Založ si blog

A potom budú tvrdiť, že oni neradikalizujú občanov. Tu máte dôkazy aj s účinkami radikalizácie na ich čitateľov!

Prinášam správy o miere sfašizovania medzi čitateľmi SME a Denníka N, nakoľko sú sfanatizovaní proti spoluobčanom, že sú nacisti, keď si dovolili nevoliť progresívnu koalíciu a nechcieť progresívnu ideológiu.

A takto tam píšu dokola. Keby ste napísali, že náboženstvá sú rakovina, keď chcú ovládať štáty, lebo odmietate viazať náš štát na nejaké náboženstvo, tak začnú primitívnejší veriaci vyhlasovať o sebe, že sú rakovina!

 

Blogerka SME:

 

„Nenávisť? Z tej ma nik nemôže obviniť, ja len vykonávam vôľu ľudu,“ uviedol Hitler v roku 1941..

 

„Iný vodca v roku 2024 zmŕtvychstal a oznámil, že sloboda a nepohodlní občania sú rakovinou, ktorej sa treba zbaviť.

Hitler povedal aj to, že „Ak sloboda nemá dostatok zbraní, je potrebné ich kompenzovať silou vôle.“

A ako vieme, i on označoval časť nemeckého obyvateľstva za „šváby, nádory na čistom tele, nepriateľov vlády, ríše i ľudu“

(lebo ako vtedy, tak i dnes, ľud už tvoria len občania správni, tí ostatní len nech platia dane, lety, platy a v tichosti počkajú na transport).

Tak my sme teda pre vás rakovina, súdruh Robert. Už nielen homosexuáli nie sú Slováci, ako ste sa boli vyjadrili v máji tohto roku.

Už nimi zjavne nie sme ani my, všetci ostatní, ktorí chápu progres ako pokrok a liberté ako slobodu.

Potom by som skromne navrhla, drahý súdruh, aby ste nám všetkým porozdávali jednosmerné letenky aj s nejakou apanážou na začiatok.

A tu, v tejto vašej krajine, môžete naďalej panovať vašim zdravým, národným, tradičným Slovanom, akoby povedala vaša Martinka, „čistej rase.“

Tak, ako nikdy nezabudnem na ten Devín, nezabudnem ani na to, ako som stála v Treblinke a v Osvienčime.

A keďže ma kľudne môžete nazývať „rakovinou a jedom,“ v 21.storočí, vraj v demokratickej krajine, kde vláda rešpektuje iný názor (len nerešpektuje iných ľudí s tým názorom, presvedčením a hodnotami), je mi jasné, že také jednoduché to nebude..

Tak, čo súdruh, transporty, alebo nejaký novodobý Jáchymov? Februárka sa už nanovo maľuje?“

 

=========

Bloger SME:

 

Pán Fico, želám vám úplné uzdravenie práve preto, lebo som liberál, teda podľa vás rakovina.

 

„Po tom, čo 15. mája tohto roku v Handlovej po výjazdovom zasadaní vlády sa pokúsil Juraj Cintula……

„Nepotrebujem sa jemne túliť k fašistovi, neobolševikovi, ani ľudákovi, napriek tomu nikomu z nich neželám bolesť a už vôbec nie smrť.“

 

 

Nemám sa poďakovať, keď za nacistov sme už vyhlasovaní! To vám predsa vysvetľujú novinári, že riešia voličov!

 

Oni nekritizujú nejakú ideológiu, ale konkrétne voličov, že sú nacisti! 

 

A to už je napádanie konkrétnej skupiny ľudí, že sú „nacisti a ľudský odpad“!

 

Tento sa chváli, že nám nepraje smrť, len nás pomáha vyháňať z rodín a rozoštvávať rodiny a ešte horšie od náboženských dogmatikov!

 

 

=======

 

Denník N – oslava provokatérov v uliciach, aby to ich čitatelia obdivovali!

 

Denník N Andrej Bán prináša oslavný článok na muža, čo na uliciach chodí provokovať extrémistov, čo sa časom vyústi do fyzických napadnutí nielen voči nemu ale fyzickej konfrontácii aj iných ľudí. Nehovoriac, že môže aj do vrážd medzi občanmi.

Nechápem, ako toto može novinár a médiá robiť, aby podporovali provokovanie extrémistov a oslavovali to ako hrdinstvo. Už sú tým ich čitatelia nadšení a novinári im ukazujú, že toto je správne – konfrontovať sa ako voliči na uliciach. Mal by podľa nich dostať ocenenie, čiže toto podľa novinárov považujú za príklad statočného občianskeho záujmu – zrážky voličov na uliciach:

 

Dostal som aj údery do hlavy, hovorí muž, ktorý chodí podporovať Ukrajinu na akcie extrémistov (+ video)

 

https://dennikn.sk/4079772/dostal-som-aj-udery-do-hlavy-hovori-muz-ktory-chodi-podporovat-ukrajinu-na-akcie-extremistov-video/?ref=tit

 

Sústružník, predtým skladník z Humenného Peter Greš (41) vysvetľuje, ako nastal uňho prerod v prostredí proruskej propagandy, ktoré ho na východe Slovenska obklopuje.

 

„Či to vyžaduje odvahu? Nemohol som ostať doma nečinne sedieť. 

 

(Dobrý návod pre iných, aby neostali doma nečinne sedieť a šli sa konfrontovať s voličmi iných strán do ulíc, lebo toto im dávajú novinári za vzor!)

 

Je to prevažne ľudácko-komunistické mesto, z výsledkov volieb mi to tak vychádza.

O mnohých tu platí: doobeda sa bol modliť a poobede na susedu povie: zdochni, ty sviňa. Nielen povie, ale tak to aj myslí. To má podľa mňa korene v období vojnového Slovenského štátu, Tisovho režimu.

 

Ako divák ste boli aj na pamätnej diskusii v Michalovciach, kde ľudia zúrivo reagovali na ministrov Jaroslava Naďa a Rastislava Káčera. Ako ste to vnímali?

 

(Ale keby zúrivo reagovali na Pellegriniho alebo Fica, to by sa im páčilo a bol spravodlivý občiansky odpor.)

 

Čo mám k tomu povedať? Podporovatelia Putina, aj tí z iniciatívy Brat za brata, tam začali vrieskať ako nepríčetní.

Čo vás motivovalo k tomu, že ste občiansky aktívny a niekoľko rokov chodíte prezentovať svoje prozápadné postoje na akcie extrémistov?

Už sa nemôžem pozerať na to, čo sa na Slovensku deje. Ukrajina dnes potrebuje pomoc, je cieľom ruských raketových a iných útokov a tu vám mnohí povedia: no a čo, nech ich zabijú, hlavne aby sme my mali lacnú naftu.

Vaši kolegovia v práci majú zrejme iné názory ako vy…

Väčšinou sú to voliči Smeru a Republiky. Na rozhovory s nimi som už rezignoval, sú zbytočné.

(Rozhovory sú preňho zbytočné, ale fyzické konfrontácie nie! To už zbytočné nie je!)

 

Prečo ste jazdili na Ukrajinu?

Kvôli nižším cenám, ako mnohí tu. Chodím tam viac ako dvadsať rokov. Tu stála nafta 35 korún, tam menej ako polovicu. Od nás je to tam zopár kilometrov.

(Takže jeho zaujímala lacná nafta!)

 

To je celkom paradox, že vám až na Ukrajine povedali, že máme v parlamente ĽSNS.

Áno, zo začiatku som tomu neveril, čo mi tu ten Ukrajinec splieta. Ale potom keď začal Kotleba vykrikovať, že treba vystúpiť z EÚ a NATO, som pochopil.

(Asi sa teda veľmi nezaujíma o politiku, len o fyzické konfrontácie.)

 

Ako sa tu teda zmenili názory ľudí po ruskej invázii?

Hovorím vám, nič, sú ešte viac proruskí. Oči sa im neotvorili. Či hovorím s kamarátmi alebo s neznámymi ľuďmi, nič, nula bodov. Keď tu máme míting proti vláde a za Ukrajinu, príde iba zopár ľudí.

Tento rok v zime som bol na protivládnom občianskom proteste v Humennom, prišlo zopár desiatok ľudí a zozadu na nás pokrikovali podporovatelia Ruska…

Viem presne. Stál som vedľa nich s ukrajinskou vlajkou. Chodím aj s americkou vlajkou, vlajkou Únie a NATO.

Chodíte priamo aj na akcie extrémistov. Aká je to skúsenosť?

Dusil som v sebe emócie, vedel som, k čomu to speje. Úplne sám, vlastne s kamarátom, ktorý to natáčal, som tam vtedy išiel. Nemohol som ostať doma nečinne sedieť. Keď tam mali tí blázni prejav, vytiahol som americkú vlajku rozmeru 90 x 150 centimetrov a rovno pod tribúnou som ňou zamával.

 

(Tak to začínalo aj vo Francúzsku a potom sa podpaľovali aj autá, keď sa to už rozbehlo!)

 

Nebáli ste sa?

Nie, som mohutný chlap, ale pre istotu som očkom pozoroval policajtov, či sú nablízku.

Napadli vás verbálne?

Nielen verbálne, dostal som aj do hlavy asi päť úderov; v jednej ruke mal slovenskú vlajku, druhou ma udrel. Mám to aj na videu.

Mohli ste predpokladať, že tam dôjde k stretom, nie?

Samozrejme, ale som nejaký chlap. Nebál som sa ich.

(A ich čitatelia to obdivujú! Čo by podľa mňa obdivoval len primitív – fyzické konfrontácie na ulicach.)

 

Ako jediný som podišiel s americkou vlajkou pokojne k tribúne a vzal som si guľášik, ktorý ponúkali. Pekne som sa poďakoval, dobrý bol. Aj to mám na videu.

 

(Myslíte, že by ste mali šancu zobrať si gulášik a prežiť na demonštrácii Antify? Tí ich v Maďarsku zobrali kladivom po hlave, že tam mali množstvo ťažkých zranení!)

 

Komunikujete s takými ľuďmi, púšťate sa do sporov?

Zásadne nie, je to strata času, nedajú si vysvetliť. Už len pre svoj pokoj v duši sme im zamávali našimi vlajkami. Tam ma fyzicky nenapadli. Ľudia bučali, mali nenávistné pohľady. Takým ľuďom čo môžete? Či zasmiať sa, či vynadať, je to jedno.

V minulosti ste sa snažili s takýmito ľuďmi hovoriť a potom ste to vzdali?

Na internete som sa o to pokúšal, nemá to však zmysel. Ukazujem videá, ukazujem fakty… a nič, akoby mali v hlave namiesto mozgu iba dajaký čip. Častejšie ako osobne s nimi komunikujem na internete, väčšinou ich iba hecujem, už sa smejem.

(On sa na provokáciách ľudí zabáva a to sa čitateľom Denníka N páči ako hrdinské!)

 

 

=====

 

Reakcie čitateľov na to, ako ich to oslovilo ako príklad pre začiatok občianskej vojny v uliciach:

 

 

Úžasný človek! Je ubíjajúce žiť v prostredí, kde niet ľudskosti, otrávená spoločnosť. Poviem vám, nie je jednoduché mať pri sebe boľševicky zmýšľajúcich ľudí, až fašisticky.“

 

Ďakujem, že sú ľudia ako vy! Nedajte sa znechutiť ani zastrašiť – „však ste nejaký chlap“, ako hovoríte. :)“

 

(Také provokácie sa obdivujú aj v krčme.)

 

Software Engeneer Lead:
„Ďakujeme že nie ste ticho.
Robíte presne to o čom hovorí Foltýn vo svojej prednáške:

(Vlastne by to mali robiť aj iní, majú to aj v prednáške, že občianska vojna na uliciach by pomohla!)

 

„Pán Peter to dáva na Pána!
Pre mňa je adeptom na ocenenie Biela vrana, hoci nie je whistleblower. Zachovať si v tom prostredí, v akom žije taký nahľad, zdravý rozum, empatiu a zároveň nájsť v sebe tú odvahu postaviť sa za pravdu, správnu vec, proti celému okoliu a pritom vedieť, že s tými ľuďmi tam naďalej ostanete žiť, pracovať… WaW! Je to oveľa, oveľa ťažšie ako pre nás, ktorí len vystrkujeme hlavy zo svojich bubliniek, aby sme nimi mohli pokrútiť nad hlúposťou a zlobou, ktorá je „tam“.“
.
.
„Vystihol to absolútne presne: nejde o vzdelanie, tým ľuďom nechýbajú v prvom rade kognitívne schopnosti, ale emocionálna inteligencia.
Krásne, že sú tu takí statoční, cítiaci a konajúci ľudia.“
.
(Takže, hor sa do ulíc statočným a konajúcim – choďte sa vzájomne provokovať! Len jedna strana na nej dostane aj kladivom do hlavy.)
.
„Som rád, že aspoň zopár z nás sa v živote správa normálne. Super vidieť, čo robíš, len vydrž a nevzdávaj to. Máš moju plnú podporu hoc iba takto na diaľku.“
.
(Toto im ukazujú novinári ako normálne. Už len aby sa pridali ďalší, keď to tak obdivujú!
Aký je pri tom zámer novinárov? Že potom vyhlásia, že nič s nimi nemali a zradikalizovali sa „v občerstvení“?)
.
„Typek je gigachad, držim mu palce, nech to vydrži ešte dlho. Povedal to presne, jak to je, na plnu hubu. Rešpekt, že aj v takom prostredi sa najdu ešte slušni ľudia.“
.
.
„Tento panko ma u mna velky respekt“
 .
.
„Ďakujem za rozhovor a klobúk dole pred aktivizmom Petra Greša.
Tiež dlhšie rozmýšľam, kde sa tá zloba a zášť v ľuďoch berie. Mám trochu pochopenie pre tých, ktorí sa nejak sklamali v živote a potom zatrpkli na celý svet, ale sú aj takí, ktorí zo života v demokracii profitujú a napriek tomu na ňu nadávajú.
Nechápem prečo si toľkí ľudia myslia, že diktatúra je to lepšie politické zriadenie.“
.
(Veď budú bojovať len proti diktatúre! Tak ich to títo novinári naučili!)
.
Andrej, vďaka za Vaše rozhovory – vyberáte si fakt zaujimavých ľudí a viete s nimi fantasticky pokecať.
Peter, obrovská poklona a vďaka za odvahu. Áno, takto sa to robí, do psej matere.
Nás, ktorí ešte stále veríme v demokraciu vôbec nie je málo. Iba sme ticho a oni sú hluční, veľmi hluční.
Čo s tým však robiť ?
V poslednej dobe sa (občas až obsedantne) zaoberám jednou nádhernou myšlienkou :
„Neklaď si otázku, čo potrebuje svet. Opýtaj sa seba, čo ťa oživuje, a choď to robiť, pretože svet potrebuje ľudí, ktorí ožili.“
.
(Áno, na uliciach v konfrontácii s inými môžete ožiť. Objavili, že takto sa to robí aj v krčme!)
.
„myslim si, ze my, liberalnejsia cast spolocnosti (rakovinova mensina – ako nas odteraz ide nazyvat hranolstaj), mame v sebe nejaku zvláštnu “súčiastku”, ktora nám nejako bráni byt agresívnejší, zlostnejší, netolerantný…
kazdopadne vdaka pánovi Petrovi za odvahu“
.
(Tento odrazu vidí, že doteraz boli málo agresívni. Mali by si zobrať príklad z príkladu novinárov!)
.
„V našom kultúrnom okruhu priveľa ľudí považuje svoju bezbrannosť (slabina) za mierumilovnosť (cnosť). Lenže nie je to to isté.
To prvé je neschopnosť použiť násilie, to druhé je neochota.
Z teraz už naozaj historických dôvodov sa totiž väčšina z nás domnieva, že brániť sa s použitím násilia nebude nutné, lebo máme napríklad políciu.“
.
(Tento si uvedomuje, že sú neschopní použiť násilie a budú neochotní, keď ho nepoužijú ako tento hrdina!)
.
.
„lenze mi nechceme ich udolie, a oni nechcu nase, my sme v jednom udoli, takze mi z toho vychadza, ze sa to bude musiet riesit silou? alebo?“
.
(Dobre článok pochopil, majú použiť násilie, teda nie násilie, len fyzické hrdinské konfrontácie!)
.
„Peter, vďaka za to čo robíš. Akoby som čítal o mojom zúfalstve.“
.
(Aj k pocitu zúfalstva ich vychovali novinári! A teraz mu dali nový príklad, že ešte na uliciach môže zmysluplne fyzicky konfrontovať iných ako hrdina!)
.
„Za mňa frajer! Ja by som toľko odvahy nemal. Nebolo by od veci keby niektorá prozápadná strana týchto ľudí dala dokopy, finančne podporovala.“
.
(Tento by ich už aj organizoval, aby takto šli do fyzickej konfrontácie viacerí!
A to sa smejú z dezolátov, že uvažujú ako v krčme. Podľa nich asi, keby sa konfrontovali intelektuáli v provokáciách na ulici, už by to primitívne nebolo!)
.

„Ak by takých ľudí podporovala nejaká strana, už by to nebol autentický občiansky aktivizmus.

Títo ľudia si to môžu zorganizovať aj sami. Urobia si občianske združenie, zriadia účet a môžu poberať 2% z daní, ktoré zatiaľ štát nezrušil. Pripadne si môžu dať zbierku na Donio.sk. Rád im prispejem a keď sa vrátim zo zahraničia, tak sa k ním rád pripojím.“
.
(Aký pekný výsledok majú novinári! Už si to čitatelia inšpirovaní novinármi nazvali „občiansky aktivizmus“ a môžu sa začať organizovať do pouličných konfrontácií! Rád sa k ním aj pripojí!
Budú to organizovať novinári alebo potom budú tvrdiť, že s ich radikalizáciou nemajú nič spoločné?)
.
Klobúk dole!Veľký chlap s veľkým srdcom!“
 .
(Ak pôjdete do ulíc provokovať, budete mať aj veľké srdce!)
 .
„Jednym slovom: uzasne. Neuveritelna odvaha. Keby sa takych ludi ukazali stovky, az tisicky, na nejakom proruSSkom meetingu, tak by Putinofilovia len pozerali od hanby do zeme. Mrzi ma, ze nie som taky odvazny, ako tento pan, mam totiz o dost menej kilogramov.“
.
(Vidíme vo Francúzsku, či opačná strana pozerá do zeme!
Ale presne takto sa začínajú bitky aj medzi mládežou na ulici. Len miesto novinára Andreja Bána to robí nejaký puberťák, čo im dáva za vzor iného puberťáka, čo má „odvahu“ do fyzickej konfrontácie!)
.
„Úplne úžasný clovek✌️🫶 je to strašne frustrujúce mat okolo seba takto zmýšľajúcich ľudí a snažiť sa im vysvetľovat ale ono to nejde..mam to v rodine a je to strašidelné počúvať tie hrozne primitivne názory ..držím palce..našťastie je nás stále dosť veľa“
.
(Na občiansku vojnu v uliciach stačia.)
.
„Klobúk dole. Neviem, smutné, smiešne, zúfalé? Ani sa mi veriť nechce, ale keď vidím ako dopadli posledné voľby, má pravdu, veľmi presne pomenoval s čím sa každý deň stretáva.
Nepoznám žiadneho voliča smeru, fašistov, a ak by aj hej, asi ruším všetky kontakty s takým človekom. On v tom prostredí žije a dokáže fungovať a ešte sa zapájať. Veľký rešpekt.“
.
(Dokáže fungovať ako v krčme, provokovať fyzickú konfrontáciu!)
.
IT:
„Veľmi výživný rozhovor.
Pán Greš, ďakujem za to, čo robíte. Na diskusie s týmito ľuďmi dávno nemám nervy, a miestami už ani gule.“
.
(Zaujímavé, že títo „inteligentní“ ľudia sa nebudú zahadzovať v diskusiách, len vo fyzickej konfrontácii to obdivujú!
Ale primitívi preto, lebo nemajú argumenty a päste alebo kilá majú!)
.
Takych ako Peter, potrebujeme viac. Klobuk dole, Peter.“
 .
(Nebolo toto účelom článku? Aby ich v uliciach bolo viac?
Lebo vy ste taká intelektuálna elita, čo sa neznížia k diskusii, len fyzických konfrontáciám?)
 .
Rešpekt! Škoda že ho nie je viac“
 .
Takychto ludi treba naslovensku daleko vica!!!“
 .
Komunikácia a marketing:
.
„Nabuduce by sa k nemu mali pridat pani Markos a Marec, skusit si dialog a zmierovanie.“
.
.
(To má byť výsmech a irónia pre Markoša a Sama Marca, kam asi dospejú bez primitivizmu!
Oni sú inteligentnejší a preto nebudú hrdinovia pre primitívov, teda pardón, „intelektuálnu elitu“!)
.
.
.
.
Už len teda, aby sa čitatelia inšpirovali a občianska vojna statočných môže začať! Nepotrebovali ani občerstvenie, veď majú posvätenie a statočné ukážky priamo od novinárov!
.
.

Tento novinár Andrej Bán to nerobí prvýkrát, že štve občanov do občianskej vojny!

Takýto novinár nemá čo robiť ani na alternatívnych stránkach, nieto ešte v mainstreame!

.

A potom budú tvrdiť, že oni neradikalizujú občanov. Tu máte dôkazy aj s účinkom radikalizácie na čitateľov!

.

.

Myslíte, že Cintula by pre nich frajer a hrdina nebol? Keby nebol aj strieľal, bol presne takýto hrdina, čo považoval za hrdinstvo fyzickú konfrontáciu! 

Na rozdiel od tohto ich hrdinu bol len v ešte väčšom zúfalstve! 

A to nikdy neviete, komu z týchto obdivovateľov sa k tomu pridá ešte väčšie aj osobné zúfalstvo!

.

Od fyzickej konfrontácie nie je ďaleko k ublíženiam na zdraví a aj k neplánovým vraždám po ťažkom ublížení.

.

Toto by nikdy nemala spoločnosť obdivovať, akým ste potom príkladom pre tých puberťákov, čo sa mlátia na ulici?

.

Ako vidíme, obdivujú to aj dospelí a to dokonca „intelektuálna elita“.

.

Však aj pouličné bitky puberťákov nezačínajú rovno hromadnou bitkou, ale fyzickými provokáciami! 

A dospelí to ženú do občianskych vojen ako v zahraničí!

.

.

U nás dokonca novinári!

 

 

 

.

Väčšine progresívcov nahrádza progresivizmus duchovnú skupinu. To, čo si iní odžijú v kostoloch

15.07.2024

Názor z Postoja ako ku ortodoxnej sekte: „Na SME je do znacnej miery vyselektovana skupina ortodoxnych vstupencov progresivizmu, ktori pokial sa spochybnuje nieco co vnimaju ako posvatne, reaguju primerane. No a primeranou reakciou na herezu je predsa exkomunikacia.“ Poväčšine progresívnym ateistom nahrádza duchovno. To, čo si iní väčšinou odžijú v [...]

Daniš: „Bašty šírenia nenávisti sú už roky v prostredí progresívcov a ich spojencov“

14.07.2024

Štandard: „Budú klamať sami sebe. Lebo inak by si museli priznať, že svet, ktorý s krvou v očiach vytvárali, nie je pokrokový, ale chorý.“ Šokoval ma dnes Samo Marec na SME, keď tam napísal článok, aký je zdrvený z toho, že sa z nich Taraba vysmieval, keď napísal status, že toľko múdrych hláv a nevedia si pozrieť predpoveď počasia alebo čosi také [...]

Kto by vás šiel voliť, keď mu progresívci 20x denne napíšu, že je nacista alebo ruská sviňa? To vám zdvihne voličskú základňu?

14.07.2024

Vy ste nevygenerovali len Cintulu, ale generujete občiansku vojnu a prenasledovanie voličov, čo vás nevolili! Stav v diskusiách na Pravde – nájazd vami poštvaných progresívnych voličov Je to tiež len ľahostajnosť progresívnych novinárov, že sa nezaujímajú o to, nakoľko už svojich čitateľov poštvali proti iným občanom, čo ich nevolili. [...]

medveď

Pre výskyt medveďa vyhlásili v okrese Turčianske Teplice mimoriadnu situáciu

16.07.2024 10:00

Mimoriadna situácia sa týka obcí Čremošné, Háj, Mošovce, Rakša, Slovenské Pravno, Turček a mesta Turčianske Teplice.

rokovanie, treatná novela, parlament

Mimoriadna schôdza pokračuje rokovaním o návrhu novely Trestného zákona

16.07.2024 09:46, aktualizované: 09:55

Legislatívu posunuli poslanci do druhého čítania. Rokujú o nej v skrátenom legislatívnom konaní.

Germany Motor Show

Macron má nové auto. Ako zvýhodňuje kúpu elektromobilov a ktorému vysokému prezidentovi museli vyrobiť limuzínu na mieru?

16.07.2024 09:00

Emmanuel Macron začal jazdiť v novom modeli automobilu s hybridným pohonom. Aké finančné výhody Francúzsko poskytuje pri kúpe elektromobilov?

Laurence Tubianová.

Napätie vo francúzskej ľavici pokračuje: Časť z nich navrhla za premiérku Tubianovú. Je to Macronov spojenec, kritizuje druhá časť

16.07.2024 08:54

Hlavný vyjednávač LFI na rokovaniach o vytvorení vlády Paul Vannier však k nominácii Tubianovej zaujal negatívny postoj.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,550
Celková čítanosť: 5630880x
Priemerná čítanosť článkov: 3633x

Autor blogu

Kategórie