Slúži im ku cti, že sa rozhodli nevraždiť deti a miesto toho vymysleli útok na infraštruktúru!

 

Nie náhodou pred snahou o majdan! Ale na majdan by prišlo menej ľudí, tak treba útočiť na tých doma!

 

Vždy keď potrebujú dostať ľudí do ulíc, niekoho zavraždia, čo má tak nahnevať ľudí, aby šli do ulíc.

 

Žijeme v takom „liberalizme“ a v takej demokracii, ktorej vadia slobodné voľby a preto ich správne smerovanie riadia farebné revolúcie.

Na to stačí mediálna propaganda, ktorá získa v ktoromkoľvek štáte hlavne najľahšie vydierateľnú intelektuálnu elitu, aby dobrovoľne bojovala proti vlastnému štátu. Samozrejme, intelektuálna elita si to o sebe nemyslí, ako si to o sebe nemyslela ani v socializme, že tiež bola len zneužívaná a najľahšie vydieraná. Za prežitie a kariéru bude teda intelektuálna elita kolaborovať s čímkoľvek. 

 

Dobrý dnešný príklad je Studenková. Keby šla nebodaj proti intelektuálnej elite, tak si pre ňu zničí celoživotnú kariéru!

Ako ochotne kolaborovala v socializme, rovnako len ochotne kolaboruje aj teraz. Aj v socializme si to volali politická uvedomelosť, aj teraz si to volajú politická uvedomelosť. 

Prečo pracovala pre totalitnú spoločnosť v socializme, že umelci sú v totalite šťastní a nevidia nič, za čo by mali dávať výpovede?

Nikoho by nezavreli preto, že podal výpoveď ako herec!

 

Ale chcela mať hereckú kariéru a preto jej bolo jedno, že tým legitimizuje totalitný štát ako pre seba v pohode!

Dnes by si pre svoj okruh priateľov nechcela zničiť celoživotnú kariéru, ktorú dosiahla!

Keby šla proti nim hoci len tým, že by sa k nim nepridala a prijala ocenenie, zničila by si tým u nich celoživotnú hereckú kariéru!

 

Rovnako ďalšie herečky a herci, morálka ako za socializmu.

 

 

Myslela som si, že zas niekoho zavraždia a teraz to budú deti na nejakej škole, prečo má padnúť vláda, keď sa totaliťáci a vojnoví štváči nevedia dostať k moci voľbami.

Doslova slúži im ku cti, že sa rozhodli nevraždiť deti, hoci vyhrážky školám boli a miesto toho vymysleli útok na infraštruktúru aj keď nevieme, čo ešte všetko vymyslia.

Rozmýšľala som nad tým, že vraždy si možno nevybrali preto, že aj tak by veľa občanov nedostali na majdan do ulíc, tak budú na svojich nevoličov útočiť inak.

 

Tým nemyslím opozíciu, len ich panákov, ale ich sponzorov z iných krajín, ktorí majú v pláne federalizáciu EÚ a vojnové štváčstvo podľa aktuálneho zadania. 

 

 

Slovensko je ako týraná žena, ktorá je vydatá za násilníka a ten násilník robí všetko to, čo násilníci robievajú!

 

Hlavnou súčasťou násilia sú manipulácie násilníka, že obeť niečo zrádza. Dennodenne jej vyčíta, čo zrádza a že sama by neprežila!

Denne jej vyčíta, čo všetko má len s ním a aká nula by bola bez neho! Snaží sa proti nej poštvať každého a izolovať ju. Potom jej vykrikuje, že je sama a bude ešte viac sama. Všetko to sa deje aj Slovensku!

 

Vôbec to nepodceňujem, keďže som to zažila aj osobne. Preto tak ľahko vidím ako sa to deje aj celému Slovensku. To isté vyhrážanie sa, tie isté manipulácie, to neustále pripomínanie, že sama bez neho by neprežila, to neustále pripomínanie, že nikto jej to neschváli, to neustále pripomínanie, že koho iného by chcela, ten výsmech – všetko sú to manipulácie ako ju zlomiť!

 

 

Každý násilník funguje len takto, ako to vidíte!

 

 

Ako sa to deje aj jednej žene, rovnako, celkom rovnako sa to odohráva aj keď je násilníkom niekto mimo nášho štátu.

Presne takto sa odohrávajú aj tie manipulácie, to spochybňovanie, otáčanie pravdy naopak. To násilník z nej vyrába agresora, že ona ho zradila, alebo chce zradiť, ako zle za to dopadne, samé zastrašovanie a útoky!

 

Tento útok na infraštruktúru je akokeby ju násilník napadol. Nevie, ako ju ešte napadne. Môže sa rozviesť, ale vie, že ešte len vtedy by prišlo peklo! Preto sa taká žena dlho nechce rozviesť! A keď sa nechce, vykrikuje jej ako šéfredaktorka SME, že chce jeho peniaze!

 

Pritom obeť nechce jeho peniaze, len neskončiť pod mostom ako po takých útokoch napríklad ožobráčením alebo na infraštruktúru!

 

Keď sa ocitne s niekym iným, koho ani chcieť nemusí, hneď jej vykrikuje, že je, bola neverná, chce byť neverná, ona je tá neverná, čo všetko zradila, pričom všetko zradil násilník!

 

 

Držím Slovensku palce, aby vyhralo taký boj ako ja. Mne sa podarilo oslobodiť aj keď nás všade zničil ako len dokázal!

Neverila by som, čoho všetkého bude schopný a preto nepodceňujem, čoho všetkého bude schopný násilník voči Slovensku!

 

 

Zaplatili to deti, lebo ožobráčením mňa ubližoval svojim deťom! A tiež som sa nikde nevedela dovolať pomoci. Sústavne ma vydieral a zastrašoval. Sústavne som musela robiť nejaké kompromisy, čo nedám na súd, lebo za to by ma zničil, napadol, to by sme už neprežili!

 

Teraz to zaplatíme ako deti my občania!

 

Trvalo to dlhé roky! Také oslobodenie trvá veľmi veľa rokov a mnohokrát ľutujete, že ste sa na ten boj dali, lebo nepredpokladali ste, že to bude až tak ťažké! A nepredpokladali ste, čoho všetkého bude schopný!

 

 

Násilníka charakterizuje veta – Keď to nepôjde po dobrom, tak to pôjde po zlom!

 

 

To charakterizuje aj našich súčasných násilníkov. Chcú vám „ich dobro“ vnútiť násilím. 

 

Samozrejme, všade vystupuje, že on je ten, čo má všade podporu! Presne ako naši násilníci!

 

 

Mnohokrát si myslíte, že tomu nikdy nebude koniec! To je to týranie, tie sústavné manipulácie, je to deprimujúce. 

 

Pre mňa teraz menej, lebo o čo viac chápete, že je násilník, čiže prestávajú mať moc jeho manipulácie nad vami, o to viac si žijete svoj život bez neho!

 

 

Nesčíselnekrát sa mi vyhrážal, že bez neho neprežijem. A napokon on mal problém s prežitím!

A toto čaká aj EÚ, aj Európu, aj NATO, aj USA!

 

Platí, že zlo sa zničí samé, len musíte mať výdrž a vnútorne sa zaujímať o niečo iné!

 

 

SME:

 

Protesty proti Ficovi: Toto je boj za hodnoty, ktoré nás spájajú. Ľudia po celom Slovensku protestujú proti premiérovi (minúta po minúte)

 

„Sledujte online dianie z protestov proti Ficovi v Bratislave, Košiciach a ďalších mestách.“

 

 

To nie sú protesty proti Ficovi, ale protesty menšej časti občanov proti výsledku volieb, že nechceme voliť ich koalíciu!

Môžu sa aj na hlavu postaviť a voliť ich nebudeme!

 

Sú odkázaní len na majdan, nejaké vraždy alebo útoky na infraštruktúru!

 

Na to násilnícke, že keď to nepôjde po dobrom vo voľbách, pôjde to po zlom!

 

 

Násilník vždy tvrdí, že bojuje za hodnoty lásky a vernosti!

A je o tom do hĺbky duše presvedčený, že on svoju obeť miluje, len je pomýlená, sprostá nejakým susedom, susedmi, kamarátkami, čo majú na ňu zhubný vplyv atď. to isté, len si dosaďte ruská propaganda!

Keby ich všetkých nebolo, tak by mu vraj neušla!

 

To sú tí „liberáli“, čo by z krachu vlastného manželstva vždy obviňovali kohokoľvek iného, len nie seba!

Ich partner im patrí a len ho niekto zmanipuloval a ukradol!

Za krach môže len milenka alebo milenec (ruská propaganda alebo Fico), že im manipuláciami ukradol partnera a preto ho budú zachraňovať aj proti jeho vôli v mene lásky a nútenej vernosti!

 

Násilník tomu vždy verí aj keby vraždil, to len tak miloval!

 

Vždy mi opakoval, že nikto ma tak nemiloval ako on! O čo je násilník agresívnejší, to je preňho dôkazom, o čo väčšia je jeho láska, čoho je v jej mene schopný! V mene lásky a vernosti!

 

 

Na námestiach teraz protestujú občania proti občanom, že im nás manipuláciami ukradli!

 

 

A tiež čakajú náš návrat s otvorenou náručou (ako Šimečka), po kolapse, po niečom zlom, čo nás má prinútiť k návratu voliť ich!

 

 

Tiež si stále predstavoval, že sa vrátim, keď nebudem mať čo jesť! 

 

To bol obraz tých „hodnôt“!

 

 

==========

 

A vraj nejaký Soros, čo neexistuje a ani nevie, kde je Slovensko, sa chce stretnúť s Ficom!

Čo s nami má nejaký Soros?

Ten patrí výlučne do konšpirácií!

 

 

„Problémom pre fungovanie demokracie nie je americký miliardár Elon Musk, ale investor a filantrop George Soros. Na dnešnej bilančnej tlačovej konferencii to podľa agentúry ANSA povedala talianska premiérka Giorgia Meloniová.

 

Talianska premiéra Georgia Meloniová vo štvrtok vyjadrila presvedčenie, že americký miliardár Elon Musk svojimi výrokmi o politickom dianí v iných krajinách nepredstavuje hrozbu pre tamojšiu demokraciu. Naopak, podľa nej do politiky iných štátov „nebezpečne zasahuje“ finančník a filantrop s maďarskými koreňmi George Soros.“

 

 

 

 

Chmelár:

 

TAKÝCH AKO BÁN BY SOM NALOŽIL DO IZRAELSKÉHO BOMBARDÉRA A VYSADIL UPROSTRED GAZY
 
 
„Reportér Andrej Bán neuniesol moju kritiku zvráteného ospravedlňovania vojnových zločinov a zareagoval podľa očakávania emotívne, manipulatívne a hraním na city. Vraj „Ručím vám, nič horšie, ako to, čo sa udialo v Mariupole, si nedokážete predstaviť“. Každá vojna je strašná, ale keďže sa zaoberám vojnovými konfliktmi už vyše štvrťstoročie, musel som sa naučiť racionalizovať ich rozsah, intenzitu a dôsledky…
.
Systematické ničenie všetkého živého vyvrcholilo koncom roka zničením poslednej fungujúcej nemocnice v Pásme Gazy. Každodenné vraždenie a zverstvá si podľa publikovaných analýz vyžiadali pol milióna obetí – nielen bezprostredne zabitých, ale aj tých, ktorí zomreli v dôsledku hladovania a chorôb. Gaza všetko zmenila. Západ už nemôže predstierať, že mu leží na srdci dodržiavanie medzinárodného práva a ľudských práv. Možno ešte zopár neinformovaných fanatikov a ignorantov uverí pozérom ako je Andrej Bán, ktorého považujem za ľudskú hyenu: lebo podporovať americké imperiálne vojny, urobiť z ich obetí predmety citovo podfarbených reportáží a zbierať za ne ceny, dokáže len bezcharakterný pokrytec. Rozdiel medzi nami je najmä v tom, že ja som odsudzoval všetky vojny bez rozdielu, kým on si z nich urobil živnosť a vyberá si, ktorú zatratí, ktorú ignoruje a ktorú vyzdvihne. Lenže kým Bán odvádza pozornosť od podstaty veci, vyvoláva v čitateľoch šovinistickú nenávisť voči Rusom a hrá nám na city, že ukrajinské deti musia spať v postieľkach v krytoch, zámerne nám zatajuje, že palestínske deti už žiadne domy, kryty, postieľky, ba ani rodičov nemajú, zúfalo sa plazia sutinami a pokúšajú sa nájsť aspoň kvapku vody a špinavú kôrku chleba. Sú zlým svedomím pokrytcov so selektívnym súcitom ako je Andrej Bán. Preto na odhalenie ich falošnej pózy reagujú podráždene. A preto nikdy neprestaneme pripomínať to, čo vám takíto ľudia s nečestnými úmyslami zatajujú.“
.
.
Denník N včera vyčítal opozícii, že je „pokakaná“ a že „na svojom prvom novoročnom spoločnom vystúpení neohlásila žiaden majdan“. Počujete dobre. Vo chvíli, keď sa vám zdá, že opozícia už nemôže byť hysterickejšia a deštruktívnejšia, prerazí ďalšie dno na ceste k totálnemu rozvratu spoločnosti. O tom, že nemajú žiadne zábrany, svedčí aj to, že im tento plátok dáva za vzor dokonca už aj Matoviča. Úplne zošaleli. Ale takýto vývoj sa dal očakávať, keďže tento záškodnícky nástroj nie je postavený na skutočných novinároch, ale na politických aktivistoch typu Tódová a Šimečka a na agentoch typu Šnídl, ktorí realitu neopisujú, ale pokúšajú sa ju vytvoriť.“
.
(krátené)
.
https://www.facebook.com/photo?fbid=1014614997377389&set=a.475941001244794
.
.
.
.

Dag Daniš:

 

Progresívni zúfalci pritvrdzujú. Tlačia na „slovenský majdan“

 

„V priebehu desiatich rokov sa ukázalo, že takmer všetko, čomu tak vášnivo verili, bol omyl. Žili v klamstve a sfalšovanej „realite“. Pri všetkých zlomových témach sa mýlili.“

Liberáli vymreli, presnejšie, nechali sa prevychovať na progresívcov, pre ktorých už nie je svätá hodnota slobody, ale jej opak – manipulácie a dúhová prevýchova spoločnosti. Proti zradikalizovaným progresívcom (globalistom) sa postavil podobne zradikalizovaný tábor patriotov a konzervatívnych síl. Ten tábor, ktorý bol nálepkovaný ako konšpiračný, extrémistický, fašistický.

Istý čas to možno vyzeralo tak, že progresívci dosiahnu, čo chcú – vedúcu úlohu v spoločnosti po vzore komunistov.

 

Ich obsah, ich politika a ich praktiky však boli natoľko choré a odporné, že ich spoločnosť čoraz hlasnejšie odmieta. A v pude sebazáchovy povoláva tých, ktorí chcú návrat k slobode, suverenite, ochrane národných záujmov.“

 

 

 

.

Budeme svet svetlom krášliť, homosexuáli naši!

17.04.2025

Nedávno som prvýkrát písala o Oľhovcoch a zlomila som nad nimi palicu, že určite tiež patria k tým 5-6 % hlupákov, keď už aj Chmelár kritizoval Janu Oľhovú za to ako vydeľuje ľudí, ktorí nezdieľajú jediný správny názor ku ktorému patrí aj štvanie do vojny: Sfašizovaní umelci sa správajú ako boľševici Chmelár: „Nedávno ma [...]

Páči sa mi, keď progresívni voliči urážajú homosexuálov

16.04.2025

Je to skvelá vec, keď si homosexuáli uvedomujú, že homosexuálny styk je v ich šírenom videu využívaný ako obraz niečoho odporného! Teraz môžu vidieť, aký len náter je ich zastávanie sa homosexuálov a LGBTI, keď v tomto videu využívajú sex medzi mužmi ako niečo odporné! Ako keď takto Denník N zhadzoval Putina spôsobom s kým má homosexuálny [...]

Mariana Bezuglaja: „Ale uspořádat předání medailí před vystoupením dětí? Obecně se chystáme uspořádat předávání medailí v centru města, aby se to rozneslo všem… A není to poprvé. Proto nemlčím. „

15.04.2025

Novinári nám zatajili tieto správy. Pravda, ak ich nemajú zakázané publikovať! Bezuglaja na telegrame píše presný program, kde pred odovzdávaním cien vojakom mali vystupovať deti, ktoré tam boli zavraždené. A píše, že nebude mlčať, lebo sa to nestalo prvýkrát, že Ukrajinci, ktorých obviňuje, nechali uniknúť správy o odovzdávaní cien vojakom! [...]

Mark Carney

Premiér Carney sa Trumpa nebojí. Kanadu si neprivlastníte, budeme sa brániť, odkázal mu

18.04.2025 21:59

Podľa premiéra Kanaďania teraz v dôsledku Trumpovej politiky stoja pred najväčšou krízou, akú doteraz zažili.

Brown Bear / Medveď /

Muža pri lyžiarskom stredisku Králiky napadol medveď. S otvorenou ranou stehna ho previezli do nemocnice

18.04.2025 21:21

Informovalo o tom Operačné stredisko záchrannej zdravotnej služby.

Robert F. Kennedy

Na Trumpov príkaz zverejnili 10-tisíc strán dokumentov o atentáte na senátora Kennedyho

18.04.2025 21:01

Robert Francis Kennedy bol jedným z dvoch mladších bratov prezidenta USA Johna F. Kennedyho.

Záplavy / Potopa / Floods /

Extrémne počasie si v Taliansku a Francúzsku vyžiadalo najmenej štyri obete

18.04.2025 19:41

Lejaky i husté sneženie od štvrtka sužovalo časti Talianska, Francúzska a Švajčiarska.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,855
Celková čítanosť: 5949918x
Priemerná čítanosť článkov: 3208x

Autor blogu

Kategórie