Založ si blog

Naša najmúdrejšia manželská dvojica liberálov na Slovensku

Mesík a Pietruchová

 

 

Ako liberálka, tak vychovaná mojou mamou, som bola okamžite Oľgou Pietruchovou nadšená, keď som ju prvýkrát na SME čítala, kde mala svoj blog a bola ochotná bojovať za to, čo ja jedným slovom volám sloboda, sloboda ľudí, sloboda žien.

 

Ja viem, že u našich zaostalých konzervatívcov nikdy nebola obľúbená. Však preto som roky nemohla infovojnu počúvať, lebo o ich inteligencii v tomto si myslím svoje. Na túto tému sa zásadne nehádam, na tomto poli nebojujem, ako by som nešla robiť osvetu do nejakej celkom zaostalej oblasti. Stačilo mi zažiť to na SME a to sú tam, boli tam akože tí inteligentnejší ľudia.

 

Pre mňa je v tomto Oľga Pietruchová vzor liberálky, myslím jej názory, o ktorých si ľudia len myslia, že im rozumejú.

 

A to som o Mesíkovi, jej manželovi, nevedela celkom nič okrem pár nejakých článkov, ako napríklad ten, že aj u nás bude nejaká pandémia.

A dnes práve jeho považujem za najkľúčovejšieho človeka, ktorý s ivermektínom u nás začal a ktorý sa mal nachádzať medzi tými odborníkmi v našej pandemickej komisii a odborníkmi, ktorí mali radiť tejto vláde, ako prekonať na Slovensku pandémiu. Teda, keby ich bolo zaujímalo nájsť skutočných odborníkov.

 

Týmto, že oni sú manželia, čo je neuveriteľné, má naša najlepšia liberálka toho najlepšieho manžela, ktorý by bol tiež najlepším odborníkom.

 

Je to naša najmúdrejšia manželská dvojica na Slovensku. Nepíšem najinteligentnejšia, lebo inteligencia nie je zárukou ani morálky, ani dobra, ani múdrosti. V týchto dvoch manželoch sa spája všetko to najlepšie, o čom som na Slovensku počula – o slobode žien, o liečení ľudí a o ľudských právach.

 

A mimoriadne oceňujem, že Oľga Pietruchová súhlasila s tým, že o nej manžel zverejnil, že ju vyliečil z koronavírusu ivermektínom pre kone.

Neskutočne, ale že neskutočne tým pomohli mnohým ľuďom uvedomiť si zlyhania našich „karpatských vedcov“, ako ich odvážne volá Mesík.

A samozrejme aj vlády, ktorá ich len slepo poslúchala, že na koronavírus máme len testovanie a testovanie a testovanie a trasovanie a lockdowny a už nič iné okrem vakcín, ktoré nemáme.

 

 

 

Bolo mi cťou, vôbec dozvedieť sa, že takýchto ľudí na Slovensku máme.

Ale viete, ako to býva, že tí neschopnejší vždy podrážajú nohy schopnejším a ani im nerozumejú. Sú od tých ostatných tak ďaleko, že ich iní nemajú ani v zornom poli a oceňujú len tých, ktorých ešte dovidia.

 

A vraj liberálov na Slovensku nemáme!

 

 

Mesík 26.2.

 

„Olga bola trochu naštvaná, že som prezradil, že šlo o konský IVM – lenže realita je taká, že naši českí priatelia nemajú z čoho vyberať, čas je v terapii covidu vzácny a najrýchlejšia cesta je pre mnohých práve k veterinárnemu.“

 

video s Oľgou:

 

Vyléčila se ivermektinem pro koně. Zabral hned

 

 

 

 

 

.

„Uvedomelí“ ľudia by boli veľmi zlí učitelia, nič by nevyšetrovali!

03.06.2023

Veľmi ma rozčuľujú veľmi hlúpe diskusie mainstreamu v televízii. Moderátor akoby úplne osprostel a celá spoločnosť úplne osprostela, čo vlastne predkladajú ľuďom. Tak napríklad včera na TA3 bola diskusia vedená Bielikom na tému Hybridná vojna v slovenskej politike. Zameriam sa len na najhlavnejšiu hlúposť, lebo všetky naraz by sa aj tak nedali riešiť. Bude vám to [...]

Jednostranne informovaní sú len tí, čo sledujú len mainstream

30.05.2023

Prvá vec, čo sa mi na úradníckej vláde nepáčila je to, že ako prioritu majú vydávať 2% HDP na zbrane, hoci napríklad oveľa bohatšie Nemecko toľko nevydávalo, lebo vraj nemajú z čoho! Už týmto boli u mňa odpísaní, že prvý znak lokajstva nevedieť sa zastať vlastného štátu a svojich občanov ako napríklad Nemci. A už počúvame o ďalšom znaku lokajstva, že [...]

Veľmi odporúčam prečítať si ukážku, ako si SME predstavuje správnych voličov!

29.05.2023

Začína to Miklošovou otázkou v nadpise článku: „Máme vôbec na vlastnú štátnosť? Zaslúžime si slobodu a nezávislosť? Len štyridsať percent z nás netrpí úplnou pomätenosťou.“ A končí: „Máme vôbec na vlastnú štátnosť? Zaslúžime si slobodu a nezávislosť? Tiež o tom už roky pochybujem!!!!!“ Radím [...]

Robert Fico

Smer kritizuje mediálnu kampaň, ktorú má na Slovensku organizovať NATO

04.06.2023 11:38

Fico to považuje za priamy zásah do volebnej kampane na poškodenie opozície.

Polícia / Pomáhať a chrániť / Policajné auto /

Zavolali vám z Interpolu? Pozor, ide o podvod, varuje polícia

04.06.2023 11:15

Polícia upozorňuje na podvodné telefonáty, ktorých cieľom je získať vzdialený prístup do mobilu poškodených.

Hong Kong Tiananmen Anniversary

Spomienka na masakru na Námestí nebeského pokoja? V Hongkongu sa zatýkalo

04.06.2023 10:08

Hongkong v minulosti pietne akcie povoľoval, v posledných rokoch však úrady spomienkové akcie potláčajú.

India vlaky zrážka

India minula miliardy na modernizáciu vlakov, bezpečnosť pokrivkáva

04.06.2023 09:49

Piatková zrážka vlakov v štáte Odiša bola v Indii najhoršia v 21. storočí.