Naozaj ako keď horí Trója

 

Nie je to preto, že bol mladý, ale že bol muž, ktorý mi naozaj pomohol hoci ja som nebola žiadna krásna Helena ale žena s tromi deťmi, ktorá sa nemala kam podieť z úrazovky. Na ktorú ma zaviezol on! Môj syn bežal k nemu o pomoc, nie k iným. Nebolo žiadne miesto v krízovom centre. Už aj keď sme boli v krízovom centre a prišla tam ďalšia žena s deťmi, nemali ju kde dať a ja som preto spávala v spoločenskej miestnosti, ani izbu som nemala.

 

A doma povedal, že keď mi nepomôžu, on odchádza z domu a pohádal sa kvôli tomu s rodičmi aj s bratom. Zbalil sa a odišiel, aby mi pomohol skrývať sa, lebo manžel mi chcel zobrať deti a pravnička povedala, že kto si ich ukradne, ten ich bude mať a môžem ich neuvidieť aj dva roky pokým to rozhodnú súdy.

 

O tomto som písala, nie že mi nastavil latku, že chcem mladšieho a krajšieho, ale muža, čo mi pomôže v reálnom živote a nie výpomocným sexom akokeby to bolo len zabitie poličky.

V živote naozaj na mne záležalo len týmto dvom mužom s ktorými som mala vzťah, iní chceli len snívať alebo zažiť sex.

 

 

 

 

Dobre sa to pozerá vo filme, čo? Ale v realite je to na samovraždu. Znamená to žiť na úteku, sústavne prežívať stresy. Chodiť z jednej sociálky na druhú, lebo pre byrokraciu zrazu nikde nepatríte. Znamená to sťahovať deti z miesta na miesto. 5krát sme sa sťahovali a trikrát deti menili školu. Všetko to zabezpečoval autom on. A ja som sa mala zaňho hanbiť.

 

Ale keď som mala malé deti a nikto potom mi už nepomohol lebo teda muži neboli ako on, tak som si povedala: – Keď mi nikto nepomôže a ja to zvládnem sama a potom sa o mňa budú muži zaujímať, keď už nepotrebujem pomoc, potom už bude neskoro a nedám im šancu.

Napriek tomu som im šancu dávala, ale nie k tomu, aby ma len využili na sex.

 

 

 

.

Z ríše fantázie 2

22.03.2026

Upozorňujem, že toto bude len erotická fantázia ako v prvej triede na gympli. Ako vznikla jedna pesnička, ktorú poznáte. Jeden bloger napísal, že je zamilovaný, ale nenapísal do koho. A ja neviem prečo som bola taká hlúpa a namyslená, že som si myslela, že do mňa. Ale veď do nejakej musel byť. Takže taká existovala. Potom som si s ním písala lebo písal [...]

Čí je to očistec?

22.03.2026

Nádych Každú noc sa budím s tým, že sa neviem nadýchnuť, na zástavu dýchania. Vraj je to príznak že sa niekto blíži. Už dávno mám zimomriavky a tlak na hrudi bez príčiny, keď vraj ustupuje. No zakaždým mi to pripomenie teba, keď si už nemohol dýchať. Posledný príznak tvojho života. [...]

Byli to, byl to

21.03.2026

.

golob

Slovinské voľby rozhodlo pár tisíc hlasov. Premiér Golob zaknihoval veľký obrat a vyhral

22.03.2026 21:54, aktualizované: 22:58

Pre Golobovu stranu ide napriek triumfu o zdvihnutý varovný prst. Pred štyrmi rokmi zdolal Janšu suverénne.

mnichov

SPD po 40 rokoch prišla o Mníchov, primátorom prvýkrát „zelený“. Médiá hovoria o senzácii

22.03.2026 20:15, aktualizované: 21:38

Súčasný primátor mesta Dieter Reiter uznal porážku. "Spackal som to, bola to moja vina," povedal svojim priaznivcom.

protest autodopravcov

Sme na hrane, niektorí už odstavili. Kamionisti žiadajú štát o pomoc, inak budú štrajkovať

22.03.2026 19:55

Máme informácie, že Slovnaft pozastavuje všetky zľavy pre motoristov, o mesiac už nemusí byť na pumpách ani ADBULE, tvrdí UNAS.

Robert Golob

50 litrov na deň. Slovinsko obmedzilo tankovanie, premiér povolal armádne cisterny

22.03.2026 19:06

"V Slovinsku je dostatok paliva, sklady sú plné a nehrozí nedostatok paliva," vyhlásil Robert Golob.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,302
Celková čítanosť: 6441956x
Priemerná čítanosť článkov: 2798x

Autor blogu

Kategórie