Naozaj je čo povedať, keď tu psychiatri a novinári pracujú na občianskej vojne!

 

Nepíšem progresívni politici, lebo tí im slúžia len ako sponzorovaní tajtrlíci. Nie progresívni novinári progresívnym politikom, ale progresívni politici progresívnym médiám!

 

To je mediokracia – manipulácie s občanmi cez médiá, ktoré manipulujú celú občiansku verejnosť cez inteligenciu, ktorú majú pod palcom mediálnym šikanovaním!

 

Ktorý herec sa im postaví? Ktorý športovec alebo sudca?

Ktorý chce byť povláčený ich médiami ako osprostený dezolát a konšpirátor?

 

Aj z Muska už vyrobili nacistu po vzore zahraničnej mediokracie!

A samozrejme ako pre svojich debilov, že to nie oni upozorňujú na jeho nacistické hajlovanie, oni o tom vraj len informujú!

Ale čítajte ich ovce teraz na Denníku N, do jednej tam vypisujú, že vidia hajlovanie! Už vidia nacistov všade!

Na východe, na západe, len v Gaze nie! Akurát pri genocíde nevidia nikoho!

 

Keby neboli nebezpeční zmanipulovaní fanatici, tak by to bola fraška ako z Kocúrkova. Ale táto „osvietená mediokracia“ nám tu rozpútava, samozrejme uvedomelo, vojny!

 

 

Draxler:

 

Premiér neklame. Naozaj sa pripravuje Majdan

.

A áno, má to ísť podľa ukrajinského a gruzínskeho scenára. Čo najviac vystrašiť ľudí, že ideme preč z EÚ. A teda, že sa zrúti výroba, mladí nebudú môcť voľne študovať v zahraničí, znovu sa zatvoria hranice a podobne.
A s takouto nálepkou protestov sa chcú snažiť vyhnať na námestia čo najviac ľudí. A tam už sa dá pracovať s rôznymi provokáciami, ktoré by mali vyústiť do veľkých titulkov doma a v zahraničí.
Pritom celý príbeh je hrubý nezmysel, nejdeme nikam mimo EÚ (a NATO). Mimochodom, ani Británia v skutočnosti z EÚ plne neodišla, museli akceptovať množstvo podmienok, ktoré plnia, aby mali naďalej relatívne voľný prístup na európsky trh.
Oni ako veľmi veľká krajina aspoň mohli vyjednať takýto polo odchod, polo ostávanie na zmluvnom základe. My ako malá krajina by sme dopadli oveľa horšie.
To si nikto na krk nezoberie: neurobili by to ani politici a a už vôbec by to nepripustili podnikatelia (vrátane tí blízki hlavným stranám). Lebo by to bolo zničujúce.
.
Ešte raz: je to totálny, kapitálny nezmysel. Kto tomu verí, žerie seno, nič iné sa nedá povedať.
.
Ani u nás tomu veľa ľudí, mimo pár aktivistov s dúhovými kolíkmi v zadkoch neverí. Tí ľudia chodia na námestia z iných dôvodov, pre ktoré majú odpor k vláde.
Ale tí, čo radia organizátorom potrebujú, aby to navonok malo akože tento geopolitický rozmer. Lebo tak je to užitočné zarámovať smerom k medzinárodným médiám, politikom, tajným službám, donorom.
.
Samozrejme, reálne žiaden majdan nebude. Na to, aby naozaj zaplnili námestia, nie je v spoločnosti nálada, plus tie organizátorky, ktoré tomu prepožičiavajú tváre (Štasselová, Blaščáková a ďalší), sú pomerne neschopné.
ALE aj vláda aj suverénnejšia časť politickej sféry by mala dať najavo, že si doma vieme urobiť poriadok.
To znamená zverejniť, kto sa presne na týchto manévroch podieľa a jasne tých ľudí pre verejnosť opísať.
Zverejniť aj prepojenia na západné vplyvové organizácie a niektoré služby (v tom druhom prípade s ohľadom na spojencov diplomaticky a opatrne, samozrejme).
A tiež pripraviť zodpovedný reštart vládnutia, pretože najlepšou odpoveďou na nespokojnosť je pracovať a mať výsledky.
Rozhodne treba postupovať primerane rázne.“
.
.
====
.
.
.
.
Tieto ich čitateľské ovce nedokázali vidieť, čo prinesie zlá migračná politika.
.
Teraz a to len Samo Marec píše, že vidí, v čom sa mýlili!
.
.
No, ďakujem pekne, aby sme čakali, kedy to a o koľko rokov dôjde Samovi Marcovi, o koľko ďalších ďalším ich aktivistom a o koľko ďalších im zmanipulovaným ovciam!
.
A kedy im to rovnako dôjde aj pri zlej sankčnej politike atď, keď ešte aj dnes sú nadšení pre federalizáciu!
.
.
.
Prečo by mali občania čakať, kedy to dôjde všetkým týmto progresívnym „uvedomelým“ magorom s „vyššou morálkou“?
.
.
.
.
.
Za to, že vám reklamu robia herci, umelci a psychiatri ako v socializme?
.
.
.
My nie sme kariérne zainteresovaní, že nebudeme mať kariéru umeleckú alebo športovú, keď nepočkáme!
.
.
.
.
.
Naozaj nechceme čakať na občiansku vojnu s progresívnymi magormi v uliciach!
.
.
A nemyslite si, že by nevedeli strieľať alebo vraždiť pre inteligenciu!
.
.
.
.
.

Dezolát v EÚ a spiaca Uršula

11.12.2025

Kde bolo, vieme kde bolo, žil raz zlý kráľ, čo bol namyslený na svoju morálku. Každý deň sa obzeral v novinách a pýtal sa novinárov: Kto je najkrajší a najmorálnejší na svete? Ty, jeho jasnosť progresívna, si najkrajší a najmorálnejší a nikto na celom svete nemá takú morálku a krásu ako ty, čo nás volíš! A medzitým dorástol v kráľovstve [...]

Daniš: „Americké elity robili (vychovávali) celé dekády z európskych kádrov idiotov. „

11.12.2025

Výborné zhrnutie od Daga Daniša – Marker: Američania urobili z Európanov úplných idiotov „Nová bezpečnostná stratégia Spojených štátov je k Európe krutá. Nie preto, že by bola nepravdivá. Práve preto, že je pravdivá. A so zamlčanou pointou. Áno, s Európou je to zhruba tak, ako to tvrdí americká vláda. Je mimo globálnej reality, [...]

Masové hroby ako rozbuška tretej svetovej

10.12.2025

Láska moja aj dnes mám pre teba kyticu výrokov Mečiara. Ako sa trasú babky demokratky za plentou môjho diára. Vykopané hroby ma desia, minulosť vo mne zostala, nepýtaj sa ma na Buču miesto v nej si dostala. Ja som ako tvoj čašník keď sa káva podáva, srdce z mlieka a sušienka, čo sa zle otvára. masové hroby Buča [...]

parlament, schôdza, rokovanie, nr sr

Parlament ukončil rozpravu o vetovanom zákone o transformácii Úradu na ochranu oznamovateľov

12.12.2025 01:15

Poslanci po hlasovaní o novele Trestného zákona pokračovali v rozprave o transformácii Úradu na ochranu oznamovateľov na nový úrad.

Venezuela, tanker

Jedna nestačila. USA chcú zhabať ďalšie lode s venezuelskou ropou

11.12.2025 20:52

Spojené štáty sa chystajú zabaviť ďalšie lode prevážajúce venezuelskú ropu, uviedla agentúra Reuters s odvolaním sa na svoje zdroje.

vojna na Ukrajine, Siversk

Padá ďalšia ukrajinská bašta? Rusi: Dobyli sme Siversk. Ukrajinci: Mesto je stále v našich rukách

11.12.2025 20:22

Ďalšia dôležitá ozbrojená bašta ukrajinských síl, mesto Siversk, je v ruských rukách, tvrdí Moskva. Kyjev to odmieta.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,144
Celková čítanosť: 6297317x
Priemerná čítanosť článkov: 2937x

Autor blogu

Kategórie