A to ako?

Matovič:

„POVINNÉ KVÓTY NEBUDÚ,

ale nebláznime, prosím!
Európska komisia včera po 4 rokoch urobila druhý pokus, ako riešiť migračné krízy. Ten prvý jej celkom nevyšiel. Ale poučila sa. Všetci čakajú, že sa nezmôžeme na viac ako len opakovať mantru, ako odmietame povinné kvóty … a neponúkame žiadne alternatívne riešenia.
Tieto doby skončili. Nebudeme hrať na podprízemné pudy, ale úprimne a odvážne našim európskym partnerom oznámime, že s povinnými kvótami zásadne nesúhlasíme, ale zároveň solidárne ponúkneme pomocnú ruku tým krajinám, ktoré kvôli nelegálnej migrácii veľmi trpia.“
.
.
.
Nie my bláznime, EÚ sa zbláznila. Ľudia sú naopak naivní a veria, že Smer by ich pred kvótami zachránil. Ak prejde čokoľvek ako kvóty, túto vládu znenávidia, takže to bude musieť sakra tajiť, keď bude chcieť prijímať migrantov.
Osobne neverím, že sa dajú odmietnuť, keď sme raz zobrali peniaze, ktorými nás obsypú, len neviem koho, aby mlčal. EÚ nás a nielen podľa mňa bude vydierať a nútiť. No to by som chcela vidieť toho chrabrého politika, čo by si dovolil odporovať. To by dokázal len Sulík, keby mu nepodrážali nohy jeho spolustraníci ako nemorálnemu slonovi v porceláne, čo nemá súcit, len rozum. Naivne takúto chrabrosť od Matoviča neočakávam, keď sa bojí aj neviest.
Veľmi si budem všímať, kto nás ako klame. Nemám problém končiť s liberálmi, nieto ešte s konzervatívcami.
.
.
.
„ale zároveň solidárne ponúkneme pomocnú ruku tým krajinám, ktoré kvôli nelegálnej migrácii veľmi trpia.“
.
.
.
A to ako? To je príliš všeobecné. Pod tým sa dá veselo rozumieť aj deportácia nedeportovateľných, lebo niet kam alebo že budeme platiť pokuty, že sme ich nechceli.
To nezaplatí EÚ, ale občania v nej.
Tie krajiny trpia preto, lebo im EÚ nepomohla chrániť hranice, ktoré boli deravé ako rešeto. Presne ako hovoril Sulík a prečo bol nemorálny, že sa to odvážil povedať.
O azyl sa ľudia neuchádzajú podpaľovaním táborov, hádzaním zápalných fliaš, zahadzovaním dokladov a čo je úplne najhoršie – prenášaním toho, pred čím utekajú, do Európy. Veľmi rýchlo sa dá zistiť, či človek uznáva ľudskú rovnoprávnosť. Ak si vedie ženu ako dobytok, čo musí byť zahalený, inak by bol nemravný, tak ani nemá pred čím utekať, keď je to aj v ňom. 
Nič im nedávajú podpisovať, ako prijímali migrantov napríklad v Kanade. Môžu si kľudne potom nesúhlasiť so zákonmi štátu, ktorý ich má zachrániť. 
Nehovoriac o tom, že najprv sa pomáha matkám a deťom doma a potom mužom, keď už vás dojímajú bábätká.
.
.
.
Ak dokážu konzervatívci vzdorovať, až potom bude konzervatívna vláda to najlepšie, čo sa nám mohlo stať a potom môžeme uvažovať nad slovom ideálna. Ale uvidíme. Či majú silu aj na EÚ vydieračov alebo len na matky v núdzi.
Doteraz sa fanatici predvádzali len na matkách v núdzi, lebo na ženy si dovoliť mohli. Tu by ste nikoho beztrestne nemohli nazvať vrahmi, žiadnu skupinu občanov, ani Rómov, ani homosexuálov, iba ženy a matky a to ešte v núdzi! To je naša mužská kultúra, že len na ženách si skúšajú svoju chrabrosť a len na chuderkách predvádzajú svoju morálku. Medzi sebou muži už nie. To už sú z nich potom radšej hneď uvedomelí lokaji.
.
.
.
Budete odvážnejší než liberáli? Zoberiete peniaze a poviete nie?
Ja som sa tiež poučila, kto ťa raz vydiera, nezmení sa. V politike to nebude inak.
.
.
.
.

A viete, čo je na tom najlepšie?

25.06.2026

Že všetko toto som si dala sama. Škoda, že až v 49-tke. Dovtedy som ako iné čakala potvrdenie zvonku. Či stojím za lásku alebo pochopenie. Či sa iným páčim! Zametať mnou už mohol len môj syn, ktorý sa nemá rád a preto zúfalo bojuje o moje uznanie, ktoré ja mu dať zvonku nemôžem. Preňho som vlastným sebavedomím len namyslená a pomýlená. Chce [...]

Objevuje se aby zničil vše, co není tebou

25.06.2026

Ak máte dvojplameň, spoznáte ho podľa toho, že vaša láska k nemu vás úplne zmenila. Že neprišiel do vášho života preto, aby ste si tu užívali romantiku a vzrušenie, ale pre vás šokujúce zmeny, ktoré vám zničia doterajší život. Preto mojim dvojplameňom, keby som nejaký mala, nemôže byť muž, ktorý ma len nechcel a teraz len ľutuje, že ma nechcel, [...]

Keď vedome nevidíte Hitlera a tolerujete koncentráky

24.06.2026

a hráte sa, že iní sú nacisti. SIONISTOV MUSÍME ZASTAVIŤ https://www.youtube.com/watch?v=vhTqEdUw3qA .

Maďarsko SR V4 Obrana Ministri Stretnutie

V4 opäť žije: Kaliňák hlási spoločný postup pred summitom NATO, v hre sú aj drony

25.06.2026 18:16

V4 pôjde na tohtoročný summit NATO so spoločným stanoviskom.

NRSR, budova, parlament, história, stavba

Nový prieskum mieša karty: PS predbehlo Smer, SNS ostáva pod čiarou

25.06.2026 18:07

Prieskum sa realizoval od 10. do 18. júna na vzorke 1000 respondentov.

Grad, raketomet, Ukrajina, vojna,

Bitka o Donbas vstupuje do brutálnej fázy, Rusi si stanovili termín. Čo priniesol pád Pokrovska?

25.06.2026 18:00

Pri Pokrovsku sa rozhoduje, či Moskva dokáže pohnúť frontom.

Slnečnica / Slnko / Počasie / Horúčavy / Príroda /

Víkend extrémov: meteorológovia vydali najvyššiu výstrahu, teploty budú atakovať 40 stupňov

25.06.2026 17:35

Na juhozápade a juhu platiť výstraha 3. stupňa pred teplom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,470
Celková čítanosť: 6671901x
Priemerná čítanosť článkov: 2701x

Autor blogu

Kategórie