SME a Denník N by pozemky prisúdili Kiskovi

– lebo majú s ním politické plány

Ja si myslím, že toto rozhodnutie je spravodlivé a to bez ohľadu na to, o koho by šlo:

„“Buďme teda objektívni, vychádzajme z dôkazov a vezmime do úvahy, že čo sa týka Kisku, pozemky nadobudol v dobrej viere. Ale koho sa týka otázka dobrej viery, veď obaja konali v dobrej viere. V prípade, že by súd zamietol žalobu, čo by sa udialo? Udialo by sa to, že pán Franc by prišiel zákonným spôsobom o to, čo v skutočnosti mal, a vlastníkom by ostal pán Kiska. Bolo by to spravodlivé rozhodnutie?,“ hovoril Radačovský.

„Teraz, keď som takto rozhodol, nič sa vlastne neudialo, pretože pozemky ostanú v rukách toho, komu patrili, a pán Kiska má nárok na vrátenie finančných prostriedkov od toho, od koho pozemky kúpil,“ pokračoval a dodal, že rozhodol aj na základe svojho vedomia, svedomia, presvedčenia a životných skúseností.“

 

A myslím si, že za spravodlivé by to považovali aj všetci takz. liberáli a ich novinári, keby nešlo o Kisku, ale o kohokoľvek iného.

 

Ale kedže ide o nimi pretláčaného politika (majiteľmi týchto denníkov) na nejakú novú politickú stranu, tak oni by pôvodného majiteľa dali okradnúť a súhlasili s jeho okradnutím a jeho majetok prisúdili Kiskovi, aby teda žiadny spor neprehral.

 

Pre nich Franc LEN TVRDÍ:

„no Franc tvrdí, že ich dostal darom od otca a nikdy ich nikomu nepredal ani nedaroval.“

 

Z celého ich článku na Denníku N o rozhodnutí súdu, je zrejmé, že s rozhodnutím súdu nesúhlasia, keď pozemky neprisúdil ich Kiskovi, lebo v celom článku a v celej správe z tohto súdu sa venujú len tomu, ako je toto súdne rozhodnutie v podstate nespravodlivé, nenávistné, spochybniteľné, zaujaté a prečo je nespravodlivé, nenávistné, spochybniteľné kvôli sudcovi.

Keby to nebolo rozhodnutie súdu ale len článok alebo diskusný komentár, tak je to ten prípad, že nezaoberáme sa obsahom, ale zdiskreditovaním autora, aby sme takto naokolo bojovali proti obsahu, argumentom alebo súdnemu rozhodnutiu.

Rovno sa zamýšľajú len nad tým, ako je možné toto súdne rozhodnutie napadnúť, ako je ho možné zmeniť, na čo sa dá odvolať, aby bolo zmenené a súd rozhodol v Kiskov prospech. 

Pritom sú to novinári, ktorí nikdy nešetria  osobnými dojmami, osobnými presvedčeniami, čo si o čom myslia, v čí prospech alebo neprospech by aj bez súdov rozhodli. 

Teraz sa tomu veľkým oblúkom vyhli, aby rovno napísali, že oni by pozemky prisúdili Kiskovi, pretože aj oni si uvedomujú, že by to bola zjavná nespravodlivosť v prospech ich Kisku. Takže zvolili taktiku spochybnenia takého súdu, takého sudcu a odvolávajú sa na sudcovu nenávisť: 

 

„Preto rozmýšľa, ako bude ďalej postupovať, vzhľadom na sudcovu zjavnú zaujatosť a nenávisť voči prezidentovi, ktorého nepochopiteľne napadol, čím poškodil aj rozhodnutie pozitívne pre rodinu pána Franca,“ reagoval Roman Krpelan z prezidentskej kancelárie.

 

Ako môžte niekoho obviniť z nenávisti? Nenávisť sa nedá dokázať. To sú veľmi primitívne obvinenia z primitívnejších diskusií. Ale akosi sa to stáva a veľmi primitívnou módou, že sa ľudia vzájomne napádajú z údajnej nenávisti (a to takto primitívne aj novinári). Pritom doslova nenávisť by ste nemohli priradiť ani príbuznému zavraždených, keďže nikdy neviete, čo cíti, aké emócie môže alebo musí cítiť. 

 

Dokonca zachádzajú už tam, že rovno podsúvajú, prečo bude poškodené toto pozitívne rozhodnutie pre rodinu pána Franca, keď sa ich Kiska odvolá.

 

Mohli by sa brániť – Veď to sme sa len venovali faktu, jednému vedľajšiemu faktu, čo sa stalo po rozhodnutí súdu, ale ich článok je celý postavený na tomto vedľajšom fakte, alebo pre nich kľúčovom, ako sa to dá ešte v prospech ich Kisku zvrátiť a pre aký vedľajší fakt napadnúť takéto rozhodnutie súdu. Takže rovno si to dali aj do názvu článku, aby čitateľom ukázali, že ten súd bol vlastne zaujatý a nenávistný ku Kiskovi. A preto by malo byť toto rozhodnutie súdu spochybnené a zmenené – presne toto je cieľom takéhoto článku.

 

Výrazný podnadpis majú:

 

„Franc mal výpis o vlastníctve, keď už pozemky nemali byť jeho“

V čitateľoch to má vyvolať dojem – „nemali byť jeho!“

Zdôrazňujú práve tie spochybnenia, ako tie pozemky už nemali byť pána Franca. A kto rozhodne inak, kto rozhodne v neprospech ich Kisku, ako inak, musí Kisku a určite aj všetkých liberálkov nenávidieť. Veď majú oni aj iné myšlienkové pochody, ako že ich všetci nenávidia, keď im nenadržiavajú?

 

A rovnako aj SME. Tiež si rovno do nadpisu dali možnosti spochybnenia tohto rozsudku, lebo nebol v prospech ich Kisku. A rovno v podnadpise čitateľom oznamujú:

„Právny zástupca prezidenta SR nevylúčil, že voči verdiktu sa odvolajú.“

 

Presne takýmto zavádzaním o Kiskovi, aj SME aj Denník N lanárili Kiskovi voličov – aký to bude skvelý prezident proti zlodejovi Ficovi. A toto všetko o ňom ľudia netušili – Dane, Veľký Slavkov, výdavky na kampaň. Ešte aj tá kampaň bola podvodná. A napokon prezident, čo zastáva záujmy iných štátov. Nielen zlodej a podvodník, ale ešte aj národný zradca. Má naňho vôbec Fico? Nuž, ale servilní si ho oslavujú, asi pre nadšenie do rozdúchavania konfliktov s Ruskom a práve pre to vazalstvo. Že sa vyrovná aj podvodníkom a zlodejom, to je už len taký bonus, že on môže, lebo on je menší zlodej!

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/453498-dane-velky-slavkov-vydavky-na-kampan-kisku-preveruje-naka/

 

A vyprosím si obvinenie, že vás nenávidím, keď vám ho nabudúce nezvolím. Ja neviem, ako môžte niečo morálne vyčítať Smeru. Vy teda určite nie!

 

.

Nie som nič príliš

31.05.2026

To, aká som ja, vôbec nie je môj výsledok, ale výsledok výchovy mojej mamy. Moja mama bola ako z 5D. Keby bola farba, bola to tá najbielejšia biela – snehobiela. Bola mimoriadne cítiaca žena. Už som písala, že najviac jej k cíteniu pomohlo to, že nebola pekná ako jej sestry a preto zažila v živote veľa bolesti. Nič vo vás nevydoluje takú [...]

Môžete im opakovať, že na veľkosti nezáleží!

30.05.2026

Čo trápi štíhle ženy. Musím to napraviť, že som zradila tučné ženy o ktorých som písala, že sú príťažlivé a zrazu obdivujem štíhlu kamarátku ako Jackson. Potom si môžete myslieť, že som nebola úprimná a len ich utešovala, že ste pekné aj tučné! Preto dnešný článok bude o tom, čo trápi štíhle ženy a tučné o tom nemajú ani [...]

Ženský Jackson

28.05.2026

Mám kamarátku, ktorá lepšie vyzerá v 60-tke ako vyzerala v 20-tke. Tomu by ste neverili, ani ja, keby som to nevidela na vlastné oči, že teraz vyzerá lepšie než vyzerala voľakedy. Je to vlastne taká Xena dva ako ma vždy priťahovali silné a dominantné ženy. Prvýkrát som ju videla na našej svadbe, keď ako spolužiačka môjho muža prišla na našu svadbu na [...]

Sergej Šojgu

ONLINE: Kim poslal do Ruska šéfa rozviedky. Západ sa obáva, čo môže Moskva dať Pchjongjangu

01.06.2026 07:00, aktualizované: 07:40

Šéf severokórejských spravodajcov sa v Rusku stretol so Šojguom z bezpečnostnej rady.

d1 diaľnica bratislava trnava

Diaľnica do Košíc by prekreslila dopravu na Slovensku. Analytici ukázali mapy

01.06.2026 07:00

Kde by sa cestám uľavilo a ktoré regióny by naopak čelili väčšiemu dopravnému náporu?

Irán USA Izrael Útok

ONLINE: USA zasiahli iránske radary, Revolučné gardy hlásia útok na americkú základňu

01.06.2026 06:30

USA vykonali údery na radarové stanice v Iráne, ten útočil na leteckú základňu.

Russia Putin Unity Day

Málo novorodencov a krátka dĺžka života. Rusko vymiera. Zanikajú stovky dedín ročne. Zmení sa to po skončení vojny?

01.06.2026 06:00

Analytik Juraj Mesík poukazuje na to, že priemerná dĺžka života mužov v Rusku dosahuje 68 rokov, čo je na úrovni chudobných afrických štátov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,432
Celková čítanosť: 6634323x
Priemerná čítanosť článkov: 2728x

Autor blogu

Kategórie