Založ si blog

Naša najmúdrejšia manželská dvojica liberálov na Slovensku

Mesík a Pietruchová

 

 

Ako liberálka, tak vychovaná mojou mamou, som bola okamžite Oľgou Pietruchovou nadšená, keď som ju prvýkrát na SME čítala, kde mala svoj blog a bola ochotná bojovať za to, čo ja jedným slovom volám sloboda, sloboda ľudí, sloboda žien.

 

Ja viem, že u našich zaostalých konzervatívcov nikdy nebola obľúbená. Však preto som roky nemohla infovojnu počúvať, lebo o ich inteligencii v tomto si myslím svoje. Na túto tému sa zásadne nehádam, na tomto poli nebojujem, ako by som nešla robiť osvetu do nejakej celkom zaostalej oblasti. Stačilo mi zažiť to na SME a to sú tam, boli tam akože tí inteligentnejší ľudia.

 

Pre mňa je v tomto Oľga Pietruchová vzor liberálky, myslím jej názory, o ktorých si ľudia len myslia, že im rozumejú.

 

A to som o Mesíkovi, jej manželovi, nevedela celkom nič okrem pár nejakých článkov, ako napríklad ten, že aj u nás bude nejaká pandémia.

A dnes práve jeho považujem za najkľúčovejšieho človeka, ktorý s ivermektínom u nás začal a ktorý sa mal nachádzať medzi tými odborníkmi v našej pandemickej komisii a odborníkmi, ktorí mali radiť tejto vláde, ako prekonať na Slovensku pandémiu. Teda, keby ich bolo zaujímalo nájsť skutočných odborníkov.

 

Týmto, že oni sú manželia, čo je neuveriteľné, má naša najlepšia liberálka toho najlepšieho manžela, ktorý by bol tiež najlepším odborníkom.

 

Je to naša najmúdrejšia manželská dvojica na Slovensku. Nepíšem najinteligentnejšia, lebo inteligencia nie je zárukou ani morálky, ani dobra, ani múdrosti. V týchto dvoch manželoch sa spája všetko to najlepšie, o čom som na Slovensku počula – o slobode žien, o liečení ľudí a o ľudských právach.

 

A mimoriadne oceňujem, že Oľga Pietruchová súhlasila s tým, že o nej manžel zverejnil, že ju vyliečil z koronavírusu ivermektínom pre kone.

Neskutočne, ale že neskutočne tým pomohli mnohým ľuďom uvedomiť si zlyhania našich „karpatských vedcov“, ako ich odvážne volá Mesík.

A samozrejme aj vlády, ktorá ich len slepo poslúchala, že na koronavírus máme len testovanie a testovanie a testovanie a trasovanie a lockdowny a už nič iné okrem vakcín, ktoré nemáme.

 

 

 

Bolo mi cťou, vôbec dozvedieť sa, že takýchto ľudí na Slovensku máme.

Ale viete, ako to býva, že tí neschopnejší vždy podrážajú nohy schopnejším a ani im nerozumejú. Sú od tých ostatných tak ďaleko, že ich iní nemajú ani v zornom poli a oceňujú len tých, ktorých ešte dovidia.

 

A vraj liberálov na Slovensku nemáme!

 

 

Mesík 26.2.

 

„Olga bola trochu naštvaná, že som prezradil, že šlo o konský IVM – lenže realita je taká, že naši českí priatelia nemajú z čoho vyberať, čas je v terapii covidu vzácny a najrýchlejšia cesta je pre mnohých práve k veterinárnemu.“

 

video s Oľgou:

 

Vyléčila se ivermektinem pro koně. Zabral hned

 

 

 

 

 

.

Centrum cenzúruje aj články z Postoja

11.09.2021

Centrum cenzúruje aj Postoj. Vyskúšala som, či sa dá poslať cez centrum Danišov článok z Postoja a nedá, znovu mi prišiel výhražný oznam, že vyhodnotia obsah môjho súkromného listu a odmietajú ho doručiť. Je to teda absurdné, aby si občania nemohli posielať obsah z Postoja! Akokeby Postoj bola nejaká alternatívna konšpiračná stránka. Zaujímalo by ma, či rovnako [...]

Prymula: „To, čo sa deje na Slovensku, to je skutočne experiment! „

10.09.2021

„Pokud totiž očkování proběhne, budou mít očkovací data ze Slovenska o očkování dětí obrovskou cenu, protože Pfizer bude moci data předložit americké FDA, že došlo k uskutečnění in vivo plošné studie v jedné zemí Evropské unie, konkrétně na Slovensku. A to bude silný argument pro to, aby FDA kývla a povolila vakcínu pro děti od 5 let i v USA. Kolik [...]

„Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška! “

07.09.2021

Matovič odkazuje ľuďom: „Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška!“ „Premiér Igor Matovič vyslovil svoju predstavu o tom ako prinútiť ľudí dať sa zaočkovať. Okrem toho, že zrejme bez očkovania, alebo PCR testu nebudú môcť cestovať do zahraničia, premiér navrhuje, aby nezaočkovaní ľudia nosili na Slovensku naďalej rúška.“ [...]

očkovanie v škole, Zvolen

Stredoškolákov zaočkovali priamo v gymnáziu

17.09.2021 20:15

Na pôde zvolenského Gymnázia Ľudovíta Štúra spustili v piatok očkovanie študentov.

lipšic

Lipšic má podozrenie, že ho sleduje SIS. Šeliga to chce riešiť na mimoriadnom výbore

17.09.2021 20:13

Špeciálny prokurátor pred piatkovým rokovaním Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť, na ktorý bol prizvaný, naznačil, že ho cestou prenasledovalo auto s neexistujúcimi 'ešpézetkami'.

Výbor NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa

Na Úrade inšpekčnej služby zrealizuje výbor poslanecký prieskum

17.09.2021 18:52, aktualizované: 19:42

Predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa o tom informoval po mimoriadnom zasadnutí k situácii v bezpečnostných zložkách.

Boris Kollár

Ak siahnete na Santusovú, povalím vládu, povedal údajne Kollár

17.09.2021 18:37

Premiér stretnutie nepoprel.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 973
Celková čítanosť: 3802959x
Priemerná čítanosť článkov: 3908x

Autor blogu

Kategórie