Založ si blog

Toto je len politický boj, nie záchrana!

Toto je len politický boj progresívnych opozičných strán a SaS, nie záchrana!

 

 

Školy začnú fungovať v novom režime až od pondelka

 

„Školy mali pôvodne nabehnúť na nový systém od stredy.“

 

Takže školy sú otvorené v aj v čiernych okresoch pre všetkých, ako som včera písala. A to v situácii, keď pacientov už nemajú kde dávať a keď na Denníku N zverejnili rozhovor, že nad 50 rokov nemajú pre ľudí ventilátory! 

 

 

Samosprávy to tak robia schválne, lebo čím horšie – tým lepšie a skôr padne vláda! Idú za pádom vlády aj za cenu ľudských životov!

 

https://domov.sme.sk/c/22608776/skoly-zacnu-fungovat-v-novom-rezime-az-od-pondelka.html

 

 

„BRATISLAVA. Zmena pri fungovaní škôl nastane až od pondelka 8. marca, aj keď to malo byť pôvodne od stredy 3. marca. Vo videu na profile Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu to uviedla riaditeľka odboru predprimárneho vzdelávania a základných škôl na rezorte školstva Anna Chlupíková s tým, že dovtedy sa pripraví rozhodnutie ministra školstva. To doteraz zverejnené nebolo.

„Chcem upokojiť všetkých riaditeľov škôl a školských zariadení, že sa nemusia sa náhliť s tým, aby do zajtra všetko zvládli. Preto sme sa rozhodli, že rozhodnutie bude platiť až od pondelka,“ povedala Chlupíková.“

 

Tým ich upokojí, keď tam vzniknú ohniská nákazy! A to sa volá riaditeľka odboru vzdelávania! „

 

 

Lekárky z covidovej nemocnice: Pre pacientov po 50-ke je problém nájsť miesto na ventilácii, lebo sú starí

 

Keďže je ten článok zamknutý. Najdôležitejšie informácie z toho článku som dala tuto:

 

 

Do tejto situácie sú otvorené školy, hoci vraj máme obmedziť mobilitu a miesto toho ju ideme zvyšovať!

 

 

Vyberám z toho názor odborníka naozaj z prvej línie:

 

 

Od utorka rokujú odborníci s premiérom o tom, čo robiť. Stále neprišli s opatreniami. Ako to vnímate?

 

Danišková: Vnímam to veľmi zle. A ani to už nesledujem, lebo som unavená. Každý ďalší deň, ktorý sa to naťahuje, prináša ďalších infikovaných a aj ťažké stavy a posúva sa to k mladším pacientom. Každý človek, ktorý to má za sebou, môže byť rád, že to prekonal, že mu bola poskytnutá starostlivosť, lebo tí, ktorí prídu, to budú mať ešte horšie, lekári aj pacienti. Jediné, čo v tejto situácii pomôže, je buď masívne očkovanie, ktoré je vzhľadom na nedostatok vakcín nereálne, alebo tvrdý lockdown s policajtmi v uliciach, ktorí to budú kontrolovať a pokutovať a udržia ľudí doma. Nie tri mesiace – stačí tri týždne. Ale dôsledne.“

 

 

Potom ale nehovorte, že boli nejaké opatrenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Darmo rokovali od utorka do nedele, keď tie opatrenia sa začnú na otvorených školách ešte o ďalší týždeň, čo sú dohromady už dva týždne od katastrofálneho stavu, včetne týždňových len diskusií „odborníkov“!

 

Prosím vás, akí sú to odborníci v katastrofálnom stave, keď týždeň od neho len diskutujú a ďalší týždeň „že dovtedy sa pripraví rozhodnutie ministra školstva. To doteraz zverejnené nebolo.“

 

A takto na tom záleží riaditeľke „odboru predprimárneho vzdelávania a základných škôl na rezorte školstva Anna Chlupíková“

 

Tá je jednoducho ticho, keď sa vedie politický boj! A to aj SaS! Minister školstva veľmi dobre vie, že o čo viac bude ohnísk na školách, o to skôr padne vláda a toto zaujíma teraz SaS a ministra školstva!  Nie žiaci na školách a učitelia a že sa rozbilo online vyučovanie, ale politický boj!

Taký je to minister školstva, že na to obetuje aj školy! Najviac učiteľov, ktorých nechal v tejto situácii vyhnať do škôl! Hoci zdravotnú pomoc nedostanú a na ventilátory sú mnohí už starí. A očkovanie práve pre tých starších nezabezpečili!

 

 

 

SaS pracuje spolu s opozíciou na systéme čím horšie – tým lepšie, o čo viac ohnísk a katastrofálnejší stav, o to skôr pád vlády! A spolupracuje na tom aj minister školstva!  O čo viac bude bude aj ohnísk na školách, o čo skôr bude ešte katastrofálnejší stav, o to skôr sa ich koalícia dostane k eurofondom po páde vlády. 

Tu predsa vidíte, že nejde o žiakov! Že nejde o nemocnice a o to, že ľudia zomierajú!

 

Tu sa vedie a cez katastrofálny stav politický boj opozície a SaS! 

 

Rovnako im bolo jedno, koľko ľudí sa na protestoch nakazí! A pritom stav sa zlepšuje liečením! Liečením! Nie tak, že nakazíte ďalších na ulici!

 

 

 

A Mareka Krajčího ani teraz nepočúvajú, že sa dožaduje zatvorenia škôl v čiernych okresoch!

 

On chce školy zachrániť, ale ignorujú ho ako na Vianoce a ešte SME píše na titulke:

 

 

Marek odmieta zachrániť životy

https://komentare.sme.sk/c/22606932/pocuvajte-prezidentku-a-predstavujte-si-normalnu-vladu.html

 

 

A ešte oni jeho chcú vymeniť!!!

 

Pritom Krajčí chce školy zachrániť, ale minister školstva chce ešte katastrofálnejší stav!!!

 

 

Hodí sa na pád vlády! Aj za cenu škôl a nemocníc, ktoré mal ako minister školstva chrániť a aj učiteľov!

 

 

 

 

A to si myslíte, že takýchto budem nabudúce voliť? A takého ministra školstva, pre ktorého školy slúžili na zdvihnutie nákazy?!

 

 

 

 

 

 

.

Ruským občanom

19.04.2021

Ako občan Slovenska vám chcem oznámiť, že my občania absolútne nemôžeme za to, do čoho sa zapájajú naši politici v ich snahe vyvolať vojnu, lebo kohokoľvek zvolíme, vyhodia z vlády všetkých, ktorí by nechceli počúvať príkazy k štvaniu do vojny. Tentokrát sme volili mnohí kresťansku stranu, kde mali byť akože kresťania, ale aj tých donútili a neviem akými [...]

Týmto sa dištancujem od OĽaNO, odkedy je premiérom psychopat a vojnový štváč Heger!

18.04.2021

Už ma s OĽaNO nespájajte, ani s touto vládou! Kto mohol vedieť, že Matoviča odstavia a chcú tam mať psychopata? Preto ho chceli, lebo si správne tipli, že Heger ich ako lokaj bude poslúchať a bude ako rovnaký psychopat ako sú aj oni, podporovať vojnu proti Rusku! Od vojnových štváčov a psychopatov sa dištancujem! Aspoň viete, prečo potrebovali [...]

Ako vyrobiť psychopata, ako odstrániť prezidenta?

18.04.2021

Ako vyrobiť seriózneho politika z ratlíka alebo vojnového štváča? Na to potrebujete médiá a novinárov! A potom úpravu predvolebných prieskumov, že len 10% nedovolaných účastníkov prieskumu rozdelíte na kľúčové miesta, ktoré potom pomáhajú priebežne ovce zdvíhať. „umění manipulace” k ovlivnění veřejnosti V 2. části exkluzivního [...]

Raúl Castro / Miguel Díaz-Canel / Kuba /

Prezident Díaz-Canel nahradil Raúla Castra na čele komunistickej strany Kuby

19.04.2021 23:07

Zvolením nového straníckeho lídra po dlhoročnej vláde bratov Castrovcov sa však neočakávajú významnejšie politické zmeny v krajine.

Greta Thunbergová

Greta Thunbergová daruje 100-tisíc eur na vakcíny proti covidu pre chudobné krajiny

19.04.2021 20:40

Švédska klimatická aktivistka Thunbergová označila súčasnú nerovnomernú distribúciu vakcín proti covidu za "tragédiu".

Očkovanie / Vakcína / Covid / Koronavírus /

Bratislava i BSK žiadajú viac vakcín proti covidu z lokalít, kde sú nevyužité

19.04.2021 19:53

Samospráva kritizuje, že mnohí obyvatelia hlavného mesta musia za očkovaním cestovať desiatky až stovky kilometrov do miest, kde o vakcíny nie je taký záujem a zostávajú nevyužité.

Andrej Babiš

Babiš: Výbuch vo Vrběticiach nebol akt štátneho terorizmu, správa BIS sa zatiaľ neodtajní

19.04.2021 19:34, aktualizované: 20:27

Činnosť agentov ruskej spravodajskej služby v Česku súčasne český premiér označil za neprijateľné.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 944
Celková čítanosť: 3542312x
Priemerná čítanosť článkov: 3752x

Autor blogu

Kategórie