Založ si blog

Kde konzervatívny hlas neprepadne

Jeden rozdiel medzi inými liberálmi a mnou je v tom, že ja nevidím kotlebovcov ako fašistov.

 

Keby neboli skĺzli do náboženského dogmatizmu, aby vám dokázali, že sú nie sú fašisti ale kresťania (taký je za tým pragmatizmus, lebo inak ho vo volebnom programe nemali), tak by som vám to vysvetlila, prečo nie sú fašisti.

Ale takto nebudem ich obhajovať, lebo podľa mňa je náboženský dogmatizmus ešte horší, než nejaké obvinenia z fašizmu, aké len tak spoločnosťou lietajú, ako keď sa lyžiar odráža palicami.

 

Aj keď si nemyslíte, trápi ma, že konzervatívci ten boj s progresívcami prehrajú, lebo na ich hlúposť, vsadiť na náboženský dogmatizmus, doplatíme všetci a to aj liberáli. Všetky opodstatnené výhrady konzervatívcov prehrajú kvôli primitivizmu niektorých veriacich a ich extrémistov.

 

Ak chcete, aby to konzervatívci vyhrali, väčšiu šancu majú ako Vlasť než ako ĽSNS, lebo ĽSNS progresívci odstavia a ako príklad nutnosti budú dávať ich náboženských extrémistov.

 

To nie je moja myšlienka, ani môj nápad, aby vás hnevalo, že aká som ja namyslená a toto som vymyslela a teda just nebudem mať pravdu, lebo tu súťažíme o ego a toto vás baví. Toto sú dôležité upozornenia českej alternatívy o riadenej opozícii a kde a ako konzervatívcov najľahšie zlikvidujú!

 

Ale česká opozícia je iná. Ja si nemyslím, že ĽSNS u nás je riadená opozícia ako SPD v Česku alebo AfD v Nemecku. Ale celkom rovnako, ako v iných štátoch, bude najľahšie zlikvidovať konzervatívcom ich extrémistické strany a zvlášť v kombinácii s náboženským extrémizmom. Čiže vaše hlasy pre ĽSNS môžu najľahšie prepadnúť a najľahšie môžu byť odstavené.

 

Skôr prežijú, keď budete voliť Vlasť alebo Socialistov, čo si už nedáte poradiť, lebo ste prepadli extrémizmu na opačnom konci.

 

Asi tu zbytočne budem opakovať, že sa mýlite, keď si myslíte, že vás zachráni opačný extrémizmus. Keď chcete prežiť, musíte sa vyvarovať extrémizmu, lebo na tom vás najľahšie dostanú. Doslova vám radím, voľte Vlasť, keď nechcete, aby váš hlas skončil v smetnom koši.

 

 

Menej je niekedy viac – si povedzte nie pri článkoch ale pri dôležitej politickej voľbe.

 

 

Socialisti – má schopnosť prežiť a odolávať

Smer – bude koalícia s progresívcami

KDH – bude koalícia s progresívcami

Vlasť – má schopnosť prežiť a odolávať

https://www.youtube.com/channel/UCcAblM219Gidt9-4p7Ldttg

ĽSNS – má zhlnúť hlasy a potom ju odstavia, preto v prieskumoch ju podporia, možno jej hlasy ešte aj pridajú ako mucholapke na voličov

Preto ju aj nezakázali, na čom by získali hlasy, ktoré potom odstavia?

Neočakávajte spravodlivý boj, ale infiltrovanie strán alebo ich zákaz.

 

 

Schopné strany na prežitie teraz majú 1-2 %. Ale vy o tom rozhodujete, koľko budú mať!

A či sa nedáte oklamať predvolebnými prieskumami, ktoré vás lákajú práve na ĽSNS, lebo tú najľahšie odstavia.

 

A viete o tom, že samotná infovojna skončila s ĽSNS a nemajú tam prístup?

A koho podporí Rostas? Zistite si to.

 

 

.

Aj mnohí novinári podporovali Hitlera. Akí to boli ľudia? Neboli nacisti?

28.05.2024

Novinári mu robili propagandu a vydávali absolútne zlo za dobro. A pritom pracovali pre nacizmus. Máte z týchto slov dojem, že ich neprirovnávam k nacistom? Tu máte dôkaz, že ich neprirovnávam a je to len moja slobodná tvorba: Denník N Newsfilter 27.5.: V Markíze sa píše história. Prítomní sú hrdinovia aj kolaboranti „Šimečka pritom Fica k Hitlerovi [...]

Každý deň čítam, ako sa ich nadutí hlupáci – ich vraj intelektuálni čitatelia, rozčuľujú, že či nás majú vychovávať!

25.05.2024

Mám tu veľa materiálu o manipuláciách denníkov SME a N za minulé dni, to by som mohla písať aj tri články denne. Ale nechce sa mi pokračovať, tak rovno prejdem na celkový dojem z ich čitateľov, ktorým sa obyčajne nevenujem, len keď som chcela ukázať, aký účinok majú na nich novinári. Každý deň čítam, ako sa ich nadutí hlupáci – ich vraj intelektuálni [...]

Aby ste mali predstavu o IQ čitateľov na Denníku N

24.05.2024

Šnídl ich takto očividne manipuluje a výraz na jeho čitateľov, že sú len ovce, je slabý. To je nedostatočná rozumová činnosť! Atentátnik a Slovenskí branci na videu: nesedí Kaliňákova verzia o pacifistovi, ktorého zradikalizovali až médiá [...]

váha, spravodlivosť, misky

Súdna rada vyslovila nesúhlas s trestným stíhaním sudkýň pre ohýbanie práva

30.05.2024 09:02

Obžaloba ich vinila z podplácania, nepriamej korupcie a ohýbania práva. Obe vyhlásili, že sú nevinné.

Peter Pellegrini

Prieskum SANEP o dôvere k politikom: Len jednému viac ľudí dôveruje ako nedôveruje

30.05.2024 07:00

Zuzana Čaputová je stále v prvej trojke politikov s najväčšou dôverou, Ivan Korčok je na tom lepšie ako Michal Šimečka, vyplýva z prieskumu SANEP-u.

Európsky parlament / EP /

Prieskum SANEP po atentáte: Kto má najväčšiu šancu dostať sa do europarlamentu? Hore je to tesné

30.05.2024 07:00

Poslancov zo Slovenska do Európskeho parlamentu by podľa aktuálneho prieskumu spoločnosti SANEP poskladalo šesť politických strán.

Ruský útok, Charkov, požiar, hasiči, vojna na Ukrajine, hypermarket

ONLINE: Charkov bol opäť pod paľbou, bilancia úderu zo soboty sa vyšplhala na 19 mŕtvych

30.05.2024 06:10, aktualizované: 08:29

Ruská armáda opätovne zaútočila na Charkov, vypálila naň najmenej osem striel.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,515
Celková čítanosť: 5584987x
Priemerná čítanosť článkov: 3686x

Autor blogu

Kategórie