„Peter Bielik sa vyjadril k pani „Referendum“, ktorá žiadala, aby bol jej trapas z relácie vymazaný. Vlastne je na vine on! „

 

Písala som, že „liberáli“ sú teraz ticho, keď sa ich organizátorka protestov zhovadila 100x viac než Šimkovičová s krojom, svojim obrazom v SNG alebo otázkou „A vy ste kto?“ A že sa nedožijem, aby si Fero Joke spravil srandu aj z „progresívnych odborníčiek Nememorujeme“, keď si robí srandu z rôznych profesií žien.
No skutočnosť je neuveriteľne progresívna, keďže oni nezostali ticho, ale naopak útočia a znova hejtovaním na Bielika, že zhovadil ju on tým, že to nevystrihol a nezatajil!
 
Naozaj to vypovedá len o ich arogantnej namyslenosti, že keď sa naša zhovadí, na vine je Bielik, že sa to ľudia vôbec dozvedeli! Mali sa to nedozvedieť! Lebo my by sme našu hlúposť scenzúrovali a on ju nescenzúroval v ich prospech!
On si jej hlúposť dovolil nezatajiť!
 
A teraz ho hejtujú ako svojho kolegu moderátora, ktorého vyštvali až k výpovedi z relácie za to, že nebol na Fica tradične progresívne agresívny a dovolil mu rozprávať bludy!
Keď mohla hovoriť bludy ich organizátorka protestov, tomu sa už teda nepotešili. On je na vine, že ich hovorila!
On je na vine, že majú takúto hlúpu hlavnú organizátorku protestov, lebo ju neupravil na múdru! Ona tiež len nememoruje a nebola voliť v referende za vstup do EÚ!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
„Štasselová presviedčala Bielika a mýlila sa
Lucia Štasselová poskytla rozhovor televízii Spark, pre ktorú dnes pracuje aj známy moderátor Peter Bielik. Štasselová je spoluzakladateľka OZ „Mier Ukrajine“ a členkou Progresívneho Slovenska. V Bratislave je súčasťou Teamu Vallo. Štasselová sa v rozhovore s Petrom Bielikom strápnila, keď ho opakovane presviedčala, že Slovensko do európskych štruktúr nevstupovalo cez referendum.
Jej výroky z relácie obleteli internet a progresívna aktivistka teraz iste nemá zo seba dobrý pocit. Ten však nemajú ani jej priatelia a fanúšikovia. Tí sa rozhodli „osladiť“ Petrovi Bielikovi život. Bielik sa so svojimi skúsenosťami s liberálmi podelil na sociálnej sieti LindedIn, na ktorej pôsobí.
Nikdy nebudem z relácie vystrihovať
Peter Bielik dal jasne najavo, že nikdy nikomu ani neškodil, ale ani nepomáhal, a vystrihovať z relácie niečo iba preto, že respondent sa mýlil, nikdy nebude.„Nerozumiem prečo ma niektorí ľudia obviňujú za to, čo povedala nesprávne v rozhovore pre Televízia Spark pani Lucia Štasselová o referende o vstupe do EÚ (a NATO). Vraj sme to mali vystrihnúť lebo sme sa tak dohodli. Pravda je však taká, že sme sa dohodli len na tom, že odstránime pasáž v ktorej som jej navrhol, aby sme prerušili nahrávanie a išli si overiť fakty (čo v tej chvíli odmietla). V rozhovore samotnom som ju niekoľkokrát upozornil, že nehovorí pravdu, ale žiaľ, ona trvala na svojich slovách. Keby som chcel byť na ňu zlý, tak sa opýtam či sa vôbec na referende o vstupe do EÚ zúčastnila a ako hlasovala. Radšej som si však kusol do pery …
Ak si to niekto predstavuje tak, že po nahratí rozhovoru si s respondentom sadneme a vystrihneme všetko v čom sa mýlil, klamal, kde vyzeral zle atď, tak je to strašná predstava. Nikdy som to neurobil a nikdy ani neurobím,“ napísal Bielik na LinkedIn.“
.
.
.
.
.
.

Prijme Fero Joke výzvu alebo nikdy neparoduje „uvedomelé progresívne odborníčky“?

 

To by mohla byť taká krásna scénka!

 

Čakáme na ňu a na aspoň jeho objektívnosť pri parodovaní žien a ich profesií! Zarúbať odvážne statočne aj vyššie a aj do našich ľudí! Čakáme na progresívne moderátorky a progresívne aktivistky – novinárky! Na to, ako uvedomelo skáču po dezolátoch, že im nedovolia ani dohovoriť. Alebo ako sa medzi sebou hejtujú, keď vybočia z radu!

 

Aké sú smiešne také „intelektuálky“, ktoré odstrašujú divákov a čitateľov!

 

 

MAJA, POSTRACH MARKÍZY – Paródia na starostku obce Fekišovce

 

 

 

 

Nemali to isté, len na vyššom leveli aj v SND a na progresívnej kultúre?

 

 

 

 

 

 

 

Na Jaurovú by sa nedalo? Stačí väčšia paruka!

 

 

Liberáli by si robili srandu z obidvoch strán a nebáli by sa našich! To len totaliťáci toho nie sú schopní!

 

 

 

Alebo progresívcov sa už bojí ako my všetci, lebo nie sú liberáli?

 

 

 

.

Ale veď my vieme, aká je teraz česká polícia povinne „vyspelá“ a „kultivovaná“!

16.07.2025

Slovenská polícia vrazila dýku do chrbta českej polícii tým, že nezverejnila ich pravdepodobné presvedčenia! Držte sa pokynov Šnídla z Denníka N a overujte si informácie z Denníka N, aby ste ako ich čitatelia všetkému slepo neverili! Draxler dnes: „Realita v zrkadle kaviarne: minulý rok sa kaviarenské média snažili naznačovať, že [...]

Novinári mainstreamu všade šíria dezinformáciu, že Trump navrhoval Zelenskému aby zaútočil na Moskvu, aby eskalovali vojnu v Európe!

16.07.2025

Kde si teraz preverujete zdroje a informácie, čo kážete len „dezolátom“? Čítate aj niečo iné než len konšpiračných novinárov mainstreamu v službách Deep State, ktorí šíria manipulatívne dezinformácie? Či zas im len SLEPO veríte a pritom z takejto slepoty obviňujete nás? Novinári všade šírili dezinformáciu, [...]

Trumpovo napojení na Putina skrze Chabad Lubavitch

15.07.2025

len čo ma zaujalo „Vladimiru Putinovi trvalo uchopení moci pět let, a to přišel do funkce z rozhodnutí svého předchůdce Borise Jelcina, který mu odklidil všechny hlavní překážky z cesty. Jenže i tak musel Vladimir Putin zvládnout a zkrotit vliv ruského Deep State na Kreml, který je reprezentován plejádou oligarchů, především židovského původu, [...]

Hublot, krádež

Kriminalita na Slovensku klesla, pomohli aj zmeny v Trestnom zákonníku

16.07.2025 17:17

Vyplýva to zo správy slovenskej prokuratúry o jej činnosti za rok 2024.

Trump, Melania

Putin sa Trumpa (zatiaľ) nebojí. Omotá si ho opäť okolo prsta?

16.07.2025 15:38

Dá sa predvídať, čo urobí Donald Trump a či sme svedkami skutočného obratu, čo sa týka jeho prístupu k Rusku a Ukrajine?

policajná akcia v Dnipre, Ukrajina, Polícia SR

Nôž do chrbta: Česká polícia zúri, Slováci vraj parazitovali pri zásahu na Ukrajine

16.07.2025 15:30, aktualizované: 16:14

Slovenskí policajti sa k prípadu len nejako pritrafili, tvrdia ich českí kolegovia.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,947
Celková čítanosť: 6065924x
Priemerná čítanosť článkov: 3116x

Autor blogu

Kategórie