Založ si blog

Sulíkova ponuka

„Predseda SaS povedal, že ako minister zdravotníctva by zmenil prístup a venoval sa najmä pozitívnym, nie robiť pravidlá pre všetkých. „Venujme sa tomu jednému percentu. Nemáme dostatočne dobre stanovené liečebné postupy, nemáme šéfa Úradu pre dohľad na zdravotnou starostlivosťou,“ vyhlásil.

 

Sulík povedal, že aj liek Ivermektín schválil Krajčí na mimoriadne použitie preto, lebo sa ho na vláde na to niekoľkokrát pýtal.“

https://dennikn.sk/2284544/sulik-navrhol-ze-vymeni-krajciho-a-prevezme-rezort-zdravotnictva-premier-to-odmietol/?ref=copy

 

 

Teraz si myslím, že je nesmierna škoda, že Sulík nebol ministrom zdravotníctva od začiatku. Keby bol, nemohol by v boji v pandémii podražať nohy koalícii, lebo by bol za to zodpovedný ON a 10x by si musel premyslieť, čo tak chce otvárať, keď za to ponesie zodpovednosť on. Ale čo už, táto nádherná šanca využiť na to Sulíka, ušla.

 

A to verím, že on by bol dobrý minister zdravotníctva v boji s pandémiou, lebo on problém vie zostručniť a stáť si za tým, že nepopustí, keď to nebude presne takto.

On je ako politik a manažér najschopnejší, keby sa mu pod nohy neplietli uvedomelí geopolitici so svojim geopolitickým štekaním, ako by sme sa mohli pred byrokratmi EÚ hanbiť, keby z nás neboli pekne vychovaní pudlíci. Len pre túto svorku pudlíkov som SaS nevolila.

 

 

Verím tomu, že Sulík by bol dobrým a praktickým ministrom zdravotníctva (čohokoľvek) a zaujímal by sa aj o zasielanie genetického materiálu do iných krajín, že prečo sa má pod to podpísať ako zodpovedný a práve on za to trestne stíhateľný.

 

Ak sa Matovič bojí, že by všetko otváral, tak celkom inak a s rozmyslom, keď za to zodpovedá osobne. To je potom ako capa urobiť záhradníkom. Hneď by vedel, že nábytok môže a prečo školy nemôže. Večná škoda, že ho v tejto akcii neuvidím, lebo verím, že by to bolo impozantné a to si vôbec nerobím srandu, ako on by so všetkými na tlačovke zatočil a bez pomoci slovenskej polície. Toto by fakt dokázal len Sulík.

 

Jeho nepriateľmi dokážu byť len politici do výšky 40 cm, keď začnú o svojej geopolitike. 100x nič umorí aj slona, nielen Sulíka.

 

 

 

 

Nepáči sa mi, že mi Igor nesplní sen, o ktorom som doteraz nesnívala. A mohli ste halušky variť spolu dodnes.

 

Rozdelili vás len debilní odborníci, ktorými ste vy neboli! Nechať sa rozdeliť somármi, stálo vám to za to?

 

 

 

Rokovanie s netradičnou vsuvkou: VIDEO Sulík ulahodil Matovičovi, pozrite sa na ten zázrak na počkanie

 

Na betón by ste to lepšie uvarili bez odborníkov! Ak ste si totiž nevšimli, nepracovali pre vás!

 

 

 

 

.

Ruským občanom

19.04.2021

Ako občan Slovenska vám chcem oznámiť, že my občania absolútne nemôžeme za to, do čoho sa zapájajú naši politici v ich snahe vyvolať vojnu, lebo kohokoľvek zvolíme, vyhodia z vlády všetkých, ktorí by nechceli počúvať príkazy k štvaniu do vojny. Tentokrát sme volili mnohí kresťansku stranu, kde mali byť akože kresťania, ale aj tých donútili a neviem akými [...]

Týmto sa dištancujem od OĽaNO, odkedy je premiérom psychopat a vojnový štváč Heger!

18.04.2021

Už ma s OĽaNO nespájajte, ani s touto vládou! Kto mohol vedieť, že Matoviča odstavia a chcú tam mať psychopata? Preto ho chceli, lebo si správne tipli, že Heger ich ako lokaj bude poslúchať a bude ako rovnaký psychopat ako sú aj oni, podporovať vojnu proti Rusku! Od vojnových štváčov a psychopatov sa dištancujem! Aspoň viete, prečo potrebovali [...]

Ako vyrobiť psychopata, ako odstrániť prezidenta?

18.04.2021

Ako vyrobiť seriózneho politika z ratlíka alebo vojnového štváča? Na to potrebujete médiá a novinárov! A potom úpravu predvolebných prieskumov, že len 10% nedovolaných účastníkov prieskumu rozdelíte na kľúčové miesta, ktoré potom pomáhajú priebežne ovce zdvíhať. „umění manipulace” k ovlivnění veřejnosti V 2. části exkluzivního [...]

Raúl Castro / Miguel Díaz-Canel / Kuba /

Prezident Díaz-Canel nahradil Raúla Castra na čele komunistickej strany Kuby

19.04.2021 23:07

Zvolením nového straníckeho lídra po dlhoročnej vláde bratov Castrovcov sa však neočakávajú významnejšie politické zmeny v krajine.

Greta Thunbergová

Greta Thunbergová daruje 100-tisíc eur na vakcíny proti covidu pre chudobné krajiny

19.04.2021 20:40

Švédska klimatická aktivistka Thunbergová označila súčasnú nerovnomernú distribúciu vakcín proti covidu za "tragédiu".

Očkovanie / Vakcína / Covid / Koronavírus /

Bratislava i BSK žiadajú viac vakcín proti covidu z lokalít, kde sú nevyužité

19.04.2021 19:53

Samospráva kritizuje, že mnohí obyvatelia hlavného mesta musia za očkovaním cestovať desiatky až stovky kilometrov do miest, kde o vakcíny nie je taký záujem a zostávajú nevyužité.

Andrej Babiš

Babiš: Výbuch vo Vrběticiach nebol akt štátneho terorizmu, správa BIS sa zatiaľ neodtajní

19.04.2021 19:34, aktualizované: 20:27

Činnosť agentov ruskej spravodajskej služby v Česku súčasne český premiér označil za neprijateľné.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 944
Celková čítanosť: 3542316x
Priemerná čítanosť článkov: 3752x

Autor blogu

Kategórie