Schvaľovanie zákonov v mene náboženstiev

Každý, kto schvaľuje trestné stíhanie za interupciu, tak tým tú ženu odsudzuje a súdi.

 

Poviem príklad, nemôžem povedať, že som za trestné stíhanie pri slobode slova – náhubkový zákon, ale ja tých ľudí neodsudzujem.

Všetci, čo ho schválili, k nemu prispeli a podieľajú sa na odsúdení tých, ktorých postihne trestným stíhaním, teda doslova odsúdením.

 

Kto považuje potraty za vraždy, nemôže schvaľovať vraždy v prípade znásilnenia alebo poškodenia, inak by VEDOME schvaľoval niektoré vraždy nevinných alebo zdravotne postihnutých!

Čudujem sa cirkevníkom, ktorí sú schopní vedome schvaľovať niektoré vraždy, keď to považujú za vraždy!

 

Keď ten zákon prejde, tak v budúcnosti budú odsúdené aj matky a nikoho nezaujíma, čo bude s ich deťmi. Ako budú súdení ich manželia, keď súhlasili s potratom? Či tí už nie?

Keď ten zákon prejde, budú musieť rodiť aj deti – nebol určený vek. Vy ho viete? Kde je to uvedené?

Keď ten zákon prejde, budú musieť ženy rodiť aj za cenu straty zraku alebo vážneho zdravotného poškodenia, lebo predkladá sa zákon len v ohrození života. Oslepnutie nie je ohrozenie života a v Poľsku nútili aj také ženy rodiť.

 

Aj tak nepotrestáte bohatšie ženy, lebo tie si vybavia interupciu v zahraničí.

 

A najdôležitejší politický dopad pre budúcnosť:

 

„Osobitne na katolíkov v Národnej rade sa obraciame so slovami nám tak blízkeho poľského pápeža. Dávame Vám do pozornosti jeho slová v encyklike „Evangelium Vitae“, podľa ktorých katolík nemôže v prípade takéhoto hlasovania váhať a musí podporiť toto reštriktívne znenie zákona.“

 

Verte tomu, že keď sa raz bude rozhodovať v európskych parlamentoch v mene nejakej náboženskej encykliky, tak nabudúce to bude v mene Koránu a šarie, kedže moslimov bude viac a presne NA TOTO sa odvolajú, že či ich náboženstvo je horšie, keď v mene náboženstiev sa rozhoduje a nedá sa povedať, že nie.

V Európe sa tomu dá zabrániť len vtedy, keď na pôde európskych parlamentov nebudú platiť argumenty a odvolávanie sa na náboženstvá, pokiaľ ide o zákony pre všetkých.

 

Množstvo moslimov sa uzhodne na tom, že v mene šarie je cudzoložstvo trestným činom. Uzhodnú sa na tom úplne rovnako „s ohľadom na svoju vieru a svoje písma“. A keď môžu také argumenty platiť v mene katolíkov, môžu aj v mene moslimov tie ich.

Či niekto o tom ešte pochybuje, že čo môžu katolíci, by moslimovia už nemohli?  Pri rovnakých právach? Musíte sa rozhodnúť, či o tom bude rozhodovať počet veriacich alebo princíp, že náboženstvami sa argumentovať nemá. Keď si vyberiete počet, raz bude iný počet aj moslimov a iné názory, čo všetko ešte bude trestné. Ja ako veriaca by som nikdy svoju vieru iným nevnucovala a verím tomu, že na tomto stojí sloboda vierovyznania pre každého, aby sám žil podla svojej.

 

.

 

 

Citové a sexuálne traumy, ktoré ste spôsobili mužom!

11.05.2026

Tvrdia nám, že ženám sa páčia mužní muži. Dovolím si to spochybniť, lebo myslím si, že mnohým ženám sa páčia jemní muži pripomínajúci ženy. Napríklad mne sa vždy najviac páčili muži, ktorí niečim pripomínali ženy. Preto by mi boli sympatickí mnohí homosexuáli, dokonca aj transvestiti. Myslím ako ľudia, čo vedia o živote niečo viac. [...]

Verili znamená cítili

11.05.2026

Politika z duchovného hľadiska Rovnako ako všetko neexistuje, pretože tiež v rôznych verziách reality. Realita nie je jedna, ale ako keď nakrájate salámu. Vy sa takto nachádzate v rôznych realitách súčasne, v ktorých sa môžete pohybovať a bez toho, aby ste vedeli, že ste prehodili výhybku a podľa výšky svojej citovej vibrácie. Obrazne ako keď [...]

„Precitlivenosť“ tak ľahko nedobehnete!

10.05.2026

Páči sa mi, samozrejme ironicky, ako si katolíci myslia, že každý z nich ide do neba, ako si to na pohreboch hovoria. Do neba to znamená, že sa už nemusíte narodiť na tejto planéte alebo na horších úrovniach, lebo postupujete svojim cítením vyššie. Takže „precitlivenosť“ sa vám bude hodiť! Ostatní sa tu budú točiť dokola v [...]

Germany Reunification Celebration

Prečo chce Putin mať Schrödera za sprostredkovateľa? Ukrajinci si doňho rypli, že kde by možno sedel

12.05.2026 08:00

Predstava Gerharda Schrödera pri rokovacom stole je pre Ukrajinu neprijateľná, Nemci by ho však možno akceptovali, keby sa k nemu pridal ich prezident.

Benjamin Netanjahu

Po sankciách na izraelských osadníkov obvinil Netanjahu EÚ z morálneho úpadku: Robíme za vás špinavú robotu

12.05.2026 07:49

Izrael a USA odvádzajú za Európu špinavú prácu, keď bojujú v mene civilizácie proti džihádistickým šialencom, uviedol Netanjahu.

irán hormuzský prieplav tanker loď

ONLINE: Na Irán v horúcej fáze útočili aj Spojené arabské emiráty. Verejne sa k tomu nehlásia

12.05.2026 07:00

Počas ostrej fázy konfliktu USA a Izraelu s Iránom útočili na iránske zariadenia aj Spojené arabské emiráty, uviedol The Wall Street Journal.

odsun sudetských nemcov, 1946

Predák sudetských Nemcov Posselt nebude na zjazde v Brne hovoriť o Benešových dekrétoch, ale nesúhlasí s nimi

12.05.2026 06:30

Sudetonemecký zjazd sa uskutoční od 22. do 25. mája v Brne, bude prvýkrát v Česku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,406
Celková čítanosť: 6578043x
Priemerná čítanosť článkov: 2734x

Autor blogu

Kategórie