Založ si blog

Celosvetové preteky v primitivizme mužov – bojujú maternicami

Keby sme aj my mali zotročené ženy a ženy by boli závislé na mužoch a neuživili by sa samé a nebola by antikoncepcia, tiež by nám rodili po 10 detí a porazili by ste ich maternicami, pretekali by sme sa v tom s primitívmi.

 

V čom sa líšia takí muži od nejakých osadníkov alebo radikálov, ktorými pohŕdajú?

Poviem vám, sú od nich horší, lebo mali lepšie podmienky, aby nezostali primitívmi.

 

Poviem vám lepší návod, kedy by sme neboli ohrození primitívmi. Pochytať, zarezať, vystrielať, vybombardovať. Ale to by ste si asi pripadali menej civilizovaní, než bojovať len maternicami, kto si tých primitívov narobí viac.

 

A viete, prečo vás chcú ovládnuť? Lebo vy rovnako tak ženy, aby boli závislé prežitím na primitívoch a bojovali ste ich maternicami. Takže, prečo by oni nechceli rovnako tak vás – zotročiť, ovládnuť?

Zákon návratnosti – Nerob iným to, čo nechceš, aby robili tebe.

 

Čím sú muži ženám, budú iní muži im.

Súhlasíte so zotročením a ovládnutím? Máte také túžby v srdci, že toto je cesta?

Súhlasia s tým aj iní muži, že cesta je zotročiť a ovládnuť vás. Zákonitý kolobeh návratnosti rovnakých síl.

 

Veriaci vraj veria, že dobro je silnejšie než zlo a že napokon zvíťazí len dobro pre dobrých. A vraj je ich veriacich na svete najviac.

Ale je ich najmenej, lebo veria, že silnejšie je zlo a zlo sa poráža zlom – Rob iným to, čo nechceš, aby iní robili tebe, aby si ich predbehol.

Preto dobro nezvíťazí, pokým neprelomia vlastný primitívny kruh v niektorej civilizácii.

 

 

No momentálne máme takých mužov v parlamente a na Pravde tiež:

https://debata.pravda.sk/debata/blog-politolog-1904-2020-07-09-na-zivotoch-bielych-zalezi-dnes-plati-dvojnasobne/

Neočakávajte, že ich porazíte maternicami aj keby vám zotročené ženy rodili po desať detí. Zákon návratnosti od iných mužov je vždy silnejší. Stačí si aj len želať a prídu, aby na vás splnili váš sen. Ako inak by ste spoznali vlastné ovocie ako muži?

Nepríde od žien, príde k vám od iných mužov. Budete konfrontovaní s vlastnou pomýlenou mužskou slabosťou – cestou zotročenia. Nie je to mužská sila, o takej ste ešte nesnívali.

 

 

 

 

.

Vysvetlím vám rozdiel východného a západného Slovenska

10.08.2020

Vysvetlím vám rozdiel východného a západného Slovenska v mojich očiach. Možno to tak nie je, ale ja som to tak vnímala. Ten môj raj je a bol na západnom Slovensku a preto som ostro vnímala všetky rozdiely, keď sme cestovali z východu na západ. Na východe som nezažila takú zdieľnosť ľudí, ako na západnom Slovensku. Vyzeralo to asi tak, že keby ma hodili do vlaku a neviem, [...]

Lebo oni sú už seriózni!

09.08.2020

Darmo sa tu nad Blahom hádate, väčšina politikov nemá odvahu pomenovať, že sme vazalmi a znovu len poslúchame. Takého politika len tak vysmejú ako v socializme, že nechápe, nie je uvedomelý! A konkrétne Matovič sa z toho zobudil len raz a potom znovu zaspal. Kto si toto myslí, je pre našu spoločnosť blázon a oveľa nebezpečnejší, než keby sa fotil na motorke: [...]

Blahova ukážka, ako sa v bratislavskej kaviarni boja Smeru

08.08.2020

a prečo Blahovi držím palce Blaha 7.8.: „15. Fakt si ten podcast vypočujte, je to krásne svedectvo o tom, ako sa v bratislavskej kaviarni boja Smeru. A ako by nás chceli zničiť, no nevedia ako. Úprimne súcitíme… https://www.aktuality.sk/clanok/812541/minar-premier-je-stelesnenim-archetypu-jokera-otazkou-je-ci-moze-klaun-krajine-vladnut-podcast/„ „Premiér je [...]

podpalacstvo nepouzivat

Považskobystrickému viceprimátorovi Máťošovi zhorelo v noci auto

11.08.2020 11:45

Za podpálením automobilu môže byť politický motív, uviedol poškodený viceprimátor Peter Máťoš.

Mike Pompeo / Susan Pompeo /

Pompeo začal v ČR cestu po krajinách strednej Európy

11.08.2020 11:42

V priebehu štvrtka pocestuje americký minister zahraničných vecí do Rakúska, poslednou zastávkou Pompea bude v sobotu Poľsko.

NAKA

NAKA zasahuje proti extrémizmu. Mala zadržať aj dvoch známych hudobníkov

11.08.2020 10:12, aktualizované: 10:56

Ide o akciu s krycím názvom "Šašovia", ktorá podľa polície prebieha aj v susednej krajine.

peter kresák

Kresák: Ak prevládnu egá, možno očakávať podanie na Ústavný súd

11.08.2020 10:00

Prezidentka právom namietla viaceré ustanovenia schválenej novely zákona o prokuratúre, myslí si ústavný právnik a bývalý poslanec Peter Kresák.