Založ si blog

“Presvedčenie niektorých politikov, že pandémiu sa podarí zastaviť len očkovaním, je podľa WHO mylné“

Nemyslím si, že nás chcú pred koronavírusom zachrániť nejakým očkovaním, lebo to by ich najprv zaujímala liečba a prevencia a teraz keď klesli počty nakazených, nezaujímalo by ich očkovanie len pre politiku a obmedzenie pohybu a kontrolu. Tu vôbec nejde o tie obete, ktoré boli všetkým odborníkom v liečbe a prevencii ukradnuté, len o to očkovanie a preočkovávanie a obmedzenie pohybu neočkovaných. Koronavírus je k takej kontrole a obmedzeniu pohybu len zámienkou.

Nikoho tu zjavne nezaujíma, že očkovaní môžu naďalej šíriť koronavírus a spôsobovať jeho agresívnejšie mutácie. Aspoň bude znovu dôvod len k ďalšiemu očkovaniu a preočkovávaniu a ďalším kontrolám občanov a ďalšiemu obmedzovaniu pohybu.

 

Uvedomujem si, že už týmto opäť žijeme v totalite, čo si zvlášť mladí ľudia neuvedomujú lebo ju takú nezažili a nemajú skúsenosti s tým, ako sa v nej ľudia správali. Ako uvedomelo opakovali, že to, čo sa deje, je pre naše dobro a len hlupák to nechápe. Napríklad ako tá riaditeľka ZŠ, čo obvinila Blahu, že nechápe, že jediným riešením a jedinou záchranou pred každou pandémiou je len očkovanie a on si dovolí s tým nesúhlasiť keď hovorí o akejsi slobode v očkovaní.

Znovu som počula len poslušného lokaja nového režimu, presne s takou istou hlúposťou a aroganciou obhajovali aj bývalú totalitu, v ktorej ste ale ešte mali kde bývať, mali zdravšie potraviny a mohli cestovať do Česka napríklad. Do mnohých krajín ste mohli cestovať a bez obmedzenia.

Dnes nemôžete nikde a to mi môže byť celkom jedno, že tam nie sú ostnaté drôty, keď sa tam nedostanete a rodinu neuvidíte!

 

Socializmus bol totalitou, ale to, čo nastupuje teraz, bude ešte horšou totalitou než sme kedy doteraz zažili. Navyše mne osobne v tejto dobe veľmi vadí nielen to, že sa môžem pohybovať len na Slovensku a už aj Česko sa stalo pre nás nedostupným západom, ale aj to, že v tom socializme sme sa nebáli chodiť do lesa ani na dlhé túry, ani do parkov, ani neskoro v noci po meste. Túto slobodu pohybu som využívala a nebála sa aj len s manželom chodiť v dvojici na celodenné túry, ani s deťmi v škole v prírode po lese. S kočíkom alebo s bicyklom som mohla chodiť ďaleko od mesta každý deň a považovala to za samozrejmosť. Z práce domov som sa mohla vracať aj neskoro v noci po meste a nebála som sa.

Dnes je už kvôli medveďom nebezpečné chodiť osamelo po lese. Kde sme chodili s deťmi po lese v škole prírode, tam o dva týždne bolo napadnutie človeka medveďom. Dnes rodičia deti nepustia samé ani do školy, keď nebývajú celkom blízko, lebo sa už všade boja o ich bezpečnosť. Ja som sama chodila do školy a dnes veľké deti, ešte aj tretiakov odprevádzajú rodičia do školy, čo tí tretiaci sú aj väčší ako ja. Keď som sa ich pýtala, či by ich pustili samé bicyklovať sa tam, kde som sa ja bola ako desaťročná každý deň, tak to je pre nich nemysliteľné, že by toto dopustili a takto riskovali ich bezpečnosť. Uvedomujem si, že dnešné deti už nemajú žiadnu voľnosť pohybu a akú ja som mala nie samozrejmú, ale dnes neobyčajnú! Dnes tam, kde som chodila v lete každý deň a to už aj v dospelosti s kočíkmi alebo celkom sama na prechádzky, dnes tam neodporúčajú chodiť ani dospelým. A dnešní mladí zmagorení ľudia to obhajujú, že keď idete do parku, musíte čakať, že tam budú zvieratá – aj v parkoch a ľudom patria už len ulice pred domom a v meste, čo ešte aj na tých musia aj tretiakov rodičia sprevádzať, aby ich asi neukradli.

To je tá sloboda pohybu, už nielen západ, už ani okolité krajiny, už ani Česko, už ani les, už ani park a po chodníku s dozorom. Chvalabohu, že som ešte zažila socializmus, kde som mala slobodu pohybu pre dnešný svet nevídanú, myslím každodennú.

 

Ale mnoho ľudí sa teší, že môže ísť každý deň do Egypta alebo do Kambodže a to chápu ako slobodu pohybu, keď na to 1x za život vôbec majú. Koľkí to využili a mohli využiť, keď chceli aj mať kde bývať? Osobne by som si vybrala radšej les a park pre deti každý deň, ako možnosť cestovať 1x za rok na dovolenku, keď nepotrebujem byt a nemám hypotéku. A dnes aj to budete mať len vtedy ak súhlasíte, že sa necháte experimentálne zaočkovať experimentálnymi vakcínami a aj to nie dobrovoľne ale po vydieraní, že inak svoje deti alebo rodičov neuvidíte!

Kto nechápe, že toto je totalita, je na tom celkom rovnako ako ten, čo to nechápal v socializme, lebo bol poslušný lokaj vtedajšieho aj keď miernejšieho režimu.

 

 

Mesík 9.5.

 

 

došlo už aj vedeniu WHO a teraz hlásajú že  “Presvedčenie niektorých politikov, že pandémiu sa podarí zastaviť len očkovaním, je podľa WHO mylné“

 

 

Tak už to došlo aj vedeniu WHO, ale naši odborníci, ani médiá, ani ľudia to nevedia, lebo o tomto sa nikde nepíše a nešíri sa to. A čo sa nešíri, lebo sa to ako omyl nehodí, to akokeby neexistovalo. Ďalej budú hlupáci a poslušní lokaji tvrdiť aj v diskusných reláciách v TV, že jediné riešenie je očkovanie, lebo toto dobre pochopili, že týmto sa zapáčia a budú politicky uvedomelí, keď budú opakovať len starý omyl, lebo ten bol pretláčaný. Pravda o omyle zaznie, ale zostane nepovšimnutá.

 

To, že zbytočne zomrelo toľko ľudí, tisíce ľudí na Slovensku, lebo im bola odopretá liečba a miesto liečby zažili len testovanie, to nikto nerieši, ani nespomína!

 

 

Mesík:

 

„To neviem, ale evidentná je jedna vec: EMA, FDA a iné úrady nemajú problémy schvaľovať na masové používanie novo vyvinuté super-drahé lieky v cene pár tisíc eur za balenie, ktorých účinnosť a vedľajšie účinky boli testované pár mesiacov na pár tisíc ľuďoch. Problém im robí schváliť super-lacné lieky po 1 euro za balenie,  vysoko účinné, super-bezpečné a otestované na stovkách miliónov ľudí, ako je ivermectin. Zatiaľ ich za to nikto nevyšetruje a Európania sú napriek miliónu mŕtvych spoluobčanov zdá sa celkom spokojní. Dokedy taký stav vydrží, neviem odhadnúť.

Liečba, o ktorej  vy dlhodobo  hovoríte ako o priorite, sa  teda  stáva aj prioritou EÚ. Lebo samotné očkovanie problém nerieši. „Očkovanie zachraňuje životy, ale zatiaľ nedokáže zlikvidovať COVID-19. Potrebujeme silné postrčenie v oblasti liečby, aby sme obmedzili potrebu hospitalizácií, urýchlili čas zotavenia a znížili úmrtnosť,“ vyjadrila sa eurokomisárka pre zdravie a bezpečnosť potravín Stella Kyriakidesová. Nie je to trošku  neskoro,  takéto vyjadrenie? Alebo si máme vydýchnuť, že lepšie neskôr ako nikdy, čo  ale ťažko pochopia príbuzní obetí, ktoré sa možno dali  zachrániť?

 

Dobré ráno pani Kyriakides! Kde ste boli, keď v Európe mesačne zomierali stovky tisíc ľudí?

 

Na partičke s Matovičom a Krajčím?  Včera som sa dočítal, že to došlo už aj vedeniu WHO a teraz hlásajú že  “Presvedčenie niektorých politikov, že pandémiu sa podarí zastaviť len očkovaním, je podľa WHO mylné.” Začiatkom novembra 2020 som uverejnil dokument „Návrh opatrení na zníženie zdravotných a ekonomických dopadov pandémie COVID”, poslal ho niekoľkým členom Matovičovej vlády a od 14. 11. 2020 je každému verejne dostupný na webe.

Karpatské médiá ho ako jeden muž odignorovali a počas celého masakru Slovákov boli hlásnymi trúbami profesorov s mozgami pracujúcimi na polovičný výkon (nikto nech sa neuráža, ja len jedného z nich citujem!) a ďalších, poberajúcich desiatky tisíc eur ročne na „všimnom“ od farmakofiriem.  

Oficiálne pol miliardy – reálne to bude oveľa viac – eur spreneverených na špajdľovanie nosov je toho klasická ukážka, nabalili sa ale aj obchodníci s remdesivirom alebo s vakcínami. Taký Pfizer si vďaka epidémii údajne tento rok príde na 26 miliárd dolárov (viac ako 21 a pol miliardy eur). To už je pekná suma – z tej sa dá zaplatiť kde-kdo a nejeden profesor, doktorka, politik, či karpatský redaktor sa dajú najať na kdejaké služby a službičky.“

 

 

Mesík 12.5.

 

„Bezpochyby: táto pandémia sa dala v januári- februári zastaviť, ak nie úplne, tak minimálne tak, že by mala rádovo menej obetí a rádovo nižšie ekonomické straty. (Slovensko to na jar 2020 aj celkom slušne dokázalo – a mnohé krajiny to dokazujú dodnes.) Lenže to by WHO a mnohé ďalšie inštitúcie – napr. EMA, či bližšie doma vládu SR a MZ SR – museli viesť skutoční experti s celými mozgami, nie politickí nominanti a ľudia dlhé roky na výplatných páskach farmakofiriem.“

https://www.aljazeera.com/news/2021/5/12/world-could-have-prevented-covid-19-catastrophe-expert-panel?fbclid=IwAR01zOagSaL6W-1BQYAlCKZdJw5Q1dH8o4CMIG86hHj3M3wD6it0WipHqiI

 

„Odporúčam si pozrieť tento aktuálny dokument – inšpiratívne rozhovory so skutočnými svetovými kapacitami. Produkcia rak. ServusTV – na takýto hodnotný a triezvy dokument by sme sa na Slovensku žiaľ nezmohli ani o 100 rokov…
Držiteľ nobelovej ceny Michael Levitt, ktorý radil a tvoril stratégiu na Floride
Profesor Roland Wiesendanger z Hamburskej Uni – ktorý otvoril diskusiu o hypotéze laboratórneho pôvodu nového koronavírusu s cieľom zalarmovať povedomie o nebezpečnosti Gain of Function výskumov
Dr. Pierre Kory, ktorého protokol tu presadzoval aj p. Mesík, (v tomto dokumente potvrdili in vitro účinnosť Ivermektínu pod vedením prof. Zatloukala z Uni Graz) iní renomovaní odborníci z celého sveta“ https://youtu.be/yvhzWmniXSA

 

 

Mesík 14.5.

 

„Dobrý deň, včera vyšiel rozhovor s Dr. Macháčovou – reálne skúsenosti s liečbou reálnych pacientov, žiadne karpatské denníkárske fantazmagórie o zvýšených pečeňových testoch. Vrele odporúčam – „

 

MUDr. Macháčová: Ľudia, ktorí brali Ivermectin, majú menšie postcovidové následky

 

https://www.40plus.sk/vhodna-prevencia-pred-covid-19-mudr-machacova-ludia-ktori-brali-ivermectin-maju-mensie-postcovidove-nasledky/?fbclid=IwAR1aWCA3d985pDl0BNXaq1LXlrMl5lUzr3bJE5SnQ3lgWgRWcrxniAxD6Og

 

 

Mesík  10.5.

 

„Včera Slovensko ticho „oslávilo“ 12 000 oficiálne oznámených obetí pandémie. Ich reálny počet je pritom viac ako 17 400. Napriek tomu sa masmédiá aj mnoho ľudí tvári, akoby najväčší masaker obyvateľov Slovenska od Druhej svetovej vojny ani nebol realitou, len nejakou lacnou reality show…
Od 26.10. 2020 keď vláda dokumentom „Terapeutický manažment pacientov s COVID-19“ prikázala ambulantným lekárom neliečiť pacientov s covidom stúpol počet oficiálnych obetí:
v Singapure o 7 obetí
v Nórsku stúpol 2,5 – násobne
vo Fínsku stúpol 3,5 – násobne a
na Slovensku stúpol 77-násobne
No ale prešpajdľovali sme rádovo 1000-krát viac nosov a zadlžili naše deti o najmenej pol miliardy eur naviac…“

 

 

 

 

.

Každých 15 rokov sa zdvojnásobuje populácia medveďov

20.06.2021

Nemáte sa čo bezstarostne tárať po lese. Vadí mi, že celý život som sa mohla bezstarostne tárať po lese a vyrástla generácia, ktorá sa dožaduje toho, že máte sa zmieriť s tým, že človek v lese nie je doma, hoci na celej planéte je vraj doma, ale v lese a konkrétne nikde mimo domu už nie. Je to ich myslenie, že človek je pliaga, hoci to, kde teraz celý svet [...]

Ručné práce Slovákov

19.05.2021

Už som písala, že mojim snom by bolo mať obchod s ľanovými vecičkami. V Brne moja dcéra videla taký obchod, kde predávajú len ručne vyrábané vecičky a tá pani, čo ich vyrába a zároveň predáva, si v tom obchodíku celé dni pletie a vyrába tie veci. Môžete to rovno vidieť a rovno si to tam aj kúpiť. Tak taký obchod si predstavujem ako oázu pokoja a kráľovstva [...]

Mám dosť infantilných dospelých, čo milujú medveďov

17.05.2021

Mam dost infantilnych dospelych dejedincov. Vždy, pod každým článkom o medveďoch sa objaví slovenský výkvet dospelých detí, ktoré nemajú vlastné deti o ktoré by sa báli a preto sú odvážni len spoza počítača, čo majú riskovať rodičia v oblastiach s výskytom medveďov pri ľudských obydliach. Je to presne ako s nebezpečnými miestami na ceste, že kompetentní [...]

florida, budova

Na Floride sa zrútila 12-poschodová budova, zomrel jeden človek

24.06.2021 12:53

Hasiči na miesto nešťastia poslali 80 vozidiel, so záchrannou operáciou pomáha aj polícia.

Vladimír Ledecký

Východ žiada Remišovú o septembrový snem Za ľudí

24.06.2021 12:02

Ministerka Kolíková predpokladá, že sa k uzneseniu Košického kraja pripoja aj ďalšie kraje.

APTOPIX Germany Hungary Euro 2020 Soccer

Dúha prekazila Orbánovi futbalový zápas roka

24.06.2021 11:43

Najhorlivejší futbalový fanúšik medzi európskymi premiérmi v poslednej chvíli zrušil plánovanú cestu na zápas roka svojho reprezentačného tímu. Viktor Orbán sa rozhodol, že neodletí v stredu večer na finále skupinovej fázy majstrovstiev Európy do Mníchova.

Vakcína / Očkovanie / Covid / Koronavírus /

Očkovať v ambulanciách chce zatiaľ 64 lekárov

24.06.2021 11:39, aktualizované: 12:08

Prioritou je dostať očkovanie k ľuďom, ktorí nevedia alebo nemôžu prísť do očkovacieho centra.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 961
Celková čítanosť: 3677236x
Priemerná čítanosť článkov: 3826x

Autor blogu

Kategórie