Založ si blog

Naša najmúdrejšia manželská dvojica liberálov na Slovensku

Mesík a Pietruchová

 

 

Ako liberálka, tak vychovaná mojou mamou, som bola okamžite Oľgou Pietruchovou nadšená, keď som ju prvýkrát na SME čítala, kde mala svoj blog a bola ochotná bojovať za to, čo ja jedným slovom volám sloboda, sloboda ľudí, sloboda žien.

 

Ja viem, že u našich zaostalých konzervatívcov nikdy nebola obľúbená. Však preto som roky nemohla infovojnu počúvať, lebo o ich inteligencii v tomto si myslím svoje. Na túto tému sa zásadne nehádam, na tomto poli nebojujem, ako by som nešla robiť osvetu do nejakej celkom zaostalej oblasti. Stačilo mi zažiť to na SME a to sú tam, boli tam akože tí inteligentnejší ľudia.

 

Pre mňa je v tomto Oľga Pietruchová vzor liberálky, myslím jej názory, o ktorých si ľudia len myslia, že im rozumejú.

 

A to som o Mesíkovi, jej manželovi, nevedela celkom nič okrem pár nejakých článkov, ako napríklad ten, že aj u nás bude nejaká pandémia.

A dnes práve jeho považujem za najkľúčovejšieho človeka, ktorý s ivermektínom u nás začal a ktorý sa mal nachádzať medzi tými odborníkmi v našej pandemickej komisii a odborníkmi, ktorí mali radiť tejto vláde, ako prekonať na Slovensku pandémiu. Teda, keby ich bolo zaujímalo nájsť skutočných odborníkov.

 

Týmto, že oni sú manželia, čo je neuveriteľné, má naša najlepšia liberálka toho najlepšieho manžela, ktorý by bol tiež najlepším odborníkom.

 

Je to naša najmúdrejšia manželská dvojica na Slovensku. Nepíšem najinteligentnejšia, lebo inteligencia nie je zárukou ani morálky, ani dobra, ani múdrosti. V týchto dvoch manželoch sa spája všetko to najlepšie, o čom som na Slovensku počula – o slobode žien, o liečení ľudí a o ľudských právach.

 

A mimoriadne oceňujem, že Oľga Pietruchová súhlasila s tým, že o nej manžel zverejnil, že ju vyliečil z koronavírusu ivermektínom pre kone.

Neskutočne, ale že neskutočne tým pomohli mnohým ľuďom uvedomiť si zlyhania našich „karpatských vedcov“, ako ich odvážne volá Mesík.

A samozrejme aj vlády, ktorá ich len slepo poslúchala, že na koronavírus máme len testovanie a testovanie a testovanie a trasovanie a lockdowny a už nič iné okrem vakcín, ktoré nemáme.

 

 

 

Bolo mi cťou, vôbec dozvedieť sa, že takýchto ľudí na Slovensku máme.

Ale viete, ako to býva, že tí neschopnejší vždy podrážajú nohy schopnejším a ani im nerozumejú. Sú od tých ostatných tak ďaleko, že ich iní nemajú ani v zornom poli a oceňujú len tých, ktorých ešte dovidia.

 

A vraj liberálov na Slovensku nemáme!

 

 

Mesík 26.2.

 

„Olga bola trochu naštvaná, že som prezradil, že šlo o konský IVM – lenže realita je taká, že naši českí priatelia nemajú z čoho vyberať, čas je v terapii covidu vzácny a najrýchlejšia cesta je pre mnohých práve k veterinárnemu.“

 

video s Oľgou:

 

Vyléčila se ivermektinem pro koně. Zabral hned

 

 

 

 

 

.

Ruským občanom

19.04.2021

Ako občan Slovenska vám chcem oznámiť, že my občania absolútne nemôžeme za to, do čoho sa zapájajú naši politici v ich snahe vyvolať vojnu, lebo kohokoľvek zvolíme, vyhodia z vlády všetkých, ktorí by nechceli počúvať príkazy k štvaniu do vojny. Tentokrát sme volili mnohí kresťansku stranu, kde mali byť akože kresťania, ale aj tých donútili a neviem akými [...]

Týmto sa dištancujem od OĽaNO, odkedy je premiérom psychopat a vojnový štváč Heger!

18.04.2021

Už ma s OĽaNO nespájajte, ani s touto vládou! Kto mohol vedieť, že Matoviča odstavia a chcú tam mať psychopata? Preto ho chceli, lebo si správne tipli, že Heger ich ako lokaj bude poslúchať a bude ako rovnaký psychopat ako sú aj oni, podporovať vojnu proti Rusku! Od vojnových štváčov a psychopatov sa dištancujem! Aspoň viete, prečo potrebovali [...]

Ako vyrobiť psychopata, ako odstrániť prezidenta?

18.04.2021

Ako vyrobiť seriózneho politika z ratlíka alebo vojnového štváča? Na to potrebujete médiá a novinárov! A potom úpravu predvolebných prieskumov, že len 10% nedovolaných účastníkov prieskumu rozdelíte na kľúčové miesta, ktoré potom pomáhajú priebežne ovce zdvíhať. „umění manipulace” k ovlivnění veřejnosti V 2. části exkluzivního [...]

Greta Thunbergová

Greta Thunbergová daruje 100-tisíc eur na vakcíny proti covidu pre chudobné krajiny

19.04.2021 20:40

Švédska klimatická aktivistka Thunbergová označila súčasnú nerovnomernú distribúciu vakcín proti covidu za "tragédiu".

Očkovanie / Vakcína / Covid / Koronavírus /

Bratislava i BSK žiadajú viac vakcín proti covidu z lokalít, kde sú nevyužité

19.04.2021 19:53

Samospráva kritizuje, že mnohí obyvatelia hlavného mesta musia za očkovaním cestovať desiatky až stovky kilometrov do miest, kde o vakcíny nie je taký záujem a zostávajú nevyužité.

Andrej Babiš

Babiš: Výbuch vo Vrběticiach nebol akt štátneho terorizmu, správa BIS sa zatiaľ neodtajní

19.04.2021 19:34, aktualizované: 20:27

Činnosť agentov ruskej spravodajskej služby v Česku súčasne český premiér označil za neprijateľné.

ukrajina vojaci

Pri ukrajinských hraniciach je podľa odhadov EÚ 150-tisíc ruských vojakov

19.04.2021 19:11

Šéf EÚ Josep Borrell uviedol, že ide o dosiaľ vôbec najpočetnejšie nasadenie ruských vojakov na ukrajinských hraniciach.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 944
Celková čítanosť: 3542158x
Priemerná čítanosť článkov: 3752x

Autor blogu

Kategórie