Založ si blog

Týmto sa dištancujem od OĽaNO, odkedy je premiérom psychopat a vojnový štváč Heger!

Už ma s OĽaNO nespájajte, ani s touto vládou! Kto mohol vedieť, že Matoviča odstavia a chcú tam mať psychopata?

 

Preto ho chceli, lebo si správne tipli, že Heger ich ako lokaj bude poslúchať a bude ako rovnaký psychopat ako sú aj oni, podporovať vojnu proti Rusku!

 

Od vojnových štváčov a psychopatov sa dištancujem!

 

Aspoň viete, prečo potrebovali odstaviť Matoviča. On by možno neposlúchal ako pri Sputniku.

 

 

Ale pozor, keď si zvolíte progresívnu vládu s Pellegrinim, nabudúce tu nebude už ani diskusia k tomu!

 

„Ty budeš medzi prvými ktorej Pellegrini zhabe PC…!!!“

 

Ďakujem za potvrdenie! Ja to viem, že stačí, aby sa dostal k progresívcom s hlasmi oklamaných smerákov!

 

https://debata.pravda.sk/debata/584878-cesko-poziada-o-akt-solidarity-vyhosti-rusov-aj-slovensko/reakcia/8607508/#prispevok_8607508

 

 

 

Česko v postupe proti Rusom podporuje Čaputová aj Heger (reakcie)

https://domov.sme.sk/c/22640857/cesko-v-postupe-proti-rusom-podporuje-caputova-aj-heger-reakcie.html?ref=trz

A vidíte, serióznejší psychopat!

 

 

„Fajn, zazneli silné podporné slová.

Teraz by mali nasledovať silné podporné činy.“

 

Zrusit Nord Stream 2 – treba vyvinut silny tlak na Nemcov aby to zrusili. To bude uder pre ruskeho muzicka. Ostatne su malichernosti co nimi nepohnu.“

 

A to vraj nemá pravdu aeronet, že ide o Nord Stream 2. Tak si stačí čítať SME!

 

 

 

A už to nie je mali byť, ale už je to pre SME aj vyšetrené a sú, lebo sa tak rozhodli. Manipulačný posun:

„S vrbětickým útokom sú v Európe porovnateľné len aktivity Islamského štátu.“

https://komentare.sme.sk/c/22640869/strategia-ruskeho-prezitia.html

 

A takto sa vyrábajú teroristické útoky od mali byť, po sú ako Islamský štát. Presne ako vedeli aj o Iraku a hurá do vojny ďalším provokovaním na základe mali byť!

 

 

 

A budete tu teraz vypisovať, že Čaputová a Heger sú psychopati? Alebo k tomu chýbajú ich ponožky a motorka?

 

 

 

Rovnako som sa predtým dištancovala od SaS, ale ako vidíte, psychopati a vojnoví štváči sa vryjú do každej vlády a nechajú si v tej vláde výlučne psychopatov!

 

A vidím, že už aj Chmelár stihol zareagovať, ale môj už napísaný článok nijako neovplyvnil! Akurát o ňom viem, že on by si do vlády nenavláčil psychopatov a odmietal by s nimi spolupracovať. A keď Matovič bude, potom nie Fico chráni zlodejov, ale Matovič pomáha chrániť vrahov! 

 

A vraj kresťania!

 

To bolo poslednýkrát, čo som dala šancu nejakej strane kresťanov. Žiadna kresťanská strana do politiky nepatrí, lebo je to podvod len ako kravata!

 

Ničím sa už teraz nelíšite od progresívnej vlády! Možno len tým, že sa ešte budete hrať na kresťanov pri ženách v núdzi, že majú rodiť na adopcie a na veľkých kresťanov sa budete hrať len pri ženách!

 

 

 

 

Chmelár 18.4.

 

NEPONÁHĽAJME SA S ODPOVEĎAMI SKÔR, AKO SI ZAČNEME KLÁSŤ OTÁZKY
 
Ak sa potvrdí podozrenie, že dôstojníci ruskej vojenskej rozviedky boli zapojení do výbuchu muničných skladov vo Vrběticiach na východnej Morave, bol by to najväčší bezpečnostný škandál tohto roka v celej Európe. Zatiaľ však nemôžeme vylúčiť ani to, že ide o rozsiahlu spravodajskú hru, preto musíme byť veľmi opatrní vo vyhodnocovaní informácií, lebo celá kauza má nateraz viac otázok ako odpovedí. Predovšetkým, ak tu niekto celkom vážne šíri verziu, že ruská GRU má dvoch agentov s „povolením zabíjať“, ktorí chodia po celej Európe ako smrtiace komando, treba mu odporučiť, aby menej pozeral Jamesa Bonda. Takto spravodajské operácie určite neprebiehajú. Najväčšou otázkou zostáva, prečo zverejnenie obvinenia o ruskom útoku, o ktorom odvolaný minister zahraničných vecí Tomáš Petříček tvrdí, že ho vedel už dávno a iní českí politici tvrdia, že to vedeli už v roku 2014, trvalo sedem rokov a prečo to bolo načasované práve teraz. Vicepremiér Jan Hamáček poverený vedením rezortu diplomacie si dokonca s vedomím tejto informácie plánoval cestu do Moskvy a ponúkol Prahu ako miesto možného rokovania amerického a ruského prezidenta – aby vzápätí vyhostil 18 (!!) ruských diplomatov, čo sa pri očakávanej diplomatickej odvete rovná prakticky zatvoreniu českej ambasády v Moskve a prerušeniu diplomatických vzťahov. Ak Joe Biden vyhostil z USA 10 ruských diplomatov – 18 je na takú malú krajinu akou je Česko šialené číslo.
Pripomeňme, že vtedajší český minister obrany Stropnický po vyšetrení incidentu v roku 2014 o nijakých ruských agentoch nehovoril. V roku 2014 povedal toto: „Nestalo se nic tak vážného. Je to nepříjemnost, která irituje – samozřejmě právem – obyvatele, je to nepříjemnost v tom, že to teď pozastaví sanaci a postupný odvoz munice, ale nemám potřebu na někoho ukazovat prstem.“ Po 7 rokoch dáva zapojenie GRU do akcie ešte menší zmysel. Ak munícia smerovala či už do Ukrajiny alebo do Sýrie, prečo by to neurobili tam, ale na pôde členského štátu NATO a riskovali by aktiváciu článku 5 Severoatlantickej zmluvy, ako po tom už niektoré horúce hlavy volajú? Ak si to niekto myslí, tak Rusov považuje za idiotov. A že ich je veľa, vidíte z reakcií mnohých, ktorí majú pripravené odpovede skôr ako si začnú klásť otázky, a so zjavne šovinistickým podtónom – viď českého prezidentského kandidáta Michala Horáčka, ktorý sa hodinu po zverejnení správy nechal počuť, že Rusko nikdy nebolo a nebude iné a že je to všetko, čím sa Česká republika potrebuje riadiť… Až ma mrazí z predstavy, že by niekto s takým primitívne splošteným názorom na svet stál na čele štátu. To je proste niečo tak tupé, ako keby niekto povedal, že Česi boli vždy kolaboranti – a debata sa skončila.
Dlhodobým problémom nielen českej, ale aj slovenskej bezpečnostnej politiky je, že naše orgány pracujú s informáciami príliš nárazovo, často ich zneužívajú na politické kampane, ideologizujú ich a čo je najhoršie – namiesto rozviedky narábajú so spravodajskými informáciami obchodníci, ktorí ich odovzdávajú médiám. Spravodajské informácie však potrebuje každý štát na to, aby sa dôsledne vyhodnocovali, nie aby sa stali predmetom politického boja.
Ako pri každom podobnom incidente, aj tu sa musíme pýtať, v koho prospech je takéto zvyšovanie napätia. Do istej miery sa stotožňujem s názorom profesora Oskara Krejčího, ktorý sa domnieva, že Američania budú pritvrdzovať dovtedy, kým sa (ne)postaví plynovod Nord Stream 2. V tejto otázke sa Spojené štáty Európe dlhodobo vyhrážajú, naposledy americký minister zahraničných vecí Antony Blinken, ktorý vyzval štáty EÚ na okamžité ukončenie prác a pohrozil sankciami tým firmám, ktoré sa podieľajú na výstavbe. Je zvláštne, že nezaznieva otázka, či sa takto správajú spojenci. USA tvrdia, že majú obavy o prílišnú závislosť Európy od ruského plynu, čo je dojemná starostlivosť (predstavte si, že by európske štáty vyjadrovali stanoviská, že majú obavy o to, že sa Spojené štáty stávajú príliš závislé od Latinskej Ameriky – asi by sa nás spýtali, čo nás je do toho). V skutočnosti je ich cieľom presadiť dovoz drahšieho kvapalného zemného plynu z USA. Podobne by sa dalo špekulovať, že načasovanie celého „senzačného odhalenia“ prišlo práve v čase, keď sa v Česku rozhoduje o zapojení Ruska do modernizácie atómovej elektrárne v Dukovanoch. Demagogická antiruská kampaň samozrejme zatajuje, že Rosatom neprekáža nielen v Maďarsku a Fínsku, ale ani Turecku, Egypte, Indii, Číne, Rosatom dodáva jadrové palivo aj do niekoľkých amerických jadrových elektrární, že aj v súčasnosti sa dve desiatky českých firiem podieľajú na projektoch Rosatomu vo svete. Spomeňme si, že keď sa naposledy rozhodovalo o Dukovanoch, padla Nečasova vláda, ktorá taktiež nechcela vyradiť Rusov z tendra.
Myslím si však, že spor o energetické zdroje je len súčasťou, nie hlavným dôvodom amerického tlaku, že niekto sa veľmi snaží zničiť možnosť diplomatického riešenia konfliktu na Ukrajine. A obávam sa, že Česko zohralo len úlohu užitočného idiota v spore dvoch veľmocí, Že zohrali veľmi naivnú spravodajskú hru, ktorá sa môže v konečnom dôsledku obrátiť proti nim. Zadychčaný premiér Babiš mi veľmi pripomínal zadychčaného ministra Korčoka, ktorý sa práve vrátil z jednej ambasády, aby oznámil, že Sputnik V je „geopolitická zbraň“. Aj mlčanie prezidenta Miloša Zemana si vysvetľujem tým, že vie o celom incidente podstatne viac. Každá vojna v modernej ére má svoju zámienku, či už to bolo prepadnutie vysielača nacistickými agentmi v poľských uniformách v roku 1939 alebo nikdy nenájdené zbrane hromadného ničenia v Iraku roku 2003. Mierumilovní ľudia musia byť veľmi opatrní pri formulovaní záverov. Len deň pred týmto „odhalením“ umiestnili antiruskí aktivisti pred ruskú ambasádu v Prahe sochu nahého Putina na záchode a nikto proti tomuto odpudzujúcemu šovinistickému prejavu neprotestoval. A niekomu strašne prekáža, že až 57 % Čechov a 61 % Slovákov podľa posledného prieskumu odmieta myšlienku, že nás Rusko ohrozuje. Dajú sa teda očakávať aj zvýšené útoky voči všetkým, ktorí sa odmietajú zapojiť do roztáčajúceho sa kola militaristického šialenstva. Isté je len jedno. To, čo sa stalo, zhoršuje vyhliadky na mier. A niekto si to strašne želal. Nesadnime mu na lep.“

 

https://www.facebook.com/ChmelarEduard/photos/a.328767897155109/4185691204796073/

 

 

 

A budete tu teraz vypisovať, že Čaputová a Heger sú psychopati? Alebo k tomu chýbajú ich ponožky a motorka?

 

Alebo už sú len seriózni vojnoví štváči a na to už nemusí byť človek psychopat?

 

 

 

Nie všetci Ukrajinci sa hrnú do vojny s Ruskom

 

 

 

 

.

O overovaní lekárov

22.09.2021

Nebudem tvrdiť, že všetci lekári sú zlí, ani to, že všetci sú dobrí lebo liečia a zachraňujú životy. Lekári sú tiež len ľudia a to ľudia bývajú rôzni. V každej profesii nájdete dobrých, vynikajúcich, horších a zlých a myslím si, že tak je to aj s lekármi. Nemyslím si, že môžete dôverovať akémukoľvek remeselníkovi, že niečo neodfušuje a ako musíte [...]

Prečo neverím Hložníkovi

21.09.2021

Človek nemusí byť ani len lekár, aby videl, či daný človek v diskusii odpovedá k veci, zjavne neklame alebo zavádza a to len na základe faktov, ktoré pozná a ktoré nie sú spochybnené ani len v mainstreame. Asi je už propagátorom Pfizeru trápne stále používať len Sabaku, tak teraz vytiahli Hložníka. Keby ich bolo tých propagátorov naozaj veľa, bolo by ich [...]

O čom je sloboda dnešných akože liberálov

19.09.2021

Ich sloboda začína a končí pri sexe. Nie že by ich sex až tak zaujímal, ale slobodu majú dovolenú len a výlučne len v sexe. Sloboda je pre nich, že môžeš súložiť s kýmkoľvek a ako ktokoľvek. Môžeš si vybrať, či budeš muž alebo žena, žiť so ženou, s mužom, s transvestitom, stále sa točíme len v kruhu malinkej slobody okolo sexuálneho života. V posteli si [...]

Peter  Žiga

Zadržali rodinného príslušníka bývalého ministra hospodárstva Žigu

24.09.2021 15:12

Štefana Žigu nedávno Národná kriminálna agentúra obvinila pre daňovú trestnú činnosť.

Rusko voľby

Rusko oznámilo konečné výsledky volieb, Jednotné Rusko získalo 324 kresiel

24.09.2021 15:05

Dolná komora ruského parlamentu sa skladá zo 450 poslancov.

polícia

Muž chcel skočiť zo strechy obchodu v Malackách, od činu ho odhovorili

24.09.2021 14:47

Po krátkom rozhovore s policajným tímom muž dobrovoľne zo strechy zišiel.

Jozef Chovanec, zásah

Kolíková: Na rekonštrukcii prípadu Chovanca budú traja svedkovia a dvaja znalci zo SR

24.09.2021 14:28

K nepozvaniu ďalšieho svedka Romana Behúla na rekonštrukciu ministerka povedala, že ide o rozhodnutie sudkyne.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 977
Celková čítanosť: 3823087x
Priemerná čítanosť článkov: 3913x

Autor blogu

Kategórie