Založ si blog

A to ako?

Matovič:

„POVINNÉ KVÓTY NEBUDÚ,

ale nebláznime, prosím!
Európska komisia včera po 4 rokoch urobila druhý pokus, ako riešiť migračné krízy. Ten prvý jej celkom nevyšiel. Ale poučila sa. Všetci čakajú, že sa nezmôžeme na viac ako len opakovať mantru, ako odmietame povinné kvóty … a neponúkame žiadne alternatívne riešenia.
Tieto doby skončili. Nebudeme hrať na podprízemné pudy, ale úprimne a odvážne našim európskym partnerom oznámime, že s povinnými kvótami zásadne nesúhlasíme, ale zároveň solidárne ponúkneme pomocnú ruku tým krajinám, ktoré kvôli nelegálnej migrácii veľmi trpia.“
.
.
.
Nie my bláznime, EÚ sa zbláznila. Ľudia sú naopak naivní a veria, že Smer by ich pred kvótami zachránil. Ak prejde čokoľvek ako kvóty, túto vládu znenávidia, takže to bude musieť sakra tajiť, keď bude chcieť prijímať migrantov.
Osobne neverím, že sa dajú odmietnuť, keď sme raz zobrali peniaze, ktorými nás obsypú, len neviem koho, aby mlčal. EÚ nás a nielen podľa mňa bude vydierať a nútiť. No to by som chcela vidieť toho chrabrého politika, čo by si dovolil odporovať. To by dokázal len Sulík, keby mu nepodrážali nohy jeho spolustraníci ako nemorálnemu slonovi v porceláne, čo nemá súcit, len rozum. Naivne takúto chrabrosť od Matoviča neočakávam, keď sa bojí aj neviest.
Veľmi si budem všímať, kto nás ako klame. Nemám problém končiť s liberálmi, nieto ešte s konzervatívcami.
.
.
.
„ale zároveň solidárne ponúkneme pomocnú ruku tým krajinám, ktoré kvôli nelegálnej migrácii veľmi trpia.“
.
.
.
A to ako? To je príliš všeobecné. Pod tým sa dá veselo rozumieť aj deportácia nedeportovateľných, lebo niet kam alebo že budeme platiť pokuty, že sme ich nechceli.
To nezaplatí EÚ, ale občania v nej.
Tie krajiny trpia preto, lebo im EÚ nepomohla chrániť hranice, ktoré boli deravé ako rešeto. Presne ako hovoril Sulík a prečo bol nemorálny, že sa to odvážil povedať.
O azyl sa ľudia neuchádzajú podpaľovaním táborov, hádzaním zápalných fliaš, zahadzovaním dokladov a čo je úplne najhoršie – prenášaním toho, pred čím utekajú, do Európy. Veľmi rýchlo sa dá zistiť, či človek uznáva ľudskú rovnoprávnosť. Ak si vedie ženu ako dobytok, čo musí byť zahalený, inak by bol nemravný, tak ani nemá pred čím utekať, keď je to aj v ňom. 
Nič im nedávajú podpisovať, ako prijímali migrantov napríklad v Kanade. Môžu si kľudne potom nesúhlasiť so zákonmi štátu, ktorý ich má zachrániť. 
Nehovoriac o tom, že najprv sa pomáha matkám a deťom doma a potom mužom, keď už vás dojímajú bábätká.
.
.
.
Ak dokážu konzervatívci vzdorovať, až potom bude konzervatívna vláda to najlepšie, čo sa nám mohlo stať a potom môžeme uvažovať nad slovom ideálna. Ale uvidíme. Či majú silu aj na EÚ vydieračov alebo len na matky v núdzi.
Doteraz sa fanatici predvádzali len na matkách v núdzi, lebo na ženy si dovoliť mohli. Tu by ste nikoho beztrestne nemohli nazvať vrahmi, žiadnu skupinu občanov, ani Rómov, ani homosexuálov, iba ženy a matky a to ešte v núdzi! To je naša mužská kultúra, že len na ženách si skúšajú svoju chrabrosť a len na chuderkách predvádzajú svoju morálku. Medzi sebou muži už nie. To už sú z nich potom radšej hneď uvedomelí lokaji.
.
.
.
Budete odvážnejší než liberáli? Zoberiete peniaze a poviete nie?
Ja som sa tiež poučila, kto ťa raz vydiera, nezmení sa. V politike to nebude inak.
.
.
.
.

Alternatívne médiá sú vždy o mnoho mesiacov pred propagandou elít

25.09.2021

Blogy na SME už nečítam, ale náhodou som zablúdila, aby som si prečítala, čo si myslia ľudia tam. Depopulačná konšpiračná teória o vakcínach. Sú antivaxeri vždy o krok pred tajnou svetovou elitou alebo je to naopak? https://blog.sme.sk/tomasmihalik/spolocnost/depopulacna-konspiracna-teoria-vakcinach-su-antivaxeri-vzdy-krok-tajnou-svetovou-elitou-naopak Zaujalo ma [...]

Občania majú právo na verejné diskusie k závažným témam

24.09.2021

Občania majú právo na verejné diskusie k závažným témam, hoci žijeme v spoločnosti, kde verejné diskusie k závažným témam odmietajú s klamstvami, že nikto s nimi diskutovať nechce. Predstavte si akékoľvek, hoci aj malé pracovisko, kde by šéf odmietal akékoľvek diskusie s dôvodom, že nikto s ním diskutovať nechce. Ako by volali na akomkoľvek pracovisku takého [...]

O overovaní lekárov

22.09.2021

Nebudem tvrdiť, že všetci lekári sú zlí, ani to, že všetci sú dobrí lebo liečia a zachraňujú životy. Lekári sú tiež len ľudia a to ľudia bývajú rôzni. V každej profesii nájdete dobrých, vynikajúcich, horších a zlých a myslím si, že tak je to aj s lekármi. Nemyslím si, že môžete dôverovať akémukoľvek remeselníkovi, že niečo neodfušuje a ako musíte [...]

zá¡chranka / sanitka /

Petko: Kolaps nemocníc pri tretej vlne nepredpokladám

28.09.2021 15:28

Prezident Asociácie nemocníc Slovenska tiež uviedol, že nemocnice sú na tretiu vlnu pripravené po materiálno-technickej stránke lepšie, problémom je však chýbajúci personál.

Eduard Heger

Premiér: Pracovná skupina pripravila zatiaľ 17 konkrétnych návrhov

28.09.2021 13:58, aktualizované: 14:24

Pracovná skupina pre obnovu dôvery v právny štát mala vypracovať rôzne varianty, rozhodnutie bude na politickej úrovni.

Zuzana Čaputová

Čaputovej prejav bol podľa koalície vyvážený. Fico: Dohromady nič nepovedala

28.09.2021 13:11, aktualizované: 14:10

Predstavitelia koalície i opozície hodnotia správu prezidentky Zuzany Čaputovej o stave republiky.

NAKA

NAKA obvinila v rámci protidrogovej akcie 15 osôb vrátane "influencerky" Plačkovej

28.09.2021 12:30, aktualizované: 12:58

NAKA pri protidrogovej akcii na západe Slovenska zaistila viac ako deväť kilogramov pervitínu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 979
Celková čítanosť: 3833409x
Priemerná čítanosť článkov: 3916x

Autor blogu

Kategórie