Založ si blog

Čo ste teda zač, keď ľudia radšej chceli Smer? Veď to je hlavne vaša vizitka a nie Smeru!

Ukážka, ako sa progresívna volička nezníži na vulgárnu úroveň, keď Šimkovičovú slušne uráža, že je prostitútka. Túto matku zas nezaujíma, ako sú prenasledované zas iné matky, čo nesúhlasia s hormonálnymi zásahmi u detí na zmenu pohlavia!

Taktiež ju nezaujíma, že volí stranu, ktorá všetkých iných uráža a nálepkuje ako nacistov, čím im rozbíjajú rodiny. 

 

 

„Keď tomu tak je, rozhodne to nie je za to, že by som ku komukoľvek z vás požívala, čo len štipku úcty a rešpektu, ale preto, že sa snažím neznižovať na vašu úroveň…

 

…Je to asi tak, ako s tým vašim oblečením a mejkapom. Viete, je rozdiel medzi tým, či je žena sexy, alebo vulgárna, pripomínajúca tie, pracujúce v istom obore.“

 

https://blog.sme.sk/brawne/politika/vazena-prava-slovanka-zijuca-v-kittsee-rasizmus-xenofobia-a-neonacizmus-nie-su-prejavmi-demokracie

 

 

Dobrá ukážka, ako sa stará len o seba!

To ja som venovala veľa rokov slobode ľudí z LGBTI, ale nevidela som, že by sa oni vedeli zastať aj iných okrem seba. Teraz robia iným presne to, čo vždy kritizovali, že robia im, pomáhajú ako nacistov vyháňať z rodín iných. Im už zrazu nevadí, keď iných vyháňajú z rodín! Ešte tomu pomáhajú!

 

A v diskusii jej kontruje diskutérka, čo sa nikdy nezapájala do obhajoby homosexuálov. To pred rokmi by sa ohrozovala, že na ňu preto v diskusiách budú útočiť, preto bola radšej ticho.

A teraz, keď je to už módne a pretláčaná ideológia progresívnej strany, ja by som pre ňu bola pre nesúhlas homofób a určite aj nacista, čo ona sa ich nikdy nezastávala, lebo na to nemala odvahu. A potom v nich nemám vidieť ovce. Čo najprv sa neodvážia niekoho zastať a potom, keď už v mase môžu niekomu nadávať, tak zrazu boli a sú ochrancovia LGBTI a prenasledovači „ľudského odpadu“ inde?

 

Nie, nemôžem si takých ľudí vážiť, keď vidím, aké je to aj falošné a ešte aj sfašizované proti novému „ľudskému odpadu“!

Kde bola, keď boli homosexuáli ľudský odpad? Prečo bola vtedy ticho? A kde je dnes? Tiež pomáha prenasledovať „ľudský odpad“. A pekne chránené cenzúrou na SME! To je také divadlo, že hnus.

 

Pritom je to matka dcéry, ktorá sa stala chlapcom. Keď sa v jednej triede osem dievčat prehlási na chlapcov, čo na SME napádali diskutérov, že nesmiete kritizovať, lebo je to homofóbne, tak jednoducho z nich matky nebudú, to je fakt! A toto je stúpajúci trend u mladých, že dievčatá sa identifikujú ako chlapci a chlapci ako dievčatá. Tým pôrodnosť bude klesať, to je fakt z toho vyplývajúci.

 

Aj iné matky si môžu brániť svoje deti, že nesúhlasia s hormonálnymi zásahmi do nich v detskom veku okolo 12 rokov. Pamätám sa na dobu, keď sa liberálom ateistom nepáčil ani zásah krstom v detskom veku, že sa majú rozhodovať až v dospelosti a zrazu títo chcú zasahovať do detí aj hormonálne?

 

Na rozdiel od progresívnych extrémistov, by som kritizovala nielen ostrakizovanie matiek LGBTI a ich detí, ale aj iné matky, ktoré tiež chránia svoje deti pred extrémami!

 

A fanatizmus je presne to, že vy by ste takú matku, čo chráni svoje dieťa pred hormonálnymi zásahmi, ostrakizovali ako homofóba, čo sa jej aj stalo! A to mala dieťa v liberálnej škole.

 

 

Sloboda nemá byť len pre ľudí LGBTI, ale pre všetkých! Ako na to zabudli komunisti a mali len robotníkov na ukážku, pričom inteligenciu prenasledovali a viete dôsledky, rovnako zabudli títo progresívci, že nestačí mať na ukážku slobody len LGBTI, pričom iných budeme len cenzúrovať a na ich slobodu už kašlať. A najmä, keď kritizujú extrémizmus!

 

Ten je nebezpečný na obidvoch stranách! Ani konzervatívna matka si nezaslúži prenasledovanie, že je homofób, keď tiež chráni svoje dieťa pred hormonálnymi zásahmi. A to by som bola zvedavá, ako by to nevadilo všetkým liberálom na ich deťoch! Keby za to, že nesúhlasia, až v dospelosti, mali byť prenasledovaní ako homofóbni nacisti!

 

 

 

Náš štát sa neviaže a nemá viazať na žiadnu ideológiu, čo je najlepšia ochrana proti akejkoľvek novej totalitnej ideológii!

 

ÚSTAVA
SLOVENSKEJ REPUBLIKY
PRVÁ HLAVA
Prvý oddiel
ZÁKLADNÉ USTANOVENIA
Čl. 1
(1)
„Slovenská republika je zvrchovaný, demokratický a právny štát. Neviaže sa na nijakú ideológiu ani náboženstvo.“

Preto ktokoľvek, nielen Fico, sa môže ohradzovať proti vnucovaniu akejkoľvek ideológie, čo máme ako prvý bod v ústave.

 

A čo povedal Fico?

 

„Chcem urobiť veľkú výzvu. Musíme spoločne postaviť obrovskú hrádzu nezmyselným progresívnym a liberálnym ideológiám, ktoré sa šíria ako rakovina. Sú to ideológie, ktoré poškodzujú túto krajinu,“ vyhlásil.“

 

 

Ja by som nepovedala liberálnym ideológiám, keďže v tomto progresivizme nič nie je liberálne a za slobodu sa len vydáva, ale náš štát sa nemá viazať na žiadne ideológie, čo je najlepšia ochrana pred nejakou totalitnou ideológiou.

Politickí aktivisti v novinách Progresívneho Slovenska asi nevedia, čo máme v ústave, keď sa pohoršujú nad jej prvým bodom, že sa nemáme viazať na žiadnu ideológiu. Oni si tam myslia, že túto ideológiu by sme sa viazať mali. 

 

Ani ja nechcem, aby sa náš štát viazal na totalitnú ideológiu progresivizmu, čo sa len tvári, že má niečo s liberalizmom. O žiadnej slobode ich ideológia nie je. Práve LGBTI len zneužívajú na len reklamu a zdanie, že akože sú o slobode, pričom netolerujú žiadnu inakosť a dovolávajú sa len cenzúry ako v totalite. 

 

 

Ich mladší Šimečka povedal takú hlúposť, že ich voliči volili slobodu a lepšiu budúcnosť!

Nuž, povedzte, voliči ktorej strany nevolia lepšiu budúcnosť? V ktorej krajine a v ktorej politickej strane si volia horšiu budúcnosť?

 

Mladší Šimečka:

 

„Premiér Fico vo svojom prvom verejnom vystúpení po atentáte prirovnal liberalizmus a progresivizmus k rakovine. Takto asi vyzerá ten povestný zmier v jeho podaní. Dovoľujem si ho vyzvať, aby prestal urážať státisíce voličov a voličiek na Slovensku, ktorí si vo voľbách vybrali myšlienky slobody, rovnosti a lepšej budúcnosti pre našu vlasť,“ napísal Šimečka.“

 

 

To, že ich voliči vidia slobodu vo federalizácii, strate veta, v kvótach alebo v tretej svetovej, to je ich výber, v čom oni vidia slobodu. Iní voliči zas vidia slobodu a lepšiu budúcnosť v suverenite štátu a bez tretej svetovej.

A mladší Šimečka povedal aj takú hlúposť, že je urážkou ich voličov, keď sa náš štát nebude viazať na ich ideológiu, ktorú my vidíme ako totalitnú!

 

Nám právo, nechcieť ich ideológiu, zaručuje už prvý bod ústavy, že žiadnu ideológiu nemusíme chcieť! 

 

Kde Fico urazil ich voličov? Kde ich nazval ľudským odpadom alebo nacistami ako jeho otec?

Kritika akejkoľvek ideológie nie je urážkou ľudí, ale tej ideológie. A táto ich má všetky prejavy totalitnej ideológie – jediný názor a totalitná cenzúra na nesúhlasiacich.

 

Navyše oni sami vidia v tejto vláde vládu nacistov a totalitu a démonické zlo! A keď niekto v ich ideológii vidí len totalitnú ideológiu, tak už ich uráža?

A to my sa žiadnej ideológie nedomáhame! My nechceme meniť ústavu a rovno jej prvý základný bod!

 

Takže, venujte pozornosť týmto faktom!

 

 

komentáre zo SME:

 

„Počúval niekto ten rozhovor? Veď on vôbec nerozprával o progresivizme a liberalizme. On rozprával o dôležitosti cyrilometodskej (viac kultúrnej ako náboženskej) tradícii, a že na ňu netreba zabúdať. O progresivizme a liberalizme povedal toľko, že prináša ideológie ktoré vznikli iba včera, ktoré robia karikatúru zo západnej civilizácie. Ale ten príhovor v žiadnom prípade nebol o tom.“

 

 

ouroboross

PRÉMIUM
NOVÉ
„Napisem to tak ako si to myslim a mozno ma aj vymazu… Ten strelec mal lepsie mierit.“

nitram11

PRÉMIUM
„Dorazme toho z. M r da. Potom začneme s liečbou tohto štátu.“

 

 

 

Pritom, že si vychovali svojich čitateľov k tomu, že schvaľujú atentát na Fica (ako Hitlera) a riešenie prehratých volieb vraždou (proti nacistom), naozaj stačí, keď niekto ďalší bude mať zbrojný pas a psychopatické depresie z „nacizmu“.

Nedá sa od toho dištancovať, že my nie sme pri rozoštvávaní našich čitateľov za nich zodpovední, ale opačná strana vládnej koalície je už zodpovedná za všetkých. Buď to platí alebo nie! Buď u všetkých alebo u nikoho.

 

 

.

Väčšine progresívcov nahrádza progresivizmus duchovnú skupinu. To, čo si iní odžijú v kostoloch

15.07.2024

Názor z Postoja ako ku ortodoxnej sekte: „Na SME je do znacnej miery vyselektovana skupina ortodoxnych vstupencov progresivizmu, ktori pokial sa spochybnuje nieco co vnimaju ako posvatne, reaguju primerane. No a primeranou reakciou na herezu je predsa exkomunikacia.“ Poväčšine progresívnym ateistom nahrádza duchovno. To, čo si iní väčšinou odžijú v [...]

Daniš: „Bašty šírenia nenávisti sú už roky v prostredí progresívcov a ich spojencov“

14.07.2024

Štandard: „Budú klamať sami sebe. Lebo inak by si museli priznať, že svet, ktorý s krvou v očiach vytvárali, nie je pokrokový, ale chorý.“ Šokoval ma dnes Samo Marec na SME, keď tam napísal článok, aký je zdrvený z toho, že sa z nich Taraba vysmieval, keď napísal status, že toľko múdrych hláv a nevedia si pozrieť predpoveď počasia alebo čosi také [...]

Kto by vás šiel voliť, keď mu progresívci 20x denne napíšu, že je nacista alebo ruská sviňa? To vám zdvihne voličskú základňu?

14.07.2024

Vy ste nevygenerovali len Cintulu, ale generujete občiansku vojnu a prenasledovanie voličov, čo vás nevolili! Stav v diskusiách na Pravde – nájazd vami poštvaných progresívnych voličov Je to tiež len ľahostajnosť progresívnych novinárov, že sa nezaujímajú o to, nakoľko už svojich čitateľov poštvali proti iným občanom, čo ich nevolili. [...]

Festival Pohoda 2024

Z festivalu putoval do cely: Dychové skúšky vykonávali vodiči aj po zrušení Pohody

16.07.2024 10:39

Polícia po skončení festivalu zistila až dvanásť vodičov pod vplyvom alkoholu.

nepál, bagmati

Po zrútení autobusov do rieky v Nepále našli 14 tiel. Cestovalo nimi 65 ľudí

16.07.2024 10:30

Osem nájdených obetí sa podarilo identifikovať a ich telá odovzdajú rodinám.

železnica, tragédia, liptovský mikuláš, zrážka s vlakom, beňadiková

Vlak zrazil človeka, železničnú dopravu pri Vrútkach prerušili

16.07.2024 10:28

Na mieste zasahujú hasiči.

medveď

Pre výskyt medveďa vyhlásili v okrese Turčianske Teplice mimoriadnu situáciu

16.07.2024 10:00

Mimoriadna situácia sa týka obcí Čremošné, Háj, Mošovce, Rakša, Slovenské Pravno, Turček a mesta Turčianske Teplice.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,550
Celková čítanosť: 5630912x
Priemerná čítanosť článkov: 3633x

Autor blogu

Kategórie