Založ si blog

„Prezidentka zvolila podvod a ponúkla nespokojným občanom bezcenný zdrap papiera“

Tým len priznala, že to v zmluve NIE JE ošetrené!!! A ošetrené to bude už len zdrapom papiera, ktorý USA celkom k ničomu nezaväzuje!

 

Chmelár 20.1. v deň podvodu od prezidentky:

 

ZUZANA ČAPUTOVÁ PODVIEDLA SLOVENSKO A UROBILA SI Z NEHO DOBRÝ DEŇ
.
„Prezidentka republiky dnes zradila Slovensko tým najnehanebnejším a najzbabelejším spôsobom a niet pochýb o tom, že svojím rozhodnutím spláca dlhy za prezidentské voľby. Priznám sa, že som čakal čokoľvek, ale taký drzý, hlúpy a primitívny podvod na občanoch tohto štátu, aký dnes urobila Zuzana Čaputová, mi doslova vyrazil dych.
.

Namiesto toho, aby prezidentka republiky reflektovala námietky odbornej obce a nechala na úsudok Ústavnému súdu SR, čo je a čo nie je v rozpore s ústavou, toto právo zahodila a nespokojnej verejnosti sa pokúsila zalepiť ústa zdrapom papiera, ktorý nebude mať nijaký právny účinok. „Interpretačné vyhlásenie“ nie je súčasťou textu zmluvy, je to len naša politická deklarácia, ktorú americká strana nemusí ani len podpísať, nič viac. Novinárska otázka, že čo sa stane, keď Spojené štáty odmietnu naše interpretačné vyhlásenie, bola neskutočne tupá – nemajú najmenší dôvod na to, aby sa postavili proti niečomu, čo nebude mať žiadny vplyv na platnosť súčasného textu zmluvy, do ktorého sa už nesmie vstupovať. Preto mohla Zuzana Čaputová „hrdinsky“ upokojiť verejnosť, že v takom prípade by sme s tým nesúhlasili, lebo vie, že táto situácia nenastane. Inými slovami, namiesto férového demokratického riešenia, ktoré by nielen upokojilo verejnosť, ale aj čiastočne napravilo škody napáchané vládnou koalíciou, prezidentka zvolila podvod a ponúkla nespokojným občanom bezcenný zdrap papiera. To je škandál a také trápne oklamanie slovenskej spoločnosti, po ktorom si už nezaslúži byť nazývaná hlavou štátu.

 

 

Lenže potom prišlo záverečné masírovanie od Jara Naďa a Ivana Korčoka. Na tomto stretnutí došlo podľa môjho názoru k definitívnemu zlomu a tam sa zrodilo toto alibistické riešenie v podobe „interpretačného vyhlásenia“. Je úplne jasné, že ona sama by na to neprišla, pretože čo do nej nevložíte, to tam jednoducho nie je. Zuzana Čaputová zjavne hľadala nejaký dôvod, ako zmluvu akceptovať bez rizika ústavného súdu a tú čarovnú formulku jej pravdepodobne našiel Ivan Korčok (Jaro Naď je na niečo také príliš hlúpy).

 

 

Čaputová ešte nemala riešenie, a tak sa vyhovorila na to, že zmluvu môže napadnúť až po jej podpise. Lenže my sme ju aj dôrazne žiadali, aby sa k tej zmluve, ktorá otriasa celou spoločnosťou, aspoň vyjadrila. To urobila až dnes. Zbabelo, nekompetentne, ako druhoradá osoba, ktorá čaká na manuál, lebo sama nemá vlastný názor. Viaceré interpretácie Zuzany Čaputovej sú lživé. Nie je pravdou, že na základe DCA tu nebudú môcť byť rozmiestnené jadrové zbrane. Už som veľakrát vysvetľoval, že Zmluva o nešírení jadrových zbraní to Spojeným štátom dovoľuje a v novembri minulého roka to potvrdil aj generálny tajomník NATO Jens Stoltenberg – jej interpretačné vyhlásenie na to nebude mať z hľadiska medzinárodného práva nijaký vplyv, je to len náhubok pre nespokojnú slovenskú verejnosť. Aj tvrdenie, že nenašla „žiadne odôvodnené tvrdenia rozporu s ústavou vo verejnej debate“ je lož. Či už v podaní nášho občianskeho združenia Zjednotení za mier, alebo Generálnej prokuratúry alebo doktora Harabina a docenta Drgonca boli úplne jasné zásadné pripomienky aj s fundovaným odôvodnením. Keď napríklad z čl. 3 ods. 3 navrhujeme vypustiť písm. b), nakoľko ozbrojené sily USA nemôžu vyžadovať, hoci len dočasný prístup a využitie súkromných pozemkov a zariadení fyzických a právnických osôb SR bez primeranej náhrady, lebo ide o hrubý rozpor s Ústavou SR a právom EÚ, ak by orgány cudzieho štátu mali mať možnosť zasahovať do vlastníckych práv fyzických a právnických osôb v Slovenskej republike – v tomto Prezidentský palác neidentifikoval žiadne odôvodnené tvrdenie rozporu s ústavou?? Veď to už hraničí so sabotážou ústavného poriadku!

 

 

Odpoveď sa možno nachádza v jej dnešných slovách z vyhlásenia: „V prezidentských voľbách som bola geopoliticky vyprofilovaný kandidát a s týmto mandátom som voľby vyhrala.“ Naozaj ste ju volili pre toto? Potom máte, čo ste si zaslúžili.
Takže ešte raz, aby to pochopil každý: je úplne jedno, ako si to zinterpretuje pani Čaputová. Platí dohodnutý text zmluvy. Môžete jej „interpretačnú doložku“ pokojne nazvať aj oblbovátkom pre naivných a jednoduchších, Biely dom a Pentagon sa musia otriasať od hurónskeho smiechu, ako im to tá poslušná blondínečka zhltla aj s navijakom. Priatelia, je mi zle z toho, aké politické a mediálne elity má Slovenská republika. Je mi zle z toho, že sú to tí istí, ktorí drzo klamali o zbraniach hromadného ničenia v Iraku, vohnali nás do amerických imperiálnych vojen, nikdy sa za svoje bezočivé lži neospravedlnili, a teraz nás bez mihnutia oka klamú s rovnakým zápalom o DCA. Je mi zle z toho, že bývalý premiér Mikuláš Dzurinda „vyčíta vládnym politikom pri obrannej dohode s USA prílišnú reflexiu názorov voličov“. Ach, a koho názory majú ústavní činitelia Slovenskej republiky reflektovať? Spojených štátov? Kam sme sa to dostali?“
(krátené)
https://www.facebook.com/ChmelarEduard/photos/a.328767897155109/5070745776290607
.
.
.
A teraz sú na rade poslanci OĽaNO, akú tu máme kresťanskú vládu! Či budú aj títo kresťania pokračovať v podvodoch ľudí, čo chcú rozdúchať vojnový konflikt v Európe.
.
.
.
Opakujem, že na to poslanci OĽaNO nedostali žiadny mandát vo voľbách ani od voličov iných strán a ani svojich, ktorých naopak oklamali (ako aj prezidentka), že danú zmluvu nebudú chcieť!
.
.
.
Robia podvodne úplne opačnú politiku než majú vo volebnom programe!
.
.
.
Od svojich voličov podvodne vylákali volebné hlasy na presný opak než čo robia po voľbách!
.
.
.

„podpísaním poverí zrejme Naďa“

.

.

.

A jej úloha okrem zrady na Slovensku je reprezentovať šaty? A dostať si dcéru do modelingu ako milú pozornosť za odmenu?

 

Načo si potom platíme prezidenta?

.

.

.

 

Hlas: Najvážnejšia chyba prezidentky“
.
.
.
„Predseda Hlasu Peter Pellegrini podotkol, že prezidentka dnes nevyvrátila, ale svojím vylepšovaním zmluvy potvrdila pochybnosti, ktoré si množstvo ľudí na Slovensku spája so zmluvou s USA.
.
.
.
Tým len priznala, že to v zmluve NIE JE ošetrené!!! A ošetrené to bude už len zdrapom papiera, ktorý USA celkom k ničomu nezaväzuje!
.
.
.
.

Preto voľte Smer, aby vám vaše hlasy neukradli!

05.07.2022

Ako som už sľúbila, budem upozorňovať na oklamanie voličov Hlasu, že ich hlasy budú použité na progresívnu koalíciu so SaS a PS, keďže títo uvedomelí a pretláčaní novinármi na SME majú málo hlasov. V prvom rade chcem vyzdvihnúť iných novinárov, ktorí nemanipulujú občanmi, koho majú voliť, koho prijímať do koalície a nevychovávajú občanov ako malé [...]

Na rôzne cenové skupiny sa delia len ich čitatelia a celkom dobrovoľne!

04.07.2022

Veľmi sa mi páči, ako sa Chmelár včera vyjadril k súčasným udalostiam. U nás nemá kto niečo také písať. Ozvú sa maximálne Fico, Blaha, Republika a iných už scenzúrovali. A miesto toho, aby sme spolu držali, niektorí tu budú pomáhať odstaviť aj Chmelára za to, že vraj chce aby na Slovensku vládol osvietený diktátor a má podobný názor ako slovenské [...]

Násilie žien na ženách na Orave

03.07.2022

Nemyslite si, že podhubie pre domáce násilie vytvárajú muži. Muži si dovolia len to, čo im väčšina žien v ich sociálnom prostredí toleruje. A takto sa ženy podieľajú na domácom násili a nasilí voči ženám, vytváraním sociálneho prostredia vhodného pre násilie. Ako sa hovorí žena žene vlkom. Aj nad sexuálnym zneužívaním detí v rodinách alebo od kňazov [...]

švédsko  Malmö malmo

Z vraždy dvoch učiteliek vo Švédsku obvinili študenta

06.07.2022 14:11

Incident sa odohrali v marci na strednej škole vo švédskom meste Malmö.

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

Polícia obvinila vodiča autobusu za jazdu pod vplyvom alkoholu

06.07.2022 13:41

Vodič autobusu jazdil zo strany na stranu.

johnson partygate

Britskú vládu opustili ďalší členovia. Johnson odstúpiť odmieta

06.07.2022 12:36

Najnovšie ohlásili svoj odchod z funkcie štátny tajomník ministerstva školstva a námestníčka ministra dopravy.

Mária Kolíková

Kolíková si chce preštudovať zákon o podpore nájomného bývania

06.07.2022 12:29

Ministerka sa chce pozrieť na riziko, že z výstavby môže profitovať aj firma, ktorá bola vymazaná z registra partnerov verejného sektora.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,143
Celková čítanosť: 4566627x
Priemerná čítanosť článkov: 3995x

Autor blogu

Kategórie