Založ si blog

Naď a Korčok nás chcú zatiahnuť do vojny

Pred niekoľkými dňami som písala článok, že si myslím, že Naď nás chce zatiahnuť do vojny s Ruskom. No nemyslela som si, že tak rýchlo:

 

Myslím si, že Naď slúži USA v ich pripravovanej vojne s Ruskom

 

Chmelár dnes:

 

USA CHCÚ ZATIAHNUŤ SLOVENSKO DO VOJNY S RUSKOM

 

Denník The New York Times vydal v piatok správu, z ktorej vyplýva, že Spojené štáty v prípade vojny s Ruskom plánujú poskytnúť výcvik ukrajinským povstalcom v krajinách, ktoré sú súčasťou východného krídla NATO, menovite v Poľsku, Rumunsku a NA SLOVENSKU tak, aby odtiaľto mohli bojovníci preniknúť priamo na Ukrajinu. Zbrane by poskytli Spojené štáty. Bývalý najvyšší veliteľ spojeneckých síl NATO admirál James Stavridis prirovnal plánovanú operáciu k americkej podpore mudžahedínov v Afganistane na prelome sedemdesiatych a osemdesiatych rokov minulého storočia. https://www.nytimes.com/…/russia-ukraine-biden-military…
Som šokovaný, že takúto závažnú informáciu týkajúcu sa Slovenska nepriniesli žiadne slovenské médiá a mlčí aj ministerstvo obrany. Považujem za neprijateľné, ako hanebne si naše médiá neplnia informačné povinnosti a ako nás čoraz viac uzatvárajú do informačného vákua, ktoré som zažil počas studenej vojny, keď som si musel všetky dôležité informácie zháňať zo zahraničných zdrojov. Je viac ako pravdepodobné, že aj tieto dohody boli urobené počas nezvyčajne dlhej cesty Jara Naďa v Spojených štátoch.
Žiadam ministra obrany a premiéra o vysvetlenie. Slovensko nemá voči Ukrajine žiadne záväzky, nemá s ňou podpísanú žiadnu spojeneckú zmluvu, preto považujem za krajne nezodpovedné, že terajšie vedenie štátu nás chce spolu s americkou administratívou zatiahnuť do geopolitického mocenského zápasu a špinavej vojny, ktorá nie je v našom záujme. Kategoricky odmietam, aby naše Slovensko, ktoré by sme mali budovať skôr ako posla mieru, bolo súčasťou plánov vojnovej mašinérie!“
.
.
.
Ako vidíte, terajšie vedenie štátu a Naď s Korčokom nás chcú spolu s USA zatiahnuť do vojny s Ruskom, ktorú takto pripravujú.
.
.
.
„Podľa predsedu strany SMER – sociálna demokracia Roberta Fica nám predstavitelia americkej administratívy na rovinu hovoria to, čo nám nechce povedať minister zahraničných vecí a minister obrany. Americká strana totiž nie je viazaná komunikačným manuálom, na základe ktorého naša vláda klame.
NY Times ale na rozdiel od slovenskej vlády povedal, v čom je účel dohody medzi vládou USA a slovenskou vládou, ktorá hovorí o amerických základniach na Slovensku a my máme na stole jasný dôkaz, o čo ide v prípade prítomnosti amerických vojakov na našom území.

„Verím, že to je dostatočný dôvod na to, aby sme napríklad zajtra schválili v národnej rade uznesenie o referende, nech sa teda ľudia na Slovensku vyslovia, či chcú základne a tréning ukrajinských povstalcov, ktorí budú bojovať v prípadnom konflikte medzi Ruskom a Ukrajinou a ak to zajtra neschvália, či to je dobrý dôvod na to, aby národná rada odmietla túto dohodu ako celok, keď o nej budeme rokovať na februárovej schôdzi národnej rady,“ myslí si Robert Fico.

Dodal, že SMER – SD nechce ani americké základne na Slovensku, nechce ani obsah zmluvy, a už vôbec nie tréning ukrajinských povstalcov na Slovensku.“

.

.

.

 

 

Opakujem, že voliči OĽaNO nedali žiadny mandát na rozpútanie vojny s Ruskom. Všetci veľmi dobre vieme, ako sa také vojny začínajú. 
Je to svojvoľné rozhodnutie Naďa a Korčoka, že nás chcú zatiahnuť do vojny s Ruskom. Ich slovám sa absolútne nedá veriť, keďže Naď pred voľbami tvrdil presný opak a snažil sa nalákať voličov klamstvami, čo je volebný podvod! Od voličov a ani len svojich, nemajú žiadny mandát!
.
.
.

Dvojaký meter progresívcov v praxi

11.05.2022

„Najmenšiu ochotu brániť Slovensko respektíve najväčšiu ochotu dezertovať mali podľa prieskumu Focusu voliči PS. Kto by to bol čakal.“ . . „Dôkaz nadpriemernej inteligencie voličov PS.“ . . „Aha. Doteraz som si myslel že to že Ukrajinci tak bránia svoju vlasť je výsledok ich odvahy a statočnosti. A ono je to len nedostatok inteligencie. No [...]

Po príhovore Zelenského

10.05.2022

Tlačovka OĽaNO bola tlačovka totaliťákov. Pozberanci z ulice lokajsky papagájujú, čo im prikázali. Najvýraznejšia sprostosť týchto len lokajov bola, že za vojnu, prípadne tretiu svetovú, vraj môže len jeden jediný človek! Akože sťažujte sa len naňho, keď nás títo pozberanci z ulice doženú do tretej svetovej alebo jadrovej! Samozrejme, títo už totalitní [...]

Ako by potom videl mnoho rokov vojny?

09.05.2022

Ako viete, odkedy mi novinári a dopisovatelia progresívnych denníkov rozoštvali rodinu, že s polkou druhá jej polka skončila ako s fašistami, sa len zvýšil môj záujem o týchto novodobých komsomoľcov, čo sú to za ľudia a ako rozbíjajú rodiny iným, štvaním svojich čitateľov k tomu, aby s členmi svojej rodiny skončili ako s fašistami, keď nebudú mať také isté [...]

Afganistan Taliban / moderátorky / Zakrývanie tváre / TV Zan /

Taliban nariadil televíznym moderátorkám, aby si zakrývali tvár

19.05.2022 21:08

Talibanské úrady upozornili všetky afganské televízne stanice, že nový príkaz je konečný "a nie je možné o ňom diskutovať".

Ukrajina, Rusko, vojna na Ukrajine

Kritizoval ťaženie ruskej armády. Ruský plukovník v zálohe zmenil názor

19.05.2022 19:30

Podľa slov Michaila Chodarionoka bude ukrajinská armáda z nadchádzajúcich plánov ruskej armády nemilo prekvapená.

Vangelis

Zomrel hudobný skladateľ Vangelis. Preslávil sa najmä filmovou hudbou

19.05.2022 18:46, aktualizované: 19:01

Grécky inštrumentalista zomrel vo veku 79 rokov. Patril k najrešpekto­vanejším hudobným skladateľom vo filmovom priemysle.

Richard Sulík, Ide o pravdu

Sulík v Ide o pravdu: Matovič mi sľúbil, že daň z ropy stiahne. Rusku sme za plyn už zaplatili

19.05.2022 17:57

Platba za ruský plyn už prešla, a pozvať Geissenovcov na Slovensko bol dobrý nápad, ktorý pomôže turizmu, hovorí Richard Sulík.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,119
Celková čítanosť: 4433509x
Priemerná čítanosť článkov: 3962x

Autor blogu

Kategórie