Založ si blog

Podobnosť dnešných propagandistov s komunistami

Opäť by som chcela poukázať na podobnosť dnešných propagandistov s komunistami.

 

Ja si veľmi dobre pamätám, ako sa vysmievali ľuďom, ktorí kritizovali socializmus, komunistov a Rusov. Bolo to presne ako dnes kritizovať extrémnu propagandu západu, liberálnych propagandistov a aktívnych mimovládkarov na všelijakých grantoch.

Dotýkalo sa ma to, vždy sa ma to dotýkalo, keď ich ponižovali spoluobčania ovce tým, že sú len neprispôsobiví a leniví. Že si za svoje spackané životy v socializme môžu sami! Absolútne im neverili, že môžu byť vážne politicky prenasledovaní, že sa naozaj môžu nevedieť zamestnať so svojim kádrovým profilom. Keď taký človek spáchal samovraždu, mohol si za to sám. Dokonca niekedy ani vlastné rodiny im neverili, tak ľudia o tom nič nevedeli, lebo sa to predsa nikde nepísalo, ale tajilo!

 

Dnes, keď čítam status toho mladého chlapca, čo bol akože liberálny extrémista, vidím hlavne tú podobnosť s ľuďmi v socializme, ktorí podliehali vtedy socialistickej propagande a pretláčaným názorom.

Rovnako sa mladí snaživci zväzáci a mladí komunisti pohoršovali nad hlúposťou ľudí, čo sa nevedia v tej propagande tak uchytiť, pretože nie sú uvedomelí! Nie sú socialisticky uvedomelí – dnes by sme povedali liberálne uvedomelí! Nerozumejú tým hodnotám! Ale celkom rovnako sa pohoršovali! Vôbec nevideli svoju servilnosť voči pretláčanej propagande a viac než uvedomelosť to bola túžba zapadnúť do spoločnosti, kde urobím kariéru s tým, čo sa vyžaduje! Keď to bude SZM, budem zväzák, keď to bude strana, budem komunista, keď to zmenia na mimovládky, budem mimovládkar, hlavne sa správne ideologicky uchytiť. Takto prežijem nerušene a zabezpečím si príjmy, majetok, kontakty, kariéru a som spoločensky IN. 

 

Z vašich smutných životov viníte KSČ? Tak to nevidíte, čo pre vás robí, lebo ste zaostalí, neštudujete to, čo všetko robí pre vaše zas… životy, čo už urobila a ešte bude robiť!

Ak máte problémy, ste lenivci a len odmietate pracovať (keď ste prišli o prácu a máte zlý kádrový posudok). Kto pracuje, snaží sa, má veselý socialistický život. Dajú vám za príklad všetky prispôsobivé ovce! Oni problémy nemajú! Na vine ste si sami!

 

Robíte hanbu socialistickým pracujúcim! A normálnym uvedomelým občanom! Vzdelaní ľudia tomu rozumejú. Veď nevzdelaných (aj so vzdelaním) sme vykopli. Nedostali šancu v kariére, takže jasne len vzdelaní a významní to chápu a rozumejú tomu, že toto všetko je historicky nutné a ideologicky najlepšie. Zabezpečí nám to mier, budúcnosť a prosperitu! Počúvame dnes niečo iné? A kedy to bolo nesprávne? Veď vždy je to správne v dobe prítomnej! Že to všetko boli blbci, to sa dozviete až na dôchodku! 

Vďaka Rusku, našim priateľstvám a hlavne KSČ, má MOJA rodina super život! Bodaj by nie, veď práve zväzáci začali prví podnikať. Čo im tatkovia vydlaždili v socializme, v tom pokračovali vďaka kapitalizmu vo väčšom. Najväčší zväzák, profesionálny zväzák mal prvý súkromnú autoškolu. Bola to presne tá nátura ľudí, čo vie, kde sa prisať v každej dobe. Keby sa tu dostala k moci RKC, tak prví kľačia v kostole a bijú hlavou do zeme, že odjakživa boli kresťania. Presne takí sú to aj liberáli.

 

Tak vstúpte do KSČ aj vy! Keď sa chcete mať tak super, ako MOJA rodina, čo vie, kde má byť nacucnutá.

A kto vám za to môže, že tam tiež nie ste nacucnutí?! No predsa vaša neschopnosť! Šikovní vždy vedia kde!

 

Takže len to som chcela, že mi dnes vraj novodobý extrémistický liberál pripomína len dieťa papalášov zo socializmu. Tiež by sa bránili – Akí že my sme papaláši? Veď my sme len radoví komunisti a žiadni papaláši. Aké že my máme bohatstvo? No nemáme sa zle, ale to všetko vďaka našej šikovnosti a inteligentnej uvedomelosti.

 

 

A keďže poznám liberálov, aj viem, čo by na to povedali. A kto dnes nemá možnosť obcestovať celý svet atď… A presne tak, že každý schopný človek nie je robotníkom, ale pokiaľ ešte niekto šoféruje a robí len vodiča, alebo predáva, alebo je zdravotnou sestrou, alebo je pracujúcou matkou v zahraničí, to všetko sú sprostí ľudia, čo to robia!

Lebo v normálnej uvedomelej spoločnosti by sme už nemali a nepotrebovali ani predavačov, ani šoférov, ani robotníkov, ani zdravotné sestry, to všetko sú ľudia, čo si za to môžu sami, že neušli. Keby mali viac rozumu, tak by vydávali brožúrky a všetci školili iných, ako majú byť uvedomelejší a ako majú po svete šíriť len to, čo sa od nich vyžaduje. Keď vojenské základne, tak aj to, lebo až teraz budú skutočne uvedomelé a skutočne nutné.

 

Rovnako nás Rusi neobsadili! My sme to tak sami chceli (to musel každý inteligentný človek vedieť), lebo to boli naši priatelia, ktorým sme za všetko vďačili a ktorí nám zabezpečovali mier a prosperitu. A nestačilo ani na večné časy, ale ešte bolo nutné a každý inteligentný tomu rozumel a chápal ten dodatok – A NIKDY INAK!

 

Dnes je to ľuďom presne rovnako šumafuk, ako vtedy! A je to tak preto, lebo zas sú prevažne všetci inteligentní.

 

.

Vysvetlím vám rozdiel východného a západného Slovenska

10.08.2020

Vysvetlím vám rozdiel východného a západného Slovenska v mojich očiach. Možno to tak nie je, ale ja som to tak vnímala. Ten môj raj je a bol na západnom Slovensku a preto som ostro vnímala všetky rozdiely, keď sme cestovali z východu na západ. Na východe som nezažila takú zdieľnosť ľudí, ako na západnom Slovensku. Vyzeralo to asi tak, že keby ma hodili do vlaku a neviem, [...]

Lebo oni sú už seriózni!

09.08.2020

Darmo sa tu nad Blahom hádate, väčšina politikov nemá odvahu pomenovať, že sme vazalmi a znovu len poslúchame. Takého politika len tak vysmejú ako v socializme, že nechápe, nie je uvedomelý! A konkrétne Matovič sa z toho zobudil len raz a potom znovu zaspal. Kto si toto myslí, je pre našu spoločnosť blázon a oveľa nebezpečnejší, než keby sa fotil na motorke: [...]

Blahova ukážka, ako sa v bratislavskej kaviarni boja Smeru

08.08.2020

a prečo Blahovi držím palce Blaha 7.8.: „15. Fakt si ten podcast vypočujte, je to krásne svedectvo o tom, ako sa v bratislavskej kaviarni boja Smeru. A ako by nás chceli zničiť, no nevedia ako. Úprimne súcitíme… https://www.aktuality.sk/clanok/812541/minar-premier-je-stelesnenim-archetypu-jokera-otazkou-je-ci-moze-klaun-krajine-vladnut-podcast/„ „Premiér je [...]

podpalacstvo nepouzivat

Považskobystrickému viceprimátorovi Máťošovi zhorelo v noci auto

11.08.2020 11:45

Za podpálením automobilu môže byť politický motív, uviedol poškodený viceprimátor Peter Máťoš.

Mike Pompeo / Susan Pompeo /

Pompeo začal v ČR cestu po krajinách strednej Európy

11.08.2020 11:42

V priebehu štvrtka pocestuje americký minister zahraničných vecí do Rakúska, poslednou zastávkou Pompea bude v sobotu Poľsko.

NAKA

NAKA zasahuje proti extrémizmu. Mala zadržať aj dvoch známych hudobníkov

11.08.2020 10:12, aktualizované: 10:56

Ide o akciu s krycím názvom "Šašovia", ktorá podľa polície prebieha aj v susednej krajine.

peter kresák

Kresák: Ak prevládnu egá, možno očakávať podanie na Ústavný súd

11.08.2020 10:00

Prezidentka právom namietla viaceré ustanovenia schválenej novely zákona o prokuratúre, myslí si ústavný právnik a bývalý poslanec Peter Kresák.