Založ si blog

Križiaci slobody v službách neslobody

Som veľmi sklamaná z toho, že ľudí viac zaujímajú homosexuáli alebo sexuálna výchova a gender, než vojenské základne na Slovensku a program PS/SPOLU v bodoch k nastávajúcej cenzúre. A to preto, že ako liberál viem, že LGBTI agendu a celú liberálnu agendu v „balíku“ ochrana práv utláčaných a vytláčaných (homosexuálov, migrantov), neporazia. Nie sú schopní pochopiť, že toto je najsilnejšia a nepriestrelná časť liberálov progresívcov. Takpovediac práve ich štít a miesto, na ktorom každého porazia.

Keď píšem, toto je ich výkladná skriňa, že bojujú len za dobré veci, to neznamená, že táto výkladná skriňa – za slobodu vytláčaných, za ľudskú rovnoprávnosť, je nejaká vedľajšia ľahko rozbitná vitrína. Keby boli križiaci, tak to je ich viera, ktorú im nikdy nezoberiete a ktorá ma nepriestrelné argumenty. Ako liberál to viem, že sú nepriestrelné (ako na to v minulosti vybrali vieru). Keby bol liberalizmus pevnosť, tak toto je hlavná brána z najhrubšieho a najvyššieho dreva, ktorú žiadnym baranidlom nezdoláte. Práve tam vás preto očakávajú, na tom mieste dostanú každého. Domorodcom sa to tak nezdá, útočia na hlavnú bránu ako na červené súkno. 

Výkladná skriňa znamená – tu mám dôkaz, že bojujem za dobré veci a ľudskú rovnoprávnosť. Tu som naopak najsilnejší. Tu máme všetky dôkazy a muníciu, že bojujeme za slobodu a len ľudskú rovnoprávnosť. Tu bojujeme za vyššiu formu civilizácie a slobodnej spoločnosti.

Môžu sa biskupi postaviť na hlavu, môžu sa kresťania, už dávno porazení búriť, toto nezastavíte, lebo v dnešnom svete je to už ako osveta o slobode, nepriestrelné ako rasizmus. Tento boj konzervatívci prehrali, aj keď môžu sa hrať na odolávanie na niektorých územiach.

Ťažko vysvetliť ľuďom, čo to všetko len nenávidia, že toto všetko vôbec nie je to niečo nebezpečné, čo im hrozí. Myslia si, že ich ohrozujú pochody LGBTI, že ich ohrozuje sexuálna výchova, že ich ohrozujú feministky, gender ideológia… Aj keď píšem o extrémoch v tomto, že existujú aj nebezpečné extrémy, z celej liberálnej agendy nič nebezpečné nie je, ako nebolo v samotnej viere.

To nebezpečné je niečo, čo vo výkladnej skrini už nemajú a čomu preto ľudia už nevenujú takú pozornosť, ani samotní liberáli. To je zneužitie celej liberálnej agendy na zámienku ovládnutia ľudí v mene slobody a ochrany, na obchody za tým, na podrobné sledovanie ľudí, na ľahké odstránenie nebezpečných a nepohodlných, na ovládnutie cudzieho územia. Všetko v mene tej výkladnej skrine liberálnej agendy a slobody.

Pokiaľ budú ľudia útočiť na liberálnu agendu a tú ich slobodu, všetok boj s progresívnymi liberálmi prehrajú. To je, ako keby ste pri križiakoch útočili na ich vieru. Nepresvedčíte žiadneho križiaka, že boj za vieru je hlúposť, že Boh neexistuje. Toto je práve to, v mene čoho bojujú a čo sily v pozadí vybrali práve ako nepriestrelné. Práve na to získali všetkých svojich križiakov, čo ani netušia, za čo všetko tým bojujú.

Tento boj by ľudia neprehrali len vtedy, keby útočili na ich slabé miesta, o ktorých sa už ani nehovorí, aby ste ani nevedeli, kde sú. A tým ľudia vôbec nevenujú pozornosť.

Povedzme si, kde sú a kde sú slabí. Nie je to hlavná brána liberálnej agendy. Všetkých domorodcov, čo by tam útočili baranidlom, zaleje horúci olej slobody a tou bránou nepohnú. Tá dokonca ani nepredstavuje žiadne zlo, čo domorodci nedokážu pochopiť.

Po bokoch pevnosti už množstvo liberálov ani netuší, čo majú. Pripravené a rozpracované body na cenzúru a ovládanie ľudí. Tak, aby ste sa nemohli dozvedieť nejaké slobodné informácie, aby ste ich nemohli šíriť, aby ste museli mlčať, aby ste boli ľahko trestne stíhateľní aj za pár viet, čo nezapadnú do ideológie slobody. Aby vás mohli odstaviť z verejného života, pripraviť vás o zamestnanie a časom aj o prežitie. Samotní liberáli nevedia, čo tak statočne a s vierou v srdci chránia hlavnú bránu, že toto všetko bude použité aj proti nim a vlastná ich hierarchia nebude mať so slobodou nič spoločné.

Len to sú miesta, kde môžete na liberálov útočiť a oslabiť ich silu, kde už vôbec nejde o výkladnú skriňu slobody, ale o jej zneužívanie. Znamená to poukazovať len na to, aký spôsob používajú už teraz. O čom nechcú hovoriť a čo si nevystavujú ako červené súkno. Zaujímajte sa o ich už teraz existujúce mapy budúcej cenzúry (kde to majú podrobne rozpracované ako plán kontroly nepriateľov štátu), o dohody na vojenské základne, o dvojaké metre v ich výkladnej skrini, kde to nesedí, čo vystavujú.

Mám pocit, že to píšem celkom zbytočne. Je mi ľúto aj liberálov, že ani nevedia, za čo všetko bojujú vo svojom svätom nadšení za slobodu utláčaných a je mi ľúto aj domorodcov, čo ten boj prehrajú, lebo výkladná skriňa slobody, tá hlavná brána je neporaziteľná. Môže si Blaha písať – No Pasarán, neprejdú! Prejdú, lebo je to veľmi dobre vymyslené, prečo prejdú. Prejdú, ako predtým križiaci – v mene viery. Prejdú v mene slobody. A keď ju so sebou vlečú, tak ako ľudské štíty.

Liberálov by teraz dokázali poraziť len liberáli, pretože neútočili by na slobodu a nerobili nájazdy baranidlom na hlavnú bránu (liberálnej agendy), ale len na ich vojenské základne, kde im nevenujú pozornosť. A v prvom rade by útočili na ich mapy budúcej cenzúry (vo volebnom programe), nie na slobodu, kde sú pre nich len prichystané jamy ako pasce.

Aj teraz sa to dá vidieť ako boj bledých tvárí proti indiánom. Mohli ste sympatizovať s indiánmi, ale bola železnica niečo diabolské? Diabolský bol spôsob. A boli indiáni takí mierumilovní, ako sme sa potom všetci chceli hrať na indiánov? Keby vás oskalpovali, tiež by ste si to nemysleli, že to je také romantické, kto tu žil.

Aj dnes sa môžete cítiť ako Old Shatterhand, keď patríte k bledým tváram a viete, že železnica tadiaľto povedie a že indiáni to nezastavia. Aj dnes môžete cítiť hnev k vlastným banditom. Aj dnes môžete vedieť, že nebudú ich váhať rozstrieľať (cenzúrou), kde presne na nich čakajú a budú ich kántriť ako len „primitívov“, čo nerozumeli „lepšej civilizácii“.

 

.

https://www.youtube.com/watch?v=uM0Gzxa6FFM&t=143s

.

Celosvetové preteky v primitivizme mužov – bojujú maternicami

10.07.2020

Keby sme aj my mali zotročené ženy a ženy by boli závislé na mužoch a neuživili by sa samé a nebola by antikoncepcia, tiež by nám rodili po 10 detí a porazili by ste ich maternicami, pretekali by sme sa v tom s primitívmi. V čom sa líšia takí muži od nejakých osadníkov alebo radikálov, ktorými pohŕdajú? Poviem vám, sú od nich horší, lebo mali lepšie podmienky, [...]

Nevychovaní rodičia mávajú agresívne deti

09.07.2020

Už v roku 2009 som v článkoch upozorňovala na nemohúcnosť škol poradiť si so sexuálnym obťažovaním a už na základných školách. Ale čo chcete od škôl, keď tu som včera zažila, že 8x mi nejaký starý človek nadáva, že som stará dievka, inokedy, že si mám rúško strčiť do rozkroku a ešte sa na tom všetci tu starí smejú, že takéto mi vadí? Kde ešte staré [...]

Sú starší ľudia slušnejší od mladších a naozaj sú múdrejší? Majú múdrejšie politické názory?

08.07.2020

Prišla som na to, kedy, kde a prečo ľudia útočia na iných v diskusiách. Vždy som to považovala za výhodu diskusií, že na nich existuje anonymita a len nicky, pretože diskutujúci sa mali zamerať na argumenty a nie na to, kto ich píše. Nemalo a nebolo dôležité, kto má koľko rokov, aké vzdelanie, aké pohlavie, ale aké má argumenty. Vždy som takto vnímala [...]

NAKA / Mochovce /

Podnikateľ Peter Kuba, zadržaný v rámci akcie Dobytkár, bude stíhaný väzobne

10.07.2020 11:11, aktualizované: 11:29

Rozhodol o tom v piatok senát Najvyššieho súdu

Ide o pravdu, Silvia Porubänová

Ide o pravdu so Silviou Porubänovou

10.07.2020 09:57

Personálne výmeny v rezorte práce pod vedením Milana Krajniaka pokračujú. Z vedenia Inštitútu pre výskum práce a rodiny odchádza dlhoročná riaditeľka a známa sociologička Silvia Porubänová. Aká je úloha inštitútu? Aká je slovenská rodina?

Covid-19

Pribudlo 19 prípadov nákazy. Testovali 2 172 ľudí

10.07.2020 09:42, aktualizované: 10:12

Celkovo evidujeme 1 870 pozitívne testovaných na koronavírus.

Bärenschützklamm

Treťou obeťou pádu skál v rakúskej rokline je Slovák

10.07.2020 08:36

Pri nešťastí prišli o život aj 50-ročná Maďarka a 21-ročná Rakúšanka. Zranenia utrpelo ďalších deväť osôb.