Založ si blog

Mnohým účastníkom len politického boja a nie záchrany ľudí vyhovuje, keď situácia bude ešte katastrofálnejšia, aby padla vláda!

Moja kolegyňa písala na ministerstvo zdravotníctva s prosbou o pomoc, lebo v čiernych okresoch práve dali učiteľom na prvom stupni pokyny, že sa otvárajú od pondelka 8.3. školy pre všetky deti, nielen pre rodičov, čo musia chodiť do práce.

Ona vôbec netuší, že ja tu píšem, lebo všetci sa bojíme, že prídeme o prácu, keby sme niekomu niekde prezradili, ako sa tu porušujú bezpečnostné opatrenia a výsledky pandemických opatrení z toho stretnutia odborníkov, ktoré sa uverejňujú v médiách.

 

Hoci to všade v médiách prezentujú inak a tak, že v čiernych okresoch môžu chodiť do školy len deti rodičov, čo musia chodiť do práce, v realite máme celkom iné pokyny, že školy sa od pondelka 8.3. otvárajú pre všetky deti a aj rodičov, čo pracujú z domu alebo sú na materských.

 

Nikoho tu nezaujíma, že je katastrofálny stav a že na SME vyšiel rozhovor s primárkou, ktorá žiada ľudí, aby sa nezvyšovala mobilita. Naopak ju idú zvyšovať, lebo mnohým účastníkom len politického boja a nie záchrany ľudí vyhovuje, keď situácia bude ešte katastrofálnejšia, aby padla vláda!

 

Ja chápem, že si to prajete, ale za cenu ešte katastrofálnejšieho stavu, aby bol ešte väčší nápor na nemocnice a ešte menej ľudí dostalo prvú pomoc???

 

Ako môžete ľudia takto rozmýšľať, že nech je čím horšie – tým lepšie a aj za cenu toľkých životov???

 

Ako môžete takto viesť ten politický boj, že za cenu životov? A dusiacich sa ľudí?

 

 

 

A ako môžete tento boj viesť cez školy a deti?

 

 

 

 

Už neplatí ani toto, čo som písala včera, že aspoň od pondelka sa to zmení v bezpečnosti (len v druhom probléme). Od pondelka sa to nezmení ale k ešte horšiemu, lebo ani od pondelka ich nebudú rešpektovať, ale presný opak!

 

 

„Prvý súčasný katastrofálny problém na školách prvého stupňa ZŠ je ten, že minister rozbil online vyučovanie všetkým žiakom na týchto školách!

 

Druhý súčasný katastrofálny problém je bezpečnosť učiteľov a žiakov v tejto situácii!“

 

 

 

 

 

 

 

.

Alternatívne médiá sú vždy o mnoho mesiacov pred propagandou elít

25.09.2021

Blogy na SME už nečítam, ale náhodou som zablúdila, aby som si prečítala, čo si myslia ľudia tam. Depopulačná konšpiračná teória o vakcínach. Sú antivaxeri vždy o krok pred tajnou svetovou elitou alebo je to naopak? https://blog.sme.sk/tomasmihalik/spolocnost/depopulacna-konspiracna-teoria-vakcinach-su-antivaxeri-vzdy-krok-tajnou-svetovou-elitou-naopak Zaujalo ma [...]

Občania majú právo na verejné diskusie k závažným témam

24.09.2021

Občania majú právo na verejné diskusie k závažným témam, hoci žijeme v spoločnosti, kde verejné diskusie k závažným témam odmietajú s klamstvami, že nikto s nimi diskutovať nechce. Predstavte si akékoľvek, hoci aj malé pracovisko, kde by šéf odmietal akékoľvek diskusie s dôvodom, že nikto s ním diskutovať nechce. Ako by volali na akomkoľvek pracovisku takého [...]

O overovaní lekárov

22.09.2021

Nebudem tvrdiť, že všetci lekári sú zlí, ani to, že všetci sú dobrí lebo liečia a zachraňujú životy. Lekári sú tiež len ľudia a to ľudia bývajú rôzni. V každej profesii nájdete dobrých, vynikajúcich, horších a zlých a myslím si, že tak je to aj s lekármi. Nemyslím si, že môžete dôverovať akémukoľvek remeselníkovi, že niečo neodfušuje a ako musíte [...]

Eduard Heger

Premiér: Pracovná skupina pripravila zatiaľ 17 konkrétnych návrhov

28.09.2021 13:58, aktualizované: 14:24

Pracovná skupina pre obnovu dôvery v právny štát mala vypracovať rôzne varianty, rozhodnutie bude na politickej úrovni.

Zuzana Čaputová

Čaputovej prejav bol podľa koalície vyvážený. Fico: Dohromady nič nepovedala

28.09.2021 13:11, aktualizované: 14:10

Predstavitelia koalície i opozície hodnotia správu prezidentky Zuzany Čaputovej o stave republiky.

NAKA

NAKA obvinila v rámci protidrogovej akcie 15 osôb vrátane "influencerky" Plačkovej

28.09.2021 12:30, aktualizované: 12:58

NAKA pri protidrogovej akcii na západe Slovenska zaistila viac ako deväť kilogramov pervitínu.

Zuzana Čaputová

Prejav prezidentky Čaputovej o stave republiky

28.09.2021 12:06

Prečítajte si celé znenie prejavu prezidentky Zuzany Čaputovej o stave republiky, ktorý predniesla v pléne NR SR pred poslancami parlamentu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 979
Celková čítanosť: 3833329x
Priemerná čítanosť článkov: 3916x

Autor blogu

Kategórie