Založ si blog

Nemôžeme udeľovať azyl migrantom, ktorí nesúhlasia s ľudskou rovnoprávnosťou

Súčasťou liberálnej agendy je dôležitosť výchovy od detstva, pretože ak dieťa získa nesprávnymi vzormi hoci len predsudky, v dospelosti sa už nedajú odstrániť. Liberálom je to jasné pri správnej „gender“ výchove, pri sexuálnej výchove, pri nediskriminačnej výchove a vlastne na každom kroku okrem domáceho násilia.

Denne bojujú proti všetkým muchám v európskej výchove, aké nenapraviteľné škody môže napáchať zákaz sexuálnej alebo rodovej výchovy s predsudkami a to u Európanov, ktorí uznávajú základné ľudské práva v Európe a zákony svojich štátov.

Neznášajú náboženských dogmatikov, hoci tí u nás nechcú zavádzať nerovnoprávne postavenie žien, ani kontrolovať panenstvo u detí, ani legalizovať bitie žien, tresty za mimomanželskú súlož, kameňovanie alebo mrzačenie pohlavných orgánov ich vyrezaním. Napriek tomu tvrdia, že aj vcelku ešte civilizovaní ľudia, môžu nesprávnou výchovou spáchať škody na celý život, ktoré sa už v dospelosti nedajú zmeniť. Preto dennodenne bojujú o správnu výchovu.

 

„Nie, ešte aj v takej civilizovanej spoločnosti máme stále čo robiť, lebo ani dvadsať, ani tridsať rokov v civilizovanej spoločnosti mnohým nestačí na prevýchovu, keď raz v rodine mali pochybné vzory, ktoré násilie umožňovali. Môžeme teda povedať, že nestačí, aká je civilizovaná spoločnosť, pokiaľ čl ovek v detstve a pokiaľ rástol, mal choré vzory o tolerovaní násilia v rodine. Že najviac rodina to určuje a podmienky v akých rástol!

 

A odteraz budeme proti násiliu bojovať tak, že si budeme zaobstarávať mužov, čo mali vo výchove ešte horšie podmienky a ešte menej im hovorí civilizovaná spoločnosť? Ktorí už aj rástli do spoločnosti, kde ľudská nerovnoprávnosť je niečo normálne?

Tých by bolo treba koľko prevychovávať, keď ani v civilizovaných podmienkach to nejde ľahko, sedemdesiat rokov? Stotridsať, pokým si to osvoja a prijmú za svoje?

Rozhodne už nie v tomto živote, do ktorého sa narodili v podmienkach, že žena je menejcenný tvor a to je pre nich normálne a prirodzené, čo už u takého človeka až v dospelosti nezmeníte.“

 

Prevychovať ľudí, ktorí od detstva boli výchovnými vzormi naučení neuznávať ľudskú rovnoprávnosť a vidieť v iných menejcenné bytosti, ktoré môžete mrzačiť alebo aj zabiť ako nacisti, je absolútne preto nemožné. A toto liberáli veľmi dobre vedia, že je to už nemožné.

Preto nemôžeme udeľovať azyl ekonomickým migrantom ale ani iným migrantom, ktorí nesúhlasia s ľudskou rovnoprávnosťou, ktorá je vo svete liberalizmu najzákladnejšou hodnotou!

Môžeme prijímať len migrantov, ktorí súhlasia s ľudskou rovnoprávnosťou a zákonmi štátov, ktoré ich majú prijať. Pokiaľ toto nie je splnené a kontrolované, nemôžeme prijímať žiadnych migrantov, pretože tým nie je splnená najzákladnejšia podmienka pre udelenie azylu.

Pokiaľ túto základnú podmienku života občanov v Európskej únii nevedia európski politici splniť, žiadni občania v EÚ nemôžu súhlasiť s prijímaním ľudí, ktorí neuznávajú ľudskú rovnoprávnosť a preto budú iných občanov, aj iných migrantov, ktorých tu už máme, ohrozovať na životoch!

 

Nie sme solidárni ani s deťmi

„Nenazývajte ich ekonomickými migrantmi“

https://komentare.sme.sk/c/22255514/nie-sme-solidarni-ani-s-detmi.html

 

z komentárov:

„Pánko nám ako obvykle asi niečo tají o tých deťoch, keď tú žiadosť odignorovali aj tradične slniečkárske krajiny EÚ. Inak riešenia boli už dávno navrhnuté triezvymi politikmi. To len vy kolaboranti s pašerákmi ľud ich odmietate už dlhodobo akceptovať a stále podporujete svojou činnosťou utrpenie tých utečencov. Ich krv je predovšetkým na vašich rukách, dúfam, že sa za to raz budete aj zodpovedať…“

 

 

„Turecko uvedlo, že v Sýrii zadrželo celkem 287 bojovníků ze zahraničí a další stovky jich už drží v zajetí. Většina z nich zřejmě zamíří do zemí Evropské unie.“

 

„Turci chtějí vracet i islamisty, které v EU zbavili občanství“

 

Rakouský člen IS jezdil domů na léčení a pro dávky. Teď chce natrvalo zpět

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/turecko-usa-nemecko-deportace-islamista-extremista-radikal-islamsky-stat-is.A191111_103128_zahranicni_luka

 

 

Liberáli veľmi dobre vedia, že napríklad Breivikovi musia splniť aj požiadavku, že si neželá plastový príbor. O to viac vedia, že musia tolerovať a splniť želanie všetkých bojovníkov Islamského štátu, že nechcú žiť v Európe, ale tam, kde chcú žiť a kde si to už vybrali. Nikto ich nemôže proti ich vôli vracať, pretože to nie je len plastový príbor!

 

 

Turkmenistán bude ověřovat panenství dívek, chce zabránit chlípnému chování

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/turkmenistan-gynekologicka-prohlidka-kontrola-panenstvi-skola-studentka-totalitni-rezim-islam-diktat.A191107_151600_zahranicni_dtt

 

z komentárov:

Turkmenistan

Religion

93.7% Islam

6.1% Christianity

0.2% others

(wiki)

Netreba to dal komentovat.

 

Jak je v názvu jakékoli země -istán,tak to je vždycky unikátní záležitost.Hlavně to ale samozřejmě s ničím nesouvisí…..

 

Souběžně bych zavedl IQ test pro představitele země, kterému se nebude moci vyhnout … opravdu je něco takového možné ve 21. století ?!

 

 

Jak to ti Turci dělají?

Když chce někdo v (západní) Evropě vyhostit migranta, tak to nejde ani tehdy, když je známa země jeho původu, protože ho tam nechtějí…

 

Země původu je odmítají, ale Turci je přesto dokáží deportovat. Neměli by se teď dobře dívat úředníci z Německa apod. jak se to dělá…?

 

Turecko si myslí, že nás vyděsí? S takovými umíme jednat. Máme sociální dávky i pro něj…. takže my jsme v klidu

 

ale to je v pořádku. Když jim příslušné země udělily své občanství, tak ať se o ně starají

 

Ten na fotce je Rakušák jako řemen.

 

Bývaly doby, kdy se velezrada dala řešit.

 

Kancléřka a francouzský prezident se už těší až si s nimi pořídí selfíčka.

 

Azad je Rakušan

 

Prece je EU nemusi prijmout ne? Nebo aspon tak nekteri zduvodnuji proc neni mozne vyhostit nelegalni migranty….Domaci zeme je neprijmou

 

Ak by ich Turecko skutočne vydalo do “ krajín pôvodu“, len v minimálnom percente prípadov by sa to týkalo Európy. Krajiny ich pôvodu ležia zväčša na Blízkom a Strednom východe, či v severnej Afrike. Európske štáty im len priznali občianstvo z číreho nerozumu, napriek tomu, že oni Európu a všetko, čo predstavuje, úprimne nenávidia. Aj tak však má zločinec pykať tam, kde konal svoje zločiny.

 

Znovu zavést trest smrti a můžou je potom klidně vracet

 

Důležité je, jestli po vystoupení z letadla pozdraví. Pokud ano je vše v pořádku. Dostane pro nový začátek pár tisíc euro, a startovací byt. Von to přeci tak nemyslel.

 

 

 

Liberálom musí ich liberálna agenda dennodenne opakovať, že násilník svoju obeť vždy citovo vydiera a citové vydieranie je súčasťou násilia!

Na svete je veľmi veľa migrantov, ktorých prijať môžeme kdekoľvek, pretože uznávajú základné ľudské práva.

 

 

.

Nielen testovať ale aj liečiť!

14.01.2021

Lekári by mali proti covidu podávať ambulantnú liečbu, nielen vypísať pacienta. Očkovanie ide pomaly a pôjde pomaly. Aj podľa Matoviča bude pri tomto tempe zaočkovaných do konca júna len 20 % obyvateľov, čiže očkovanie ich teraz nezachráni a testovanie nie je možné stíhať pre všetkých aj keby chceli! Je možné mať len samé lockdowny? Ale pomôcť ľuďom by mohli [...]

Vzťah Matovič – Sulík nie je podstatný

10.01.2021

Nie je to tak dávno, čo tu bol veľmi dobrý článok o direktívnom riadení v školstve a že každý správny pracovný kolektív by mal byť plný diskusií, kde by išlo až o tvorivé hádky, ako postupovať pri čomkoľvek, že tak by vyzeral slobodný kolektív. Aj vláda by tak mala vyzerať, podotýkam v inteligentnej spoločnosti, že by v nej zaznievali aj celkom protichodné [...]

Matovič! Chcel si bojovať proti korupcii a teraz máš takú pod zadkom a to s liekmi, ktoré rozhodujú už o životoch ľudí!

09.01.2021

Na Slovensku ľudí nezaujíma liečba koronavírusu, len politický boj opozície proti vláde. Pritom by tej vláde mohli vyčítať, že miesto záujmu o liečenie koronavírusu sa zaujíma len o očkovanie a testovanie. Aj keď budete testovať všetkých a každý deň, aj tak budú obete, ktoré je nutné liečiť a nie ich doraziť drahým remdesivirom za 2000 eur a len preto, že [...]

SaS / Richard Sulík /

SaS: Plošné testovanie sme podporili poslednýkrát, presadili sme viaceré návrhy

18.01.2021 11:26

Sulík na dodal, že na vláde dostali prísľub, že toto celoplošné testovanie je posledné.

celoplošné testovanie Covid 19

PCR testy odhalili 1060 infikovaných. Pribudlo 52 úmrtí

18.01.2021 10:05, aktualizované: 10:52

Celkovo evidujeme 3526 obetí koronavírusu.

Zuzana Čaputová, Igor Matovič, Richard Sulík

NÁZOR: (Za)chráň sa kto môžeš. S vírusom bojujú Mat a Pat

18.01.2021 10:00

Krátky príbeh o tom, ako Matovič a Sulík dokázali v krátkom čase premeniť operáciu Spoločná zodpovednosť na donebavolajúcu nezodpovednosť.

Alexej Navaľnyj

V súvislosti s Navaľného návratom do Ruska zadržali 69 osôb

18.01.2021 09:14, aktualizované: 10:09

Proti trom osobám bola zo strany polície použitá neprimeraná sila, pričom dve z nich boli následne hospitalizované.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 834
Celková čítanosť: 3061023x
Priemerná čítanosť článkov: 3670x

Autor blogu

Kategórie