„Preto nestíhajú Naďa lebo robia to isté čo urobil Naď“

 

Možno ste už videli video, ktoré dal Kamenský. Ak nie, tak si ho pozrite:

 

 

 

 

Mňa z toho zaujíma to, že Kamenský tvrdí, že Slovensko má zaplatiť odmínovanie toho, čo si Ukrajinci zamínovali, aby tadiaľ mohla prejsť armáda do vojny, lebo cez zamínované územia nemôže. 

 

To dáva logiku, že pokiaľ chce západ vojnu s Ruskom, môže mať záujem o odmínovanie Ukrajincami zamínovaných území, aby tadiaľ mohla prejsť vojenská technika do vojny.

 

Ja som pomoc pri odmínovaní videla tak, že pomôžeme Ukrajine napriek tomu, že je tu konsolidácia, aby mohli po vojne žiť v bezpečnom priestore.

Ale veď na Ukrajine nie je mier a chcú tam vojnu, tak načo chcú odmínovať, čo si zamínovali, keď chcú pokračovanie vojny?

Keď to chceli mať do vojny zamínované a vojna pokračuje, načo si to zamínovali, keď to neplní žiadny vojnový účel?

Prečo si to chcú odmínovať, keď nie je koniec vojny?

 

Z toho mi vychádza len to, že keď tam nie je mier a nechcú mier, tak chcú odmínovanie využiť len na prechod vojnovej techniky zo západu do vojny!

 

A s tým ja nesúhlasím, preto Smer už voliť nebudem, lebo týmto chce pomáhať západu do vojny a potom sa im nedá veriť, že nebudú chcieť vojakov a našich Slovákov posielať do vojny!

Takže Smer nebudem voliť už z dvoch dôvodov. Za prvé súhlasili s nenormálnym zbrojením nad 2 % a teraz chcú podporovať vojnu odmínovaním pre vojnu a prechod vojenskej techniky. 

Ak to nie je pravda, prečo sa odmínovanie nerieši až po konci vojny?

 

A toto máme zaplatiť my, ktorých tu ožobračujú konsolidáciou. Ako majú občania chápať, že majú mať konsolidáciu, keď majú platiť aj odmínovanie v cudzom štáte na pokračovanie vojny? To predsa nie je odmínovanie do mieru!

 

Budem voliť stranu, ktorá odmieta zbrojenie nad 2 %, ktorá nebude doma konsolidovať a zároveň chcieť od občanov aby platili vojnu v cudzom štáte!

Navyše stranu, ktorá chce vystúpenie z vojenského spolku EÚ do vojny v Európe.

Ak taká strana vo voľbách nebude, nebudem voliť.

 

 

Ja s akýmkoľvek podporovaním vojny nesúhlasím. A ešte pri drzosti, keď občania majú platiť to, čo rozkradli politici!

 

Nech si vás alebo progresívcov volia hlupáci, čo chcú platiť aj konsolidáciu aj vojnu v Európe!

 

 

 

.

Pri delení dvoch svetov

31.03.2026

Máš toľko miesta ako v dlani. Máš toľko času, že už žiadny. Lúčime sa do dvoch svetov, ktoré sa vždy dotýkali. Snáď niekedy využiješ šancu. A ja ťa potom zachytím. Ako malú rybku, čo prepadla sieťou. .

Vráť sa

31.03.2026

Rozlúč sa s tými, čo žijú chlebom. Vráť sa domov dlhou cestou so znamením seba. Kde šepot lístia budúcnosť istí, DO PRÁZDNA. .

Russia Ukraine War

Zelenskyj zarobil od štátu za celý rok menej peňazí, ako slovenský prezident poberá mesačne

31.03.2026 14:30

Volodymyr Zelenskyj vlan zarobil z výkonu svojej funkcie 336-tisíc hrivien. Koľko je to eur a koľko peňazí mal ako čistý príjem po zdanení?

Juraj Krúpa a Mária Kolíková

Polícia zlyháva pri bankomatovej mafii, je to dôsledkom situácie v zbore, kritizuje SaS

31.03.2026 14:13

Krúpa bude žiadať, aby prezidentka PZ a minister vnútra prišli na brannobezpečnostný výbor a informovali o reálnej situácii v PZ a ako sa mieni riešiť organizovaný zločin a korupcia.

Sergej Lavrov

„Boj na život a na smrť.“ Lavrov hovorí o hrozbe novej svetovej vojny

31.03.2026 13:45

Lavrov v utorok tiež vyhlásil, že svet sa nachádza uprostred reštrukturalizácie globálneho poriadku.

Pete Hegseth

Hegsethov realitný maklér chcel pred začiatkom vojny s Iránom investovať do zbrojárov

31.03.2026 13:22

Pentagon správu poprel a požaduje jej stiahnutie.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,317
Celková čítanosť: 6459755x
Priemerná čítanosť článkov: 2788x

Autor blogu

Kategórie