Očkovanie vytvára tlak na vírus, aby mutoval!

Mutácie vírusov vznikajú ako dôsledok očkovania, kedy sa snaží vírus prekonať vakcínu a preto zmutuje a vytvára nové a nové mutácie!

 

A presne toto je argument tých, ktorí sa dovolávajú liečby miesto len očkovania, že očkovaním tlačíte na vírus aby vytváral stále nové mutácie, pretože sa snaží prekonať vakcíny. Ak teda bude existovať len očkovanie a preočkovávanie, bude to sústavné vytváranie tlaku na vírusy aby mutovali a budú vznikať stále nové a nové mutácie, ktoré môžu byť ešte nebezpečnejšie než tie, ktoré sme tu už mali a ktoré môžu začať zabíjať napríklad aj mladých ľudí a deti.

 

A presne k tomuto zásadnému problému pri len očkovaní sa mali v médiách viesť diskusie odborníkov, ako sa vysporiadať s týmto problémom, aby sa na vírusy nevytváral len tlak na ich nové a nové mutácie len očkovaním. No takéto odborné diskusie sa nikde neviedli a najväčší problém tlaku na mutácie sa vôbec neriešil!

 

Miesto toho nastúpilo mediálne klamstvo, že to nie je pravda, že očkovaním sa zvyšuje tlak na mutácie, ale práve naopak, neočkovaním a medzi neočkovanými sa zvyšuje tlak na nové mutácie. Že naozaj išlo o mediálne klamstvo tých, ktorých krátkozrako zaujíma len očkovanie a nie to, čo to urobí s novými a novými mutáciami, svedčí, že aj Peter Visolajský povedal v diskusii:

 

Kollár, Krajčí a Visolajský v diskusii

Hovoriť, že „Vakcína je sloboda“, bola chyba

 

Peter Visolajský: 

 

„Chvalabohu, že očkovaný môže vírus prenášať a produkovať, pretože tak sa znižuje tlak na vírus, aby mutoval a prekonal vakcínu. To, že očkovaný sa môže infikovať, je veľká výhoda, lebo tak znižujeme riziko, že vznikne vírus, ktorý bude odolný na vakcíny. Na tento vírus je takto fungujúca vakcína úplne ideálna.“

https://www.postoj.sk/91133/hovorit-ze-vakcina-je-sloboda-bola-chyba

 

 

Tu Peter Visolajský priamo potvrdzuje, že očkovaní, ktorí by nemohli prenášať vírus, by tým spôsobovali nové mutácie vírusov, aby vírus prekonal vakcíny.

A presne preto sa teší, že očkovaní tiež môžu prenášať vírus, lebo sa tým tlak na nové mutácie očkovaním znižuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Takže si zapíšte za uši, že nové a nové mutácie nespôsobujú nezaočkovaní, ale zaočkovaní, keby nemohli roznášať vírus! A presne tým, že ho roznášajú tiež, znižujú tlak na vakcíny, aby sa nevytvárali nové mutácie.

 

Z tohto jasne vidíte, že je mediálne klamstvo, že neočkovaní spôsobujú stále nové mutácie vírusu, keď tie mutácie spôsobujú očkovaní a menej a s menším tlakom na mutácie vírusov, keď ho tiež môžu roznášať!

 

Ako vidíte, nielen že médiá šírili klamstvá a hoaxy o tom, že vakcína je sloboda a to tento hoax roznášala aj prezidentka, pričom šlo o klamstvo a šírenie klamstvaale vyhlasovalo sa tu za hoax, že očkovanie bude pravidelné preočkovávanie každých niekoľko mesiacov, ako písali tí, ktorých vyhlasovali za len konšpirátorov.

 

Tu priamo vidíme, že takz. konšpirátori (odborníci, ktorých chcú umlčať) mali pravdu aj s kovid pasmi a aj v tom, že očkovanie nebude sloboda, ale bude potrebné sústavné preočkovávanie proti stále novým a novým mutáciám, ktoré budú vznikať ako dôsledok očkovania. A teraz ich chcú za to trestne stíhať, že mali pravdu aj s kovid pasmi a aj s tým sústavným preočkovávaním? To ako ich chcú trestne stíhať za tú pravdu, čo mali? Veď tu naopak klamali a zavádzali a šírili nepravdivé správy tí, čo najprv tvrdili, že kovid pasy sú hoax a neskôr, že bude stačiť preočkovávanie dvomi alebo tromi dávkami, ale žiadne sústavné.

 

 

„Určite by takáto povinnosť mala byť u všetkých zdravotníckych pracovníkov, ošetrovateľského personálu a učiteľov. Obávam sa, že s pribúdajúcimi informáciami vo veci nutnosti preočkovania sa každých 4 až 6 mesiacov a vzhľadom na nie veľkú ochotu ľudí nad 65 rokov preočkovať sa ďalšími dávkami musí byť ich ochrana zo strany štátu na určitý čas zakotvená ako povinnosť. Určite poklesne počet hospitalizovaných, skráti sa čas hospitalizácie a ušetria sa nemalé finančné zdroje na liečbu.“

https://www.postoj.sk/93089/ma-slovensko-zaviest-okamzity-lockdown-a-povinne-ockovanie-seniorov

 

 

A tomuto očkovanci absolútne neverili, že bojom za povinné očkovanie bojujú za povinné preočkovávanie každých 4-6 mesiacov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

A povedzme si niečo k slovám „na určitý čas zakotvená povinnosť“!

 

To rozhodne nebude len určitý čas, ale keď sa raz toto podarí tým „odborníkom“ zaviesť ako povinnosť, nebude to tak dočasne, ale už nastálo, lebo to už bude ukotvené ako povinnosť!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Len očkovaní a naivní dezoláti si myslia, že keď raz vybojujú túto očkovaciu povinnosť, tak to tak nebude stále! Človek, ktorý rozmýšľa, vie, že čo sa raz ukotví ako povinnosť, tak to aj tak zostane a preočkovávanie bude povinné nie nejakú dobu, ale mnoho rokov!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Už sa o tom vyjadril aj šéf Pfizeru, že preočkovávanie bude bežať mnoho rokov každých 4-6 mesiacov, čiže asi 2x každý rok ak nie častejšie!

 

A keďže vieme, že očkovanie je aj riziko následkov až po možné úmrtia, túto ruletu budú povinne všetci riskovať 2x za rok!

 

Teraz sa ešte vytešujú, že po dvoch dávkach sa im nič nestalo, ale vedia, ako obstoja po 20 dávkach za 10 rokov? Veď keby to bolo bezpečné, tak za to niekto zodpovedá. No preto za úmrtia nezodpovedá nikto, lebo sa boja, že by ich mohlo byť veľa!

 

Keby si mysleli, že málo, to by uplatili aj s odškodným, nebáli by sa pri predpoklade, že tých ľudí bude málo. Ale keď sa boja, že by na odškodné nemali, rozhodne neočakávajú, že to bude málo ľudí!  Málo ľuďom sa vždy vyplatí odškodné, lebo je ich naozaj málo!

 

Ďakujem tým odborníkom, čo ma pravdivo informovali o tom, že očkovanie nebude stačiť len 2-3x, ale ktorí upozorňovali už dopredu na to, že potom bude sústavné a mnoho rokov. A rozhodne si neželám, aby za pravdivé správy boli trestne stíhaní a mali by ich stíhať tí klamári, čo o tom doteraz písali nepravdy a pravdy vyhlasovali za hoaxy. To by museli trestne stíhať mediálne pretláčaných odborníkov, médiá aj prezidentku za šírenie klamstiev a zavádzaní, že to tak nie je.

 

 

Kolíkovú by mali stíhať za prekazenie očkovania Sputnikom, keď sa ešte chcelo dať zaočkovať 70 % ľudí, ale ona rovnako, len celkom rovnako viedla svoj politický boj.

Jej nejde o záchranu ľudí, pri Sputniku ju zaujímalo, ako sa zapáčiť propagandistickým silám, aby sa v politike ujala. A teraz to isté, tiež sa len chce zapáčiť, ako je ona uvedomelá zväzáčka a kde sa tak teraz politicky pichne – do akej strany za svoju uvedomelosť. Ju zaujíma jej politická kariéra!

Prvá nabehla aj pri Sputniku, aby sa neočkovalo! A práve jej môžu ľudia vďačiť, že sa neočkovali a odradila ich tá zjavne len politická servilnosť aj tejto politickej kariéristky.

 

 

Keby ste náhodou nevideli, tak ešte raz:

 

Peter Visolajský: 

 

„Chvalabohu, že očkovaný môže vírus prenášať a produkovať, pretože tak sa znižuje tlak na vírus, aby mutoval a prekonal vakcínu. To, že očkovaný sa môže infikovať, je veľká výhoda, lebo tak znižujeme riziko, že vznikne vírus, ktorý bude odolný na vakcíny. Na tento vírus je takto fungujúca vakcína úplne ideálna.“

https://www.postoj.sk/91133/hovorit-ze-vakcina-je-sloboda-bola-chyba

 

 

 

 

.

Prítomnosť muža

15.05.2026

Asi najviac som za celý čas riešila prítomnosť muža, čo znamená prítomnosť muža. Prečo by žena mala mať muža? Čo jej dáva? Takže vybavovala som si prítomnosť mužov, ktorých som poznala a čo mi dávali. Lepšie povedané – čo mi pri nich chýbalo, keď som radšej nechcela mať žiadneho? Človek povrchný by si povedal, že sex. Ale to je u žien [...]

Sliepky sú v Raji ešte dôležitejšie než mačky!

14.05.2026

Stred Raja Stred Raja tvoril pás medzi hornou záhradou s menším kovovým plotom na múriku a bránkou a dolnou záhradou oddelenou pletivom a kovovými dverami do dolnej záhrady. Aj stred Raja sa delil na nový dom s obdĺžnikom na kvety, záhradu za novým domom, stredom pred letnou kuchynkou so záhradkami na kvety, ktoré boli oddelené chodníkom do dolnej záhrady [...]

Liberáli prišli na svet ako mačkovité šelmy

14.05.2026

https://www.youtube.com/watch?v=RvY9WIQ8oXg&list=RDRvY9WIQ8oXg&start_radio=1 Rodili sa v 60-tych rokoch, lebo šestka je aj v numerológii aj v tarote o láske. Neprišli ako prví ale v najväčšom počte. Najťažšie to mala generácia pred nami, ktorých oblbli komunizmom ako dnes progresivizmom. Totalitný diabol len [...]

SR vláda rokovanie 136. Fico TK BAX

Fico je veľmi znepokojený z ruských útokov blízko hraníc. Výchova nového atentátnika pokračuje, uviedol k výročiu

15.05.2026 13:07, aktualizované: 13:24

Na otázku, prečo po útokoch nezvolal zasadnutie Bezpečnostnej rady SR, reagoval, že nepotrebuje robiť gestá.

rusen

FOTO: Po mesiacoch začali vyťahovať havarovaný rušeň pri Rožňave

15.05.2026 12:37

Po zrážke rýchlikov z vlaňajšieho októbra zostal v zráze niekoľko desiatok metrov pod úrovňou trate.

Nigel Farage

Odmena za Brexit. Farage si po dare od miliardára kúpil dom za 1,4 milióna libier

15.05.2026 12:23

Farage pôvodne uvádzal, že nebude vo voľbách v roku 2024 kandidovať, približne mesiac pred hlasovaním zmenil svoj postoj.

Vrbické pleso

Ochranári objavili v Tatrách nové pliesko, výstavba zjazdovky ho však zničí

15.05.2026 12:11

Ochranári na nič nečakali, a nález plieska ihneď oznámili Správe Národného parku.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 2,412
Celková čítanosť: 6589872x
Priemerná čítanosť článkov: 2732x

Autor blogu

Kategórie