Založ si blog

Kde konzervatívny hlas neprepadne

Jeden rozdiel medzi inými liberálmi a mnou je v tom, že ja nevidím kotlebovcov ako fašistov.

 

Keby neboli skĺzli do náboženského dogmatizmu, aby vám dokázali, že sú nie sú fašisti ale kresťania (taký je za tým pragmatizmus, lebo inak ho vo volebnom programe nemali), tak by som vám to vysvetlila, prečo nie sú fašisti.

Ale takto nebudem ich obhajovať, lebo podľa mňa je náboženský dogmatizmus ešte horší, než nejaké obvinenia z fašizmu, aké len tak spoločnosťou lietajú, ako keď sa lyžiar odráža palicami.

 

Aj keď si nemyslíte, trápi ma, že konzervatívci ten boj s progresívcami prehrajú, lebo na ich hlúposť, vsadiť na náboženský dogmatizmus, doplatíme všetci a to aj liberáli. Všetky opodstatnené výhrady konzervatívcov prehrajú kvôli primitivizmu niektorých veriacich a ich extrémistov.

 

Ak chcete, aby to konzervatívci vyhrali, väčšiu šancu majú ako Vlasť než ako ĽSNS, lebo ĽSNS progresívci odstavia a ako príklad nutnosti budú dávať ich náboženských extrémistov.

 

To nie je moja myšlienka, ani môj nápad, aby vás hnevalo, že aká som ja namyslená a toto som vymyslela a teda just nebudem mať pravdu, lebo tu súťažíme o ego a toto vás baví. Toto sú dôležité upozornenia českej alternatívy o riadenej opozícii a kde a ako konzervatívcov najľahšie zlikvidujú!

 

Ale česká opozícia je iná. Ja si nemyslím, že ĽSNS u nás je riadená opozícia ako SPD v Česku alebo AfD v Nemecku. Ale celkom rovnako, ako v iných štátoch, bude najľahšie zlikvidovať konzervatívcom ich extrémistické strany a zvlášť v kombinácii s náboženským extrémizmom. Čiže vaše hlasy pre ĽSNS môžu najľahšie prepadnúť a najľahšie môžu byť odstavené.

 

Skôr prežijú, keď budete voliť Vlasť alebo Socialistov, čo si už nedáte poradiť, lebo ste prepadli extrémizmu na opačnom konci.

 

Asi tu zbytočne budem opakovať, že sa mýlite, keď si myslíte, že vás zachráni opačný extrémizmus. Keď chcete prežiť, musíte sa vyvarovať extrémizmu, lebo na tom vás najľahšie dostanú. Doslova vám radím, voľte Vlasť, keď nechcete, aby váš hlas skončil v smetnom koši.

 

 

Menej je niekedy viac – si povedzte nie pri článkoch ale pri dôležitej politickej voľbe.

 

 

Socialisti – má schopnosť prežiť a odolávať

Smer – bude koalícia s progresívcami

KDH – bude koalícia s progresívcami

Vlasť – má schopnosť prežiť a odolávať

https://www.youtube.com/channel/UCcAblM219Gidt9-4p7Ldttg

ĽSNS – má zhlnúť hlasy a potom ju odstavia, preto v prieskumoch ju podporia, možno jej hlasy ešte aj pridajú ako mucholapke na voličov

Preto ju aj nezakázali, na čom by získali hlasy, ktoré potom odstavia?

Neočakávajte spravodlivý boj, ale infiltrovanie strán alebo ich zákaz.

 

 

Schopné strany na prežitie teraz majú 1-2 %. Ale vy o tom rozhodujete, koľko budú mať!

A či sa nedáte oklamať predvolebnými prieskumami, ktoré vás lákajú práve na ĽSNS, lebo tú najľahšie odstavia.

 

A viete o tom, že samotná infovojna skončila s ĽSNS a nemajú tam prístup?

A koho podporí Rostas? Zistite si to.

 

 

.

Viete, že vlastník centrumu bojuje proti liečbe ivermektínom?

19.01.2021

Otvorený list hlavnému poštárovi! Isteže, takému vlastníkovi, len poštárovi, by mohlo byť jedno, čo si ľudia píšu, ale jeho kamarátom by mohli pokaziť obchody s testovaním a vakcínami, keby sa nebodaj vyliečili. Alebo máte lepší nápad, prečo hlavnému poštárovi záleží na tom, aby sa ľudia na Slovensku nič nedozvedeli o liečbe lacnými liekmi? Napríklad ja [...]

Aké dôkazy mal Sabaka na Remdesivir?

18.01.2021

TYZDEN.SK 17.1.: „Ministerstvo zdravotníctva rozhoduje o tom, či sa na Slovensku bude môcť používať liek, ktorý podľa mnohých štúdií a skúseností lekárov vykazuje dobré výsledky pri liečení pacientov s covidom-19.Existujú však odborníci, ktorí vyzývajú vyčkať a počkať si na výskumné štúdie. Nabádajú k opatrnosti a k tomu, aby ľudia nepodliehali [...]

Nielen testovať ale aj liečiť!

14.01.2021

Lekári by mali proti covidu podávať ambulantnú liečbu, nielen vypísať pacienta. Očkovanie ide pomaly a pôjde pomaly. Aj podľa Matoviča bude pri tomto tempe zaočkovaných do konca júna len 20 % obyvateľov, čiže očkovanie ich teraz nezachráni a testovanie nie je možné stíhať pre všetkých aj keby chceli! Je možné mať len samé lockdowny? Ale pomôcť ľuďom by mohli [...]

testovanie, Bratislava

Hlavný nával na testy? Najmä cez víkend

20.01.2021 10:30

Od pondelka sa celé Slovensko testuje. Mestá a obce otvárajú nové odberné miesta, no najväčší nápor sa očakáva počas víkendu.

Prievidza, zápacha, dopravná, autá, semafor

V Prievidzi si poslanci nadávali. Aj do debilov

20.01.2021 10:26

Vyzerá ako debil alebo sa rehoce ako debil? On-line zasadnutie mestského zastupiteľstva v Prievidzi sa skončilo škandálom.

Koronavírus / Hospitalizácia / Covid /

Vírusu podľahlo ďalších sto pacientov, pribudlo 2484 infikovaných

20.01.2021 10:05, aktualizované: 11:22

Britská mutácia bola podľa zdravotníkov na Slovensku už v novembri.

Joe Biden

ONLINE: Biden vystrieda vo funkcii Trumpa, inaugurácia bude nezvyčajná

20.01.2021 09:25, aktualizované: 11:12

Na inaugurácii bude prvýkrát po 152 rokoch chýbať odchádzajúci prezident.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 836
Celková čítanosť: 3069981x
Priemerná čítanosť článkov: 3672x

Autor blogu

Kategórie