Založ si blog

Som za vypnutie

Ale také, aké je v Česku, kde ľudia nemajú výchádzať, keď nejdú do práce a majú chodiť maximálne v dvojiciach.

 

Krizový štáb chce nouzový stav do půlky května a posílení pravomocí policie

„Policie má mít podle ministra oprávnění řešit množící se přestupky související s omezeními nařízenými v rámci nouzového stavu.

Policie by měla udělovat blokové pokuty do 10 tisíc korun. Nyní řeší přestupky místní správní orgán. Podle Hamáčka je však takový postup zdlouhavý. Porušení vládních nařízení se pohybují ve stovkách. Například jen za minulý týden takových porušení policisté evidovali 250.“

„Africké země mají naopak ta nejpřísnější opatření. Ve většině se prakticky zastavil život. Zrovna jsem v Ugandě.“

 

 

Naša rodina je rozdelená na dve časti aj na Slovensku a v Česku. Všetci trávime čas doma a nikto z nás nechodí do práce, len do obchodu. Žijeme tak už mesiac a kvôli ľuďom, čo to stále porušujú, bude karanténa trvať celé mesiace.

 

Všade čítam, že je to len malé percento ľudí, čo zomrie alebo bude na pľúcnej ventilácii. Chcem pripomenúť, že malé percento ľudí je aj LGBTI a keby tomuto malému percentu hrozila pľúcna ventilácia, ktorú ani nemáme, tak by sa všetci pohoršovali, že kašleme na malé percento ľudí, lebo na nich máme myslieť.

 

Konečne som to pochopila, že len myslieť a urobiť si z toho propagandu, ale keby kvôli nim mali niečo urobiť, tak by sme ich nechali zomierať a neurobili by sme pre nich nič, keby nás to malo niečo stáť. Už mi nikdy nepripomínajte, že na tak malých percentách niekomu naozaj záleží. Keď ide o rečnenie, keby mal niekto niečo obetovať, tak nie. Nechali by sme ich zomrieť.

 

A čo keby sme si o nich zahlasovali, že ako budeme riešiť ich problémy? Nás 96 % o nich!

 

Prečo to hlasovanie nedajú tým, čo sú ohrození starším vekom a chorobami? Lebo zrazu sú to malé percentá?

Dobre, prehlasujme starých a chorých a už nepripomínajte tento systém k menšinám. O sobášoch sa nesmie nemyslieť na 4%, ale o zadusení áno?

 

Pekná myšlienka lebo je a bola zadarmo?

 

A s námahou máme po peknej myšlienke? To už sa môžu ľudia aj zadusiť, keď ich pekné myšlienky budú aj niečo stáť?

 

A neboli by dnes cestovné kancelárie radšej, keby mohli vziať späť neohrozenie svojho podnikania?

 

Celá táto generácia nám tu celé roky predvádzala dojatie nad Annou Frankovou a chudákmi, čo sa schovávali a keď sami majú niekoho neohroziť, tak sa hromadne bicyklujú, lebo osobne by to nevydržali kvôli iným ani dva týždne. 

A to nemusia mať zatemnené, môžu otvárať okná, ísť do obchodu, kričať z okna, nahlas púšťať hudbu. Čo by dokázali kvôli iným?

 

A už som presvedčená, že takáto spoločnosť by odhlasovala odsun Židov pri tých podmienkach, čo vtedy boli. Ich spoločnosť by im za to stála a hovorili by o malom počte ľudí. A že veď nemusia zomrieť atď, nechcú na to doplatiť.

 

Neviem, prečo sa tu uvažuje len nad nezodpovednosťou, keď nám chýbajú čistiarne, farby-laky, galantéria, hoci prakticky všetko sa dá objednať a nič z toho núdzové, ani hromadné akcie do prírody, a potom len rovno vojenským stavom. Nič medzi tým nie je?

 

No, ak nie je, som za vypnutie, keď uvažujú ako pri Židoch voľakedy, že je ich málo a čo by nás to stálo.

 

Čo ak si aj vtedy ľudia povedali, ako Sulík, že ešte o žiadnej tisícke mŕtvych nepočuli? 

 

Podľa vás počuli? Vedeli o nejakej tisícke mŕtvych? Však si mysleli, že ich len odvezú!

 

A títo dnešní vedia, že sa zadusia. Majú správy z iných krajín! Vážne veríte, že by ich dnešní nenechali odviezť? A to ich nikto neohrozuje ako v čase vojny!

 

Po tisícke mŕtvych by uvažovali aj voľakedy! Ale len pred ich očami, nie tak, že správy z iných krajín. Museli by asi osobne byť pri koncentráku, lebo tisícku ešte nemajú.

 

Alebo vtedy svoj štát nezachraňovali? Nezdôvodňovali to rovnako pri oveľa väčšom ohrození?

 

A mali internet na telá umierajúcich?

 

Táto ľahostajnosť voči smrti iných je len a len väčšia a dôvody nie sú iné!

 

 

A nerozprávali ste celé roky, že radšej mal štát zakapať a všetci sme sa mali nechať vyvraždiť, ako kašlať na tých, ktorých tisícku tiež len nevideli?

Aj teraz nám hrozí, že nás všetkých povraždia a preto ich je málo, keď ste ešte tisícku mŕtvych nevideli?

 

 

Len si to zopakujeme a teraz len pre záchranu ekonomiky. Nie, štát nemá zakapať, je viac ako nejaký odsun. A potom sa bude veselo rečniť ďalej, že radšej mal štát zakapať a radšej sme sa mali dať všetci povraždiť… voľakedy, voľajakí iní. Tí sa mali dať hoci aj zavraždiť!

Pár mesiacov a 4 % budú opäť veľa, ak to nikomu nesiahne na peňaženku, inak odsun.

 

To sa to bojuje proti pandémii, keď v Číne má štát autoritu a ľudia zmysel pre povinnosť.Zato naše bratislavské deti…

Uverejnil používateľ Ľuboš Blaha Nedeľa 29. marca 2020

 

 

 

.

SME manipuluje svojich čitateľov, aby nesúhlasili so sebareflexiou a zmierením, čo navrhol Šimečka

20.05.2024

ml. Šimečka 2022: „Predseda PS Michal Šimečka k vražde v Bratislave píše, že tento hrozný čin nemôžeme vnímať izolovane. „Stal sa v kontexte dlhodobej polarizácie spoločnosti a šírenia nenávisti, za čím stoja konkrétni ľudia a konkrétni politickí aktéri.“ „Nejakú zodpovednosť za vraždu nesie každý, kto sa niekedy pohŕdavo či nenávistne [...]

Nové manipulácie s čitateľmi, teraz na SME

19.05.2024

SME komentáre, ktoré fanatizujú: . . Čo robiť po atentáte na premiéra? Ukázať alternatívu (píše Samo Marec) „Dnes nepotrebujeme víťazstvo v súboji o pravdu a ani ho nemáme ako dosiahnuť. Potrebujeme riešenie.“ „Na verejnosť prenikol občiansky preukaz páchateľa a jeho výpoveď, bohvie od koho a bohvie ako vystrihnutá. Rovnako na verejnosť [...]

Nové manipulácie s čitateľmi na Denníku N

19.05.2024

Prvá reakcia, čo som po atentáte počula od voliča progresívcov (žena): „To ho len škrabli, nič sa mu nestalo. To sa nenájde niekto, kto ho trafí?“ Tak isto písala Luna, že má z prvej ruky, že v úzkom kruhu sa redaktorka vyjadrila, že škoda že ho netrafil. Toto je tá ich vyššia morálka. Vôbec neváhajú, že zavraždiť Hitlera je vyššia morálka! [...]

SAS, Liberálny dom

SaS pripravuje trestné oznámenie: množiace sa vyhrážky prekračujú hranice

20.05.2024 22:13

Vyhrážky sa už neobjavujú len na sociálnych sieťach, ale aj formou listov, ktoré chodia aj ich rodinným príslušníkom, upozornila Kolíková.

blesk. búrka

Po zásahu blesku museli v Drážďanoch dvoch ľudí oživovať, zranených je desať

20.05.2024 21:47

Blesk zasiahol trávnatú oblasť pri Labe neďaleko centra saskej metropoly.

Europarlament / Europoslanci /

Voľby do europarlamentu by vyhrali progresívci pred Smerom a Hlasom, ukázal prieskum

20.05.2024 20:13

Pätnásť mandátov by si rozdelilo sedem strán.

Assange

Assange sa môže odvolať proti vydaniu do USA, rozhodol súd

20.05.2024 19:37

Ak by sudcovia rozhodli v prospech vydania, Assangeove právne možnosti v Británii by sa vyčerpali.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,510
Celková čítanosť: 5577499x
Priemerná čítanosť článkov: 3694x

Autor blogu

Kategórie