Toto nemyslíte vážne, že toto je mierumilovný pochod!

Som absolutne sokovana, co sa vydava za mierumilovny smutocny pochod za zavrazdeneho novinara:

„Po oficiálnom ukončení protestu 18:30 sa časť ľudí presunula pred Úrad vlády, kde kričali mafia, mafia, odstúpiť, do basy, nechceme Fica, vrahovia, niektorí lomcovali bránou. V mene organizátorov boli vyzvaní, aby prestali.

Video z piatku v čase 18:4518:55 02.03.2018 zdroj: Aktuality

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = 'https://connect.facebook.net/sk_SK/sdk.js#xfbml=1&version=v2.12'; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

Dav pred Uradom vlády

Posted by Aktuality.sk on 2. marec 2018

 

Toto nazyvate normalny smutocny pochod za zavrazdenych? Ved to uplne jasne smeruje k nasilnostiam s dalsimi obetami na zivotoch! Ale zvlast mladi, naivni ludia si asi myslia, ze su nesmrtelni a nezranitelni a uz nemoze dojst k dalsim obetiam.

Ja sa vas pytam, opozicni politici, vlastne dieta by ste teraz poslali lomcovat tou branou a kvoli zvrhnutiu vlady riskovat aj jeho smrt alebo vystrelene oko kvoli vymene vlady?

Toto je uplne jasne, ze ked sa toto bude diat a toto pokracovat, tak celkom iste budu dalsie obete! A chcete povedat, ze za to neponesu vinu ti, co organizovali ludi na uliciach?

Len celkom naivny clovek moze povedat, ze nevie, ako koncia protesty na uliciach. A ako sa aj zneuzivaju.

Existuju predsa peticie, alebo peticie agresivite mladych „praviciarov“ nestacia? Potom rozhodne nebudu intelektualnou elitou, ked si myslia, ze aj za cenu ludskych obeti!

Alebo naopak potrebujete dalsie obete?

.

Rozvody

25.08.2026

Človek si mnohokrát až po čase uvedomí, ako ho to, čo cítil, správne navigovalo. Keby som bola dala na také cítenie, mohla som sa rozviesť s mužom, keď som mala ešte len jedno dieťa. Prvýkrát by som bola videla bratranca na svadbe ako slobodná. Vaše nevedomie vie a dobre cíti, čo budete cítiť aj v budúcnosti. Ako som vo februári vedela na základe intuície, že v [...]

Reparát roku 2008

24.08.2026

Ja viem aj tému z roku 1990 (rok jeho nevery, presne ten čas). Mohla som sa rozviesť, keď mal ešte syn štyri roky a mala som len jedno dieťa. Ale ja som chcela udržať rodinu. Takže niekedy je dobré aj rozviesť sa. Stále len téma – Byť sám sebou a autentický. .

Ukradnutá báseň

24.08.2026

Napísala som mu báseň a veľmi si ju cenil, lebo nevedel, že všetky moje básne sú o ňom. No ja som si myslela, že to vie, že všetky sú len o ňom. To keď ste zamilovaný, tak si myslíte, že to musí byť vidno a preto sa sakramentsky ovládate, aby to až tak vidno nebolo. Pamätám si ako som tú báseň písala. Išla som spať, tak tam bolo o vankúši, čo mi pripomína, [...]

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,586
Celková čítanosť: 6773682x
Priemerná čítanosť článkov: 2619x

Autor blogu

Kategórie