoviča, ktorý sa ako prezident preslávil brbtami. (nie brblaním ako Beblavý) Jedna z rád bola, aby prezentovali aj súkromie: „Ukážte aj mačičku, aj psíka. Ale neprežeňte to.“ (Ten nápad ukradli Matovičovi)

Hviezdy večera poslanci Hlasu Ján Ferenčák a Ján Blcháč sedia na pódiu a bývalý hovorca prezidenta Ivana Gašparoviča Marek Trubač ich spovedá, aké „finty“ používajú na voličov.

Jasné, teraz sa chodí do kostola. Každú nedeľu tam treba byť,“ rozpráva publiku primátor Kežmarku Ferenčák a dodáva, že sa pred blížiacimi voľbami oplatí chodiť aj do mesta na prechádzky.

„Kúpim si zmrzlinu a prechádzam sa. Ide o to, aby vás ľudia videli. Pristavili sa. A odporúčam, majte poruke pero a cukrík. Cukrík funguje. To už je v podstate váš volič,“ prezrádza Ferenčák, čo prítomných rozosmeje. Komu vraj podajú ruku, ten si to zapamätá a vo voľbách im dá hlas. Ferenčák zvažuje, že bude kandidovať za prešovského župana, nedávno to povedal denníku Pravda.

Kampaň pred komunálnymi a župnými voľbami, ktoré budú v rovnaký deň – 29. októbra, sa už začala. Budú to prvé voľby, ktoré Hlas Petra Pellegriniho čakajú od odchodu zo Smeru.

Na akcii v kultúrnom dome v dedine Slovenský Grob, pár kilometrov od Bratislavy, v utorok večer panuje uvoľnená atmosféra. Ferenčák ani Blcháč, ktorí sú pomerne úspešnými primátormi v Kežmarku a Liptovskom Mikulášinemajú zábrany prezrádzať detaily o tom, ako sa snažia získavať voličov.“

https://dennikn.sk/2894478/ako-clenov-hlasu-skolia-pred-volbami-volicov-lakajte-na-cukriky-ukazte-sa-v-kostole

 

 

Ale nedajte sa oklamať, že ich progresívne médiá nepotrebujú. Mohli by mať vrecia cukríkov a progresívne strany nemá kto voliť!

Sú odkázaní na okradnutie voličov Hlasu o ich volebné lístky, ktoré po voľbách poputujú do progresívnej koalície.

Aspoň vidíte, prečo je strana Hlas taká úspešná a seriózna, radšej si zoberú cukríky od nich. To už sú seriózni politici, ktorí lovia ľudí na cukríky a na návštevu v kostole. Povedzte mi, v čom za týmto zaostáva Matovič? Že nemá ako seriózny politik cukríky? A kde im robia reklamu psychopatov?

Alebo toto už šibnuté nie je? Prechádzať sa do kostola, aby si vás všimli? A je preto Pellegrini psychopat? A HLAS cukríková sekta? 

Nie! Pretože niekomu volebné hlasy musia ukradnúť, keď nemajú svoje!

Najprv sa z nich povysmievajú, ale potom nepohrdnú ukradnúť im hlasy a predstaviť ich ako už serióznu vládu na čele s uvedomelými novinármi. Pellegrini bude poslúchať a pekne odovzdá voličov, ktorých podvedie. Ich populizmus je pre nich prospešný, lebo keby nezabrali na cukríky, sú progresívni komsomoľci  na suchu.

Aj dospelým by sa malo opakovať – Nechoď s nikým, kto ti bude núkať cukríky, lebo zláka ťa do progresívnej pivnice psychopatov, čo do kostola chodia kvôli voľbám. A potom výnimočne dozrejú na Hegera. 

Pre novinárov nebudú psychopati, to si zapamätaj! Lebo budú seriózne poslúchať aj kradnúť (hlasy). To sú tie už normálne strany, v krajine, kde PS a ich novinári nemájú komu ponúkať cukríky!

 

Preto tebe!

 

 

 

Už dávno tu vypisujem, ako si to plánujú a že to plánovali už pred týmito voľbami. Ak mne neveríte, tak aj dnešný článok na SME to doslova potvrdzuje, tie ich plány:

Ako zachrániť republiku?

 

Riešenie, ako môžu demokrati a liberáli vyhrať voľby, existuje.

 

https://komentare.sme.sk/c/22944693/ako-zachranit-republiku.html

citujem z článku:

 

„No ešte zďaleka nie je nič stratené. Ide „len“ o to, ako vyhrať voľby. Riešenie existuje.

„Je ním spojenie demokratov a liberálov z SaS a PS, spolu s ostatnými malými stranami do jednej volebnej koalície podľa vzoru SDK z roku 1998 alebo českého SPOLU z minulého roka. A povolebná koalícia s Pellegriniho Hlasom bude oveľa menej bolieť, ak premiérom nebude on. Najmä o to tu ide. Týmto spôsobom bude možné Slovensku dopriať azda aj ďalšie dve volebné obdobia príčetných vlád, ktoré zabránia jeho postupujúcej fašizácii.“

 

 

spojenie demokratov a liberálov z SaS a PS
 

A povolebná koalícia s Pellegriniho Hlasom“

A povolebná koalícia s Pellegriniho Hlasom“

A povolebná koalícia s Pellegriniho Hlasom“

A povolebná koalícia s Pellegriniho Hlasom“

A povolebná koalícia s Pellegriniho Hlasom“

A povolebná koalícia s Pellegriniho Hlasom“

A povolebná koalícia s Pellegriniho Hlasom“

 

 

Preto progresívci potrebujú cukríky v Hlase. Teraz sa z toho akože smejú, ale práve tie cukríky a perá, prípadne reklama v kostole alebo mačička im zabezpečia, že budú mať komu ukradnúť hlasy (Vám, nie sluhom v Hlase), keď svoje nemajú!

Preto im populizmus Hlasu vyhovuje! To je už žiadaný populizmus!

 

 

 

.

Preto voľte Smer, aby vám vaše hlasy neukradli!

05.07.2022

Ako som už sľúbila, budem upozorňovať na oklamanie voličov Hlasu, že ich hlasy budú použité na progresívnu koalíciu so SaS a PS, keďže títo uvedomelí a pretláčaní novinármi na SME majú málo hlasov. V prvom rade chcem vyzdvihnúť iných novinárov, ktorí nemanipulujú občanmi, koho majú voliť, koho prijímať do koalície a nevychovávajú občanov ako malé [...]

Na rôzne cenové skupiny sa delia len ich čitatelia a celkom dobrovoľne!

04.07.2022

Veľmi sa mi páči, ako sa Chmelár včera vyjadril k súčasným udalostiam. U nás nemá kto niečo také písať. Ozvú sa maximálne Fico, Blaha, Republika a iných už scenzúrovali. A miesto toho, aby sme spolu držali, niektorí tu budú pomáhať odstaviť aj Chmelára za to, že vraj chce aby na Slovensku vládol osvietený diktátor a má podobný názor ako slovenské [...]

Násilie žien na ženách na Orave

03.07.2022

Nemyslite si, že podhubie pre domáce násilie vytvárajú muži. Muži si dovolia len to, čo im väčšina žien v ich sociálnom prostredí toleruje. A takto sa ženy podieľajú na domácom násili a nasilí voči ženám, vytváraním sociálneho prostredia vhodného pre násilie. Ako sa hovorí žena žene vlkom. Aj nad sexuálnym zneužívaním detí v rodinách alebo od kňazov [...]

Macedónsko protesty policajti

Protesty v Skopje si vyžiadali desiatky zranených policajtov

06.07.2022 15:20

Protesty sa konali proti návrhu vlády Severného Macedónska ukončiť spory s Bulharskom o blokovaní prístupových rokovaní tejto balkánskej krajiny a EÚ.

ošetrovanie, nemocnica, invalidita, terapia, rehabilitácia

V nemocnici v Malackách zrušili zákaz návštev

06.07.2022 14:55

Dočasný zákaz návštev vyhlásili v zariadení v druhej polovici júna, dôvodom bola zhoršujúca sa epidemiologická situácia.

švédsko  Malmö malmo

Z vraždy dvoch učiteliek vo Švédsku obvinili študenta

06.07.2022 14:11

Incident sa odohrali v marci na strednej škole vo švédskom meste Malmö.

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

Polícia obvinila vodiča autobusu za jazdu pod vplyvom alkoholu

06.07.2022 13:41

Vodič autobusu jazdil zo strany na stranu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,143
Celková čítanosť: 4566690x
Priemerná čítanosť článkov: 3995x

Autor blogu

Kategórie