Založ si blog

Prečo vám neradím vyzváňať poslancom

Už som to napísala 12.2. ale zopakujem to:

 

 

Tu je úplne jasné, kto tu je agresívnejší, kto nosil šibenice po demonštráciách a kto uverejnil presnú adresu, aj ktoré noviny takto rozoštvávajú občanov!

 

Ja sama svedčím o tom, že vyhlásenia o osobnom prenasledovaní som videla v diskusiách na SME a nevidela som také na Pravde.

 

A pravdu vám poviem, myslím si, že sú schopní niekoho teraz zo svojich aj zabiť, aby z toho obvinili iných! Že sú schopní všetkého, keď chcú opozíciu zlikvidovať, aby sa udržali pri moci alebo dostali k moci ich progresívni lokaji a majú proti sebe teraz toľko ľudí. Naozaj si to myslím, že sú toho schopní!

 

Preto vás varujem, nikde nevylepujte plagátiky, lebo ak niekde niekoho zavraždia, môžete byť takto zatiahnutí do vraždy a ešte na vás to hodia!

 

https://malinova.blog.pravda.sk/2022/02/12/2-3-obcanov-nie-su-bastardi-ako-to-pise-matovic/

 

 

Aj dnes 20.2. som videla v diskusii na SME takéto komentáre pod článkom o Benčíkovi:

 

„v sebaobrane by som vsetkych postrielal“

 

„V tejto diskusii k článku panujú negatívne emócie a vidím tu aj výzvy k násiliu. Z videa, ktoré zverejnili aktivisti, však nevyplýva ich tendencia k násilnému konaniu ani porušenie zákona. Na mieste p. Benčíka by som im asi otvoril a diskutoval s nimi. Ak niekto vstúpi do politiky, musí počítať s expozíciou.“

 

 

Na každej strane sú aj extrémisti, čo sú schopní všetkého!

 

Považujem za dosť reálne, že vražda niektorého poslanca z tých 80 by sa mnohým hodila na ich propagandu – Pozrite, sú to vrahovia, musíme ich (spolu s nimi 2/3 občanov) umlčať, scenzúrovať, trestne stíhať!

 

Bolo by to ospravedlnenie na uvalenie ťažkej cenzúry na 2/3 občanov a preto by sa im takáto vražda hodila! 

Občania by nemali byť naivní a riskovať, že nejakými plagátikmi alebo vyzváňaním poslancom, budú zatiahnutí do vraždy, ktorú na nich potom hodia!

 

Síce táto žena nevyzerá na vraha, keď sa k vyzváňaniu k Benčíkovi otvorene hlási a vysvetľuje, že aj on zverejňoval akési fotky jej detí, ale je naivná, keď nepredpokladá, že môže byť zatiahnutá aj do vraždy. Vždy môžete byť zneužití, že vás namočia kvôli nejakému bláznovi, ktorému preskočí alebo celkom cielene do objednanej vraždy nejakého poslanca. Stačí vedieť, že mnohým by sa niečo také hodilo na začiatok veľmi tvrdej cenzúry všetkých občanov!

 

 

 

Katarína BOKOVÁ: Poslanec Benčík sa opäť pokakal. Z obyčajných otázok! A zrejme nielen politicky…

 

 

 

Vyjadriť svoj nesúhlas môžete aj inou cestou – ako ona len videom alebo písaním, nie osobne plagátikom alebo fyzickou prítomnosťou.

A na mieste týchto poslancov by som sa skôr bála svojich, že ma teraz rovnako zneužijú (zavraždením) kvôli zámienke na cenzúru! 

V štáte, kde sa „chlapsky podpaľujú autá“, by to nebolo nič zvláštne!

 

 

 

 

.

Prečo sa iní liberáli na vašu stranu nepridajú a radšej budú hopkať na námestiach

22.02.2024

Predstavte si tých ľudí na námestiach z ich liberálnych bublín, keby zrazu s nimi nesúhlasili a stali by sa kritickí. Môžete si každý deň prečítať na SME, ako na takých reagujú. Okamžite im nadávajú, že sú smeráci, kremloboti a taký človek zažíva nátlak, aby stíchol, aby sa zaradil a nepísal nič kritické voči nim, aby bol ticho. Prečo sú takí ľudia [...]

Čekan uviedol, že nebojoval za odstavovanie nezaočkovaných z internetu!

21.02.2024

Experimentálne očkovanie, za ktoré nikto neberie zodpovednosť, má byť dobrovoľné. Slovo dobrovoľné znamená, že nemá byť k takému očkovaniu, za ktoré si má byť sám zodpovedný, donucovaný alebo vydieraný! Jeden sám Čekan by nikoho nemohol donucovať alebo vydierať, keby to nerobili novinári, ktorí dennodenným písaním prenasledovali a odsudzovali ľudí, čo [...]

Príbeh mnohých, ktorých vydierajú cez rodiny

19.02.2024

Cesta od liberála k dezolátovi Toto píšem tebe, Luna, o svojich zážitkoch na blogu Pravdy. Myslím si, že sa tu na mňa ľudia hnevali, že tu píšem veľa liberálnych myšlienok, názorov, agendy, ale ja som náhle prešla sem z úplne opačného tábora. Ja som prišla od tých zo SME, kde sa vždy písalo, že na Pravde sú primitívi, čo volia Smer. Verila som tomu. Ja som [...]

protest, šimečka

Šimečka: Ukrajina si po dvoch rokoch ruskej agresie zaslúži podporu

23.02.2024 13:22

Lídrov vládnej koalície vyzval, aby obnovili vojenskú pomoc Ukrajine a prestali hazardovať s bezpečnosťou a dobrým menom Slovenska.

Vladimir Putin

Putin tvrdí, že 95 % ruských jadrových síl bolo modernizovaných

23.02.2024 13:17

Ruské letectvo prevzalo štyri nové nadzvukové jadrové bombardéry.

HZS, záchranári

Na Martinských holiach zomrel turista, horskí záchranári ho našli už bez známok života

23.02.2024 12:58

Horskí záchranári hľadali 67-ročného slovenského turistu, ktorý odišiel na "Martinskú" ferratu a rodina sa s ním nevedela skontaktovať.

Kryvyj Rih, ruské bombardovanie, civilné domy, vojna na Ukrajine

Ukrajinský vicepremiér Kubrakov: Ak by sa vojna skončila teraz, rekonštrukcia by trvala desať rokov

23.02.2024 12:36

V sobotu uplynú dva roky od začiatku ruskej invázie. Napáchané škody odvtedy prekonali sumu približne 500 miliárd eur.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,435
Celková čítanosť: 5488150x
Priemerná čítanosť článkov: 3824x

Autor blogu

Kategórie