Založ si blog

Aký je Haščák „voňavý cukrík“

Tento muž sa vyjadril, že volič je preňho hovno, lebo nerozumie rozkrádaniu štátu. Musím dodať, že nerozumie ani vraždám.

Takže tento môj článok je o tom, prečo nerozumie rozkrádaniu a vraždám.

 

Je to tak preto, lebo pokiaľ sa pán Haščák venoval okrádaniu aj žien a detí na Slovensku, tie ženy tvorili polovicu voličov, ktorá pracovala.

Tie ženy sa starali o rodiny, o deti, o starých rodičov a nemali čas zaujímať sa o politiku, lebo dôverovali mužom, že snáď by im, počas toho, čo ony pracujú a starajú sa o deti, muži neokrádali aj malé deti!

 

No pán Haščák sa podieľal nielen na okrádaní aj žien a detí, ale aj na tých úmrtiach, čo každoročne v zdravotníctve máme. 

Tým, že si z ich zdravotníctva, ktoré malo patriť aj tým ženám a deťom, urobil svoju zlodejinu, spôsobil tým také položenie nášho štátu, že sa to prejavilo práve na tom zdravotníctve a toľkých úmrtiach v ňom. On a jeho zlodejskí kumpáni mali po Slovensku ukážkovú sieť na zubné kefky a ukážkové nemocnice, aby ešte lepšie mohli rozložiť naše zdravotníctvo a ošetrovať len bohatých, čo im, ako inak, zas len zaplatia.

 

Ženy a deti spomínam preto, aby ste si uvedomili, aký je on sám „voňavý cukrík“ s charakterom muža, čo neváha okrádať ani ženy a deti!

Keby náš štát nebol rozkradnutý zlodejmi ako je on, teda už „voňavými cukríkmi“, tak by boli bývali financie na zdravotníctvo a na prežitie tých detí, ktoré v dôsledku krachujúceho zdravotníctva zomreli. 

 

Tento „voňavý cukrík“ vraj je inteligentnejší, lebo rozumie pojmu „HDP“ a okrádaniu žien a detí, ako sa to robí!

Ale rozumie tomu, ako inteligentnejší, že aj obyčajný vojak s guľometom má menej obetí, než on? Rozumie takej náročnejšej myšlienke, že má na svedomí a práve cez to zdravotníctvo toľko obetí, že ani s guľometom by toľkých nestihol postrieľať? Tomu už asi „voňavý cukrík“ nerozumie, lebo tomu porozumieť je preňho náročnejšie, než HDP! Myslím si, že toto ani nemá šancu pochopiť!

 

Ja by som chcela upozorniť na to, že v tomto štáte, kde tak radi naháňate fašistov, mi iste dáte za pravdu, že kto ľudí považuje za len dobytok alebo len za hovno, je fašista alebo nacista, ako chcete!

Keby niečo takéto napísal na sociálne siete, že nejakých ľudí degraduje len na hovná, bol by preto trestne stíhaný ako fašista s nacistickým myslením! A takýto človek nám tu riadil zdravotníctvo a pričinil sa o jeho ožobráčenie a tým množstvo životov ľudí, čo ešte mohli žiť.

Ale on je moderný nacista!

 

Kto má na takýchto nacistov?

Každý to len dáva do novín, ako on nacisticky vidí ľudí a jeho za to nikto trestne nestíha, hoci to počúvajú všetci!

 

Myslíte si, že tento človek by nehnal ľudí aj do plynu, keď ich považuje za hovná?

 

A teraz skúste zdôvodniť, prečo by takýto človek mal problém dať zabiť kohokoľvek, keď sa už toľkokrát stalo a vždy si na to najímal iných!

 

 

 

Že prečo nespomínam Fica, aby ste mi tlieskali, že stačilo by vymeniť meno Haščáka za Fica a už by sa vám to páčilo?

Asi preto, že Fico mohol byť maximálne jeho sluha, ako množstvo iných sluhov, čo dnes preňho pracujú, ale nie je tým oligarchom, čo tu všetko vlastní vďaka svojej „inteligencii“ ako vyrobiť toľko obetí, aj z detí!

 

Čo z toho si pán „voňavý cukrík“ zoberiete do hrobu so svojimi obeťami?

Že o vás si nikto nemohol dovoliť napísať v novinách, keďže aj tie vám patria, že ste len hovno?

 

 

.

Môj postoj k referendu

03.05.2021

Znovu pripomínam, že OĽaNO sa dostalo k moci nie kvôli Smeru ale kvôli progresívcom! Keby boli voliči chceli bojovať proti Smeru, mohli voliť presadzovaných progresívcov alebo SaS alebo iné pretláčané strany, ale tak veľmi veľa ľudí volilo OĽaNO len preto, že sa báli progresívnej vlády a tém ako lokajstvo EÚ, vnucovanie migrácie, vojenských základní a propagandy. [...]

Aký význam má, aby po vás niečo zostalo?

02.05.2021

Tieto dni sú prelomové, čo sa týka špinavostí vo svete. Ešte minulého roku, keď toľko ľudí bolo v depresiách, ja som mala šťastný rok, lebo mne nevadí, že je x vecí, kde nechodím, pozatváraných. A pandémia vyzerala na dočasnú vec. Aj keď ja ju chápem ako schválne vyvolanú a bojovú látku, takéto svinstvá ale lokálne sa diali vždy. No to, čo sa deje teraz, je [...]

Vysvetlite, aký to má účel, že je toto uvedené v klinickej štúdii od Pfizeru a prečo je to hoax

29.04.2021

Ak je tu lekár, vysvetlite, aký to má účel, že je toto uvedené v klinickej štúdii od Pfizeru. A prečo je to hoax. FÁZA 1/2/3, PLACEBO-KONTROLOVANÁ, RANDOMIZOVANÁ, POZOROVATEĽOVÁ SLEVA, ŠTÚDIA ZISTENIA DÁVKY NA HODNOTENIE BEZPEČNOSTI, TOLERABILITY, IMUNOGENICITA A ÚČINNOSŤ VAKCÍNU SARS-COV-2 RNA KANDIDÁTOVIA PROTI COVID-19 U ZDRAVÝCH JEDNOTLIVCOV [...]

stoltenberg

Nové spoločné jednotky rýchleho nasadenia nemajú podporu v EÚ

06.05.2021 20:50

Bojové skupiny EÚ už má. Existujú od roku 2004 a odvtedy neboli ani raz nasadené.

vrbetice výbuch česko

Kremľu nie je známe, že by pre neho pracovali agenti z kauzy Vrbětice

06.05.2021 19:34

Obom agentom Vladimir Putin udelil najvyššie vyznamenanie Hrdina Ruskej federácie.

Vladimír Pčolinský

SIS za šéfovania Pčolinského odpočúvala výrazne viac

06.05.2021 18:16

Podľa Juraja Krúpu dôvody nárastu počtu žiadostí o odposluchy nikdy nebudú známe.

Peter Visolajský

Situácia s nedostatkom personálu je naozaj kritická, upozorňujú lekári

06.05.2021 17:42

Ak by sme chceli dosiahnuť priemer Európskej únie, teda 8,4 sestry na tisíc obyvateľov, potrebovali by sme o 14-tisíc sestier viac.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 957
Celková čítanosť: 3596502x
Priemerná čítanosť článkov: 3758x

Autor blogu

Kategórie