Založ si blog

Nie, nie ste od nich lepší, len slabší

Takže, ako by reagovali liberáli na slová Kuffu naopak, keby ako konzervatívci:

 

 

Bol by to ich idol ako povedzme Havran. Takže, kto by ho neobdivoval, ten by zožal toto:

 

„hovadina za hovadinou“ – len by konzervatívcom nadávali. A robia to. Nesťažujte sa, celkom rovnako.

 

Bránili by sa, že nepretláča to, čo pretláča, ale zbytočné vysvetľovať, lebo to by nepadlo na úrodnú pôdu – konzervatívci to nedokážu pochopiť. Aj to robia. Nesťažujte sa, tiež celkom rovnako.

 

Príklady konzervatívcov by považovali za vytrhnuté z reality (lebo tieto príklady im nevyhovujú).

 

Už z princípu by konzervatívcom nepriznali to, v čom majú pravdu, lebo zaujatosť pre predchádzajúce konflikty. Aj to robia. Nesťažujte sa, tiež tak robíte.

 

Obvinili by vás z extrémizmu, keďže nesúhlasíte s ich názorom na ľudí, ktorých uznávajú zas oni. Presne to robia. Ale veď to isté robíte aj vy!

 

Už by ste preto ani ničím iným neboli, len extrémistami! A páčia sa vám len extrémy! A nevytýkate im to, že to robia? Však presne rovnako, ako vy.

 

Pýtali by sa vás, o čom bol vás článok, lebo keď neuznávate ich ľudí, teda čokoľvek, čo znie kriticky pre ich uši, ste napísali, tak sa tomu nedá rozumieť.

A nerobia to tak? Vy inak?

 

Čo to spomínaš? Čo to motáš? Robili by takto z vás blbcov. A nerobia? Celkom rovnako!

 

Písali by vám, že vaše články sú o ničom a vždy boli o ničom. A nereagujete tak isto?

 

Písali by vám, ako ste ich tým maximálne len pobavili. Tým, čo ich nudí a sú to len hlúposti. A to vám aj píšu! Tiež!

 

A nevideli by zmysel, reagovať na vás. Takže to chápete, prečo na vás nereagujú a odišli do svojej bubliny.

 

Ale potrebovali by vám to vypisovať, takže vypisujú – Aký je nezmysel na vás reagovať. Čudujete sa? Aj vám je to vlastné.

 

Zásadne by ste boli pri iných názoroch, keď povinne neuznávate ich názory, mimo. A nečítali ste to od nich veľakrát, ako ste mimo?

Akú slobodu im teda dávate vy, že nemusia obdivovať vami uznávané osoby? Alebo ja som skritizovala niektorého konzervatívca viac, než vy bežne predstaviteľov liberálov? A ktorého? No reagujete tak isto už len na desatinu toho. Lebo ja som Kuffu neskritizovala, len som to otočila. Čiže ste ešte neznášanlivejší.

 

A bolo by im ľúto, že nechápete ich dobré rady, aby ste sa spamätali! Proste vám niet pomoci, keď nechápete a neobdivujete napríklad Havrana.

Nemáte na to, aby ste ho pochopili! Toto by vám vytkli! A nevytýkajú? A presne tak isto reagujete aj vy.

 

Písali by vám ako vás chcú len zachrániť. A nepíšu vám?

 

„Brehy ser na ňu. Z každého jej blogu trčí nenávisť voči katolíkom len to maskuje“

 

Nemajú k vám takýto postoj? A nevoláte si to, že vami pohŕdajú, keď nemáte povinne ich názory?

 

A nepíšu vám, že keď nemáte rovnaký názor na ich Kuffov, tak ste plní nenávisti? Tak čo, je vo vás vtedy nenávisť? Alebo to voláte, že to vás tak zastrašujú, že za iný názor ste nenávistní.

 

A nenapíšu vám tiež, ale že inak vám iný názor neberú? Len ste preň nenávistní?

Tak čo, neberú? Berú alebo neberú?

 

„Ja jej ho tiež neberiem, ale už je to u nej úchylka“

 

A nepíšu si, ako vám ho neberú? A ako ho neberú ani Blahovi, ale je to uňho úchylka?

 

„Kedysi som sa snažil s ňou debatovať, ale vždy sa to zvrtlo nato aký je pápež netvor a katolíci obmedzení.“

 

A nezačínajú si potom o vás aj vymýšľať? Ak to nie je vymyslené, nájdite mi jednu moju vetu v celom mojom blogu, kde ja píšem čokoľvek o pápežovi.

 

A dokonca som napísala, že je vraj netvor, hoci celkom nikde nič.

 

Preto, keď si o vás niečo vymyslia, chápte to. Neuznávaš nášho Havrana, Trubana alebo čo chcú, tak si toto všetko hore. A ešte si aj vymyslíme, čo ešte si napísal, hoci si nenapísal. Aj teraz sa čudujete tomu, čo robíte aj vy? Alebo tu diskutovali najhorší konzervatívci, čo vás v žiadnom prípade nemôžu reprezentovať?

 

A teda ja som tu hnala všetko do krajnosti, že keď nebudem uznávať Kuffu ako nejakú autoritu, tak už všetko toto hore?

 

Teraz ste videli, ako všetko a len preto, že neobdivujem Kuffu.

 

A vy prečo neobdivujete Havrana, keď si to oni želajú? Keď nie, potom všetko toto hore zažívate aj vy, lebo reagujú presne ako aj vy!

 

 

 

Fakt nerozumiem, prečo by som to mala kritizovať len na jednej strane, keď mi ukazujete, že reagujete presne rovnako?

Ich mám za to kritizovať a vám za to isté nadŕžať?

 

Ja nie som povinná uznávať ani Havrana, ani Kuffu. A musím povedať, že obidve strany sú rovnako vnucujúce aj zastrašujúce presne tým istým.

 

Ak to podľa vás nie je zastrašovanie iných názorov, nesťažujte sa, lebo presne to isté robíte aj vy. A teda, keby ste sa dostali k moci, vôbec nie ste iní.

 

 

Preto sú mi už voľby aj ukradnuté, ako dopadnú, lebo či vyhrá jedna strana alebo druhá, stále vnucujúci svoje extrémy.

 

A čo keď bude preto toľko nevoličov?

 

V každom prípade sa nemáte na čo u druhej strany sťažovať, ich správanie vzájomne je vám vlastné tiež. Nie, nie ste od nich lepší, len slabší.

 

 

Budem voliť Chmelára. Toho ja uznávam ako zdravý stred. A je mi celkom jedno, koľkí z vás podporia stred. Keby ho podporila väčšina, nemali by sme tu výsledok extrémistov. Čo mať budete, len samé extrémistické strety, keď väčšina bude voliť extrémy.

 

 

Keď som si nedala vnútiť extrémistických liberálov a Havrana, rovnako si nedám vnucovať ani Kuffu a podobných. Sú pre mňa rovnako neprijateľní.

A ja som tu o Kuffovi nepísala každý deň, že by som vám tu doradu rozoberala pre mňa neprijateľných, ako vy tu dennodenne môžete rozoberať pre vás neprijateľných a ešte si za to tlieskate. Tak to môžem ísť na SME, tam robia to isté naopak.

 

 

Keď vyhrá ktorákoľvek strana, bude všetkým vnucovať svojich alebo s vami skončia, keď nestíchnete. A obidve strany v mene slobody názorov.

 

 

.

Centrum cenzúruje aj články z Postoja

11.09.2021

Centrum cenzúruje aj Postoj. Vyskúšala som, či sa dá poslať cez centrum Danišov článok z Postoja a nedá, znovu mi prišiel výhražný oznam, že vyhodnotia obsah môjho súkromného listu a odmietajú ho doručiť. Je to teda absurdné, aby si občania nemohli posielať obsah z Postoja! Akokeby Postoj bola nejaká alternatívna konšpiračná stránka. Zaujímalo by ma, či rovnako [...]

Prymula: „To, čo sa deje na Slovensku, to je skutočne experiment! „

10.09.2021

„Pokud totiž očkování proběhne, budou mít očkovací data ze Slovenska o očkování dětí obrovskou cenu, protože Pfizer bude moci data předložit americké FDA, že došlo k uskutečnění in vivo plošné studie v jedné zemí Evropské unie, konkrétně na Slovensku. A to bude silný argument pro to, aby FDA kývla a povolila vakcínu pro děti od 5 let i v USA. Kolik [...]

„Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška! “

07.09.2021

Matovič odkazuje ľuďom: „Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška!“ „Premiér Igor Matovič vyslovil svoju predstavu o tom ako prinútiť ľudí dať sa zaočkovať. Okrem toho, že zrejme bez očkovania, alebo PCR testu nebudú môcť cestovať do zahraničia, premiér navrhuje, aby nezaočkovaní ľudia nosili na Slovensku naďalej rúška.“ [...]

očkovanie v škole, Zvolen

Stredoškolákov zaočkovali priamo v gymnáziu

17.09.2021 20:15

Na pôde zvolenského Gymnázia Ľudovíta Štúra spustili v piatok očkovanie študentov.

lipšic

Lipšic má podozrenie, že ho sleduje SIS. Šeliga to chce riešiť na mimoriadnom výbore

17.09.2021 20:13

Špeciálny prokurátor pred piatkovým rokovaním Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť, na ktorý bol prizvaný, naznačil, že ho cestou prenasledovalo auto s neexistujúcimi 'ešpézetkami'.

Výbor NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa

Na Úrade inšpekčnej služby zrealizuje výbor poslanecký prieskum

17.09.2021 18:52, aktualizované: 19:42

Predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa o tom informoval po mimoriadnom zasadnutí k situácii v bezpečnostných zložkách.

Boris Kollár

Ak siahnete na Santusovú, povalím vládu, povedal údajne Kollár

17.09.2021 18:37

Premiér stretnutie nepoprel.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 973
Celková čítanosť: 3802958x
Priemerná čítanosť článkov: 3908x

Autor blogu

Kategórie