Stoltenberg: „Ľahko presunieme jadrové zbrane do iných krajín Európy, tiež na východ od Nemecka. „

Kollár dnes vyhlásil, že na slovo verí Naďovi, že čo povie Naď, to je svätá pravda. 

 

Ale ako vieme, Naď už klamal a to všetkých voličov, že táto zmluva je len hoax a nič také nemôže byť sni schválené, keďže je to len hoax!

 

A teraz podľa Kollára hovorí tento Naď, čo si kľudne celú verejnosť klamal, že sa na jeho slovo dá spoľahnúť a čo povie, to je svätá pravda?

 

A teraz čo si mám myslieť, že je tak sprostý alebo tak arogantný, že napriek faktom a argumentom povie, že verí Naďovi, že ich nemôžu priniesť?

Neverím, že by bol ať tak sprostý a len na slovo mu veril, čiže si myslím, že to od neho bola bezbrehá arogancia voči všetkým občanom Slovenska, že keď si Naďko tuto niečo povie, tak ja sa nenamáham, stačí mu veriť, hoci všetci občania Slovenska už videli, že nedá, že klamal, že je to čierne na bielom a v záznamoch ako klamal a taktiež aj Matovič o referende v tejto veci. Ale on mu a za nas všetkých verí, hoci všetkých voličov verejne oklamali?

 

To je aká bezbrehá arogancia toto oznámiť občanom po ich klamstvách, že ja a za vás všetkých mu verím a preto to schválim – tiež za vás všetkých, ktorých sme umlčali a nedovolili ani verejnú diskusiu!

 

 

Chmelár 19.1.2021:

 

GENERÁLNY TAJOMNÍK NATO: AMERICKÉ JADROVÉ ZBRANE MÔŽU SKONČIŤ V STREDNEJ EURÓPE
.
.
.
„Priatelia, už mám toho naozaj dosť. Akákoľvek diskusia a polemika má zmysel len vtedy, ak druhá strana logickým spôsobom odpovedá na vaše argumenty alebo aspoň reaguje na vaše tvrdenia. Ak som už na všetkých možných miestach (na facebooku, v dennej tlači, v televízii) vysvetlil, že jadrové zbrane môžu byť po schválení dohody s USA rozmiestnené aj na Slovensku, lebo Zmluva o nešírení jadrových zbraní im v tom nebráni – a obhajcovia DCA si napriek tomu, bez ohľadu na realitu a bez akýchkoľvek argumentov naďalej hudú svoje – ponúkajú sa len dve možné vysvetlenia. Buď ich IQ nepresahuje hodnotu izbovej teploty alebo vedome, programovo a zákerne klamú tento národ, až sa im z úst práši. A keďže nechcú akceptovať, že majú právo na vlastný názor, nie na vlastné fakty, prosím, oplieskajte im o hlavu, pardon, zdieľajte toto vyhlásenie autority, ktorú uznávajú ako svojho svetského pápeža – generálneho tajomníka NATO Jensa Stoltenberga. Nasledujúce slová povedal na konferencii Nemeckej atlantickej asociácie Nato Talk 19. novembra 2021.
.
.
Vo svojom úvodnom prejave Jens Stoltenberg povedal, že sa spolieha na to, že Nemecko bude aj naďalej ochotné zdieľať jadrové zbrane na svojom území. Zdôraznil, že dohody NATO o zdieľaní jadrových zbraní sú pre Európu mimoriadne dôležité. Potom odpovedal na otázky novinárov. Redaktor Süddeutsche Zeitung Paul Krüger sa ho spýtal, že ak by sa Nemecko rozhodlo obmedziť svoju úlohu (rozumej uzavrieť americkú vojenskú základňu), čo by to znamenalo pre situáciu spojencov na východe. Odpoveď Stoltenberga stojí za to odcitovať:
„Alternatívou k zdieľaniu jadrových zbraní NATO sú rôzne druhy bilaterálnych dohôd… takže, samozrejme, Nemecko môže, samozrejme, rozhodnúť, či budú jadrové zbrane vo vašej krajine, ale alternatívou je, že ľahko presunieme jadrové zbrane do iných krajín Európy, tiež na východ od Nemecka.“
Moderátorka Jana Puglierin sa neisto spýtala, či to dovoľuje Zakladajúci akt NATO – Rusko, na čo Jens Stoltenberg nervózne odvrkol: „Áno, dobre. . . no, všetci vidíte, že zakladajúci akt NATO-Rusko nefunguje.“
.
.
.
Ešte raz:
.
.
.
Odpoveď Stoltenberga stojí za to odcitovať:
„Alternatívou k zdieľaniu jadrových zbraní NATO sú rôzne druhy bilaterálnych dohôd… takže, samozrejme, Nemecko môže, samozrejme, rozhodnúť, či budú jadrové zbrane vo vašej krajine, ale alternatívou je, že ľahko presunieme jadrové zbrane do iných krajín Európy, tiež na východ od Nemecka.“
.
.
.
A ešte raz, keď niekto stále tvrdí, že tu jadrové zbrane nemôžeme mať:
.
.
.
Odpoveď Stoltenberga stojí za to odcitovať:
„Alternatívou k zdieľaniu jadrových zbraní NATO sú rôzne druhy bilaterálnych dohôd… takže, samozrejme, Nemecko môže, samozrejme, rozhodnúť, či budú jadrové zbrane vo vašej krajine, ale alternatívou je, že ľahko presunieme jadrové zbrane do iných krajín Európy, tiež na východ od Nemecka.“
.
.
.
A ešte raz pre tých, ktorí si nevšimli tieto slová:
.
.
.
„sú rôzne druhy bilaterálnych dohôd“
.
.
.
ľahko presunieme jadrové zbrane do iných krajín Európy“ (na východ od Nemecka)
.
.
.
„Neviem, čo viac potrebujete vedieť. Generálny tajomník Severoatlantickej aliancie nielenže potvrdil, že americké jadrové zbrane v prípade potreby bez rozpakov premiestnia do krajín strednej a východnej Európy, ale aj to, že na to slúži DCA, ktorú sa Američania momentálne snažia pretlačiť na Slovensku. Nemusia to spraviť, ale môžu. A my im na to touto zmluvou vystavujeme bianco šek. Pretože potom už nebudú musieť žiadať o povolenie, iba informujú našu stranu „o typoch, množstvách a harmonogramoch dodávok“ zbraní, ktoré majú Ozbrojené sily USA „v úmysle prepraviť alebo rozmiestniť na území Slovenskej republiky“ (čl. 4, ods. 2 návrhu dohody). V praxi to znamená, že keď napríklad Spojené štáty nahlásia, že chcú do plánovaného muničného skladu v Kuchyni umiestniť letecké bomby, my ani nemáme právo skontrolovať, či v nich nie sú nukleárne nálože, lebo výlučnú kontrolu nad prístupom k takémuto rozmiestnenému materiálu majú mať Ozbrojené sily USA (čl. 4, ods. 3) a bez ich súhlasu nepodliehajú prehliadke (čl. 11, ods. 1).
Kto tomuto nerozumie, ten už rozumieť nechce. Alebo žeby Jaro Naď zaradil do svojho predlhého zoznamu „klamárov“ aj Jensa Stoltenberga? Celý záznam konferencie nájdete tu: https://www.nato.int/cps/en/natohq/opinions_188772.htm
.
.
.
A ešte raz pre tých, ktorí si nevšimli tieto slová:
.
.
.
ale aj to, že na to slúži DCA“
.
.
.
A on tvrdil, že ich ponesú na pleciach, ako sa z toho smial Krúpa alebo Korčok?
.
.
.
my ani nemáme právo skontrolovať, či v nich nie sú nukleárne nálože“
.
.
.
.
.
23.1. opäť klamstvá v televízii a tak je to až dodnes:
.
.
.
Chmelár 23.1.:
.
.
.
„Vo včerajších Správach RTVS boli korektne odprezentované moje argumenty týkajúce sa možného rozmiestnenia jadrových zbraní na Slovensku, vrátane potvrdenia generálneho tajomníka NATO, že Spojené štáty to môžu urobiť. To, že som nebol uvedený ako ich autor, mi neprekáža, lebo tu ide o dôležitejšiu vec a aspoň to pomohlo odpútať pozornosť od mojej osoby, ktorá niektorých ľudí dráždi ako červené súkno. Príznačne demagogická bola reakcia hovorkyne ministerstva obrany, ktorá povedala, že nukleárne zbrane tu byť nemôžu, lebo to vraj nedovoľuje Zmluva o nešírení jadrových zbraní od roku 1974. Toto je úplne typické zavádzanie vládnej koalície, aké používa od začiatku verejnej diskusie.“
.
.
.
Tu sa systematicky klame, hoci boli predložené argumenty a nielen, čo si myslí Chmelár, ale čo povedal generálny tajomník NATO a kto poslúcha len vnucovanú propagandu, tak tie fakty vytrvalo len ignoruje.
.
.
.
Doteraz tu nebola žiadna verejná diskusia k tejto téme a predložené fakty vláda ignoruje!
.
.
.
Čo povie Naď, neznamená celkom nič, keď si kľudne aj verejne klame. A celkom rovnako len klame o tom, že tu nemôžu byť presunuté nukleárne nálože. 
.
.
To podľa vás Naďove slová, hoci už každý môže vedieť, že je klamár a klamal v tejto veci, znamenajú viac a majú väčšiu váhu ako slová generálneho tajomníka NATO? To už aj on je len konšpirátor a dezolát? 
Kto je Naď, správca planéty nad všetkými novinami sveta a aj nad NATO, že čo on inak povie, je to tak, hoci inak klame? 
.
.
Veď celkom rovnako aj teraz!
.
.
.
.
.
A Kollár dnes ľuďom len oznámil, že za nich bez nich bude dôverovať slovu Naďa, že tu presunuté byť nemôžu!
.
.
.
.
.
Keď mu tak verí, nech vyhlási, že ho ľudia môžu aj obesiť, ak to nebude pravda. Však, keď mu tak a za nás všetkých verí (hoci na to nemá žiadny mandát), môže byť kľudný, keď sa dá na Naďa tak spoľahnúť!  Ako dnes celej krajine tvrdil – Za vás som rozhodol, že mu všetci budete na slovo veriť! Aj keď ste už videli, že sa nedá!
.
.
.
.
.
.

Za vznik progresivizmu môžu zaostalí konzervatívci a zaostalí veriaci!

20.05.2026

Môj článok z roku 2023: 9. septembra 2023 Aj keď nie ste veriaci, mali by ste veriť takej zákonitosti, že extrémizmus na jednej strane roztáča extrémizmus na opačnej strane. Jednoducho – keď sa kyvadlo príliš vychýli na jednu stranu, zákonite sa pohne príliš na opačnú. Teda, kto podporuje extrémizmus na svojej strane, pomáha extrémizmu aj na [...]

Komunikácia vo vzťahoch

20.05.2026

Pravdupovediac by ma zo vzťahu zaujímal len sex. Lebo inak vzťah mi pripadá ako vzťah s nebezpečným psom, ktorý rozumie tomu, čo robíte, takže už nemáte súkromie. Taký bezpečný vzťah som mala s našim psom, lebo ten nerozumel, čo robím, tak som vždy mala súkromie, hoci bol so mnou synchrónny. Hoci panička bola moja dcéra a autoritu pána mala moja dcéra, ktorá ho [...]

Citová výchova chlapcov, aby sa nebáli zranení a prejavov citov

19.05.2026

A nevyrábali sme u nich zranenia pre výsmech prejavov citov. Konzervatívny Marker má teraz články k výchove chlapcov: Anketa: Aké boli naše chlapčenské vzory „Redakcie sme sa pýtali, ktoré fiktívne aj reálne mužské postavy ich inšpirovali v detstve a mladosti.“ Feministi aj šovinisti vedú chlapcov do slepej uličky „Keď [...]

opitá žena, Bratislava, Polícia SR

Bratislava v pozore. V Dúbravke sa vraždilo, páchateľ je na úteku

20.05.2026 22:23

Napadnutý muž zraneniam na mieste podľahol.

LaGuardia

Diera ako svet. Newyorské letisko uzavrelo ranvej kvôli prepadline

20.05.2026 22:14

Letisko oznámilo, že prepadlinu zistilo pri rutinnej rannej kontrole areálu.

Britain

Britský rozhlas stíchol a pochoval kráľa Karola. Omylom

20.05.2026 21:59

Rádio Caroline vzniklo ako pirátska stanica na lodiach pri britskom pobreží v roku 1964 pre obmedzené vysielanie populárnej hudby v BBC.

Emirates Iran War Strait of Hormuz  8957  1

VIDEO: Tadiaľto neprejdete. Americkí mariňáci zo vzduchu obsadili iránsky tanker

20.05.2026 21:01

Loď Celestial Sea sa zrejme snažila porušiť americkú blokádu iránskych prístavov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,418
Celková čítanosť: 6602373x
Priemerná čítanosť článkov: 2731x

Autor blogu

Kategórie