Šimečka: „Teraz sa politický postoj stal aj postojom morálnym. Byť fašistom v Bratislave je menej pohodlné ako v Spišskej Belej. „

 

Klamstvá a manipulácie s čitateľmi Denníka N dnes v podaní starého Šimečku:

 

 

Opäť manipulatívne čitateľom Denníka N podsúva, čím im rozbíja rodiny a rozoštváva spoločnosť, že kto ich nevolil, je fašista!

 

 

Toto má byť úvod ako neznášať inakosť!

 

„Nechce medzi nimi žiť a hľadá si nové bývanie tam, kde budú susedia voliči demokratov. A medzi svojich odchádzajú aj voliči republikánov.

Nevýhodou života na Slovensku je však to, že aj bez vonkajších znakov tušíte, kto z vašich susedov koho volil. Hovoria mi to ľudia v rôznych častiach krajiny, ktorí sa cítia obkľúčení voličmi vládnej koalície a sú z toho nešťastní.“

 

 

A toto majú byť tí voliči, čo vraj vedia tolerovať inakosť!

Ako vidíte, maximálne od pása dole, ale myšlienky a názory musíš mať rovnaké, inak ťa neznesú (čo je inak znakom násilníkov) a budú nepriateľsky vyhlasovať za nacistov po vzore takých progresívnych novinárov Šimečkov.

 

Sú nešťastní z toho, že iní ľudia nie sú ich kópie v myslení a to sa hrajú na liberálov!

 

 

„V Amerike sa veľa ľudí viackrát za život sťahuje, ale v minulosti to bolo zriedka kvôli politike. Lenže teraz sa politický postoj stal aj postojom morálnym. Ako píše komentátor David Brooks, svet Trumpových voličov je „výzvou nielen pre konvenčnú politiku, ale aj pre konvenčnú morálku“.“

 

 

Už som tu dávala články o agresivite progresivistov v Amerike, kde si vynucujú od ľudí identické názory!

 

 

„Žijem v Bratislave, kde necítim veľký tlak „nahnevaných víťazov“, iba jedna suseda na našej ulici ma prestala zdraviť.“

 

 

Tu manipulatívne klame o väčšine voličov, že sú nahnevaní, hoci nahnevaní sú logicky skôr tí, čo prehrali.

 

A jeho prestala zdraviť jedna suseda, čo by tak povedal, keby ho v médiách deväť rokov nálepkovali ako nacistu ako to robia jeho noviny?

 

A čo by tak povedal, keby mu verejnoprávne médiá a verejnoprávne televízie rozoštvali rodinu povedzme tým, že by deväť rokov dokola písali, že je zodpovedný za obete v Iraku a preto je nacista? A nielen keby to všade deväť rokov opakovali, ale tak masovo verejnoprávne, že by mu tým rozoštvali rodinu a syn by mu pod takými sústavnými správami povedal, že majú pravdu a je nacista?

 

Koľko stratil Šimečka kvôli mediálnym manipuláciam členov rodiny a priateľov?

 

Vie si on sám predstaviť, čo spôsoboval celé roky iným ľuďom?

 

 

„Čas na empatiu

V obkľúčení neprajnou väčšinou žije na Slovensku už po stáročia mnoho ľudí.

V minulosti to boli aj židia, ale tých štát za pasívneho prizerania sa väčšiny poslal na smrť. Teraz sú to Rómovia, ktorí by sa možno aj chceli zaradiť medzi bielu väčšinu, ale tá im to nedovolí. Preto mnohí zostávajú v osadách.“

 

 

Tu opäť manipulatívne klame o väčšine voličov, že sú neprajní a prirovnáva ich k tým, čo chceli iných posielať na smrť. Pritom kto tu z médií iných naháňal ako majú chcieť obetovať aj život? Práve on takto pomáhal naháňať iných na smrť a rovnako by pomáhal naháňať aj keby tu bola vojna!

 

Tak isto manipulatívne o väčšine voličov klame, že nepripustia Rómov medzi seba a nútia ich žiť v osadách! Prisudzuje im všetky najhoršie morálne vlastnosti a len preto, že nevolili jeho syna a politickú stranu pre ktorú pracuje a zneužíva on na to médiá!

 

 

„My, voliči demokratickej opozície, by sme mohli túto čudnú dobu, ktorá hádam nebude trvať príliš dlho, využiť na to, aby sme sa napriek „nahnevaným víťazom“ a nahnevanému štátu učili slobodne žiť v spoločenstvách, ktoré si vytvoríme.“

 

 

A keď boli opační voliči v menšine volali ich za to antisystémoví (čo im tak nelogicky nadávajú doteraz). Taktiež sa učili slobodne žiť v spoločenstvách na alternatíve, ktorú si presne pre toto vytvorili, keď ich inde len nálepkovali a dali ste im pokoj?

 

Nie, chceli a chcete im tie spoločenstvá zrušiť a zakázať ako predtým!

 

Takže títo nezniesli ani spoločenstvá iných!

 

 

„Ocitnúť sa v menšine môže byť výhodou. Demokratickí voliči, liberáli aj konzervatívci, môžu pochopiť, že sú si bližší, než by sa im za iných okolností zdalo. Len sa musia viac rozprávať a budovať demokratické komunity.“

 

 

Tu opäť klame a manipuluje s čitateľmi Denníka N, že len tí voliči, ktorí volili ich politickú stranu, sú demokratickí.

 

Iným ich spoločenstvá chcú len cenzúrovať a zakázať!

 

 

„A tiež by sme mohli túto dobu využiť na to, aby sme sa lepšie vcítili do tých, ktorí v obkľúčení neprajnej väčšiny žijú už po stáročia.“

 

 

A toto je už úplná debilita, on vlastne pod tou empatiou chápal len empatiu k rovnako mysliacim, čiže len ku svojim kópiám!

 

V Česku vyhrala progresívna vláda a opační voliči sú v nej v menšine a urážaní ako dezoláti, svine a nacisti! Sú tam v obkľúčení vašej mediálnej väčšiny, keď im každý deň z médií takí istí progresívni novinári (servilní so spustenými gaťami, ako by povedal Soltézs) nadávajú!

 

https://dennikn.sk/4347382/zivot-v-obkluceni-ci-vnutorna-emigracia/

 

 

 

Kedy bude mať starý Šimečka empatiu k ľuďom, ktorým rozoštval rodiny, pracoviská a priateľov?

 

Možno nikdy, lebo to by musel byť schopný uvedomiť si, čo páchal toľké roky!

 

Ale on sa cíti lepší než iní ľudia! A má na to pravítko – podľa toho, kto volil jeho syna a jeho politickú stranu!

 

 

 

A na záver – opäť manipulatívne čitateľom Denníka N podsúva, čím im rozbíja rodiny a rozoštváva spoločnosť, že kto ich nevolil, je fašista!

 

To som preto citovala rovno v nadpise!

 

 

On sa veru darmo čuduje, prečo takých hlupákov iní ľudia nechcú voliť!

 

Ako povedal Chmelár, klamali včera, klamú dnes (len jedna ukážka v tomto článku) a rovnako budú aj zajtra!

 

 

 

.

Elity nechcú Rómov, aj naša v Bratislave je ukážkou

05.12.2025

Ešte aj komunisti mali k Rómom lepší prístup lebo ich začleňovali a dávali všade rozptýlene, aby zapadli medzi občanov. Byty im dávali v centre Košíc, na historických uliciach a v kvalitných tehlových bytovkách! V tomto byte v ktorom žijeme a ktorý je blízko centra kvalitný a tehlový, bývali ako prví Rómovia. Dnes sú to najlukratívnejšie byty v [...]

Ono v podstate Amerika (len zbrojárske korporácie) neurobila nič zvláštne a iné, než robia tetky na dedine alebo psychopatky v pracovných kolektívoch

04.12.2025

Predstavte si, že by som bola taká tetka ako Amerika a tie korporácie a chcela by som oslabiť kolegyňu v práci (Rusko). Nedala by som si urobiť správu Rand Corporation, lebo aj posledná tetka vie ako rozoštvať kolektív proti nejakej kolegyni alebo susedke, keď jej chce škodiť! Čiže vedela by som, že táto kolegyňa nikoho neohrozuje, ale naopak, ešte sa kolegýň [...]

S tím spojená korupce ve špičkách EU pouze ukazuje, jak se Ukrajina a její politika překopírovala do Bruselu

04.12.2025

„hořká připomínka, že EU, která roky kázala Ukrajině o boji proti korupci, má dnes vlastní skandál až po uši podobný tomu, který explodoval v Kyjevě kolem Tymura Mindiče a obviněného šéfa prezidentské kanceláře Andrije Jermaka. Kolik mostů vede mezi korupcí v Kyjevě a korupcí v Bruselu? Čím dál víc to vypadá, že nejde o náhodné podobnosti, ale o [...]

Ursula von der Leyenová, Friedrich Merz

Brusel chce jednomyseľnú dohodu o miliardách pre Ukrajinu. Leyenová sa zhodla s Merzom: Všetky štáty EÚ musia niesť rovnaké riziko

06.12.2025 07:05

Európska komisia navrhla dva varianty finančnej podpory Ukrajiny v rokoch 2026 až 2027.

vianočná výzdoba, Liptovský Mikuláš

Kto vyhrá svetelný duel? V Mikuláši inštalovali bombastickú vianočnú výzdobu, chcú ňou konkurovať Popradu

06.12.2025 07:00

Radní investovali do efektnej výzdoby státisíce eur. Veria, že oživí centrum a podporí lokálnu ekonomiku

vojna na Ukrajine, Flamingo

ONLINE: Ukrajinci a Američania: Pokrok závisí od Moskvy. Kadyrov hrozí Kyjevu tvrdou odvetou za dron v Groznom

06.12.2025 06:10, aktualizované: 08:25

Skutočný pokrok k akejkoľvek dohode závisí od pripravenosti Ruska ukázať ozajstný záujem o trvalý mier, uviedlo vyhlásenie americkej diplomacie.

NATO, Ukrajina

Bude Európa čakať, kým Putin pošle do Pobaltia 700-tisíc vojakov? Víťazstvo Ruska bude stáť viac ako úspech Ukrajiny

06.12.2025 06:00

Expert: Ak naozaj chceme žiť podľa pekných prejavov o boji za demokraciu, vôbec by sme nemali uvažovať nad tým, či je Ukrajinu potrebné podporovať.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,134
Celková čítanosť: 6287110x
Priemerná čítanosť článkov: 2946x

Autor blogu

Kategórie