Založ si blog

Čo znamená, aké čísla si vytiahli volebné strany

Iste našich liberálov bude zaujímať aj tarot a čo tým strany o sebe prezrádzajú, lebo to nie je náhoda.

 

Mnohí liberáli zbožňujú tarot a oveľa viac, než len nejakú symboliku čísel a čo znamenajú ich súčty. Veľmi radi si dávajú vykladať tarot na osobné vzťahy a veľmi radi si píšu múdre zamyslenia o tom, že nič nie je náhodou. To je ich forma duchovna – Osho, Zen, východné múdrosti. K tomu sa hlási aj naša prezidentka.

Takže, vyložím vám, čo to znamená, že nie náhodou majú strany tieto volebné čísla (podľa bežného tarotu) a zmysel nie je iný ani v Osho-Zen-Tarote.

 

Strany zároveň dostali čísla kandidátok.

 1. Slovenska strana Andreja Hlinku
 2. Dobrá voľba
 3. SaS – cisárovná, materskosť, plodnosť, rozvoj ženských vlastností
 4. Sme rodina – tvrdá mužská moc bez pochopenia
 5. Slovenské hnutie obrody – duchovno, ochranná
 6. Za ľudí – zamilovaní, závislosť, boj s podmienečnou láskou, čiže nie skutočnou
 7. Máme toho dosť! – voz, pohyb
 8. Hlas pravice
 9. SNS – pustovník, osamelosť, vidím na 3 metre dopredu
 10. Demokratická strana
 11. OĽaNO – boj o vyváženosť, skôr v sebe oproti vozu7
 12. Koalícia PS/Spolu – obesenec, tvrdohlavosť, uviaznutie, visí dolu hlavou, vidí svet mylne – naopak
 13. Starostovia a nezávislí kandidáti – smrť, veľa zmien, náročná
 14. 99% – občiansky hlas
 15. KDH – diabol, závislosť, manipulatívne sily
 16. Slovenská liga – veža, pád
 17. Vlasť – hviezda, ochranná s nebezpečenstvom narcizmu
 18. Most-Híd – mesiac, ilúzie, podliehanie ilúziám
 19. Smer-SD – slnko, sila, detská naivita
 20. Solidarita – hnutie pracujúcej chudoby
 21. Hlas ľudu – svet, určenie
 22. Maďarská komunitná spolupatričnosť – blázon, chaos
 23. Práca slovenského národa
 24. Kotlebovci – ĽSNS – súčet ako zamilovaní, závislosť, boj s podmienečnou láskou (obsahuje v sebe intuíciu2 a cisára, tvrdú mužskú moc4)
 25. Socialisti – súčet ako voz, pohyb, zvládanie protichodných síl (obsahuje v sebe intuíciu2 a duchovnosť5)

 

 

Za najhoršie a najmanipulatívnejšie môžeme považovať 6 a 15,16. Uviaznutie 12.

 

 

Za najlepšie 2,5,17,21. Z veľkej arkány do 21 sú ochranné len tri a to najviac 5 a ešte 2 a 17. Platí to aj s malou arkánou 78 symbolov.

 

 

A viete, čo znamená číslo 15?

Je to číslo diabla. A kto si vylosuje diabla, nie je to náhoda. Má v sebe také manipulatívne diabolské sily. Pre Hlinu to nie je náhoda a je to určite číslo 15.

 

Ale to tu dávam preto, lebo v našej politike sú rozhodujúce čísla. A každého zaujíma, čo presne znamenajú tie čísla a ich súčty.

Takže, čo to znamená o tých stranách podľa symbolov čísel.

 

 

Keby to bola rozprávka, tak čísla vám majú napovedať ako včely (mravce atď.) – „Keď ma budeš potrebovať, zavolaj ma, budem ti na dobrej pomoci!“

 

A hlúpy Jano (najcharakteristickejšia rozprávka pre Slovákov podľa štúdia rozprávok, čo je asi najzaujímavejšie štúdium na svete), stojí pred dvanástimi zahalenými princeznami a má určiť, ktorá je tá správna, inak bude o hlavu kratší (doplatí na zlú voľbu).

Priletí včela a sadne si na tú pravú a podľa toho ju rozpozná.

 

Keby čísla takto lietali, tiež nám niečo napovedajú. Tá včela je v prvom rade číslo 5. Hoci nevieš prečo (všetky majú závoj), túto si vyber, lebo táto má moju najvyššiu ochranu v tejto situácii. Ale keď si nevyberieš 5, tak ti radím vybrať si 17 (keby to boli cesty), ale pozor, to je situácia – cesta, že hrozí od sebapodceňovania do sebaprecenenia až narcizmu. Ale tiež má moju ochranu v tejto situácii. Rovnako aj 2, hoci nepochopíš prečo, ani keď ju nezahalenú uvidíš. (Žeby pre zdravotníctvo?)

 

Rozhodne si nevyberaj 15, 6 a 12. Keď pôjdeš napríklad v partnerskom vzťahu touto cestou (najlepšie sa to vysvetľuje na partnerských vzťahoch, preto symbol zamilovaní), kde sa objavuje 15 a 6 a ich kombinácie, tak to je vzťah o manipulatívnosti, žiarlivosti, sebeckej láske, podmienečnej láske, ktorá len pre primitívnu vášnivosť zdanlivo vyzerá ako láska. Bude ťa to pútať, ničiť, zoberie ti to roky ale poučí ťa to, takže aj tieto pády a závislosti (tieto cesty) majú zmysel na pochopenie chýb a vlastnej závislosti (keby som mal terajší rozum, už ju nechcem).

12 znamená, že vidíš svet zle v tejto téme a budeš uviaznutý, pokým sa na to nezačneš pozerať inak, čo veľmi dlho nedokážeš a preto si uviaznutý (v tarote aj 12 rokov)

 

 

To je naozaj len náhoda, že strany, ktoré najviac kritizujem, majú náhodou čísla 12 a 6.

A to je naozaj náhoda, že stranu, ktorú radím voliť „nesúhlasiacim voličom“, má číslo 17.

O strane 5 nič neviem. Strany s vyšším číslom predstavuje ich súčet, čiže Socialisti voz7 (Osho – uvedomenie), ĽSNS zamilovaní6 (Osho – milenci).

Za najmanipulatívnejšie strany sú týmto označené 6, 15, 24 (súčet). Aká náhoda, že strany extrémistov Kisku a Kotlebu okrem diabla.

 

 

Z tarotu mňa zaujíma už len Osho-Zen tarot, ale ten má celkom iné symboly, než sú bežne používané, ale lepšie vysvetlené pre tých, čo majú radi Osha. Za lepší považujem I-ťing, ale ten má znaky, nie čísla.

V dobrých knihách k I-ťingu si môžete čítať také zamyslenia nad vašimi situáciami, aké vám neposkytne biblia. Aj keď výber znakov považujete za náhodu, je to veľmi inšpiratívne čítanie, presne ako keď si kresťan náhodne listuje v biblii. Napr:

https://www.martinus.sk/?uItem=31619

„I-ťing je divinační technika původem ze starověké Číny, založená na principu synchronismu, který vědecky objasnil významný švýcarský psycholog Carl Gustav Jung, který I-ťing rovněž konzultoval a studoval. Jejím úkolem není prozrazovat budoucnost, ačkoli tak často činí, nýbrž poskytovat poradenství. Vzhledem k tomu, že má nadčasovou platnost a zahrnuje v sobě veškerou lidskou zkušenost, je relevantní pro každého člověka žijícího v kterékoli době, kdekoli na Zemi.
Autor si pro tuto knihu vybral z celého učení I-ťingu jednu oblast – oblast partnerských vztahů, kterou se zabývá dopodrobna. Jeho hluboká a citlivá interpretace přibližuje poselství této dávné moudrosti ve formě snadno srozumitelné pro moderního Západního člověka a může tak být vynikajícím pomocníkem při řešení jakýchkoli otázek i problémů, s nimiž se můžeme setkat v přátelských, milostných i jiných vztazích a v manželství.“

 

Celé to vychádza z toho, že medziľudských situácii, ktoré ľudia riešia, je 78 a v I-ťingu 64 len bez ich kombinácii, ktoré sú v týchto knihách rozoberané.

 

Ale I-ťing už našim liberálom neodporúčam, lebo ho budú hádzať dovtedy, pokým im nevyjde niečo dobré, čo im už bude vyhovovať.

 

 

.

Najviac ma zaujíma, ako odstavia Matoviča a OĽaNO

25.02.2020

Strana Za ľudí má asi najviac odborníkov, ktorí, keby naozaj chceli pracovať pre Slovensko, dokázali by to. Ale je to hlavne ideologická strana oligarchov, ktorí keď si chcú nahrabať, musia viac »

Fašisti a nacisti v našom štáte

22.02.2020

Najnebezpeční ľudia sú tí, ktorí majú na svedomí životy iných a ktorí ohrozujú životy ďalších v mene princípu nadčloveka, že môžu iných ľudí považovať za menejcennejších alebo viac »

Sen našich oligarchov – progresívna koalícia so Smerom

20.02.2020

Keby som si myslela, že progresívne strany dokáže prevážiť Smer, tak by som volila Smer a to bez ohľadu na ich minulosť, lebo momentálne považujem za väčšiu hrozbu budúce progresívne strany. viac »

ZŠ Jeséniova Bratislava, voľby 2020

ONLINE: Volebná sobota je tu, volí sa v 5998 okrskoch

29.02.2020 04:00

Od 7.00 do 22.00 môžu milióny slovenských voličov využiť svoje právo voliť. Prichádzajú na voľby aj zo zahraničia, časť už hlasovala písomne.

Turecko, Sýria, Idlib

Erdogan hovoril s Trumpom o bojoch v Sýrii, nežiadal NATO o pomoc

29.02.2020 03:28

Donald Trump sa zhodol s Recepom Tayyipom Erdoğanom, že sýrska armáda a jej spojenec Rusko by mali ukončiť vojenskú ofenzívu v sýrskej provincii Idlib.

Jakub Prokeš, šéfredaktor

Poďme voliť

29.02.2020 00:00

V sobotu sa rozhodne. Na Slovensku sa konajú parlamentné voľby. Ich výsledok určí charakter našej krajiny na najbližšie štyri roky.

Trump Climate

Trump posiela Pompea do Dauhy na podpis dohody o prímerí s Talibanom

28.02.2020 22:50

Mali by sa začať mierové rokovania za účasti všetkých strán konfliktu v Afganistane.