SME Balogová: „Robert Fico so svojou bežnou hladinkou namosúrenosti oznámil: ak má Európa skapať, tak nech skape, keď nerešpektuje tradície. „

 

V tomto mi tá akože novinárka pripomína môjho domáceho násilníka. Domáci násilníci totiž všetko neuveriteľne prekrúcajú a z viet, ktoré ste mysleli celkom inak, vyrobia neuveriteľným prekrútením niečo, že otvárate len ústa, čo!

 

Násilníkovi, môjmu exmanželovi som raz povedala na mizerne malé alimenty 100 eur na dieťa aj to nie vždy (priznanú súdne som mala na všetky deti nulu, lebo som sa ho bála, že inak by ma prenasledoval), lebo mnoho mesiacov a dva roky mi vôbec nezaplatil (za trest, že mu zobrali vodičák a ja som nevyužila, že ho môžem kryť), že keby zomrel, tak štát by jeho dcére dal viac než jej vlastný otec! Že sirotské by bolo vyššie od toho, čo jej dáva vlastný otec!

 

Ale on si to prekrútil ala Balagová ako to novinári ako násilníci bežne robia a odvtedy opakoval, že ja si želám jeho smrť!

Teda, že si želám sirotské od štátu!

 

Ale keď sa upil k smrti, naozaj to sirotské bolo vyššie než čo jej otec platil za života.

 

To ale neznamená, že som si priala aby sa upil k smrti. Bolo to len smutné konštatovanie, že aj štát by jej dal viac, čo štát pomáha mizerne málo.

A tak sa mala naša dcéra aspoň počas VŠ finančne lepšie, lebo už bola polosirota.

 

 

Iných kritizujú, že nevedia čítať s porozumením a novinári sú tu ukážkou, že nevedia ani počúvať s porozumením, ale všetko, skoro úplne všetko prekrúcajú ako domáci násilníci!

 

Nemá to ani logiku, aby si Fico želal skapanie EÚ. Ak to neviete, skonštatoval fakt, že a už neviem na čo všetko EÚ skape.

Aké slovo na to použil, mňa zaujíma asi tak, ako či Matovič povedal nejakej žene v parlamente, že je nadržaná alebo aj čo.

 

Ale novinári hecujú svojich tupých čitateľov takýmito debilnosťami, že mesiace riešia miesto informovania občanov, či Blaha povedal len americká alebo agentka alebo iný nadržaná alebo aj čo.

 

A ich tupým čitateľom to stačí, lebo radi sa hecujú navzájom ako babky pred kostolom, že kto každý je od nich menejcennejší!

 

 

 

EÚ sa rozpadne, milá nadržaná… a práve vďaka vojnovým štváčom novinárom, čo za misu šošovice pomáhali provokovať vojnu s Ruskom, bez „novinárov“ by to nešlo. Na toto isté ich potrebovali aj pred Irakom!

 

Či niekto povie skape, po státisícoch obetí detí vo vojne, ktorú ste provokovali, to bude jedno.

 

 

 

Ale to ste vy, intelektuálny planktón. Hráte sa na morálku pri slove skape a tisíce mŕtvych detí vás nezaujímajú ako v Gaze!

 

Nikde, len to čo dostaneš ako lokaj, čo také nemorálne nie sú ani prostitútky lebo tie predávajú len vlastné telá!

 

 

 

 

.

Môžete im opakovať, že na veľkosti nezáleží!

30.05.2026

Čo trápi štíhle ženy. Musím to napraviť, že som zradila tučné ženy o ktorých som písala, že sú príťažlivé a zrazu obdivujem štíhlu kamarátku ako Jackson. Potom si môžete myslieť, že som nebola úprimná a len ich utešovala, že ste pekné aj tučné! Preto dnešný článok bude o tom, čo trápi štíhle ženy a tučné o tom nemajú ani [...]

Ženský Jackson

28.05.2026

Mám kamarátku, ktorá lepšie vyzerá v 60-tke ako vyzerala v 20-tke. Tomu by ste neverili, ani ja, keby som to nevidela na vlastné oči, že teraz vyzerá lepšie než vyzerala voľakedy. Je to vlastne taká Xena dva ako ma vždy priťahovali silné a dominantné ženy. Prvýkrát som ju videla na našej svadbe, keď ako spolužiačka môjho muža prišla na našu svadbu na [...]

Film Lepota poroka – Krása neresti

27.05.2026

Našla som ten film z roku 1986: „Komediální drama srovnávající sociální a životní rozdíly tradičního života v horské středozemské vesnici a konzumního stylu v rekreačním středisku na černohorském pobřeží. Mladá tradičně vychovaná žena, opouští rodné stavení a následuje muže na černohorské pobřeží Jadranu, kde si má přivydělat během [...]

pochovanie Melynk s manzelkou

Melnyk, ktorého Zelenskyj umožnil pochovať pri Kyjeve, oceňoval Hitlera. Vravel o križiackej výprave proti Moskve

30.05.2026 15:18

„V nemeckých vojakoch vidíme tých, ktorí pod vedením Hitlera vyhnali boľševikov z Ukrajiny. Sme povinní im pomáhať," zdôrazňoval Andrij Melnyk.

Jiří Just, Pravda vo svete

Pravda vo svete: Rusi si na vojnu zvykli. Západ podceňuje schopnosť Ruska adaptovať sa na sankcie, hovorí Jiří Just, žijúci v Moskve. Za zlom považuje rok 2012

30.05.2026 14:25

Jiří Just: Moskva dnes nepôsobí ako mesto vo vojne, je to však len ilúzia. Politológ opísal život v ruskej metropole.

Putin

Putinových utajovaných synov vychovávajú ľudia zo Západu. Uniknuté dokumenty odhalili, že z nich chce mať vzdelaných Európanov

30.05.2026 12:40

Pestúnky netušili, pre koho pracujú. Ich hlavnou úlohou bolo, aby deti hovorili po anglicky a nemecky na úrovni „vzdelaných Európanov“.

putá, polícia, zatknutie, zadržanie

Polícia zadržala medzinárodne hľadaného Gruzínca, na Slovensku sa ukrýval pod zmenenou identitou

30.05.2026 11:42

Na muža bol Gréckom vydaný európsky zatýkací rozkaz, podozrivý bol z vlámania sa do domu a krádeže šperkov za vyše 20-tisíc eur.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,431
Celková čítanosť: 6629655x
Priemerná čítanosť článkov: 2727x

Autor blogu

Kategórie