Založ si blog

Toto bolo rozhodnuté už v deň, keď odpísali malé strany a vysmievali sa z nich

Pozrime sa, akých máme sprostých voličov.

Veľmi dobre mohli vedieť, že keď budú voliť veľké strany, tak to všetko budú lokajské strany, ktoré budú pretláčať americké záujmy. A napriek tomu na to kašlali a vysmievali sa z malých strán bez vplyvu oligarchov. To by sme ešte mohli povedať, že našich obyvateľov nezaujíma, koho záujmy budeme pretláčať, či budeme lokaji alebo nie. Ale už ako nazvať, keď teraz sa čudujú, že veľké strany pretláčajú cudzie záujmy?

 

Ale sprostým môžete opakovať, že tomu sa dá predísť len voľbou malých strán bez vplyvu oligarchov, nielen že z volieb vyradia malé a nechajú sa zmanipulovať, ale potom im to idú vyčítať, čo mohli a mali vedieť dopredu. 

 

Zvlášť na Pravde je odroda ľudí, čo si myslí, že iná veľká koalícia by už neposlúchala. Smer by vraj už neposlúchal, hoci im len Chmelár predkladal x dôkazov o ich lokajstve a informačná vojna o tom roky referovala. Nie, oni si budú ďalej snívať o tom, že lokaj Pellegrini by sa zachoval inak.

 

Presne všetko, čo by robila progresívna koalícia so Smerom a robí aj táto vláda, je pre blbých len zvláštnou činnosťou len tejto vlády.

Proste nie sú schopní pochopiť, že toto bolo rozhodnuté už v deň, keď odpísali malé strany a vysmievali sa z nich.

Budú si tu šíriť rozprávku, že za lokajov Smeru by to už lokaji zahraničných záujmov neboli, hoci vždy boli!

 

 

Za ďalšie nie sú schopní pochopiť, že ja nie som taká významná osoba, hoci vraj ich nezaujíma, koho som volila, čo by dokázala Socialistov alebo malé strany pretlačiť do parlamentu. Používajú takú zaostalú logiku, že toto všetko by som im mohla vytknúť len vtedy, keby som bola volila Socialistov s 0,5 % sama.

Nie, ja vám môžem vytknúť a vytýkam vám, že ste okašlali a vysmiali nielen Socialistov ale aj ďalšie malé strany a dnes by ste chceli ich program. Tak na to ste mali myslieť pred voľbami, keď ste ich vysmievali a už v prieskumoch ste im nedali žiadne šance!

 

A teraz horekujete, že sa stalo to, čo vám Chmelár celé mesiace písal? No, to už darmo horekujete!

 

Ešte aj teraz si tieto dôvody používate len na boj za iných lokajov, čo vždy poslúchali, vždy slúžili, ale zas naivne veríte, že títo lokaji by už zázračne lokajmi neboli.

Slúžite len novej pretláčanej strane, lebo pri vašom vkuse veľkých strán len takých dokážete zvoliť. A to je presne tá strana, čo sa aktívne hlási do lokajstva s progresívnymi liberálmi, čo by boli len ešte snaživejší. A ešte ste to o nich aj vedeli, ale teraz sa snažíte zabudnúť a hráte sa na prekvapených, že naši politici slúžia iným záujmom. Prosím vás, kedy neslúžili?

 

Pokiaľ vám do gebule nedôjde, že na to ste mali voliť iné strany, keď ste to chceli inak, tak vždy a vždy budeme len lokajmi.

A nie, nemohla som to zmeniť len ja voľbou 0,5 % strany.

 

To ste mohli zmeniť vy a okašlali ste to. Tak sa tým malým stranám posmievajte aj dnes! Máte, čo ste chceli, keď ste ich vysmiali.

 

No, choď smeráčik snívať, že Pellegrini by ťa už pred tým zachránil. Alebo Fico, čo vždy plnil, čo od neho v lokajstve chceli. Ešte aktívne chcel byť v strede, pokým mu nezačalo prihárať. Jediný, kto to ešte myslel vážne, bol Blaha. Ale teraz sa pozrite, koľko hlasov ste dali jemu!  A koľko od vás v budúcnosti dostane!

Nie jeho presadíte, ale lobujete za lokajov a zradcov Smeru, čo sa boja vlastnej strany ako toxického odpadu. Čo aby politicky prežili, zradili by aj vlastnú mater. No snívajte, že to budú Rambovia, čo by teraz neboli lokaji.

Len horší a navyše s tým toxickým odpadom minulosti svojej strany, pred ktorým utekajú.

 

 

 

Ešte by ste mohli ísť protestovať, obsadiť diaľnice. Ale načo, keď tam zas nezvolíte malé strany, len ešte väčších lokajov?

Vy viete poslúžiť maximálne len lokajom. Ja sama na tom nič nezmením! Chvalabohu, že tam nemáme teraz vašich lokajov.

Vyberáme si len medzi lokajmi pri vašej mentalite, ako ľahko sa necháte zmanipulovať.

To vidno aj teraz, keď pracujete pre ešte horších lokajov. 

 

 

 

 

.

Vysvetlím vám rozdiel východného a západného Slovenska

10.08.2020

Vysvetlím vám rozdiel východného a západného Slovenska v mojich očiach. Možno to tak nie je, ale ja som to tak vnímala. Ten môj raj je a bol na západnom Slovensku a preto som ostro vnímala všetky rozdiely, keď sme cestovali z východu na západ. Na východe som nezažila takú zdieľnosť ľudí, ako na západnom Slovensku. Vyzeralo to asi tak, že keby ma hodili do vlaku a neviem, [...]

Lebo oni sú už seriózni!

09.08.2020

Darmo sa tu nad Blahom hádate, väčšina politikov nemá odvahu pomenovať, že sme vazalmi a znovu len poslúchame. Takého politika len tak vysmejú ako v socializme, že nechápe, nie je uvedomelý! A konkrétne Matovič sa z toho zobudil len raz a potom znovu zaspal. Kto si toto myslí, je pre našu spoločnosť blázon a oveľa nebezpečnejší, než keby sa fotil na motorke: [...]

Blahova ukážka, ako sa v bratislavskej kaviarni boja Smeru

08.08.2020

a prečo Blahovi držím palce Blaha 7.8.: „15. Fakt si ten podcast vypočujte, je to krásne svedectvo o tom, ako sa v bratislavskej kaviarni boja Smeru. A ako by nás chceli zničiť, no nevedia ako. Úprimne súcitíme… https://www.aktuality.sk/clanok/812541/minar-premier-je-stelesnenim-archetypu-jokera-otazkou-je-ci-moze-klaun-krajine-vladnut-podcast/„ „Premiér je [...]

NAKA

NAKA zasahuje proti extrémizmu. Mala zadržať aj dvoch známych hudobníkov

11.08.2020 10:12, aktualizované: 10:56

Ide o akciu s krycím názvom "Šašovia", ktorá podľa polície prebieha aj v susednej krajine.

peter kresák

Kresák: Ak prevládnu egá, možno očakávať podanie na Ústavný súd

11.08.2020 10:00

Prezidentka právom namietla viaceré ustanovenia schválenej novely zákona o prokuratúre, myslí si ústavný právnik a bývalý poslanec Peter Kresák.

Koronavírus / Testovanie /

Pribudlo 16 nových prípadov, otestovali vyše 1400 ľudí

11.08.2020 09:41, aktualizované: 09:59

Nepribudlo žiadne úmrtie, vyliečili sa ďalší ôsmi pacienti.

Bielorusko, voľby

Cichanovská sa pred Lukašenkom ukryla v Litve

11.08.2020 09:00

Kandidátka bieloruskej opozície na post prezidenta Svjatlana Cichanovská je v bezpečí v Litve. Panovali obavy o jej osud.