Založ si blog

Aký je Haščák „voňavý cukrík“

Tento muž sa vyjadril, že volič je preňho hovno, lebo nerozumie rozkrádaniu štátu. Musím dodať, že nerozumie ani vraždám.

Takže tento môj článok je o tom, prečo nerozumie rozkrádaniu a vraždám.

 

Je to tak preto, lebo pokiaľ sa pán Haščák venoval okrádaniu aj žien a detí na Slovensku, tie ženy tvorili polovicu voličov, ktorá pracovala.

Tie ženy sa starali o rodiny, o deti, o starých rodičov a nemali čas zaujímať sa o politiku, lebo dôverovali mužom, že snáď by im, počas toho, čo ony pracujú a starajú sa o deti, muži neokrádali aj malé deti!

 

No pán Haščák sa podieľal nielen na okrádaní aj žien a detí, ale aj na tých úmrtiach, čo každoročne v zdravotníctve máme. 

Tým, že si z ich zdravotníctva, ktoré malo patriť aj tým ženám a deťom, urobil svoju zlodejinu, spôsobil tým také položenie nášho štátu, že sa to prejavilo práve na tom zdravotníctve a toľkých úmrtiach v ňom. On a jeho zlodejskí kumpáni mali po Slovensku ukážkovú sieť na zubné kefky a ukážkové nemocnice, aby ešte lepšie mohli rozložiť naše zdravotníctvo a ošetrovať len bohatých, čo im, ako inak, zas len zaplatia.

 

Ženy a deti spomínam preto, aby ste si uvedomili, aký je on sám „voňavý cukrík“ s charakterom muža, čo neváha okrádať ani ženy a deti!

Keby náš štát nebol rozkradnutý zlodejmi ako je on, teda už „voňavými cukríkmi“, tak by boli bývali financie na zdravotníctvo a na prežitie tých detí, ktoré v dôsledku krachujúceho zdravotníctva zomreli. 

 

Tento „voňavý cukrík“ vraj je inteligentnejší, lebo rozumie pojmu „HDP“ a okrádaniu žien a detí, ako sa to robí!

Ale rozumie tomu, ako inteligentnejší, že aj obyčajný vojak s guľometom má menej obetí, než on? Rozumie takej náročnejšej myšlienke, že má na svedomí a práve cez to zdravotníctvo toľko obetí, že ani s guľometom by toľkých nestihol postrieľať? Tomu už asi „voňavý cukrík“ nerozumie, lebo tomu porozumieť je preňho náročnejšie, než HDP! Myslím si, že toto ani nemá šancu pochopiť!

 

Ja by som chcela upozorniť na to, že v tomto štáte, kde tak radi naháňate fašistov, mi iste dáte za pravdu, že kto ľudí považuje za len dobytok alebo len za hovno, je fašista alebo nacista, ako chcete!

Keby niečo takéto napísal na sociálne siete, že nejakých ľudí degraduje len na hovná, bol by preto trestne stíhaný ako fašista s nacistickým myslením! A takýto človek nám tu riadil zdravotníctvo a pričinil sa o jeho ožobráčenie a tým množstvo životov ľudí, čo ešte mohli žiť.

Ale on je moderný nacista!

 

Kto má na takýchto nacistov?

Každý to len dáva do novín, ako on nacisticky vidí ľudí a jeho za to nikto trestne nestíha, hoci to počúvajú všetci!

 

Myslíte si, že tento človek by nehnal ľudí aj do plynu, keď ich považuje za hovná?

 

A teraz skúste zdôvodniť, prečo by takýto človek mal problém dať zabiť kohokoľvek, keď sa už toľkokrát stalo a vždy si na to najímal iných!

 

 

 

Že prečo nespomínam Fica, aby ste mi tlieskali, že stačilo by vymeniť meno Haščáka za Fica a už by sa vám to páčilo?

Asi preto, že Fico mohol byť maximálne jeho sluha, ako množstvo iných sluhov, čo dnes preňho pracujú, ale nie je tým oligarchom, čo tu všetko vlastní vďaka svojej „inteligencii“ ako vyrobiť toľko obetí, aj z detí!

 

Čo z toho si pán „voňavý cukrík“ zoberiete do hrobu so svojimi obeťami?

Že o vás si nikto nemohol dovoliť napísať v novinách, keďže aj tie vám patria, že ste len hovno?

 

 

.

Vysvetlím vám rozdiel východného a západného Slovenska

10.08.2020

Vysvetlím vám rozdiel východného a západného Slovenska v mojich očiach. Možno to tak nie je, ale ja som to tak vnímala. Ten môj raj je a bol na západnom Slovensku a preto som ostro vnímala všetky rozdiely, keď sme cestovali z východu na západ. Na východe som nezažila takú zdieľnosť ľudí, ako na západnom Slovensku. Vyzeralo to asi tak, že keby ma hodili do vlaku a neviem, [...]

Lebo oni sú už seriózni!

09.08.2020

Darmo sa tu nad Blahom hádate, väčšina politikov nemá odvahu pomenovať, že sme vazalmi a znovu len poslúchame. Takého politika len tak vysmejú ako v socializme, že nechápe, nie je uvedomelý! A konkrétne Matovič sa z toho zobudil len raz a potom znovu zaspal. Kto si toto myslí, je pre našu spoločnosť blázon a oveľa nebezpečnejší, než keby sa fotil na motorke: [...]

Blahova ukážka, ako sa v bratislavskej kaviarni boja Smeru

08.08.2020

a prečo Blahovi držím palce Blaha 7.8.: „15. Fakt si ten podcast vypočujte, je to krásne svedectvo o tom, ako sa v bratislavskej kaviarni boja Smeru. A ako by nás chceli zničiť, no nevedia ako. Úprimne súcitíme… https://www.aktuality.sk/clanok/812541/minar-premier-je-stelesnenim-archetypu-jokera-otazkou-je-ci-moze-klaun-krajine-vladnut-podcast/„ „Premiér je [...]

NAKA

NAKA zasahuje proti extrémizmu. Mala zadržať aj dvoch známych hudobníkov

11.08.2020 10:12, aktualizované: 10:56

Ide o akciu s krycím názvom "Šašovia", ktorá podľa polície prebieha aj v susednej krajine.

peter kresák

Kresák: Ak prevládnu egá, možno očakávať podanie na Ústavný súd

11.08.2020 10:00

Prezidentka právom namietla viaceré ustanovenia schválenej novely zákona o prokuratúre, myslí si ústavný právnik a bývalý poslanec Peter Kresák.

Koronavírus / Testovanie /

Pribudlo 16 nových prípadov, otestovali vyše 1400 ľudí

11.08.2020 09:41, aktualizované: 09:59

Nepribudlo žiadne úmrtie, vyliečili sa ďalší ôsmi pacienti.

Bielorusko, voľby

Cichanovská sa pred Lukašenkom ukryla v Litve

11.08.2020 09:00

Kandidátka bieloruskej opozície na post prezidenta Svjatlana Cichanovská je v bezpečí v Litve. Panovali obavy o jej osud.