Konzervatívci sa držia tejto nelogickej konšpirácie len preto, lebo to vyhovuje Trumpovej politike zatočiť s opačnou stranou

 

Rozčuluje ma, že sa Kirkova smrť spája s progresivizmom.

 

A to je dosť čo povedať, čo ja sústavne bojujem proti progresivizmu ako novej totalitnej ideológii!

 

 

Každá strana si svojho mŕtveho využije. (Preto si ho často aj sama zavraždí.) Pre každú je jej príslušník mučeník za ich názory. To isté robili progresívni novinári s vraždou v Teplárni a to ma rozčulovalo tiež. Títo novinári ignorovali, že sa ich vrah radikalizoval v komunikácii s Američanmi a nie v komunikácii so slovenskou cirkvou alebo na slovenských sieťach.

 

No teraz rovnako horekujú nad tým, že rovnaký debilizmus sa deje im, hoci to isté robili a dokonca novinári, že vytĺkali politický kapitál pre politickú stranu PS na tejto vražde!

A potom sa čudujú, že opační a už ani nie novinári to robia tiež. 

 

Ako ma to rozčuľovalo na jednej strane, rovnako ma to rozčuluje na druhej, lebo vždy som opakovala, že extrémisti sa navzájom roztáčajú a roztáčajú týmto extrémizmus na opačnej strane! 

Však preto sú aj hlupáci, že ho roztáčajú a sami sebe takto škodia, čo vyhovuje tým, čo z tých konfliktov profitujú! – vojnoví štváči, čo to zúročia do vojen alebo občianskych vojen

 

 

To je len konšpirácia, že Kirkova smrť súvisí s progresivizmom, pretože vraždy nie sú nič nové a nezvyčajné. A zvlášť slávnym ľuďom sa dejú, že sa nájde psychopat, čo ich zavraždí.

Že progresívci vyprovokovali aby v USA vznikol vrah, je nezmysel!

Konzervatívci sa držia tejto nelogickej konšpirácie len preto, lebo to vyhovuje Trumpovej politike zatočiť s opačnou stranou.

 

 

Paradoxne by sa mohli progresívci dištancovať od tejto vraždy tým, keby ich novinári poukazovali na oveľa logickejšiu konšpiráciu, že ho dal zavraždiť Izrael a Mosad, pretože začal masy ľudí odkláňať od proizraelskej politiky.

 

Ale médiá a teda novinári sa boja Izraela a Mosadu a neodvážili by sa ich obviňovať. Skutočne mocných sa totiž každý bojí!

 

Oni si trúfnu maximálne na Putina, pretože dobre vedia, kto je skutočne tak mocný, že ho nesmú kritizovať!

O Rusku si môžu spriadať konšpirácie, lebo dobre vedia, že Mosad má väčšiu moc než Putin, čo je len sluha prezident tých najmocnejších!

Ani Putin si nedovolí kritizovať najmocnejších oligarchov! On ich musí poslúchať, inak by ho vymenili a zbavili sa ho!

 

Takže novinári radšej budú počúvať, že Kirkova vražda súvisí s progresivizmom a nedovolia si žiadnu inú konšpiráciu! To len na nejakého Putina, čo len slúži ruským oligarchom s izraelskými pasmi.

 

Ale žnete, čo ste siali!

 

Pretože keby ste neboli extrémisti, keby ste roky vlastným extrémizmom neroztáčali opačných extrémistov, tak dnes proti vám nestoja týmto namnožení extrémisti!

A ktorí robia v zneužívaní vraždy len to isté, čo vy!

 

 

=====

 

Preto je dôležité neroztáčať extrémizmus a patriť k zdravému stredu!

 

 

Tým, že patríš k zdravému stredu – bojuješ proti extrémizmu najúčinnejšie, aby sa neroztáčal!

 

 

Takže si odpovedzte na otázku – Čo a kto konkrétne je pre vás zdravý stred?

 

Kto je pre vás predstaviteľom zdravého stredu?

 

Viete to vôbec povedať?

 

 

 

Pre mňa je predstaviteľom zdravého stredu Chmelár a Draxler. A práve preto som ich aj najviac uznávala, že dokázali udržiavať zdravý stred, ktorý bol kritický na obidve strany!

 

Obidvaja kritizovali nielen progresívcov ale aj konzervatívcov!

 

 

 

A koho máte vy, že kritizoval nielen konzervatívcov ale aj progresívcov a ich extrémizmus??????

 

 

Ak takých nemáte, tak nepredstavujete zdravý stred, ale ten extrémizmus, ktorý vám roky roztáčal ten OPAČNÝ!!!

 

 

 

====

 

Čo keby ste už naozaj začali bojovať proti extrémizmu a našli niekoho, kto pre vás bude predstavovať zdravý stred a bude už konečne kritizovať nielen opačných ale aj vašich?

 

 

 

.

Dezolát v EÚ a spiaca Uršula

11.12.2025

Kde bolo, vieme kde bolo, žil raz zlý kráľ, čo bol namyslený na svoju morálku. Každý deň sa obzeral v novinách a pýtal sa novinárov: Kto je najkrajší a najmorálnejší na svete? Ty, jeho jasnosť progresívna, si najkrajší a najmorálnejší a nikto na celom svete nemá takú morálku a krásu ako ty, čo nás volíš! A medzitým dorástol v kráľovstve [...]

Daniš: „Americké elity robili (vychovávali) celé dekády z európskych kádrov idiotov. „

11.12.2025

Výborné zhrnutie od Daga Daniša – Marker: Američania urobili z Európanov úplných idiotov „Nová bezpečnostná stratégia Spojených štátov je k Európe krutá. Nie preto, že by bola nepravdivá. Práve preto, že je pravdivá. A so zamlčanou pointou. Áno, s Európou je to zhruba tak, ako to tvrdí americká vláda. Je mimo globálnej reality, [...]

Masové hroby ako rozbuška tretej svetovej

10.12.2025

Láska moja aj dnes mám pre teba kyticu výrokov Mečiara. Ako sa trasú babky demokratky za plentou môjho diára. Vykopané hroby ma desia, minulosť vo mne zostala, nepýtaj sa ma na Buču miesto v nej si dostala. Ja som ako tvoj čašník keď sa káva podáva, srdce z mlieka a sušienka, čo sa zle otvára. masové hroby Buča [...]

Venezuela, tanker

Jedna nestačila. USA chcú zhabať ďalšie lode s venezuelskou ropou

11.12.2025 20:52

Spojené štáty sa chystajú zabaviť ďalšie lode prevážajúce venezuelskú ropu, uviedla agentúra Reuters s odvolaním sa na svoje zdroje.

vojna na Ukrajine, Siversk

Padá ďalšia ukrajinská bašta? Rusi: Dobyli sme Siversk. Ukrajinci: Mesto je stále v našich rukách

11.12.2025 20:22

Ďalšia dôležitá ozbrojená bašta ukrajinských síl, mesto Siversk, je v ruských rukách, tvrdí Moskva. Kyjev to odmieta.

rubeľ, Rusko, Moskva

Štáty EÚ našli cestu, ako siahnuť na ruské aktíva, obídu právo veta a Orbána. Začnú s neobmedzeným zmrazením ruských peňazí

11.12.2025 18:25

Nemecko a ďalšie štáty EÚ sa dohodli, že väčšinovým hlasovaním vytvoria právny základ pre využitie ruských štátnych aktív na podporu Ukrajiny.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,144
Celková čítanosť: 6296892x
Priemerná čítanosť článkov: 2937x

Autor blogu

Kategórie