Založ si blog

Dnes je v Európe Židom – ŽENA

Keď nezvládnem menej násilia, zvládnem viac násilia.

 

To je teória dnešných mužov?

 

„Mame vyše 500 teroristických činov v Európe, migranti znásilňujú naše ženy, páchajú trestné činy a naši politici sa tvária, že sú proti a potom podpíšu marakešsky protokol. Iba vtedy môžeme hovoriť že nám nič nehrozí, keď sa dištancujú a odvolajú našu účasť a záväznosť voči marakéšskemu protokolu. Tento protokol odmietlo jedine Maďarsko.“

Chmelár mu odpovedal:

„Vy tu hovoríte o migrantoch ktorí páchajú násilie. Na Slovensku páchajú násilie bieli extrémisti a nie moslimovia. Na Slovensku je problém s násilnou činnosťou bielych extrémistov.“

 

Ja by som bola strašne zvedavá, čo si dnes myslia liberáli a liberálkovia o kampani „každá piata žena týraná“. Veď to nie tak dávno, čo tiež kričali, že to nie je pravda a nemáme až takýchto mužov a zrazu ich máme pomaly všetkých?

Bez ohľadu na to, koľkáta každá to je, snaď už si teda uvedomili, že nejakých nebezpečných násilníkov tu máme a teda vôbec ich nebude až tak málo, než predtým muži tvrdili, že je to také celé vymyslené a len preháňané.

Áno, máme tu aj násilníkov, aj primitívnych, aj vzdelaných, keďže násilie nie je vlastnosťou len primitívnych mužov. Naopak, ťažšie je násilie dokázať pri inteligentných mužoch, čo ho nevystavujú všetkým susedom na odiv, aby boli ľahko stíhateľní.

A už s tým máme problém, že o tom aj Havran musí mať besedu, ako to riešiť, čo sa s tým dá robiť?!

Dokážeme zmeniť násilníkov, aby už nimi od zajtra neboli? A to sú muži, čo vyrástli v rovnoprávnej spoločnosti mužov a žien a od detstva počúvali, že ženu ani kvetinou neudrieš! 

Pomohlo im to, napriek správnej výchove od detstva? Napriek správnej osvete? Pomohlo im to za dvadsať – tridsať rokov života v civilizovanej spoločnosti?

Nie, ešte aj v takej civilizovanej spoločnosti máme stále čo robiť, lebo ani dvadsať, ani tridsať rokov v civilizovanej spoločnosti mnohým nestačí na prevýchovu, keď raz v rodine mali pochybné vzory, ktoré násilie umožňovali. Môžme teda povedať, že nestačí, aká je civilizovaná spoločnosť, pokiaľ človek v detstve a pokiaľ rástol, mal choré vzory o tolerovaní násilia v rodine. Že najviac rodina to určuje a podmienky v akých rástol!

Či nie preto sa vymýšľa prevýchova už od malička?

A odteraz budeme proti násiliu bojovať tak, že si budeme zaobstarávať mužov, čo mali vo výchove ešte horšie podmienky a ešte menej im hovorí civilizovaná spoločnosť? Ktorí už aj rástli do spoločnosti, kde ľudská nerovnoprávnosť je niečo normálne?

Tých by bolo treba koľko prevychovávať, keď ani v civilizovaných podmienkach to nejde ľahko, sedemdesiat rokov? Stotridsať, pokým si to osvoja a prijmú za svoje?

Rozhodne už nie v tomto živote, do ktorého sa narodili v podmienkach, že žena je menejcenný tvor a to je pre nich normálne a prirodzené, čo už u takého človeka až v dospelosti nezmeníte.

 

Práve preto, že už tu násilia máme dosť a máme čo s násilím riešiť, nebudeme si predsa ešte dovážať ľudí, pre ktorých násilie je samozrejmou súčasťou života. A nie preto, že sú menejcennejší, ale preto, že žili a narodili sa do takých podmienok, kde nie je povedomie ľudskej rovnoprávnosti a pre nich samotných sú iní menejcennejší!

 

To je pán Chmelár neodškriepiteľné, že týmto ľudom je rovnoprávnosť žien s mužmi úplne cudzia. A každý inteligentný človek vie, aké nenapraviteľné chyby dokáže napáchať zlá a škodlivá výchova, od malička k ľudskej nerovnoprávnosti, že to je prirodzené vnímanie sveta a mojich práv – niekoho ponižovať, môcť ponižovať, beztrestne znásilniť, rozhodovať o ňom, o jeho partneroch, o jeho živote.

Ako máte radi ženy na Slovensku? Zvládnu to? Pridáte im viac násilia a ešte viac neslobody, že to zvládneme, po vete, že UŽ TERAZ tu máme veľký problém s násilím?

To ho ako potom vyriešime lepšie? Už potom ho zrazu budeme zvládať?

Alebo nehovorí zdravý rozum, že potom ho bude ešte viac a ešte viac ho nebudeme zvládať?

Viete, že hovoríte aj za ženy, keď chcete byť prezidentom aj žien? A na ich rovnoprávnosti vám nezáleží, keď tú by ste im mali zabezpečovať?!

Prečo sa hovorí len o Židoch, ako sa Židia cítili byť menejcenní, keď ich ľudská rovnoprávnosť bola ohrozená?

Aj ženy, aj ženy sa už môžu cítiť aj v Európe ohrozené alebo menejcenné, keď muži takto riešia politiku, že je im to jedno a čo nezvládali predtým, ešte viac chcu zhoršiť, miesto zabezpečenia opaku.

Pán Chmelár, vy možno nie ste biely extrémista a môžte sa honosiť tým, že žiadnu ženu neutláčate, ale ako chránite ľudskú rovnoprávnosť žien, aby raz v Európe nežili ako Židia, ku ktorým sa postupne mohlo čokoľvek?

Vzhľadom na politika a prezidenta, toto by vás malo prvé zaujímať, lebo ľudská rovnoprávnosť je pre Európu základ a vôbec civilizovanej spoločnosti.

Nie zaoberaním sa právami mužov migrantov, ale v prvom rade žien a matiek!

Až tak, ako biely neextrémista mi nepripadáte. To je dosť extrémne, na to kašlať.

 

Iste boli „drbnutí“ ľudia, čo sa voľakedy zastávali Židov, keď bol o nich obraz – Čo sa im také môže stať? Veď ich len niekde inde odvezú!

Podceňovalo sa to, čo všetko im môže hroziť a čo sa im môže stať. 

Ja netvrdím, že ženám to, že ich dajú do vagónov, len že toho násilia na ich hlavy bude ešte viac. Len tu znásilnenie, tam znásilnenie, ďaľšie vraždy, ďalšia nerovnoprávnosť. Nezažili už toho ženy dosť? Keď sám hovoríte o násilníkoch, že už majú svojich?

Či to je len také štandardné násilie, čo môže byť? Či riešením nášho násilia už iné z horších podmienok už nebude? Či práve to už zbaví?

Ja presne tak, ako voľakedy ten drbnutý, čo sa zastával v takej spoločnosti Židov, hovorím teraz a je to to istéže DNES je v Európe Židom ŽENA. Dnes títo ľudia sú ohrození!

Prosím vás, nepovažujte to za prehnané, lebo to „prehnané“ sa aj pri Židoch vypomstilo a ľudská ľahostajnosť k nebezpečenstvu o iných je až neskoro našim svedomím.

Všetka česť mužom, ktorí aj keď nie sú ženami, dokážu sa o životy a ľudskú rovnoprávnosť iných báť. Presne tak, ako to dokázali aj niektorí ľudia, čo pritom Židmi vôbec neboli.

Tých Židov už dnes nezachránite, ale tie ženy môžte. Zas tu máte skupinu ľudí, čo môžte a zas môžte neuveriť, že by nejakú menejcennosť zvládnuť mohli.

Voľakedy žltá hviezda asi nebolo nič zvláštne, nad čím by sa vtedy ľudia pozastavovali. Presne ako dnes sa nepozastavujú, keď hoci aj dobrovoľne sa ešte aj zahaľujú. No stále je to znakom ľudskej nerovnoprávnosti, ku ktorej máme rovnakú citlivosť ako voľakedy k žltej hviezde – väčšina nemá!

To je akoby obhajovala žltú hviezdu pre ženy a škola im ju zakúpila. To je úplne jedno, či znak DISKRIMINÁCIE zavádza štát alebo náboženská ideológia na školách. Je to diskriminácia žien už od útleho detstva a navyše pre deti škodlivá aj psychicky – pre uvedomenie si sebahodnoty a sebaprijímania svojho tela ako ničoho nemorálneho a fyzicky pre nedostatok slnka a hygieny. Pod týmito nepriedušnými pokrývkami celého tela sa navyše môžu schovávať aj modriny a podliatiny, podľa ktorých môžme prísť na to, či nie je deťom ubližované. Tento viditeľný znak označuje ľudskú nerovnoprávnosť niektorých ľudí. V tomto prípade nemorálnosť ich tela.

Nikto nemá právo označovať inú skupinu ľudí za nemorálnejších len preto, že sa do tejto skupiny ľudí narodili. Liberálkom by to malo byť jasné, keď nie sú už zmagorení politickou korektnosťou už aj voči očividnej diskriminácii. Ani v mene náboženstiev sa nemôže diať.

 

„Za obhajobu burkín si nemecká ministerka vyslúžila kritiku“

 

“Najdôležitejšou vecou je pohoda detí, čo znamená, že všetci sa učia plávať,” vyhlásila Giffeyová, ktorá tiež pochválila prístup jednej školy, konkrétne Gymnázia J. H. Pestalozziho v meste Herne v spolkovej krajine Severné Porýnie-Vestfálsko, ktoré zakúpilo 20 moslimským žiačkam burkiny, aby nemohli odmietnuť zúčastniť sa plaveckého výcviku v zmiešanej skupine chlapcov a dievčat.

Gymnázium bolo za to aj z jednej strany kritizované, ale Giffeyová sa ho zastala, za čo tiež získala vlnu hnevu, a to tak od politikov, ako aj od ľudí na sociálnych médiách.

Jej stranícka kolegyňa, ministerka poľnohospodárstva Julia Klöcknerová jej vyčítala, že práve v školách by sa mali chlapci a dievčatá učiť rovnocennosti. Podľa Serapa Guelera, zástupcu ministra pre regionálnu integráciu krajiny Severné Porýnie-Vestfálsko vyslala Giffeyová “nesprávny signál” a jej názory predstavujú “neporozumenie tolerancie”.

Na Twitteri sa objavil odkaz: “Pani Giffeyová, integrácia takýmto spôsobom nefunguje! To je nesprávna cesta.”

 

„Aj vedúci nemeckej centrálnej rady moslimov Aiman ​​Mazyek pochválil Giffeyovej prístup ako “rozumný a pragmatický kompromis”.

Dlho bola „KOMPROMISOM“ aj ešte len žltá hviezda. Mnohí si mysleli, že to bude stačiť!

 

!

Centrum cenzúruje aj články z Postoja

11.09.2021

Centrum cenzúruje aj Postoj. Vyskúšala som, či sa dá poslať cez centrum Danišov článok z Postoja a nedá, znovu mi prišiel výhražný oznam, že vyhodnotia obsah môjho súkromného listu a odmietajú ho doručiť. Je to teda absurdné, aby si občania nemohli posielať obsah z Postoja! Akokeby Postoj bola nejaká alternatívna konšpiračná stránka. Zaujímalo by ma, či rovnako [...]

Prymula: „To, čo sa deje na Slovensku, to je skutočne experiment! „

10.09.2021

„Pokud totiž očkování proběhne, budou mít očkovací data ze Slovenska o očkování dětí obrovskou cenu, protože Pfizer bude moci data předložit americké FDA, že došlo k uskutečnění in vivo plošné studie v jedné zemí Evropské unie, konkrétně na Slovensku. A to bude silný argument pro to, aby FDA kývla a povolila vakcínu pro děti od 5 let i v USA. Kolik [...]

„Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška! “

07.09.2021

Matovič odkazuje ľuďom: „Tí, čo sa nezaočkujú, budú naďalej nosiť rúška!“ „Premiér Igor Matovič vyslovil svoju predstavu o tom ako prinútiť ľudí dať sa zaočkovať. Okrem toho, že zrejme bez očkovania, alebo PCR testu nebudú môcť cestovať do zahraničia, premiér navrhuje, aby nezaočkovaní ľudia nosili na Slovensku naďalej rúška.“ [...]

očkovanie v škole, Zvolen

Stredoškolákov zaočkovali priamo v gymnáziu

17.09.2021 20:15

Na pôde zvolenského Gymnázia Ľudovíta Štúra spustili v piatok očkovanie študentov.

lipšic

Lipšic má podozrenie, že ho sleduje SIS. Šeliga to chce riešiť na mimoriadnom výbore

17.09.2021 20:13

Špeciálny prokurátor pred piatkovým rokovaním Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť, na ktorý bol prizvaný, naznačil, že ho cestou prenasledovalo auto s neexistujúcimi 'ešpézetkami'.

Výbor NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa

Na Úrade inšpekčnej služby zrealizuje výbor poslanecký prieskum

17.09.2021 18:52, aktualizované: 19:42

Predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa o tom informoval po mimoriadnom zasadnutí k situácii v bezpečnostných zložkách.

Boris Kollár

Ak siahnete na Santusovú, povalím vládu, povedal údajne Kollár

17.09.2021 18:37

Premiér stretnutie nepoprel.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 973
Celková čítanosť: 3803019x
Priemerná čítanosť článkov: 3909x

Autor blogu

Kategórie