Založ si blog

Blahova ukážka, ako sa v bratislavskej kaviarni boja Smeru

a prečo Blahovi držím palce
Blaha 7.8.:
„15. Fakt si ten podcast vypočujte, je to krásne svedectvo o tom, ako sa v bratislavskej kaviarni boja Smeru. A ako by nás chceli zničiť, no nevedia ako. Úprimne súcitíme… https://www.aktuality.sk/clanok/812541/minar-premier-je-stelesnenim-archetypu-jokera-otazkou-je-ci-moze-klaun-krajine-vladnut-podcast/

„Premiér je stelesnením archetypu Jokera. Otázkou je, či môže krajine vládnuť klaun“

 

Už som písala, že Blahu mám rada preto, že vie veľmi trefne pomenovať polovicu pravdy, ktorá sa nemá písať. Mnohí politici z nej nepovedia celkom nič a neriskovali by nič. Ale týmto Blaha dokáže aj zavádzať, pretože ľudia si pomyslia – Vo všetkom má pravdu! Preto sa vždy klame tak, že poviem nejakú pravdu a niečo zamlčím a prispôsobím si to.
Asi najmenej ma to hnevá u Blahu, lebo nie je celkom ratlíkom a ja si takúto schopnosť u politikov vážim.
Potom chápem, že musí, chce Smer obhajovať, ako každý politik až nekriticky a neobjektívne obhajuje svoju stranu. V mojich očiach ho dosť ospravedlňuje to, že on by aspoň naozaj chcel ľavicu, ako Sulík zas slobodu od liberálnych extrémistov. Nevidím ich čiernobielo. Sulík sa musí držať na svojej strane a Blaha na svojej, takže svoje kritizovať nebudú, inak by so svojimi neprežili.
Ale pozrite sa, čo Blaha uviedol ako svedectvo o snahe zničiť Smer. Už nadpis to má, že je to hlavne útok na Matoviča a túto koalíciu a nie na Smer.
Len zato, že kritizujú aj Smer, to neznamená, že túto koalíciu nekritizujú viac. A musí si pomáhať Aktualitami, lebo na SME kritiku Smeru nenájdete, tam sa voliči a čitatelia vedú k tomu, aby naopak v predčasných voľbách volili PS a Hlas. A keďže PS bude mať málo %, tak v tomto vankúši bude výplň z hlasov voličov Hlasu, čiže bývalých smeráckych voličov a milovníkov Pellegriniho serióznosti.
Je jasné, že nemôžu novinári už celkom nikdy neskritizovať Fica. To je ako by sa šéf bránil – Ja všetkých kritizujem objektívne a preto Jožka 100x a Ferka len 1x, ale kritizujem ho TIEŽ! Tu máte dôkaz ten 1x na vedľajších Aktualitách! Kritizujeme aj Ferka! A Blaha má hneď dôkaz, že idú po Ferkovi!
Áno, šli, keď chceli politický prevrat, dostať PS/SPOLU do vlády. A Blaha sa na tom chce sánkovať ešte ďalšie roky.
Ale oligarchov nezaujíma Ferko, zas ich zaujíma len ako dostať svoje strany do vlády a k moci. Čiže, ako teraz postupovať, keď máme málo %?
Čo napchať do vankúša? Odkiaľ zobrať hlasy voličov v budúcich (predčasných) voľbách? Kde sú?

1. Odradiť voličov OĽaNO – denne dva články, že sú psychopati, lebo chcú psychopata
2. Odradiť voličov Za ľudí – „Posledný nech zhasne“, kope sa aj do „Pohrobkov Kisku“, aby PS nezobrali hlasy. Toto budú hlasy pre PS!
3. Sulík má dovolenku od novinárov, lebo s nimi sa počíta. Veľmi dôležité upozornenie – SaS vyhlásila, že nikdy nepôjde so Smerom do koalície, ale keď sa Smer bude volať Hlas, už môže!
4. Sem tam kopnúť aj do Fera. Pardón, do Fica, lebo starý Smer sa stále volá Smer a my potrebujeme Smer, čo sa volá Hlas. S novým názvom sa dajú robiť voličské divy!
Takže, keď občas ešte kopú do Fica, tak stíhajú aj pomoc Pellegrinimu a Hlasu, aby voliči volili Hlas a nie Smer. Už len to slovo je toxické, nie Smer s novým názvom.
No do Fica nekopú, keď útočí na túto koalíciu (pri Sulíkovi), vtedy sú zázračne ticho, lebo to sa proti tejto koalícii hodí! Vtedy sa ho novinári na tlačovke pýtali takto neobyčajne súhlasne: „Ak sa smiem ešte niečo spýtať…“
Ja som žasla, ako si zrazu s Ficom rozumejú, že SaS tento štát rozkráda! Museli sa veľmi tešiť, ako im Fico pekne pomáha v boji za PS a vatu do Hlasu.
Neviem, čo si myslí Blaha. Asi ťažko, že sa dva Smery spoja a ovládnu scénu bez PS a liberálkov. Lebo nikto by s nimi pod značkou Smer do koalície nešiel. A oni by zas jednotne nechceli značku ĽSNS.
Blaha proste len bojuje s Hlasom, aby im zobrali čo najmenej voličov. Blaha si musí veľmi dobre uvedomovať, že Pellegrini a spol., tí ich ratlíci o ktorých vždy mlčal, to majú namierené do progresívnej koalície a presne k „deťom hamburgerov“, že tiež chcú byť svetové IN.
Dnes nemá za čo kritizovať „deti hamburgerov“, lebo pohoreli. Všimli ste si, ako o nich stíchol?
Dnes musí a chce bojovať o svojich vlastných voličov, aby neutiekli k Hlasu a rovno do náručia „detí hamburgerov“. A niečo teda musí kritizovať. Dobrý nápad, sánkovať sa na bývalom boji proti Smeru, hoci už neexistuje. On je inteligentný a vzdelaný človek a vie, čo všetko si môže povymýšľať pri tomto boji. Čo všetko sa dá použiť, ohnúť a hlavne ako využije skutočnú pravdu, čo píše. Uňho je tá pravda jahoda na torte. A tá je fakt sladká.
V mnohom s ním súhlasím a na toto dostane svojich voličov.
A hlavne! Držím mu palce, aby Smeru ušlo čo najmenej voličov k Hlasu! Držím mu palce!
Keď si vyberáte medzi Smermi, rozhodne si vyberte ten Ficov. Možno to nebude čistá ľavica, ale nebudú to ratlíci Smeru, ktorí chcú slúžiť čomukoľvek.
.
Neprejdú! Nech neprejdú k Hlasu!
.

Mali by ste oceniť, že boh šoubiznisu evokuje WC

17.09.2020

Keďže nemám televízor a nepozerám súčasné biedne programy na televízii, tak som nevidela OTO. Zachytila som len toľko, že sa veriaci pohoršujú nad zosmiešňovaním Boha alebo spovedí a preto prenasledovali nejakého Kandráča za to, že zosmiešňovaním boha šoubiznisu zosmiešňujú ich Boha. Najprv ma to vôbec nezaujímalo, ale keď všade sa objavovalo toľko článkov k [...]

Potešenie od Smeru alebo od Igora

16.09.2020

Predstavte si, že by som prišla do triedy a povedala, že nikto nepôjde do školy v prírode, lebo sme bohužiaľ objednali školu v prírode na takom mieste, kde je jazierko a mohli by sa nám utopiť žiaci (to sa raz naozaj stalo, ale nie mne). Žiaci by boli z toho sklamaní, hundrali by, ale po čase by sa s tým zmierili. A potom by som prišla a povedala, že Jožko, Lacko a Edko [...]

Vysnívaný deň uvidieť svoje vnúča a nie 120 hostí

15.09.2020

Včera nás viezla kolegyňa autom domov a po ceste som sa rozplakala, že nemôžem cestovať za svojou vnučkou. Keď sa narodila prvá, cestovala som za ňou do Česka každé dva mesiace alebo šesť týždňov a videla som ju ako rastie. Aj tak to bolo ťažké, lebo zakaždým sa veľmi zmenila. Len dva dni som mala na to, aby som videla ako občas dočiahne hračku, čo nad ňou visí a [...]

Irán / vlajka /

USA opäť zaviedli sankcie proti Iránu. Chcú trestať každého, kto ich poruší

20.09.2020 06:37

Spojené štáty jednostranne ohlásili znovuzavedenie sankcií OSN voči Iránu. Kto ich poruší, tomu hrozia odstavením od finančného systému.

SR Bratislava koronavírus DSS zamestnanci testovanie odbery BAX

ONLINE: Briti pritvrdia. Za porušenie karantény pokuta až 10-tisíc libier

20.09.2020 06:30

Pokuty od tisíc až do 10-tisíc libier budú udeľovať v Británii ľuďom aj firmám, ktoré budú porušovať sprísnené pravidlá v boji proti koronavírusu.

igor matovič

Matovič o peniazoch svojej manželky. V Arca Capital nič nemala, v Arca Investments 600-tisíc

19.09.2020 17:00, aktualizované: 19:16

Manželka Igora Matoviča mala peniaze v spoločnosti Arca Investments vo výške 600-tisíc eur a keď sa spoločnosť položí, príde o ne. Matovič to mohol zverejniť už skôr, ale testoval, kto mu verí.

Virus Outbreak Venezuela

Šéf diplomacie USA Pompeo povedal, že venezuelský prezident Maduro by mal odísť

19.09.2020 16:53

Pompeo Madura označil za vodcu, ktorý zničil svoju vlastnú krajinu.