CO BUDE NÁSLEDOVAT: „2) Pravděpodobné jsou islamistické teroristické akce pod falešnou vlajkou v Evropě, které se hodí na Írán, aby Evropa byla „motivována“ přímo pomáhat Izraeli. „

 

Z tohto sa dozvedáme aká bude ďalšia domáca úloha novinárov:

 

 

Najprv sa sionisti postarajú o islamistické teroristické akcie pod falošnou vlajkou v Európe, ktoré sa hodia na Irán…

aby zatiahli Európu do vojny.

 

Ale kto sa postará o to hodenie na Irán?

Ako sa to dozviete, že je za ne zodpovedný Irán?

 

Nie len cez médiá?

 

 

Takže už teraz vám môžeme, novinári, oznámiť, že vašou následujúcou úlohou bude vypisovať v médiách a hlásiť nám z televízií, že teroristické akcie, ktoré sa ešte nestali, má na svedomí Irán!

Vlastne je to vtipné, že hoci sa to ešte nestalo, už teraz môžeme vedieť o čom nás predajní novinári budú presviedčať manipulatívne v budúcnosti.

 

Už teraz vieme, čo budete písať!  Že tie teroristické akcie, ktoré sa ešte len stanú, že za ne môže Irán!

Už teraz vieme, k čomu máte manipulovať ľudí nabudúce!

 

Keď k vám takáto úloha dorazí do redakcií nabudúce, spomeňte si, že to bolo naplánované skôr ako tie teroristické akcie!

A že tie obete povraždili preto, aby novinári mali zámienku prečo to píšu!

 

 

Aké je to pracovať v redakcii a materiál, čo vám dodajú, sú povraždení, aby ste s tým mohli ľudí manipulovať do tretej svetovej?

 

 

Tí ľudia sú dnes ešte živí a už čakajú na smrť, aby ste mohli splniť pracovnú úlohu – dojímať sa nad nimi!

To bude vaša pekná a dojímavá vojnová propaganda, aby sa vám dobre štvalo do tretej svetovej!

 

 

A čo keby ste si to napísali už dnes, ako vás to dojíma?

Veď vaše obete na propagandu vám dodajú!

Síce ešte žijú, ale už nebudú žiť dlho!

Opäť nás budete mať čím motivovať do volania po vojne! Veď čo iné aj celú svoju kariéru robíte?

Predávate vojny, nielen hrnce, ale vojny!

 

Aké je to, chodiť článkami po domoch a predávať vojny?

„Uvedomelé“, však?

 

 

Potom sa pozrite na svoju výplatnú pásku, či vám dosť zaplatili za takých nájomných vrahov.

Či by ste nedostali viac, keby ste ako najomní vrahovia podnikali samostatne!

To by ste za jedného zavraždeného dostali oveľa viac než za státisíce mŕtvol a takúto výkonnosť!

 

 

Čo myslíte, kedy ich zavraždia, aby ste mali pracovné zadanie na dojatie a „vyššiu morálku“?

 

 

 

Seymour Hersh: Bylo mi řečeno, co se teď stane v Íránu…

 

len výber z toho, čo ma najviac zaujímalo:

 

„Izraelská válka proti Íránu není o jaderných zbraních.

Jde a vždy šlo o změnu režimu a rozbití Osy odporu.

 

Tvrzení, které přijaly Spojené státy, Izrael a jeho evropští partneři, že útok na Írán byl „preventivním“ pokusem zastavit Teherán v získávání jaderných zbraní, je prokazatelně nepravdivé. Má zhruba stejnou váhu jako obvinění proti iráckému Saddámu Husajnovi v roce 2003 a tato útočná válka je stejně nezákonná.

Po většinu čtyř desetiletí izraelský premiér Benjamin Netanjahu tvrdil, že Írán je na pokraji získání jaderné zbraně. Přesto každý jednotlivý pokus o uzavření dohody, která by přinesla větší monitorování a omezení íránského jaderného programu, byl Izraelem a jeho mocnými lobbistickými skupinami v západních hlavních městech systematicky sabotován.

Abychom správně vyhodnotili izraelský útok na Írán, musíme v tomto případě zjistit fakta. Izraelské vedení tvrdí, že zahájilo preventivní úder, ale nepředložilo žádné důkazy na podporu svých tvrzení, že Írán byl na pokraji získání jaderné zbraně. Pouhé konstatování neslouží jako důkaz, je to tvrzení, podobné tomu, jak USA řekly světu, že Saddám Husajn vlastní zbraně hromadného ničení.

Navzdory tvrzením Netanjahua a Trumpa, že Írán porušuje jadernou dohodu, vydala Mezinárodní agentura pro atomovou energii (MAAE) zprávu, která uvedla, že Írán v té době dohodu plně dodržoval.

Izraelští představitelé často tvrdí, že Írán vyrobí jadernou zbraň za „roky“, „měsíce“ nebo dokonce „týdny“, což se stalo téměř druhou přirozeností. Jejich hlavním problémem však vždy byla íránská podpora skupin jako Hamás a Hizballáh, které usilují o vytvoření palestinského státu.

Důkaz toho všeho je jednoduchý. Izrael sám o sobě nemůže zničit rozsáhlý íránský jaderný program. Není jasné, že ho mohou zničit USA, i když vstoupí do války. Příklad neefektivnosti USA při pronikání do bunkrů íránského typu, vybudovaných v horských pásmech, jako je mnoho íránských jaderných zařízení, byl demonstrován tím, že Američané nedokázali zničit základny raket v Jemenu pomocí své munice na ničení bunkrů, která byla svržena z bombardérů B-2.

Téměř okamžitě po zahájení své války s Íránem vyslal Netanjahu íránskému lidu zprávu v angličtině, ve které je vyzval, aby svrhli svou vládu ve snaze vyvolat občanské nepokoje. Izraelský premiér tím veřejně oznámil, že změna režimu je jeho skutečným záměrem, když tvrdí, že operace „může vést“ ke změně režimu.

Vlastní izraelská zpravodajská komunita a vojenské elity také vyjádřily svůj názor, že jejich letectvo samo o sobě není schopné zničit íránský jaderný program. Tak proč tedy zahájili tuto válku, když není možné dosáhnout domnělého důvodu, proč byla „preventivně“ zahájena?

Velkou otázkou však je, zda je změna režimu vůbec možná. Je zde vážný otazník a zdá se mnohem pravděpodobnější, že to místo toho skončí na kluzkém svahu k jaderné válce.

 

Izrael, země zaslíbená – třetí světové válce.

 

Izrael začal v pátek 13. června 2025 válku, o kterou židovští mesianisté usilují dlouhá desetiletí.

Velmi zjednodušeně řečeno, cílem mesianistů je apokalyptický světový konflikt, ve kterém Izrael utrží malé ranky, ale nakonec z něj vzejde jako nový světovládce, zatímco ostatní se pobili na ohrabky. (Podrobně jsme mesianismus rozebrali v R9)

Zápalnou šňůrou tohoto scénáře je válka s Íránem.

Odchovanec chabadského vůdce Schneersona, Benjamin Netanjahu, je otevřeně mesianistickým premiérem Izraele. Základem jeho politiky není světské (byť třeba jakkoli zločinné) ratio, ale šílené náboženské krvelačné fantasmagorie staré stovky, resp. tisíce let.

V minulých letech proběhly mezi Íránem a Izraelem pouze jednorázové „přestřelky“. Tomu je nyní konec. Konflikt se překlopil do válečného módu s civilními oběťmi na obou stranách.

 

FAKTA:

 

1) Izrael zahájil útočnou válku. O žádnou „obranu“ se nejedná, jakkoli se to snaží podsouvat tradičně proizraelský západní tisk poslušně přebírající izraelskou propagandu.

2) Írán žádné atomové bomby nemá. Naopak má plné právo civilního využití atomové energie. Diktovat mu, zda tak smí nebo nesmí činit, nepřísluší ani Izraeli ani USA.

3) Izrael je naopak ilegální atomovou mocností. O svém atomovém arzenálu lže desítky let celému světu a celý svět to desítky let ví – a mlčky to toleruje, protože se bojí izraelského parního válce USA.

4) Írán není předpotopní Afghánistán – otevřená válka bude mít katastrofální následky na celý region a tím i celý svět.

5) Vojenská síla Izraele (= jeho existence) stojí a padá s vojenskou a finanční pomocí USA. Izrael bude dělat VŠECHNO pro to, aby udržel USA pod svojí kuratelou.

6) Izrael zaútočil na Írán s plným vědomím a podporou USA.

7) Jak Izrael, tak Írán chtějí konflikt dále eskalovat.

8) Jak Izrael, tak Írán chtějí vtáhnout do konfliktu Západ na čele s USA a USA tomu přičinlivě sekundují: USA varovaly Írán, aby neútočil na americké cíle, Írán dává (spolu)vinu za útok USA a slibuje odplatu, Izrael vyžaduje od Západu/USA podporu.

 

 

CO BUDE NÁSLEDOVAT:

 

1) Další eskalace: Zatím se strany předhánějí ve výhrůžkách zničením.

2) Pravděpodobné jsou islamistické teroristické akce pod falešnou vlajkou v Evropě, které se hodí na Írán, aby Evropa byla „motivována“ přímo pomáhat Izraeli.

3) Nová masivní vlna migrace do Evropy.

4) Cena ropy vystřelí do výšin, následně přijde enormní zdražení a s ním úpadek kupní síly, inflace – EU (=nás všechny) to bude hodně bolet. Írán už avizoval, že je připraven blokovat Hormuzský průliv – tepnu světového obchodu s ropou.

5) Do boje se postupně zapojí USA, Británie a další země Západu (německý BlackRock-kancléř Merz již pomoc přislíbil, byť zatím „jen“ civilní)

 

Třetí světová válka…“

 

 

 

 

.

Aj voľakedy som písala o rodine, len som pre ňu nebola fašistka

14.06.2026

3. mar 2006 o 21:43 Keď je koze dobre, ide na ľad tancovať 11. okt 2007 o 14:26 Mäkké schody 13. mar 2007 o 15:25 Zmysel vecí sa do vecí nezmestí 31. mar 2008 o 19:17 Nemala som ani filmový pôrod 17. mar 2008 o 08:00 Väčšina žien má k mužom pohrdlivý postoj 1. jan 2008 o 21:55 Muž nie je kamarátka! 19. nov 2007 o 22:37 Ako bolo [...]

Každý hrdinský muž svojimi slovami a svojou diplomaciou za mier a proti vojnám, zachránil najviac životov detí a žien.

13.06.2026

Páni sveta nesedia v Rusku, ale v Izraeli. A nie sú to ani Židia, len sa za Židov schovávajú, aby boli nekritizovateľní a nenapadnuteľní. Ovládajú celý svet a to aj Rusko aj USA cez svojich poskokov. Sú to svetové mafie, ktoré majú medzi sebou konflikty ako mafie, ale zároveň aj spolupracujú pokiaľ ide len o zajace – ľudí, ktorých si tu chovajú. [...]

Koľko stojí morálka progresívca?

13.06.2026

Ja som ako osamelá matka obhajovala homosexuálov alebo týrané ženy zadarmo. Za moju morálku mi nikto neplatil, mala som ju zadarmo. A v čase, keď som chodila v deravých čižmách v daždi, lebo nemala som ani na čižmy v číňaku. Učiteľský plat som mala najviac rokov od 600 eur postupne na 800 eur, konečný aj s príplatkami. Plat pre osamelú matku s VŠ bez alimentov. [...]

Pellegrini

Kmec do Ríma, Radačovský na Cyprus: Pellegrini reaguje na dohady okolo nových diplomatov

14.06.2026 11:02

Doterajšie nevymenovanie vysvetlil absenciou ministra zahraničných vecí.

Francúzsko Rusko flotila tieňová tanker zadržanie uarus

Prvý zásah v Lamanšskom prielive: Briti obsadili ruský tanker z tieňovej flotily

14.06.2026 10:25, aktualizované: 12:11

Rusko sa spolieha na svoju tieňovú flotilu pri financovaní svojho konfliktu na Ukrajine.

Germany Hungary

Magyar žiada od Zelenského pre Maďarov na Ukrajine to, čo nemajú na Slovensku. Už je však spokojný, ale prečo sa vyhráža?

14.06.2026 10:00

Prečo je teraz nemožné, aj keby Ukrajina súhlasila, aby etnickí Maďari získali svoje trvalé zastúpenie v parlamente v Kyjeve?

Rozhanovce muzeum hlavna foto

Najväčšia bitka od vpádu Mongolov otriasla Uhorskom. Pri Rozhanovciach sa rozhodovalo o kráľovi aj osude Košíc

14.06.2026 10:00

Bitka pri Rozhanovciach bola najväčšou od mongolského vpádu do Uhorska.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,451
Celková čítanosť: 6653321x
Priemerná čítanosť článkov: 2715x

Autor blogu

Kategórie