Režisér Robin Kvapil: „Ako Rajchl dost podobne vypadají varlata chlapu 70 plus. . . „
22. septembra 2025 21:29,
Prečítané 119x,
malinova,
Nezaradené
V minulom článku som nedala ukážku ako primitívne sa vyjadruje režisér Robin Kvapil – ten režisér, čo natočil film o troch „dezolátoch“ a vydáva ich za všetkých občanov Česka aj Slovenska, ktorí s jeho názormi na príčiny vojny na Ukrajine nesúhlasia.
Toto nie je nejaká stará ukážka, ale čerstvá predvolebná ukážka jeho primitivizmu, aký zvyknú progresívci kritizovať len na iných a ani v tomto sa nepozrú na seba!
On má nielen amputovanú empatiu pri genocíde, ale aj nejakú elementárnu slušnosť nevysmievať sa z iných ľudí pre ich vzhľad. A keby bol nejaký krásny, ale sám vyzerá s tým bambuľatým nosom a tučnotou ako cár báťuška z ruskej rozprávky Krásna Varvara. Paradoxne ako čistý Rus!
A s týmto má drzosť vysmievať sa zo vzhľadu iných!
Čo myslíte, čo robil v tretej triede na ZŠ? Tiež sa vysmieval zo spolužiakov ako z menejcenných dezolátov a len mu to zostalo?
Nabudúce, keď budete kritizovať Filipa Sulíka za vulgárne nadávky, spomeňte si na Kvapila a jeho vulgárne nadávky!

..
.
04.11.2025
Ešte je veľmi dôležité dodať ako každý násilník spracuje to, že jeho obeť sa s ním chce rozviesť. Je to veľmi poučné aby ste chápali prečo sa progresívni novinári teraz oháňajú ruskou propagandou a Putinom. Žiadny násilník si nepovie, že on sám zlyhal a jeho žena sa s ním chce rozviesť preto, že bol násilník. To by si musel [...]
04.11.2025
Toto mi Struhárik ako admin na Denníku N napísal medzi iným v roku 2016, lebo o tomto som písala vo svojom prvom článku na Pravde, že na konštruktívnu kritiku reagoval arogantne, že na to nemá „štúdie“! To je tak pre nich typické, že aj na to, či tu prúdia migranti viac muži alebo viac ženy s deťmi, používali na propagandu len zmanipulované [...]
02.11.2025
Keď chcete mať morálny obraz o politickom aktivistovi Matúšovi Kostolnom, ktorý je šéfredaktorom politickej strany Progresívne Slovensko v ich novinách, musíte si uvedomiť, že v prvom rade ide o vojnového štváča, ktorý profesionálne pracoval ako novinár na vojne v Iraku, aby zmanipuloval ľudí do schvaľovania tejto vojny na základe mediálnych klamstiev. [...]
Celá debata | RSS tejto debaty